Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen

České Budějovice - Čtyři Dvory (13. 6. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 SB 11.58 11.00
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 11.71 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 SB 11.93 8.00
4 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 12.11 6.00
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12.72 4.00
6 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 12.87 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 11:50) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.01 7.00
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 12.51 5.00
3 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 13.19 2.00
4 82 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 13.26 1.00
5 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 14.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.6.2021 - 11:50) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.67
MS Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.86
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.37
MS Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.86
MS Alexandr HorvátAlexandr Horvát 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 13.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 SB 11.58 11.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.67
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 11.71 9.00
4 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.86
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 SB 11.93 8.00
6 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.01 7.00
7 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 12.11 6.00
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.37
9 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 12.51 5.00
10 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12.72 4.00
11 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.86
12 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 12.87 3.00
13 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 13.19 2.00
14 82 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 13.26 1.00
15 Alexandr HorvátAlexandr Horvát 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 13.82
16 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 14.40

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:10) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.96 9.00
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 13.11 8.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.40 7.00
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.41 6.00
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 13.74 4.00
MS Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 13.34
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:10) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.89 11.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.65 5.00
3 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 13.96 3.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 14.14 1.00
5 12 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 14.28
6 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 14.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.6.2021 - 12:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 14.02 2.00
2 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 14.52
3 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 14.61
4 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 15.46
5 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 17.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.89 11.00
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.96 9.00
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 13.11 8.00
4 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 13.34
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.40 7.00
6 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.41 6.00
7 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.65 5.00
8 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 13.74 4.00
9 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 13.96 3.00
10 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 14.02 2.00
11 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 14.14 1.00
12 12 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 14.28
13 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 14.31
14 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 14.52
15 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 14.61
16 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 15.46
17 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 17.14

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 54.59 11.00
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 59.25 7.00
3 65 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 60.35 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 59.88 6.00
Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 DNF
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 13.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 56.99 9.00
2 33 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 58.56 8.00
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (ne, 13.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 63.28 4.00
MS Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 122.54
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 122.54
2 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 54.59 11.00
3 98 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 56.99 9.00
4 33 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 58.56 8.00
5 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 59.25 7.00
6 40 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 59.88 6.00
7 65 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 60.35 5.00
8 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 63.28 4.00
Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 DNF

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 63.16 11.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 63.56 9.00
3 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 64.66 8.00
4 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 69.86 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 68.63 7.00
2 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 70.26 5.00
3 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 73.06 4.00
4 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 74.48 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 73.08 3.00
2 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 77.04 1.00
3 18 Julie MoravcováJulie Moravcová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 77.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 63.16 11.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 63.56 9.00
3 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 64.66 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 68.63 7.00
5 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 69.86 6.00
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 70.26 5.00
7 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 73.06 4.00
8 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 73.08 3.00
9 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 74.48 2.00
10 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 77.04 1.00
11 18 Julie MoravcováJulie Moravcová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 77.38

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 2:12.49 11.00
2 54 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 2:13.84 8.00
3 86 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:14.58 7.00
4 82 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 2:15.95 6.00
5 4 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:23.18 2.00
10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 2:13.37 9.00
2 33 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:17.11 5.00
3 77 Patrik RoseckýPatrik Rosecký 94 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:21.37 4.00
4 11 Patrik ŠislerPatrik Šisler 91 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:21.75 3.00
5 78 Petr BednárikPetr Bednárik 59 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 2:37.05 1.00
MS 17 Marek ČernýMarek Černý 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 PB 2:32.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 2:12.49 11.00
2 72 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 2:13.37 9.00
3 54 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 2:13.84 8.00
4 86 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:14.58 7.00
5 82 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 2:15.95 6.00
6 33 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:17.11 5.00
7 77 Patrik RoseckýPatrik Rosecký 94 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:21.37 4.00
8 11 Patrik ŠislerPatrik Šisler 91 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:21.75 3.00
9 4 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:23.18 2.00
10 17 Marek ČernýMarek Černý 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 PB 2:32.68
11 78 Petr BednárikPetr Bednárik 59 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 2:37.05 1.00
10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 DNF

800 m - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:35.05 11.00
2 25 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:53.39 9.00
3 29 Barbora Karvanová ČabrádkováBarbora Karvanová Čabrádková 80 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 2:56.99 8.00
4 81 Klára LinhartováKlára Linhartová 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 3:19.50 7.00
5 98 Zuzana ŠpanvirtováZuzana Španvirtová 85 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 3:21.83 6.00
6 32 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 4:01.32 5.00
MS 92 Anna PiklováAnna Piklová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:55.03
MS 27 Radka KamencováRadka Kamencová 78 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 2:57.10
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Julie MoravcováJulie Moravcová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12:41.61 11.00
2 88 Natálie FriedlováNatálie Friedlová 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 12:42.56 9.00
3 27 Radka KamencováRadka Kamencová 78 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 PB 12:42.76 8.00
4 29 Barbora Karvanová ČabrádkováBarbora Karvanová Čabrádková 80 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 12:44.37 7.00
5 94 Klára PočtováKlára Počtová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 12:47.97 6.00
6 25 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 13:26.47 5.00
7 87 Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 14:03.09 4.00
8 81 Klára LinhartováKlára Linhartová 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 14:57.79 3.00
9 32 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 9 15:35.67 2.00
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 15:51.40 11.00
2 40 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 16:19.98 9.00
3 41 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 11 16:45.32 8.00
4 98 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14 17:56.16 7.00
5 33 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 16 18:01.96 6.00
6 2 Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 12 18:44.96 5.00
7 83 Ondřej HulačOndřej Hulač 80 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 PB 19:00.55 4.00
8 20 Filip KotekFilip Kotek 97 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 10 19:16.50 3.00
9 4 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 19:26.33 2.00
10 88 Marek KurfiřtMarek Kurfiřt 75 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 13 19:29.47 1.00
11 39 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 18 19:50.85
12 65 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 19:57.30
13 15 Ladislav BeranLadislav Beran 87 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 20:38.58
MS 3 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 16:21.14
MS 86 Jan HavlíčekJan Havlíček 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 18:20.53
Celkem 15 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 43.75
Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 DNF
Celkem 2 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 46.58
2 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 51.26
Celkem 2 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 66.86 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 67.82 9.00
3 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 68.46 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 PB 68.75 7.00
2 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 82.79 6.00
3 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 87.22 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 66.86 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 67.82 9.00
3 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 68.46 8.00
4 4 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 PB 68.75 7.00
5 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 82.79 6.00
6 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 87.22 5.00

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 76.19 11.00
2 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 81.50 9.00
3 87 Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 88.08 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 83.10 8.00
2 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 91.44 6.00
3 98 Zuzana ŠpanvirtováZuzana Španvirtová 85 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 97.95 5.00
4 Eva HrychováEva Hrychová 88 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 109.89 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva HrychováEva Hrychová 88 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 109.89 4.00
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 76.19 11.00
3 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 81.50 9.00
4 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 83.10 8.00
5 87 Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 88.08 7.00
6 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 91.44 6.00
7 98 Zuzana ŠpanvirtováZuzana Španvirtová 85 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 97.95 5.00

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Gribbin, Vacek, Czepiec, Markvart Gribbin, Vacek, Czepiec, Markvart SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 46.81 11.00
2 98 Moučka, Moučka, Jelínek, Kinšt Moučka, Moučka, Jelínek, Kinšt SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 49.19 9.00
3 Louma, Absolon, Markvart, Sobotka Louma, Absolon, Markvart, Sobotka TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 51.80 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stejskal, Kukrál, Ďorď, Havelka Stejskal, Kukrál, Ďorď, Havelka SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 50.19 8.00
2 Pech, Moravec, Zeman, Lejtnar Pech, Moravec, Zeman, Lejtnar SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 54.14 6.00
3 Brunclík, Nejedlý, Dohnal, Pfeferle Brunclík, Nejedlý, Dohnal, Pfeferle SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 54.70 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Gribbin, Vacek, Czepiec, Markvart Gribbin, Vacek, Czepiec, Markvart SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 46.81 11.00
2 98 Moučka, Moučka, Jelínek, Kinšt Moučka, Moučka, Jelínek, Kinšt SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 49.19 9.00
3 Stejskal, Kukrál, Ďorď, Havelka Stejskal, Kukrál, Ďorď, Havelka SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 50.19 8.00
4 Louma, Absolon, Markvart, Sobotka Louma, Absolon, Markvart, Sobotka TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 51.80 7.00
5 Pech, Moravec, Zeman, Lejtnar Pech, Moravec, Zeman, Lejtnar SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 54.14 6.00
6 Brunclík, Nejedlý, Dohnal, Pfeferle Brunclík, Nejedlý, Dohnal, Pfeferle SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 54.70 5.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strusková, Strusková, Hlaváčová, Čermáková Strusková, Strusková, Hlaváčová, Čermáková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 52.17 11.00
2 Šimečková, Dušková, Táborová, Molíková Šimečková, Dušková, Táborová, Molíková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 55.43 9.00
3 Zemanová, Šimánková, Červená, Mlsová Zemanová, Šimánková, Červená, Mlsová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 58.71 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gregorová, Divišová, Sokolová, Levá Gregorová, Divišová, Sokolová, Levá TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 64.62 7.00
2 Dvořáková, Kofroňová, Kutnohorská, Synková Dvořáková, Kofroňová, Kutnohorská, Synková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 64.64 6.00
3 27 Kamencová, Karvanová Čabrádková, Loudová, Procházková Kamencová, Karvanová Čabrádková, Loudová, Procházková TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 67.46 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strusková, Strusková, Hlaváčová, Čermáková Strusková, Strusková, Hlaváčová, Čermáková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 52.17 11.00
2 Šimečková, Dušková, Táborová, Molíková Šimečková, Dušková, Táborová, Molíková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 55.43 9.00
3 Zemanová, Šimánková, Červená, Mlsová Zemanová, Šimánková, Červená, Mlsová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 58.71 8.00
4 Gregorová, Divišová, Sokolová, Levá Gregorová, Divišová, Sokolová, Levá TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 64.62 7.00
5 Dvořáková, Kofroňová, Kutnohorská, Synková Dvořáková, Kofroňová, Kutnohorská, Synková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 64.64 6.00
6 27 Kamencová, Karvanová Čabrádková, Loudová, Procházková Kamencová, Karvanová Čabrádková, Loudová, Procházková TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 67.46 5.00

skok vysoký - Muži

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,42 1,47 1,52 1,57 1,61 1,65 1,69 1,73 1,76 1,80 1,85 1,89 1,92 Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
99 5 SB 1.89 - - - - - - o xo o o o xxo xxx 11.00
2 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 SB 1.73 - - - - xo o o o xxx 9.00
3 Jan KinštJan Kinšt
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 4 PB 1.69 o o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 9 SB 1.69 - - o o xo xo xxo xxx 7.00
5= Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 8 PB 1.65 - o o o o xxo xxx 5.50
5= Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1 SB 1.65 o - - o o xxo xxx 5.50
7 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
04 10 SB 1.61 o o o o xxo xxx 4.00
8 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 11 PB 1.57 o o o xo xxx 3.00
9 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 7 SB 1.47 o o x- xx 2.00
MS Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 3 PB 1.61 o xo o xo xo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 3 SB 1.49 - - - o o o xo o xxx 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 2 SB 1.46 - - - - o o o xxx 9.00
3 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 4 PB 1.43 o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1 SB 1.27 o o xxx 7.00
5 98 Zuzana ŠpanvirtováZuzana Španvirtová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
85 5 SB 1.22 o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
05 14 SB 5.82 +0.0 m/s x x 5.32  -0,20 5.32 5.82  0,00 x 4.77  -3,50 11.00
2 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 12 PB 5.58 +0.0 m/s 5.58  0,00 x 5.33  -1,00 5.58 5.51  -0,20 5.48  -0,10 - 9.00
3 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
05 5 PB 5.48 -1.4 m/s 4.97  0,00 x 5.24  -0,10 5.24 5.48  -1,40 x 5.35  -4,00 8.00
4 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 1 SB 5.13 -2.4 m/s x 4.92  -3,60 5.13  -2,40 5.13 4.82  0,00 4.79  -2,30 4.89  0,00 7.00
5 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 15 PB 4.77 -0.3 m/s 4.77  -0,30 4.70  -1,70 4.61  -1,50 4.77 4.54  0,00 4.36  -0,30 4.60  -1,90 6.00
6 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 8 SB 4.65 +0.0 m/s - 4.65  0,00 - 4.65 - - - 5.00
7 Luděk MarkvartLuděk Markvart
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 10 PB 3.93 -1.3 m/s 3.58  0,00 3.85  -0,60 3.93  -1,30 3.93 x 3.76  0,00 x 4.00
8 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 PB 3.64 -0.4 m/s 3.31  0,00 3.18  -1,50 3.62  -2,20 3.62 3.24  0,00 2.50  0,00 3.64  -0,40 3.00
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 NM x x x -
MS Jakub PechaJakub Pecha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11 SB 5.62 -1.5 m/s 5.49  -0,10 x 5.62  -1,50 5.62
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 17 5.62 -2.7 m/s 5.62  -2,70 4.89  -0,60 5.29  -0,10 5.62
MS Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 6 PB 5.29 -0.1 m/s 5.21  -2,20 5.29  -0,10 x 5.29
MS 17 Marek ČernýMarek Černý
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3 PB 4.68 -1.1 m/s 4.68  -1,10 4.27  -3,40 4.11  -0,90 4.68
MS Alexandr HorvátAlexandr Horvát
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 7 PB 4.52 -0.7 m/s 4.52  -0,70 4.21  -2,50 3.80  -0,50 4.52
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 9 SB 5.44 +0.0 m/s x 5.10  -1,20 5.24  0,00 5.24 5.44  0,00 5.39  -0,90 x 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 SB 5.10 +0.0 m/s 5.10  0,00 5.06  -2,10 4.97  -1,40 5.10 5.02  -2,50 5.02  -2,90 4.94  -1,10 9.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5 PB 5.04 +0.0 m/s 4.87  0,00 5.04  0,00 x 5.04 4.70  -1,70 4.78  -1,80 x 8.00
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3 PB 4.88 -2.1 m/s 4.88  -2,10 4.82  0,00 4.69  -2,40 4.88 4.71  0,00 4.68  -0,90 x 7.00
5 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4 SB 4.62 -1.9 m/s 4.50  0,00 4.51  0,00 x 4.51 x 4.62  -1,90 x 6.00
6 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 8 PB 4.39 +0.0 m/s 3.93  -0,10 4.08  -4,00 4.04  0,00 4.08 4.39  0,00 4.08  0,00 2.82  -2,60 5.00
7 Kateřina TáborováKateřina Táborová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 12 SB 4.23 +0.0 m/s 3.95  -2,60 4.11  -0,20 4.16  0,00 4.16 4.23  0,00 4.08  -2,30 4.10  0,00 4.00
8 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 10 PB 4.08 +0.0 m/s 3.95  -1,70 3.96  0,00 4.08  0,00 4.08 3.49  0,00 4.08  -0,60 x 3.00
9 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 11 PB 3.95 -1.4 m/s 3.81  -1,30 x 3.95  -1,40 3.95 2.00
10 Iva LoudováIva Loudová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
77 7 SB 3.46 -1.9 m/s 3.33  -1,60 3.32  -2,10 3.46  -1,90 3.46 1.00
11 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 2 SB 3.16 -0.1 m/s 3.16  -0,10 3.13  -0,30 2.96  -2,70 3.16
MS Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 6 SB 4.75 -0.7 m/s 4.27  0,00 x 4.75  -0,70 4.75
MS Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 13 SB 3.07 -5.9 m/s 3.07  -5,90 x x 3.07
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 13.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 1 SB 10.82 +0.0 m/s x 10.75  -0,20 10.46  -0,30 10.75 - 10.82  0,00 x 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 3 SB 09.54 +0.0 m/s 09.07  -1,10 x x 9.07 09.54  0,00 09.22  0,00 09.13  -1,60 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4 PB 10.38 +0.0 m/s x 09.44  -2,50 10.38  0,00 10.38 09.53  -3,20 09.49  -3,10 10.20  0,00 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 SB 10.33 -3.0 m/s 10.33  -3,00 10.12  -0,20 09.95  0,00 10.33 - 09.75  -3,90 10.30  -0,10 9.00
3 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 3 SB 09.50 +0.0 m/s x 09.26  -3,90 09.40  -0,70 9.40 09.42  -2,80 09.13  -2,50 09.50  0,00 8.00
4 Kateřina TáborováKateřina Táborová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 7 PB 09.33 -2.1 m/s 09.33  -2,10 08.98  0,00 08.81  -0,80 9.33 08.69  -0,10 08.77  -1,10 08.88  -4,70 7.00
5 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 5 SB 09.25 -3.0 m/s 09.25  -3,00 09.01  0,00 09.19  -1,40 9.25 09.19  -0,20 09.24  -2,20 x 6.00
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 2 NM x x x - x x x
Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 6 NM x x x - x x x
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 2 SB 09.76 09.76 08.98 08.79 9.76 - 09.43 x 11.00
2 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 4 PB 08.51 08.09 08.51 07.91 8.51 07.82 x x 9.00
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 7 PB 08.18 x 07.30 08.01 8.01 07.72 07.77 08.18 8.00
4 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 3 SB 07.95 07.95 07.67 07.50 7.95 07.71 07.86 07.91 7.00
5 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 8 PB 07.58 07.28 07.16 07.58 7.58 07.46 07.09 x 6.00
6 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
88 11 SB 07.52 07.14 07.52 07.21 7.52 07.17 x x 5.00
7 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 9 SB 07.48 07.48 06.96 07.06 7.48 07.00 06.99 06.85 4.00
8 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 10 PB 07.35 07.04 07.19 06.28 7.19 07.34 07.35 07.28 3.00
9 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 6 SB 06.29 05.88 05.87 06.29 6.29 2.00
10 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 5 SB 06.16 06.03 06.16 05.61 6.16 1.00
MS Ema SvědíkováEma Svědíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 12 10.10 09.50 10.10 09.27 10.10
MS Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 PB 08.74 08.56 08.74 08.72 8.74
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 7 SB 11.84 11.84 11.73 11.79 11.84 11.75 11.83 11.56 11.00
2 Pavel TůmaPavel Tůma
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
89 6 SB 11.44 10.79 10.48 11.44 11.44 x x 11.01 9.00
3 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 5 PB 10.10 09.34 09.27 09.94 9.94 09.93 x 10.10 8.00
4 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1 PB 09.76 x x 07.79 7.79 - 09.76 x 7.00
5 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 2 SB 09.63 09.28 09.48 09.42 9.48 09.63 09.63 09.54 6.00
6 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 4 SB 09.53 09.53 x x 9.53 x 08.52 08.40 5.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 12 PB 26.96 23.73 23.76 x 23.76 x x 26.96 11.00
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 11 PB 24.08 24.08 19.59 21.97 24.08 23.61 x x 9.00
3 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 2 SB 21.64 21.60 x 21.64 21.64 x x x 8.00
4 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 PB 21.02 18.02 x 15.69 18.02 21.02 x 18.17 7.00
5 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
88 10 SB 20.70 18.28 x 20.70 20.70 x 19.22 x 6.00
6 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 7 PB 20.05 17.55 20.05 17.97 20.05 x 18.48 18.15 5.00
7 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3 SB 19.26 18.95 16.42 18.81 18.95 18.19 18.88 19.26 4.00
8 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 4 SB 18.47 17.34 16.54 18.47 18.47 15.54 x x 3.00
9 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 9 PB 16.94 16.94 x 15.35 16.94 2.00
10 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 8 SB 16.09 x 16.09 14.66 16.09 1.00
11 Dominika KutnohorskáDominika Kutnohorská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 6 SB 15.18 x 14.49 15.18 15.18
12 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 5 SB 12.64 12.64 x 12.55 12.64
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TůmaPavel Tůma
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
89 7 SB 31.26 29.49 29.75 29.34 29.75 31.21 28.42 31.26 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 9 SB 29.22 28.55 x 29.01 29.01 29.22 24.99 26.30 9.00
3 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 5 SB 25.62 21.16 21.39 x 21.39 25.62 x 22.79 8.00
4 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 1 SB 23.38 x 22.83 23.38 23.38 23.30 x - 7.00
5 Pavel SuchýPavel Suchý
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
77 6 SB 23.25 20.90 23.25 19.30 23.25 x 20.68 22.84 6.00
6 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 4 SB 21.75 21.04 x 21.75 21.75 21.71 x x 5.00
7 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2 PB 19.35 12.61 16.28 19.35 19.35 16.60 17.60 16.35 4.00
MS Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 10 14.63 x 13.92 x 13.92 13.54 x 14.63
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5 PB 31.71 x x 30.22 30.22 x 31.71 x 11.00
2 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
88 6 SB 23.75 x 22.86 23.71 23.71 x 23.75 x 9.00
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 2 PB 23.70 21.13 22.24 21.92 22.24 x 21.88 23.70 8.00
4 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 1 SB 18.79 16.83 14.44 16.02 16.83 17.63 18.79 17.34 7.00
5 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 3 PB 17.06 x 14.24 17.06 17.06 17.06 x 16.55 6.00
6 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 4 SB 16.96 x 12.81 12.09 12.81 14.09 x 16.96 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 13.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 1 SB 23.60 23.44 x 23.60 23.60 - - - 11.00
2 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 5 SB 21.94 21.24 x 21.94 21.94 21.35 20.80 21.80 9.00
3 Pavel SuchýPavel Suchý
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
77 6 PB 16.81 14.00 x 14.26 14.26 16.81 - - 8.00
4 62 Miroslav KadlecMiroslav Kadlec
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
76 2 PB 16.54 x 16.54 14.66 16.54 15.44 x 12.44 7.00
5 88 Marek KurfiřtMarek Kurfiřt
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
75 3 PB 16.25 14.94 15.38 15.38 15.38 16.25 15.41 15.38 6.00
6 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 4 SB 15.75 13.14 15.75 x 15.75 14.27 x 13.70 5.00
MS Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 7 SB 18.37 18.37 17.81 17.16 18.37 17.78 x 17.72
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 2 SB 26.00 20.26 23.27 23.38 23.38 22.42 23.09 26.00 11.00
2 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 8 PB 21.77 20.78 17.89 19.92 20.78 20.37 21.77 21.06 9.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 11 PB 21.28 20.37 19.35 21.28 21.28 19.14 19.39 21.11 8.00
4 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 SB 20.13 20.13 18.02 18.88 20.13 20.05 20.05 18.58 7.00
5 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 10 SB 20.02 17.61 20.02 18.31 20.02 18.68 19.29 19.01 6.00
6 Dominika KutnohorskáDominika Kutnohorská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 7 SB 19.90 18.24 x 19.90 19.90 16.97 15.73 18.32 5.00
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 3 PB 19.40 16.09 - 18.63 18.63 19.40 17.11 18.52 4.00
8 Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 12 PB 19.08 16.86 16.62 19.08 19.08 x 17.71 16.54 3.00
9 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 4 SB 18.50 18.48 x 18.50 18.50 2.00
10 Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 13 PB 17.46 17.46 - 14.91 17.46 1.00
11 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 6 SB 14.82 13.23 10.13 14.82 14.82
12 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 5 SB 14.11 14.11 12.51 12.80 14.11
MS Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 9 SB 33.60 33.60 32.67 31.94 33.60
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 18 PB 46.36 41.30 39.07 39.55 41.30 40.85 46.36 43.89 11.00
2 Pavel TůmaPavel Tůma
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
89 16 SB 44.90 39.86 x 42.08 42.08 43.23 44.90 43.41 9.00
3 Tomáš KukrálTomáš Kukrál
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
90 6 SB 38.68 38.68 38.16 34.39 38.68 x 34.96 37.17 8.00
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
04 13 SB 37.06 35.92 37.06 36.17 37.06 35.28 36.63 36.39 7.00
5 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 10 PB 36.24 33.35 36.24 31.33 36.24 32.35 x - 6.00
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
03 3 PB 34.96 34.96 33.72 34.50 34.96 34.29 30.19 - 5.00
7 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1 SB 34.86 33.79 34.86 x 34.86 4.00
8 88 Marek KurfiřtMarek Kurfiřt
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
75 7 SB 34.48 34.48 29.01 32.28 34.48 28.85 28.38 32.62 3.00
9 77 Patrik RoseckýPatrik Rosecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
94 12 PB 33.13 33.13 32.42 27.10 33.13 2.00
10 11 Patrik ŠislerPatrik Šisler
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
91 15 PB 32.86 32.86 31.40 31.28 32.86 1.00
11 Pavel SuchýPavel Suchý
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
77 14 SB 32.54 32.54 29.13 x 32.54
12 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 8 SB 32.05 32.05 x 29.66 32.05
13 Dominik MarkvartDominik Markvart
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
04 19 PB 30.92 26.28 30.92 28.55 30.92
14 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 PB 30.90 30.90 29.58 26.80 30.90
15 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 4 PB 27.96 25.98 27.96 26.29 27.96
16 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 9 SB 25.71 25.71 23.87 22.73 25.71
17 54 David PiklDavid Pikl
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
04 11 PB 25.28 25.28 21.17 22.75 25.28
Celkem 17 závodníků