Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Podzimní atletický Jindřicháč a Memoriál Karla Koláře

Jindřichův Hradec (28. 9. 2021)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.63
2 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.13
3 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.49
4 Albert HrůšaAlbert Hrůša 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.73
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.56
2 Jakub VaněkJakub Vaněk 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.96
3 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.00
4 Matěj HanousekMatěj Hanousek 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.56
2 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.63
3 Jakub VaněkJakub Vaněk 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.96
4 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.00
5 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.13
6 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.49
7 Albert HrůšaAlbert Hrůša 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.73
8 Matěj HanousekMatěj Hanousek 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.04

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.14
2 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 08.22
3 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.59
4 Kateřina KačerováKateřina Kačerová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.20
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.85
2 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.35
3 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.97
4 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.30
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.60
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.92
3 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.98
4 Barbora NovotnáBarbora Novotná 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.14
2 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 08.22
3 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.59
4 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.60
5 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.85
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.92
7 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.98
8 Kateřina KačerováKateřina Kačerová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.20
9 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.35
10 Barbora NovotnáBarbora Novotná 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.64
11 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.97
12 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.30

60 m - Žáci

(út, 28.9.2021 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 07.68
2 Matěj PlatzerMatěj Platzer 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.51
3 Oskar LinhartOskar Linhart 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.88
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.71
2 Martin ProcházkaMartin Procházka 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.70
3 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.79
4 Jakub ŠulistaJakub Šulista 09 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 11.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír HronVladimír Hron 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.46
2 Jan JanákJan Janák 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.88
3 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.71
2 Vladimír HronVladimír Hron 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.46
3 Martin ProcházkaMartin Procházka 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.70
4 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.79
5 Jan JanákJan Janák 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.88
6 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.16
7 Jakub ŠulistaJakub Šulista 09 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 11.70

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.11
2 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.63
3 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová 06 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 09.36
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.99
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.02
3 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.31
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.11
2 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.63
3 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.99
4 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.02
5 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.31
6 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová 06 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 09.36

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.09
2 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.15
3 Lucie HurtováLucie Hurtová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.18
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.12
2 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.48
3 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.56
4 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.33
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 08.76
2 Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.51
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 08.76
2 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.09
3 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.12
4 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.15
5 Lucie HurtováLucie Hurtová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.18
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.42
7 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.48
8 Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.51
9 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.56
10 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.33

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 09.57
2 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 10.17
3 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.28
4 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.56
2 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.85
3 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.39
4 Šimon KopenecŠimon Kopenec 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.54
5 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 11.01
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.11
2 Jakub VtípilJakub Vtípil 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.22
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.56
2 Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 09.57
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.85
4 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.11
5 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 10.17
6 Jakub VtípilJakub Vtípil 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.22
7 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.28
8 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.34
9 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.39
10 Šimon KopenecŠimon Kopenec 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.54
11 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 11.01

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina IvanovKateřina Ivanov 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.42
2 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 11.05
3 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 12.08
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.06
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.57
3 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.60
4 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka KomárkováRadka Komárková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.65
2 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.12
3 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.06
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.57
3 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.60
4 Radka KomárkováRadka Komárková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.65
5 Kateřina IvanovKateřina Ivanov 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.42
6 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.95
7 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 11.05
8 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.12
9 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.15
10 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 12.08

100 m - Dorostenci

(út, 28.9.2021 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.28
2 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13.19
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 28.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KinštJan Kinšt
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 5.46 +0.1 m/s 5.37  0,10 5.46  0,10 5.08  0,10 5.46
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 5.41 +0.2 m/s 5.16  0,10 5.34  0,00 5.41  0,20 5.41
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 28.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
07 4.58 +0.0 m/s 3.73  0,10 4.58  0,00 4.25  0,10 4.58
2 Matěj PlatzerMatěj Platzer
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
06 4.51 +0.2 m/s x 4.51  0,20 x 4.51
3 Oskar LinhartOskar Linhart
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2.89 +0.1 m/s x x 2.89  0,10 2.89
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 3.85 +0.0 m/s 3.68  0,10 3.85  0,00 3.79  0,20 3.85
2 Martin ProcházkaMartin Procházka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 3.72 +0.1 m/s 3.72  0,10 x x 3.72
3 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 7 3.65 +0.2 m/s 3.49  0,10 3.65  0,20 3.25  0,00 3.65
4 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 4 3.49 +0.0 m/s 3.47  0,10 3.18  0,10 3.49  0,00 3.49
5 Jan JanákJan Janák
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 6 3.31 +0.1 m/s 3.12  0,10 x 3.31  0,10 3.31
6 Vladimír HronVladimír Hron
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 5 3.25 +0.0 m/s 3.06  0,10 x 3.25  0,00 3.25
7 Jakub ŠulistaJakub Šulista
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
09 1 2.79 +0.0 m/s 2.76  0,10 2.79  0,00 2.60  0,10 2.79
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 28.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 1 5.04 +0.1 m/s 5.04  0,10 5.00  0,00 4.90  0,10 5.04
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 5 4.16 +0.1 m/s 3.71  0,10 4.05  0,00 4.16  0,10 4.16
3 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3 3.81 +0.1 m/s 3.81  0,10 3.73  0,20 3.58  0,10 3.81
4 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
06 2 3.61 +0.0 m/s 3.61  0,00 3.40  0,10 3.07  0,00 3.61
5 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 4 3.38 +0.2 m/s 3.29  0,10 x 3.38  0,20 3.38
6 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 6 3.20 +0.1 m/s x 3.20  0,10 2.49  0,10 3.20
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HurtováLucie Hurtová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 2 3.96 +0.1 m/s 3.67  0,00 3.87  0,20 3.96  0,10 3.96
2 Karolína StrakováKarolína Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 1 3.88 +0.1 m/s 2.49  0,10 3.88  0,10 3.63  0,10 3.88
3 Nina ZajícováNina Zajícová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
08 9 3.70 +0.1 m/s 3.68  0,10 x 3.70  0,10 3.70
4 Barbora KyselováBarbora Kyselová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 8 3.69 +0.0 m/s 3.59  0,10 3.69  0,00 3.35  0,10 3.69
5 Natálie KovářováNatálie Kovářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 7 3.61 +0.1 m/s 3.49  0,00 3.61  0,10 3.56  0,00 3.61
6 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 3 3.56 +0.1 m/s 3.55  0,10 3.56  0,10 2.85  0,20 3.56
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 4 3.40 +0.2 m/s 3.10  0,10 3.28  0,10 3.40  0,20 3.40
8 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 6 3.33 +0.1 m/s 2.86  0,10 3.16  0,20 3.33  0,10 3.33
9 Klára PlucarováKlára Plucarová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 5 2.95 +0.1 m/s 2.87  0,10 2.95  0,10 2.81  0,20 2.95
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 28.9.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 6 3.37 3.37 3.36 3.37
2 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 7 3.10 2.51 3.10 3.10
3 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 4 3.07 2.94 3.07 3.07
4 Jakub VaněkJakub Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 8 2.84 2.84 2.62 2.84
5 Albert HrůšaAlbert Hrůša
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 13 2.79 2.67 2.79 2.79
6 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 1 2.67 2.50 2.67 2.67
7 Matěj HanousekMatěj Hanousek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 5 2.40 2.32 2.40 2.40
8 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 3 2.25 2.25 2.05 2.25
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 28.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 14 3.94 3.94 3.75 3.94
2 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 7 3.62 3.59 3.62 3.62
3 Josef HolejJosef Holej
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 3 3.56 3.42 3.56 3.56
4 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 8 3.42 3.42 3.34 3.42
5 Šimon KopenecŠimon Kopenec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 6 3.25 3.05 3.25 3.25
6 Jan MásílkoJan Másílko
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 1 3.18 3.17 3.18 3.18
7 Matyáš HiršMatyáš Hirš
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 2 3.03 3.03 3.03 3.03
8 Jakub VtípilJakub Vtípil
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 11 3.03 3.03 3.00 3.03
9 Filip KřivkaFilip Křivka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 13 2.96 2.96 2.89 2.96
10 Jakub IlleJakub Ille
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 10 2.78 2.78 2.57 2.78
11 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
10 5 2.62 x 2.62 2.62
12 Adam LavičkaAdam Lavička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 9 2.42 2.42 2.01 2.42
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 28.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 4 3.70 3.63 3.70 3.70
2 Ema GulykášováEma Gulykášová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 1 3.39 3.39 3.22 3.39
3 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 27 3.23 3.23 3.00 3.23
4 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 25 3.15 3.15 3.02 3.15
5 Dominika DoležalováDominika Doležalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 9 3.06 3.06 2.97 3.06
6 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 19 2.88 2.88 2.86 2.88
7 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 22 2.77 2.77 2.68 2.77
8 Světlana JanákováSvětlana Janáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 33 2.66 2.66 2.65 2.66
9 Kateřina KačerováKateřina Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 2 2.62 2.62 2.52 2.62
10 Barbora NovotnáBarbora Novotná
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 26 2.61 2.61 2.50 2.61
11 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 20 2.50 2.32 2.50 2.50
12 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 18 1.82 1.73 1.82 1.82
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 28.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 5 4.37 4.04 4.37 4.37
2 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 7 4.00 3.98 4.00 4.00
3 Barbora BednářováBarbora Bednářová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 8 3.69 3.60 3.69 3.69
4 Radka KomárkováRadka Komárková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 11 3.55 3.55 3.48 3.55
5 Tereza VeseláTereza Veselá
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 4 3.20 3.20 3.13 3.20
6 Marie JanákováMarie Janáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 13 2.88 2.88 2.80 2.88
7 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 6 2.75 2.70 2.75 2.75
8 Eva JanákováEva Janáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 12 2.70 2.60 2.70 2.70
9 Kateřina IvanovKateřina Ivanov
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 2 2.59 2.52 2.59 2.59
10 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 3 2.36 2.15 2.36 2.36
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 3 08.88 08.03 08.88 08.83 8.88
2 Karolína StrakováKarolína Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 1 08.73 07.51 08.31 08.73 8.73
3 Lucie HurtováLucie Hurtová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 2 08.04 07.76 07.82 08.04 8.04
4 Natálie KovářováNatálie Kovářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 7 07.62 x 07.00 07.62 7.62
5 Barbora KyselováBarbora Kyselová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 8 06.35 06.35 05.94 05.97 6.35
6 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 6 06.28 05.99 06.24 06.28 6.28
7 Nina ZajícováNina Zajícová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
08 9 06.27 06.27 05.73 06.07 6.27
8 Valerie HejmalováValerie Hejmalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 10 06.01 x 06.01 05.93 6.01
9 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 4 05.87 05.87 05.26 05.75 5.87
10 Klára PlucarováKlára Plucarová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 5 05.17 x 04.92 05.17 5.17
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 07.43 06.91 07.43 07.39 7.43
2 Martin ProcházkaMartin Procházka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 06.40 06.40 05.79 06.18 6.40
3 Jakub ŠulistaJakub Šulista
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
09 1 06.35 06.02 x 06.35 6.35
4 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 4 06.34 06.34 06.15 x 6.34
5 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 7 05.59 05.36 05.59 x 5.59
6 Vladimír HronVladimír Hron
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 5 05.38 05.02 05.00 05.38 5.38
7 Jan JanákJan Janák
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 6 05.12 04.51 05.04 05.12 5.12
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 1 09.13 09.13 09.12 09.02 9.13
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 5 08.98 08.98 x 07.86 8.98
3 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
06 2 07.89 07.25 07.89 07.82 7.89
4 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 6 07.17 06.99 07.16 07.17 7.17
5 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3 06.91 06.86 06.91 06.88 6.91
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 4 04.79 04.79 04.71 04.60 4.79
7 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 7 04.79 04.79 03.94 04.20 4.79
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj PlatzerMatěj Platzer
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
06 09.86 09.28 x 09.86 9.86
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
07 08.47 08.47 07.94 07.61 8.47
3 Oskar LinhartOskar Linhart
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 05.90 x 05.90 05.56 5.90
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 28.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KinštJan Kinšt
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 10.38 10.38 10.27 x 10.38
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 09.74 08.80 09.74 x 9.74
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 28.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VaněkJakub Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 7 33.00 33.00 33.00
2 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 4 32.88 32.88 32.88
3 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 5 30.08 30.08 30.08
4 Albert HrůšaAlbert Hrůša
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 13 24.54 24.54 24.54
5 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 6 24.48 24.48 24.48
6 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 3 16.35 16.35 16.35
7 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 1 15.85 15.85 15.85
8 Matěj HanousekMatěj Hanousek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 8 15.52 15.52 15.52
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 28.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 8 40.63 40.63 40.63
2 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 14 39.72 39.72 39.72
3 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 7 39.27 39.27 39.27
4 Šimon KopenecŠimon Kopenec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 6 29.57 29.57 29.57
5 Jakub VtípilJakub Vtípil
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 11 26.00 26.00 26.00
6 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
10 5 24.14 24.14 24.14
7 Josef HolejJosef Holej
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 3 22.52 22.52 22.52
8 Filip KřivkaFilip Křivka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 13 21.15 21.15 21.15
9 Matyáš HiršMatyáš Hirš
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 2 20.73 20.73 20.73
10 Adam LavičkaAdam Lavička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 9 20.47 20.47 20.47
11 Jan MásílkoJan Másílko
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 1 19.16 19.16 19.16
12 Jakub IlleJakub Ille
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 10 13.52 13.52 13.52
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 28.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 4 27.58 27.58 27.58
2 Dominika DoležalováDominika Doležalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 9 19.50 19.50 19.50
3 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 22 18.73 18.73 18.73
4 Ema GulykášováEma Gulykášová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 1 18.68 18.68 18.68
5 Světlana JanákováSvětlana Janáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 33 17.46 17.46 17.46
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 27 16.04 16.04 16.04
7 Kateřina KačerováKateřina Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 2 14.64 14.64 14.64
8 Barbora NovotnáBarbora Novotná
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 26 14.45 14.45 14.45
9 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 20 14.05 14.05 14.05
10 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 19 14.01 14.01 14.01
11 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 18 12.00 12.00 12.00
12 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 25 10.20 10.20 10.20
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 28.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 5 36.19 36.19 36.19
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 8 27.29 27.29 27.29
3 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 7 24.17 24.17 24.17
4 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 6 23.99 23.99 23.99
5 Marie JanákováMarie Janáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 13 18.50 18.50 18.50
6 Eva JanákováEva Janáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 12 14.90 14.90 14.90
7 Tereza VeseláTereza Veselá
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 4 14.19 14.19 14.19
8 Kateřina IvanovKateřina Ivanov
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 2 13.82 13.82 13.82
9 Radka KomárkováRadka Komárková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 11 08.80 08.80 8.80
10 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 3 08.66 08.66 8.66
Celkem 10 závodníků