1. kolo MPD mladšího žactva, skupina A
Praha - Podvinný mlýn (8. 6. 2021)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 8.6.2021 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický
A. C. Sparta Praha |
09 | 1 | PB 43.81 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 33 |
Jan KulhavýJan Kulhavý
ASK Slavia Praha C |
09 | 7 | PB 38.97 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 18 |
Samuel KašparSamuel Kašpar
SK Aktis Praha z.s. B |
09 | 22 | 38.09 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 40 |
Lukáš FolprechtLukáš Folprecht
SK Aktis Praha z.s. A |
08 | 2 | PB 36.21 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 31 |
Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 4 | PB 35.95 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 32 |
Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ASK Slavia Praha A |
09 | 9 | PB 34.98 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 58 |
Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia Praha D |
09 | 15 | PB 34.87 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 34 |
Ignác HořejšíIgnác Hořejší
ASK Slavia Praha C |
08 | 3 | PB 34.22 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 25 |
Petr PilnýPetr Pilný
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 11 | PB 32.77 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 56 |
Antonín LupačAntonín Lupač
A. C. Sparta Praha A |
08 | 20 | 31.44 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 54 |
Ondřej AmmerOndřej Ammer
AK VEGA z.s. |
09 | 19 | PB 30.93 | ||||||||||||||
12 | 22 |
Zbyšek SkalickýZbyšek Skalický
A. C. Sparta Praha B |
09 | 21 | 30.62 | ||||||||||||||
13 | 30 |
Damián VíchDamián Vích
ASK Slavia Praha A |
08 | 14 | SB 26.49 | ||||||||||||||
14 | 8 |
Petr ŽilinaPetr Žilina
AK VEGA z.s. |
09 | 18 | PB 26.02 | ||||||||||||||
15 | 21 |
Radek ŠkopRadek Škop
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 13 | PB 25.14 | ||||||||||||||
16 | 55 |
Hynek LangmajerHynek Langmajer
ASK Slavia Praha B |
08 | 8 | PB 23.89 | ||||||||||||||
17 | 57 |
Daniel KubaDaniel Kuba
ASK Slavia Praha D |
09 | 6 | PB 23.24 | ||||||||||||||
18 | 12 |
Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček
ASK Slavia Praha C |
09 | 10 | PB 21.80 | ||||||||||||||
19 | 14 |
Jan KubíčekJan Kubíček
AK VEGA z.s. |
09 | 16 | PB 20.64 | ||||||||||||||
20 | 19 |
Matyáš KaisrlíkMatyáš Kaisrlík
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
09 | 5 | PB 19.58 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 8.6.2021 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 |
Lucie MošničkováLucie Mošničková
SK Aktis Praha z.s. A |
08 | 27 | 42.68 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 14 |
Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha C |
09 | 14 | PB 34.78 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 2 |
Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia Praha A |
08 | 9 | PB 34.66 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 33 |
Šárka HlouškováŠárka Hloušková
ASK Slavia Praha D |
09 | 6 | PB 34.39 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 19 |
Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
09 | 7 | PB 34.24 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 142 |
Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia Praha A |
09 | 15 | PB 33.77 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 34 |
Eliška ProcházkováEliška Procházková
A. C. Sparta Praha A |
09 | 22 | PB 32.28 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 55 |
Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha D |
09 | 20 | PB 30.55 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 21 |
Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta Praha B |
08 | 23 | PB 28.98 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 31 |
Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
A. C. Sparta Praha A |
08 | 24 | 28.70 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 40 |
Ella NovákováElla Nováková
SK Aktis Praha z.s. A |
08 | 21 | 26.43 | ||||||||||||||
12 | 5 |
Julie HanzalováJulie Hanzalová
A. C. Sparta Praha B |
09 | 4 | PB 25.89 | ||||||||||||||
13 | 25 |
Monika KaisrlíkováMonika Kaisrlíková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
09 | 8 | PB 23.78 | ||||||||||||||
14 | 143 |
Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia Praha B |
09 | 19 | SB 23.36 | ||||||||||||||
15 | 12 |
Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
09 | 3 | PB 22.48 | ||||||||||||||
16 | 22 |
Nela VohánkováNela Vohánková
ASK Slavia Praha D |
09 | 18 | 21.80 | ||||||||||||||
17 | 30 |
Anna SoukupováAnna Soukupová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 12 | PB 18.99 | ||||||||||||||
18 | 147 |
Ema ReiterováEma Reiterová
SK Aktis Praha z.s. B |
10 | 11 | SB 18.25 | ||||||||||||||
19 | 54 |
Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink
SK Aktis Praha z.s. A |
09 | 17 | PB 17.59 | ||||||||||||||
20 | 3 |
Karolína MašátováKarolína Mašátová
AK VEGA z.s. |
10 | 16 | PB 16.79 | ||||||||||||||
21 | 18 |
Markéta LapišováMarkéta Lapišová
A. C. Sparta Praha |
09 | 1 | PB 16.34 | ||||||||||||||
22 | 58 |
Laura HavrlantováLaura Havrlantová
SK Aktis Praha z.s. B |
10 | 5 | PB 14.89 | ||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |