Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD mužů a žen

Praha - Hostivař (11. 6. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 11.30
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 11.63
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 11.70
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 11.77
5 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 6 12.07
6 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 13.19
7 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 13.36
8 Radek PetříkRadek Petřík 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 11.23
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 11.64
3 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.81
4 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.97
5 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.64
6 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 12.74
7 Hynek ŠvejnohaHynek Švejnoha 04 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 7 13.29
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 11.54
2 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.64
3 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 11.78
4 Jiří CebakJiří Cebak 90 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 13.56
5 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 14.94
6 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 15.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 11.23
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 11.30
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 11.54
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 11.63
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 11.64
5 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.64
7 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 11.70
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 11.77
9 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 11.78
10 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.81
11 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.97
12 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 6 12.07
13 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.64
14 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 12.74
15 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 13.19
16 Hynek ŠvejnohaHynek Švejnoha 04 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 7 13.29
17 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 13.36
18 Jiří CebakJiří Cebak 90 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 13.56
19 Radek PetříkRadek Petřík 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.09
20 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 14.94
21 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 15.10
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (pá, 11.6.2021 - 18:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 11.26 11.00
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 11.34 9.00
3= David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 SB 11.49 7.50
3= Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 SB 11.49 7.50
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 SB 11.60 6.00
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 11.62 5.00
7 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 SB 11.68 4.00
Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 11.6.2021 - 18:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 11.67 2.00
2 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.98 1.00
3 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 SB 13.24
Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 DNS
Hynek ŠvejnohaHynek Švejnoha 04 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 1 DNS
Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 PB 12.53
2 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.76
3 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 PB 12.78
4 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 PB 13.01
5 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.14
6 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 13.22
7 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.50
8 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 13.22
2 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 PB 13.56
3 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 13.59
4 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.87
5 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 13.92
6 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 13.82
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 13.84
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 PB 14.02
4 Sabina ValentováSabina Valentová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 14.10
5 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 14.53
6 49 Klára PavlíkováKlára Pavlíková 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 14.73
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.87
8 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 SB 14.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 13.53
2 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 14.02
3 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 14.12
4 Milada ReichelováMilada Reichelová 03 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 7 14.13
5 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 14.27
6 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 14.52
7 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 PB 14.78
8 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 15.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 13.24
2 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 14.26
3 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 15.12
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 15.18
5 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.33
MS Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 14.80
MS Agáta ZdražilováAgáta Zdražilová 05 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 8 14.91
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 PB 12.53
2 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.76
3 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 PB 12.78
4 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 PB 13.01
5 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.14
6 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 13.22
6 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 13.22
8 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 13.24
9 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.50
10 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 13.53
11 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 PB 13.56
12 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 13.59
13 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.61
14 37 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 13.82
15 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 13.84
16 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.87
17 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 13.92
18 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.00
19 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 PB 14.02
19 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 14.02
21 Sabina ValentováSabina Valentová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 14.10
22 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 14.12
23 Milada ReichelováMilada Reichelová 03 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 7 14.13
24 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 14.26
25 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 14.27
26 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 14.52
27 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 14.53
28 49 Klára PavlíkováKlára Pavlíková 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 14.73
29 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 PB 14.78
30 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 14.80
31 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.87
32 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 SB 14.88
33 Agáta ZdražilováAgáta Zdražilová 05 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 8 14.91
34 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 15.12
35 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 15.18
36 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 15.32
37 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.33

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (pá, 11.6.2021 - 18:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 12.46 11.00
2 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 12.59 9.00
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.83 8.00
4 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 13.00 7.00
5 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.10 6.00
6 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 13.12 5.00
7 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 13.20 4.00
8 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.29 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 11.6.2021 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 SB 13.37 2.00
2 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 SB 13.55 1.00
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.71
4 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.78
5 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.80
6 37 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 13.84
7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 13.85
8 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 14.12
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 52.86 11.00
2 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 53.00 9.00
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 54.36 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 53.69 8.00
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 53.93 7.00
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 55.16 5.00
MS Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 54.13
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 57.98 4.00
2 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 64.06 3.00
3 Aleš KlečkaAleš Klečka 02 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 67.21 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 52.86 11.00
2 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 53.00 9.00
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 53.69 8.00
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 53.93 7.00
5 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 54.13
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 54.36 6.00
7 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 55.16 5.00
8 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 57.98 4.00
9 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 64.06 3.00
10 Aleš KlečkaAleš Klečka 02 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 67.21 2.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 60.45 11.00
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 61.06 9.00
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 PB 64.04 8.00
4 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 65.51 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 64.23 7.00
2 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 PB 64.81 6.00
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 69.04 3.00
4 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 69.33 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 65.44 5.00
2 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 71.99 1.00
3 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 73.63
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 60.45 11.00
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 61.06 9.00
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 PB 64.04 8.00
4 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 64.23 7.00
5 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 PB 64.81 6.00
6 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 65.44 5.00
7 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 65.51 4.00
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 69.04 3.00
9 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 69.33 2.00
10 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 71.99 1.00
11 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 73.63

1500 m - Muži

(pá, 11.6.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 4:39.78 11.00
2 27 Jan Ferdinand PolášekJan Ferdinand Polášek 88 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 4:44.16 9.00
3 29 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 4:45.84 8.00
4 28 Tomáš MachTomáš Mach 92 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 4:48.02 7.00
5 26 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 5:12.95 6.00
6 31 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 64 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 7 5:22.41 5.00
7 30 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 5:34.93 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 5:13.62 11.00
2 37 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 5:20.35 9.00
3 43 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 9 5:37.87 8.00
4 44 Amálie SimandlováAmálie Simandlová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10 5:42.26 7.00
5 41 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 5:48.12 6.00
6 45 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 11 5:55.64 5.00
7 40 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 6:12.33 4.00
8 34 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 6:25.66 3.00
MS 46 Stella KuttnerStella Kuttner 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 12 5:25.45
Celkem 9 závodníků

3000 m - Muži

(pá, 11.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Jan Ferdinand PolášekJan Ferdinand Polášek 88 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 PB 09:34.22 11.00
2 41 Petr ŠnáblPetr Šnábl 84 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 PB 09:37.28 9.00
3 40 Vojtěch BližňákVojtěch Bližňák 83 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09:44.31 8.00
4 28 Tomáš MachTomáš Mach 92 AC Praha 1890AC Praha 1890 10 09:47.77 7.00
5 35 Jan JežekJan Ježek 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09:58.10 6.00
6 51 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 16 10:00.11 5.00
7 33 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10:00.39 4.00
8 32 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10:14.74 3.00
9 36 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 5 10:22.96 2.00
10 39 Vuk VukovičVuk Vukovič 76 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 10:27.44 1.00
11 46 Vítězslav KrálVítězslav Král 76 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13 10:41.21
12 31 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 64 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 11 11:05.33
13 45 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 11:14.85
14 49 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15 12:12.53
MS 52 Daniel KroftaDaniel Krofta 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 09:50.74
Celkem 15 závodníků

3000 m - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 12 12:19.02 11.00
2 49 Klára PavlíkováKlára Pavlíková 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 13:45.01 9.00
3 50 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14:01.83 8.00
4 51 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 81 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14:07.98 7.00
5 54 Karolína HanzalováKarolína Hanzalová 84 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14:08.36 6.00
6 61 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 11 15:51.22 5.00
53 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 18:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.19 11.00
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 PB 17.93 9.00
3 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.57 6.00
4 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 19.17 5.00
5 53 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 20.33 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 18:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 18.53 8.00
2 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 18.55 7.00
3 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 19.27 4.00
4 Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 21.47 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.19 11.00
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 PB 17.93 9.00
3 50 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 18.53 8.00
4 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 18.55 7.00
5 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.57 6.00
6 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 19.17 5.00
7 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 19.27 4.00
8 53 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 20.33 3.00
9 Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 21.47 2.00

110 m překážek (1.06) - Muži

(pá, 11.6.2021 - 18:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 15.97 11.00
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 16.89 9.00
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.02 8.00
4 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 18.38 7.00
5 Jan ČeperaJan Čepera 92 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 19.82 6.00
MS Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 16.70
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži

(pá, 11.6.2021 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šalanda, Hrubý, Hrubý, Severa Šalanda, Hrubý, Hrubý, Severa ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 44.83 11.00
2 Šrámek, Kukla, Kimbembe, Fajmon Šrámek, Kukla, Kimbembe, Fajmon TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 46.28 9.00
3 Jahoda, Vaněček, Zuna, Macháček Jahoda, Vaněček, Zuna, Macháček SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 46.72 8.00
4 Pelekh, Vrátný, Barták, Vajsochr Pelekh, Vrátný, Barták, Vajsochr AC Praha 1890AC Praha 1890 6 48.22 7.00
5 Exner, Bednář, Brothánek, Petřík Exner, Bednář, Brothánek, Petřík A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 49.71 6.00
6 Hladůvka, Znojil, Zouhar, Ptáček Hladůvka, Znojil, Zouhar, Ptáček AC Praha 1890AC Praha 1890 4 56.49 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčovesová, Teplá, Valtrová, Landová Krejčovesová, Teplá, Valtrová, Landová PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 50.89 11.00
2 Zunová, Kvasničková, Haveldová, Kamarýtová Zunová, Kvasničková, Haveldová, Kamarýtová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 51.89 8.00
3 Cikánková, Daťková, Jirásková, Patočková Cikánková, Daťková, Jirásková, Patočková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 52.95 7.00
4 Filípková, Honsová, Havlová, Procházková Filípková, Honsová, Havlová, Procházková ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 53.44 6.00
5 Bulvasová, Slonková, Maříková, Válová Bulvasová, Slonková, Maříková, Válová AC Praha 1890AC Praha 1890 2 58.63 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skálová, Kloudová, Kněžková, Hněvkovská Skálová, Kloudová, Kněžková, Hněvkovská PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 51.86 9.00
2 Zobalová, Mouchová, Barnoky, Cesneková Zobalová, Mouchová, Barnoky, Cesneková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 55.90 5.00
3 Potůčková, Svitáková, Klimešová, Hedlová Potůčková, Svitáková, Klimešová, Hedlová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 56.21 4.00
4 Holečková, Křížová, Olšovská, Suchomelová Holečková, Křížová, Olšovská, Suchomelová AC Praha 1890AC Praha 1890 5 60.96 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčovesová, Teplá, Valtrová, Landová Krejčovesová, Teplá, Valtrová, Landová PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 50.89 11.00
2 Skálová, Kloudová, Kněžková, Hněvkovská Skálová, Kloudová, Kněžková, Hněvkovská PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 51.86 9.00
3 Zunová, Kvasničková, Haveldová, Kamarýtová Zunová, Kvasničková, Haveldová, Kamarýtová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 51.89 8.00
4 Cikánková, Daťková, Jirásková, Patočková Cikánková, Daťková, Jirásková, Patočková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 52.95 7.00
5 Filípková, Honsová, Havlová, Procházková Filípková, Honsová, Havlová, Procházková ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 53.44 6.00
6 Zobalová, Mouchová, Barnoky, Cesneková Zobalová, Mouchová, Barnoky, Cesneková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 55.90 5.00
7 Potůčková, Svitáková, Klimešová, Hedlová Potůčková, Svitáková, Klimešová, Hedlová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 56.21 4.00
8 Bulvasová, Slonková, Maříková, Válová Bulvasová, Slonková, Maříková, Válová AC Praha 1890AC Praha 1890 2 58.63 3.00
9 Holečková, Křížová, Olšovská, Suchomelová Holečková, Křížová, Olšovská, Suchomelová AC Praha 1890AC Praha 1890 5 60.96 2.00

skok vysoký - Muži

(pá, 11.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 Body
1 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 1.69 - - - - - o o xxo o xxx 11.00
2 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 1.69 - - - - o xo xo xo xo xxx 9.00
3 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 7 SB 1.66 - - - - o o o o xxx 8.00
4 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 8 1.63 - - - o o o xo xxx 7.00
5 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 1.60 - - - o o o xxx 6.00
6 Kamil VrátnýKamil Vrátný
AC Praha 1890AC Praha 1890
72 3 SB 1.60 - o o o xo o xxx 5.00
7 Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 11 SB 1.55 - - o - o xxx 4.00
8 Hynek ŠvejnohaHynek Švejnoha
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
04 2 SB 1.55 o o o xo o xxx 3.00
9 Matouš BartákMatouš Barták
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 1 1.50 xo o o xxo xxx 2.00
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 PB 1.78 - - - - - - o o o o o o xxx
MS Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 10 SB 1.72 - - - o o o o o o xo xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 Body
1 Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 10 PB 1.52 - o o o xxo o xxo xo xxx 11.00
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
99 13 SB 1.49 - o o xo o o o xxx 9.00
3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 5 PB 1.46 o o o o o o xxx 8.00
4= Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
02 11 SB 1.43 o o o o o xxx 6.50
4= Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 12 SB 1.43 - o o o o xxx 6.50
6 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 6 SB 1.43 o o xxo o xo xxx 5.00
7= 52 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 2 SB 1.40 o o o o xxx 3.50
7= Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 1.40 o o o o xxx 3.50
9 Milada ReichelováMilada Reichelová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
03 7 SB 1.40 o o o xxo xxx 2.00
10 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 9 SB 1.40 o o xo xxo xxx 1.00
11= Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
04 3 SB 1.35 o o o xxx
11= Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 8 1.35 o o o xxx
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 15 1.52 - - - o - o o o xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Muži

(pá, 11.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 Body
1 Jakub TomešJakub Tomeš
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 2 PB 2.00 o - o - x 11.00
2 Jakub RádlJakub Rádl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 1 PB 2.00 xo - xo - xx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 Body
1 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4 PB 2.10 o xo o xxo xxx 11.00
2 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 3 PB 2.00 o o o - - xxx 9.00
3= Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 5 2.00 o xxo o xxx 7.50
3= Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 1 PB 2.00 xxo o o - - xxx 7.50
53 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 2 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 11.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 20 6.38 +2.5 m/s 6.31 +0.5 m/s 6.38  2,50 6.31  0,50 x 6.38 x 6.31  1,00 x 11.00
2 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 21 6.19 +1.0 m/s 6.16  1,20 6.19  1,00 6.16  2,40 6.19 - - - 9.00
3 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 19 PB 6.19 +0.9 m/s x x 5.81  1,50 5.81 5.10  0,80 6.19  0,90 5.98  0,30 8.00
4 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 16 PB 5.98 +0.9 m/s x 5.70  0,10 5.41  1,20 5.70 5.11  1,30 5.98  0,90 5.85  1,10 7.00
5 Jakub OndřejJakub Ondřej
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
89 15 SB 5.62 +1.6 m/s 5.26  0,90 5.43  0,10 5.59  1,20 5.59 5.57  0,80 5.62  1,60 5.45  1,70 6.00
6 Michal RandaMichal Randa
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
75 18 SB 5.61 +1.2 m/s 5.56  1,80 5.58  1,30 5.61  1,20 5.61 5.60  2,10 5.60  1,60 5.46  0,60 5.00
7 Dominik BednářDominik Bednář
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 12 5.61 +2.1 m/s 5.16 +0.3 m/s 5.03  0,50 5.61  2,10 5.16  0,30 5.61 4.72  1,70 5.17  2,10 x 4.00
8 Kamil VrátnýKamil Vrátný
AC Praha 1890AC Praha 1890
72 14 SB 5.46 +1.7 m/s 5.22  2,70 5.46  1,70 5.21  1,60 5.46 x 5.22  1,80 - 3.00
9 Jan ČeperaJan Čepera
AC Praha 1890AC Praha 1890
92 13 5.40 +2.5 m/s 5.38 +1.9 m/s 5.38  1,90 5.40  2,50 5.17  0,70 5.40 2.00
10 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 5 PB 5.33 +1.6 m/s x 5.33  1,60 5.11  2,00 5.33 1.00
11 29 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 SB 5.32 +1.9 m/s 5.28  1,10 5.30  1,60 5.32  1,90 5.32
12 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 PB 5.28 +1.8 m/s 4.64  1,60 5.28  1,80 5.04  1,40 5.28
13 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 10 PB 5.28 +1.8 m/s x 5.04  2,00 5.28  1,80 5.28
14 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 17 5.16 +1.2 m/s x x 5.16  1,20 5.16
15 Aleš KlečkaAleš Klečka
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
02 6 SB 4.64 +1.9 m/s 4.64  1,90 4.31  1,30 4.32  1,50 4.64
16 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
77 8 SB 4.61 +0.5 m/s 4.23  1,40 4.61  0,50 4.57  1,30 4.61
17 Jiří CebakJiří Cebak
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
90 9 SB 4.61 +1.4 m/s 4.61  1,40 x 4.38  1,30 4.61
18 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 1 PB 4.29 +0.5 m/s 4.29  0,50 x x 4.29
19 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 4 PB 3.88 +1.4 m/s 3.88  1,40 3.85  1,80 3.73  2,20 3.88
20 Filip HladůvkaFilip Hladůvka
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 2 3.71 +0.0 m/s 2.98  1,50 3.50  2,20 3.71  0,00 3.71
21 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3 SB 3.52 +1.5 m/s x 3.52  1,50 - 3.52
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michala ZobalováMichala Zobalová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 29 PB 5.23 +2.0 m/s x 4.89  3,20 4.83  0,00 4.89 5.04  0,50 5.23  2,00 x 11.00
2 Eliška HavlováEliška Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 28 PB 5.15 +2.0 m/s 5.15  2,00 5.03  4,30 5.06  0,00 5.15 4.99  1,20 x x 9.00
3 Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 31 5.07 +0.3 m/s 4.63  1,20 x 4.85  0,80 4.85 4.84  1,00 5.07  0,30 4.88  2,30 8.00
4 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
01 24 PB 5.06 +0.9 m/s 4.85  1,10 x 4.10  0,90 4.85 5.06  0,90 x x 7.00
5 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 27 PB 5.05 +0.7 m/s x 4.92  1,50 x 4.92 5.05  0,70 5.04  0,60 x 6.00
6 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 22 PB 5.00 +0.5 m/s 4.91  0,70 4.82  1,30 4.95  1,20 4.95 4.96  0,30 x 5.00  0,50 5.00
7 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 26 PB 4.96 +1.7 m/s 4.96  1,70 4.83  0,30 - 4.96 4.94  1,10 x x 4.00
8 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 21 4.90 +2.2 m/s 4.65 +1.3 m/s x 4.90  2,20 4.60  1,40 4.90 4.49  0,70 x 4.65  1,30 3.00
9 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 23 4.65 +0.9 m/s 4.27  0,70 4.22  0,30 4.65  0,90 4.65 2.00
10 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
04 20 SB 4.65 +0.0 m/s 4.65  0,00 x 2.64  0,60 4.65 1.00
11 Lenka SvitákováLenka Svitáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 6 PB 4.58 +1.6 m/s 3.69  2,00 3.68  0,30 4.58  1,60 4.58
12 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 2 PB 4.57 +1.3 m/s 4.57  1,30 4.02  1,80 x 4.57
13 56 Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
96 9 PB 4.49 +0.7 m/s 4.48  1,80 4.48  2,40 4.49  0,70 4.49
14 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 19 4.44 +0.6 m/s 4.44  0,60 4.33  1,30 4.21  1,60 4.44
15 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 17 4.44 +0.8 m/s 4.44  0,80 4.31  2,30 4.22  0,90 4.44
16 Milada ReichelováMilada Reichelová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
03 16 SB 4.42 +1.8 m/s 4.42  1,80 4.37  2,60 - 4.42
17 Daniela ReichelováDaniela Reichelová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
01 11 PB 4.39 +0.9 m/s 4.17  1,50 3.95  1,60 4.39  0,90 4.39
18 Barbora KlimešováBarbora Klimešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 12 PB 4.37 +0.0 m/s 4.37  0,00 4.20  2,20 4.17  1,00 4.37
19 Lucie HorákováLucie Horáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 7 PB 4.30 +0.3 m/s 4.30  0,30 3.94  1,20 x 4.30
20 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 13 SB 4.28 +0.7 m/s 4.28  0,70 4.21  2,00 x 4.28
21 Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 14 4.28 +1.4 m/s 3.76  0,90 4.28  1,40 3.97  1,50 4.28
22 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 PB 4.24 +0.9 m/s 4.20  1,00 4.04  1,30 4.24  0,90 4.24
23 Anežka SladkáAnežka Sladká
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 15 4.14 +0.9 m/s 3.76  1,40 4.08  1,30 4.14  0,90 4.14
24 Tereza BulvasováTereza Bulvasová
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 3 PB 4.10 +0.2 m/s 4.10  0,20 3.87  1,90 3.86  1,80 4.10
25 Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 18 4.06 +1.4 m/s 4.06  1,40 4.05  2,00 x 4.06
26 Simona VálováSimona Válová
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 5 3.95 +0.0 m/s 3.95  0,00 3.47  1,80 3.66  2,10 3.95
27 Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3 3.82 +2.5 m/s x 3.82  2,50 x 3.82
28 Klára KosteleckáKlára Kostelecká
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1 3.77 +2.2 m/s 3.48 +1.6 m/s 3.77  2,20 3.48  1,60 3.46  1,30 3.77
29 Júlia NovotnáJúlia Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 30 SB 0.00 - x x -
MS Zuzana ZelenáZuzana Zelená
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 PB 4.12 +0.1 m/s 3.68  0,20 x 4.12  0,10 4.12
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 13 11.97 11.21 11.94 x 11.94 x x 11.97 11.00
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 11 SB 09.72 08.79 09.05 09.68 9.68 x 09.72 x 9.00
3 Natálie KroftováNatálie Kroftová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
83 10 SB 09.03 09.03 08.57 08.92 9.03 08.58 09.01 09.01 8.00
4 Andrea Simmons KvětováAndrea Simmons Květová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
84 7 PB 08.88 08.88 x x 8.88 x x x 7.00
5 Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 6 PB 08.53 07.74 08.33 07.86 8.33 08.44 08.53 08.32 6.00
6 52 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 9 SB 08.32 08.32 08.23 x 8.32 x 08.16 08.17 5.00
7 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
AC Praha 1890AC Praha 1890
00 5 SB 08.14 06.97 07.97 08.14 8.14 07.10 07.85 08.06 4.00
8 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4 PB 07.77 07.16 x 07.02 7.16 06.98 06.99 07.77 3.00
9 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 3 06.35 06.13 06.35 06.28 6.35 2.00
10 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 2 PB 06.04 05.32 06.04 05.59 6.04 1.00
Martina BochenkováMartina Bochenková
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
87 8 NM x - - -
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 11.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 13 SB 11.97 11.00
2 Jan BrothánekJan Brothánek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 7 PB 11.62 9.00
3 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 11 SB 11.12 8.00
4 Petr MatrasPetr Matras
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
83 12 SB 11.06 7.00
5 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 9 SB 09.76 6.00
6 Milan ZávadaMilan Závada
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
91 PB 09.73 5.00
7 Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 10 SB 09.67 4.00
8 Jan DostálJan Dostál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
72 6 SB 09.14 3.00
9 Jan KotroušJan Kotrouš
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
85 5 SB 08.78 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 PB 29.19 11.00
2 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 PB 26.64 9.00
3 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 PB 21.41 8.00
4 Lucie HorákováLucie Horáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 PB 19.98 7.00
MS Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 PB 41.27
MS Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 PB 36.92
Poznámky / pokusy:
" Závod se konal 10.6.2021 na Pekařce
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(pá, 11.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DostálJan Dostál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
72 PB 34.28 11.00
2 Petr MatrasPetr Matras
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
83 PB 32.73 9.00
3 Milan ZávadaMilan Závada
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
64 PB 23.42 8.00
4 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 PB 22.38 7.00
5 Martin KubíkMartin Kubík
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
68 PB 20.93 6.00
6 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
77 PB 14.71 5.00
7 Petr MašekPetr Mašek
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
62 PB 02.77 4.00
Poznámky / pokusy:
" Závod se konal 10.6.2021 na Pekařce
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 11.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 16 SB 35.47 11.00
2 Sabina ValentováSabina Valentová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 4 PB 31.40 9.00
3 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 14 PB 28.33 8.00
4 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 13 PB 27.72 7.00
5 Martina BochenkováMartina Bochenková
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
87 15 SB 26.41 6.00
6 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 10 PB 24.74 5.00
7 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 5 PB 24.04 4.00
8 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 PB 23.36 3.00
9 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
AC Praha 1890AC Praha 1890
00 2 PB 22.52 2.00
10 Natálie KroftováNatálie Kroftová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
83 9 PB 19.39 1.00
11 Daniela ReichelováDaniela Reichelová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
01 8 SB 16.80
12 Lucie HorákováLucie Horáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 3 PB 16.63
13 Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 7 SB 14.46
14 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1 PB 13.65
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 11.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
89 14 SB 46.98 11.00
2 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 13 SB 42.81 9.00
3 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
77 8 SB 37.24 8.00
4 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
80 9 SB 37.19 7.00
5 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 5 SB 33.67 6.00
6 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 11 SB 31.02 5.00
7 Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 6 SB 30.85 4.00
8 Jan KotroušJan Kotrouš
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
85 7 SB 30.76 3.00
9 Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 PB 29.12 2.00
10 Jiří CebakJiří Cebak
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
90 3 PB 24.97 1.00
Celkem 10 závodníků