1. kolo MPD staršího žactva, skupina C
Praha - Kotlářka (10. 6. 2021)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PallasMatyáš Pallas | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 07.57 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.88 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk VacekZdeněk Vacek | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 08.98 | ||||||||||||||
5 | Vít RoubíčekVít Roubíček | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 10.54 | ||||||||||||||
MS | Lukáš CísařLukáš Císař | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MachMarek Mach | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 07.94 | 8.00 | |||||||||||||
2 | David KolářDavid Kolář | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.31 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 27 | Ondřej KadlečekOndřej Kadleček | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 08.50 | 4.00 | ||||||||||||
4 | Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.71 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jáchym MrkvičkaJáchym Mrkvička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 08.08 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 08.16 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 08.58 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.65 | 2.00 | |||||||||||||
5 | 18 | Matěj BlažekMatěj Blažek | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.16 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PallasMatyáš Pallas | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 07.57 | 11.00 | |||
2 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.88 | 9.00 | |||
3 | Marek MachMarek Mach | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 07.94 | 8.00 | |||
4 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 08.08 | 7.00 | |||
5 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 08.16 | 6.00 | |||
6 | David KolářDavid Kolář | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.31 | 5.00 | |||
7 | 27 | Ondřej KadlečekOndřej Kadleček | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 08.50 | 4.00 | ||
8 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 08.58 | 3.00 | |||
9 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.65 | 2.00 | |||
10 | Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.71 | 1.00 | |||
11 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.97 | ||||
12 | Zdeněk VacekZdeněk Vacek | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 08.98 | ||||
13 | Jáchym MrkvičkaJáchym Mrkvička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.12 | ||||
14 | 18 | Matěj BlažekMatěj Blažek | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.16 | |||
15 | Lukáš CísařLukáš Císař | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.78 | ||||
16 | Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09.80 | ||||
17 | Vít RoubíčekVít Roubíček | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 10.54 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.18 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Emma MartinEmma Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.37 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.54 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 08.55 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 08.76 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.84 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | 08.69 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Julie PejcharováJulie Pejcharová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 08.73 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Markéta BednářováMarkéta Bednářová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.75 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina LánskáKateřina Lánská | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Sára MartinSára Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaja RybkováGaja Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.82 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Adéla DočekalováAdéla Dočekalová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 09.23 | ||||||||||||||
5 | Julie PertoldováJulie Pertoldová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.80 | ||||||||||||||
MS | Klára PenkováKlára Penková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.21 | ||||||||||||||
2= | Marie MalečkováMarie Malečková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.50 | ||||||||||||||
2= | Klára JanouškováKlára Janoušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.50 | ||||||||||||||
4 | Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 09.54 | ||||||||||||||
5 | Lucie BělouškováLucie Běloušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 09.83 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna LedvinováAnna Ledvinová | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 08.64 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 08.83 | ||||||||||||||
3 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Stella PoulováStella Poulová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.18 | 11.00 | |||
2 | Emma MartinEmma Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.37 | 9.00 | |||
3 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.54 | 8.00 | |||
4 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 08.55 | 7.00 | |||
5 | Anna LedvinováAnna Ledvinová | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 08.64 | 6.00 | |||
6 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | 08.69 | 5.00 | |||
7 | Julie PejcharováJulie Pejcharová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 08.73 | 4.00 | |||
8 | Markéta BednářováMarkéta Bednářová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.75 | 3.00 | |||
9 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 08.76 | 2.00 | |||
10 | Gaja RybkováGaja Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.82 | 1.00 | |||
11 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 08.83 | ||||
12 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.84 | ||||
13 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.88 | ||||
14 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 09.02 | ||||
15 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | 09.03 | ||||
16 | Kateřina LánskáKateřina Lánská | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 09.12 | ||||
16 | Stella PoulováStella Poulová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.12 | ||||
18 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.21 | ||||
19 | Adéla DočekalováAdéla Dočekalová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 09.23 | ||||
20 | Klára PenkováKlára Penková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 09.29 | ||||
21 | Marie MalečkováMarie Malečková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.50 | ||||
21 | Klára JanouškováKlára Janoušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.50 | ||||
21 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.50 | ||||
24 | Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 09.54 | ||||
25 | Sára MartinSára Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.68 | ||||
26 | Julie PertoldováJulie Pertoldová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.80 | ||||
27 | Lucie BělouškováLucie Běloušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 09.83 |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:50) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 19.41 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 19.71 | 7.00 | |||||||||||||
3 | David KolářDavid Kolář | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 20.36 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 20.50 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 29 | Pascal KoutnýPascal Koutný | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 22.10 | 3.00 | ||||||||||||
6 | Miroslav KlimešMiroslav Klimeš | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 22.18 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:50) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PallasMatyáš Pallas | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 17.86 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 19.09 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.36 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Jáchym MrkvičkaJáchym Mrkvička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 22.30 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 22.63 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PallasMatyáš Pallas | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 17.86 | 11.00 | |||
2 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 19.09 | 9.00 | |||
3 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 19.41 | 8.00 | |||
4 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 19.71 | 7.00 | |||
5 | David KolářDavid Kolář | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 20.36 | 6.00 | |||
6 | Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 20.50 | 5.00 | |||
7 | Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.36 | 4.00 | |||
8 | 29 | Pascal KoutnýPascal Koutný | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 22.10 | 3.00 | ||
9 | Miroslav KlimešMiroslav Klimeš | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 22.18 | 2.00 | |||
10 | Jáchym MrkvičkaJáchym Mrkvička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 22.30 | 1.00 | |||
11 | Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 22.63 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 20.24 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Tereza HrubešováTereza Hrubešová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 20.41 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 20.53 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Emma MartinEmma Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 20.60 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 20.73 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 21.03 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:40) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RandováKateřina Randová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 21.19 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.44 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 22.29 | ||||||||||||||
4 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 1 | 23.39 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KleneckáZuzana Klenecká | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 23.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 18:40) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 19.86 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna LedvinováAnna Ledvinová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 21.11 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 22.04 | ||||||||||||||
4 | Adéla DočekalováAdéla Dočekalová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 5 | 22.53 | ||||||||||||||
5 | Julie PertoldováJulie Pertoldová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 23.87 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 18:40) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 21.49 | ||||||||||||||
2 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 21.68 | ||||||||||||||
3 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 22.43 | ||||||||||||||
4 | 2 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 22.95 | |||||||||||||
5 | Marie MalečkováMarie Malečková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 23.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 18:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 21.36 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana ČiberováZuzana Čiberová | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 21.54 | ||||||||||||||
3 | Valerie LiškováValerie Lišková | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 22.15 | ||||||||||||||
4 | Anežka BronskáAnežka Bronská | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 23.75 | ||||||||||||||
MS | Klára PenkováKlára Penková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 23.08 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 19.86 | 11.00 | |||
2 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 20.24 | 9.00 | |||
3 | Tereza HrubešováTereza Hrubešová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 20.41 | 8.00 | |||
4 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 20.53 | 7.00 | |||
5 | Emma MartinEmma Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 20.60 | 6.00 | |||
6 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 20.73 | 5.00 | |||
7 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 21.03 | 4.00 | |||
8 | Anna LedvinováAnna Ledvinová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 21.11 | 3.00 | |||
9 | Kateřina RandováKateřina Randová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 21.19 | 2.00 | |||
10 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 21.36 | 1.00 | |||
11 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.44 | ||||
12 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 21.49 | ||||
13 | Zuzana ČiberováZuzana Čiberová | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 21.54 | ||||
14 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 21.68 | ||||
15 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 22.04 | ||||
16 | Valerie LiškováValerie Lišková | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 22.15 | ||||
17 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 22.29 | ||||
18 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 22.43 | ||||
19 | Adéla DočekalováAdéla Dočekalová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 5 | 22.53 | ||||
20 | 2 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 22.95 | |||
21 | Klára PenkováKlára Penková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 23.08 | ||||
22 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 1 | 23.39 | ||||
23 | Marie MalečkováMarie Malečková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 23.54 | ||||
24 | Anežka BronskáAnežka Bronská | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 23.75 | ||||
25 | Julie PertoldováJulie Pertoldová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 23.87 | ||||
26 | Zuzana KleneckáZuzana Klenecká | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 23.93 |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LiteraVojtěch Litera | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 43.73 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 44.23 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Zdeněk VacekZdeněk Vacek | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 45.07 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 48.62 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch LacykVojtěch Lacyk | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 48.74 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 39.60 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 07 | SC Radotín Praha | 5 | 43.63 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub KašekJakub Kašek | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 47.95 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 48.19 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Matouš NárodaMatouš Národa | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 51.02 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 39.60 | 11.00 | |||
2 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 07 | SC Radotín Praha | 5 | 43.63 | 9.00 | |||
3 | Vojtěch LiteraVojtěch Litera | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 43.73 | 8.00 | |||
4 | Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 44.23 | 7.00 | |||
5 | Zdeněk VacekZdeněk Vacek | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 45.07 | 6.00 | |||
6 | Jakub KašekJakub Kašek | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 47.95 | 5.00 | |||
7 | Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 48.19 | 4.00 | |||
8 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 48.62 | 3.00 | |||
9 | Vojtěch LacykVojtěch Lacyk | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 48.74 | 2.00 | |||
10 | Matouš NárodaMatouš Národa | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 51.02 | 1.00 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 45.30 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Valerie LiškováValerie Lišková | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 46.01 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 47.60 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 47.88 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie SujováViktorie Sujová | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 48.50 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 54.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 42.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Markéta BednářováMarkéta Bednářová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 45.15 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 45.28 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Julie PejcharováJulie Pejcharová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 47.08 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Vanda HegerováVanda Hegerová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 48.96 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Sára MartinSára Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 50.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 42.36 | 11.00 | |||
2 | Markéta BednářováMarkéta Bednářová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 45.15 | 9.00 | |||
3 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 45.28 | 8.00 | |||
4 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 45.30 | 7.00 | |||
5 | Valerie LiškováValerie Lišková | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 46.01 | 6.00 | |||
6 | Julie PejcharováJulie Pejcharová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 47.08 | 5.00 | |||
7 | Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 47.60 | 4.00 | |||
8 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 47.88 | 3.00 | |||
9 | Viktorie SujováViktorie Sujová | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 48.50 | 2.00 | |||
10 | Vanda HegerováVanda Hegerová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 48.96 | 1.00 | |||
11 | Sára MartinSára Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 50.41 | ||||
12 | Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 54.58 |
1500 m - Žáci
(čt, 10.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Jan ŽilinaJan Žilina | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 11 | 4:45.29 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 32 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 9 | 4:56.77 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 33 | Eduard VodvářkaEduard Vodvářka | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 10 | 5:11.35 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 31 | Nikola SkripnikNikola Skripnik | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 5:13.93 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 27 | Ondřej KadlečekOndřej Kadleček | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 5:15.23 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 30 | Tomáš SiegerTomáš Sieger | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 5:15.69 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 15 | Viktor BártaViktor Bárta | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 5:18.76 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 17 | Filip BartoňFilip Bartoň | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 5:20.43 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 29 | Pascal KoutnýPascal Koutný | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 5:29.48 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 18 | Matěj BlažekMatěj Blažek | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 5:48.33 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žákyně
(čt, 10.6.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 4:57.38 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 5:06.97 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Eliška DolejšíEliška Dolejší | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 5:32.28 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 13 | Laura LinkováLaura Linková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 5:32.73 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Veronika DvořákováVeronika Dvořáková | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 5:33.67 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 5:43.41 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 5 | Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 5:48.39 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Věra VaněčkováVěra Vaněčková | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 9 | 5:49.98 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 1 | Ida KratochvílováIda Kratochvílová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 6:22.31 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MrštnýFilip Mrštný | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 15.14 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 16.63 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 19.05 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 22.06 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.61 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 32 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 16.83 | 6.00 | ||||||||||||
3 | Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 19.21 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch LacykVojtěch Lacyk | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 19.29 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 16.47 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 16.87 | 5.00 | |||||||||||||
3 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 18.75 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 19.18 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.61 | 11.00 | |||
2 | Filip MrštnýFilip Mrštný | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 15.14 | 9.00 | |||
3 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 16.47 | 8.00 | |||
4 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 16.63 | 7.00 | |||
5 | 32 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 16.83 | 6.00 | ||
6 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 16.87 | 5.00 | |||
7 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 18.75 | 4.00 | |||
8 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 19.05 | 3.00 | |||
9 | Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 19.18 | 2.00 | |||
10 | Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 19.21 | 1.00 | |||
11 | Vojtěch LacykVojtěch Lacyk | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 19.29 | ||||
12 | Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 22.06 |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 15.92 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 16.12 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | 2 | 16.22 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 16.28 | 7.00 | |||||||||||||
Hana TepláHana Teplá | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 5 | 16.29 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Karolína VyšnáKarolína Vyšná | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 17.26 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Julie LeinweberováJulie Leinweberová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 17.83 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Dina RybkováDina Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 18.70 | ||||||||||||||
5 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 18.90 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 17.37 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Markéta AdamkováMarkéta Adamková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 17.43 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 18.20 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Anežka MaříkováAnežka Maříková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 19.35 | ||||||||||||||
5 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 20.05 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 15.92 | 11.00 | |||
2 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 16.12 | 9.00 | |||
3 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | 2 | 16.22 | 8.00 | |||
4 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 16.28 | 7.00 | |||
5 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 5 | 16.29 | 6.00 | |||
6 | Karolína VyšnáKarolína Vyšná | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 17.26 | 5.00 | |||
7 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 17.37 | 4.00 | |||
8 | Markéta AdamkováMarkéta Adamková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 17.43 | 3.00 | |||
9 | Julie LeinweberováJulie Leinweberová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 17.83 | 2.00 | |||
10 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 18.20 | 1.00 | |||
11 | Dina RybkováDina Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 18.70 | ||||
12 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 18.90 | ||||
13 | Anežka MaříkováAnežka Maříková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 19.35 | ||||
14 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 20.05 | ||||
Hana TepláHana Teplá | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNS |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 19:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Vodvářka, Pallas, Česenek, Žilina Vodvářka, Pallas, Česenek, Žilina | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 30.69 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Bradáč, Jordanidis, Kaftan, Mrštný Bradáč, Jordanidis, Kaftan, Mrštný | SC Radotín Praha | 5 | 30.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Mach, Kadleček, Kašek, Pečený Mach, Kadleček, Kašek, Pečený | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 31.73 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Váňa, Ovčiak, Szabó, Mahmood Váňa, Ovčiak, Szabó, Mahmood | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 31.75 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Cápal, Šafránek, Krejčí, Mrkvička Cápal, Šafránek, Krejčí, Mrkvička | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 32.47 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 19:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuřín, Filip, Litera, Sgalitzer Cuřín, Filip, Litera, Sgalitzer | SC Radotín Praha | 5 | 32.40 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | 29 | Koutný, Kolář, Manych, Lacyk Koutný, Kolář, Manych, Lacyk | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 34.82 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 30 | Sieger, Špidlen, Fridrich, Roubíček Sieger, Špidlen, Fridrich, Roubíček | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 35.69 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Janský, Jindra, Vlček, Růžička Janský, Jindra, Vlček, Růžička | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 36.24 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Vodvářka, Pallas, Česenek, Žilina Vodvářka, Pallas, Česenek, Žilina | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 30.69 | 11.00 | |||
2 | Bradáč, Jordanidis, Kaftan, Mrštný Bradáč, Jordanidis, Kaftan, Mrštný | SC Radotín Praha | 5 | 30.92 | 9.00 | ||||
3 | Mach, Kadleček, Kašek, Pečený Mach, Kadleček, Kašek, Pečený | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 31.73 | 8.00 | ||||
4 | Váňa, Ovčiak, Szabó, Mahmood Váňa, Ovčiak, Szabó, Mahmood | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 31.75 | 7.00 | ||||
5 | Cuřín, Filip, Litera, Sgalitzer Cuřín, Filip, Litera, Sgalitzer | SC Radotín Praha | 5 | 32.40 | 6.00 | ||||
6 | Cápal, Šafránek, Krejčí, Mrkvička Cápal, Šafránek, Krejčí, Mrkvička | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 32.47 | 5.00 | ||||
7 | 29 | Koutný, Kolář, Manych, Lacyk Koutný, Kolář, Manych, Lacyk | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 34.82 | 4.00 | |||
8 | 30 | Sieger, Špidlen, Fridrich, Roubíček Sieger, Špidlen, Fridrich, Roubíček | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 35.69 | 3.00 | |||
9 | Janský, Jindra, Vlček, Růžička Janský, Jindra, Vlček, Růžička | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 36.24 | 2.00 |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Mandíková, Teplá, Váchová, Kramešová Mandíková, Teplá, Váchová, Kramešová | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 32.05 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin, Frimlová, Varna, Mikulášová Martin, Frimlová, Varna, Mikulášová | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 32.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 13 | Linková, Adamková, Cesneková, Lokajíčková Linková, Adamková, Cesneková, Lokajíčková | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 33.12 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Fílová, Kučerová, Ledvinková, Lišková Fílová, Kučerová, Ledvinková, Lišková | SC Radotín Praha | 6 | 33.55 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Haveldová, Kvasničková, Čiberová, Jenčková Haveldová, Kvasničková, Čiberová, Jenčková | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 38.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pejcharová, Hrubešová, Randová, Hejdová Pejcharová, Hrubešová, Randová, Hejdová | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 32.57 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Valachová, Bednářová, Košťáková, Neštická Valachová, Bednářová, Košťáková, Neštická | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 34.05 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lánská, Mužíková, Bezdíčková, Dvořáková Lánská, Mužíková, Bezdíčková, Dvořáková | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 35.10 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Běloušková, Malečková, Janoušková, Bronská Běloušková, Malečková, Janoušková, Bronská | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 36.31 | |||||||||||||||
5 | Basile, Peterková, Poulová, Landová Basile, Peterková, Poulová, Landová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 36.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Scheibová, Štrauchová, Vespalcová, Vyšná Scheibová, Štrauchová, Vespalcová, Vyšná | SC Radotín Praha | 3 | 34.78 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kyselicová, Hegerová, Dvořáková, Ullíková Kyselicová, Hegerová, Dvořáková, Ullíková | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 34.79 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Martin, Maříková, Rybková, Rybková Martin, Maříková, Rybková, Rybková | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 35.50 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Klenecká, Leinweberová, Sedláčková, Voburková Klenecká, Leinweberová, Sedláčková, Voburková | SC Radotín Praha | 5 | 36.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Mandíková, Teplá, Váchová, Kramešová Mandíková, Teplá, Váchová, Kramešová | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 32.05 | 11.00 | |||
2 | Martin, Frimlová, Varna, Mikulášová Martin, Frimlová, Varna, Mikulášová | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 32.30 | 9.00 | ||||
3 | Pejcharová, Hrubešová, Randová, Hejdová Pejcharová, Hrubešová, Randová, Hejdová | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 32.57 | 8.00 | ||||
4 | 13 | Linková, Adamková, Cesneková, Lokajíčková Linková, Adamková, Cesneková, Lokajíčková | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 33.12 | 7.00 | |||
5 | Fílová, Kučerová, Ledvinková, Lišková Fílová, Kučerová, Ledvinková, Lišková | SC Radotín Praha | 6 | 33.55 | 6.00 | ||||
6 | Valachová, Bednářová, Košťáková, Neštická Valachová, Bednářová, Košťáková, Neštická | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 34.05 | 5.00 | ||||
7 | Scheibová, Štrauchová, Vespalcová, Vyšná Scheibová, Štrauchová, Vespalcová, Vyšná | SC Radotín Praha | 3 | 34.78 | 4.00 | ||||
8 | Kyselicová, Hegerová, Dvořáková, Ullíková Kyselicová, Hegerová, Dvořáková, Ullíková | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 34.79 | 3.00 | ||||
9 | Lánská, Mužíková, Bezdíčková, Dvořáková Lánská, Mužíková, Bezdíčková, Dvořáková | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 35.10 | 2.00 | ||||
10 | Martin, Maříková, Rybková, Rybková Martin, Maříková, Rybková, Rybková | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 35.50 | 1.00 | ||||
11 | Běloušková, Malečková, Janoušková, Bronská Běloušková, Malečková, Janoušková, Bronská | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 36.31 | |||||
12 | Klenecká, Leinweberová, Sedláčková, Voburková Klenecká, Leinweberová, Sedláčková, Voburková | SC Radotín Praha | 5 | 36.39 | |||||
13 | Basile, Peterková, Poulová, Landová Basile, Peterková, Poulová, Landová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 36.42 | |||||
14 | Haveldová, Kvasničková, Čiberová, Jenčková Haveldová, Kvasničková, Čiberová, Jenčková | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 38.06 |
skok vysoký - Žáci
(čt, 10.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín Praha |
07 | 10 | 1.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín Praha |
06 | 9 | 1.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 5 | 1.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Daniel MarekDaniel Marek
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 8 | 1.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 7 | 1.43 | 6.00 | ||||||||||||||
6= | 15 |
Viktor BártaViktor Bárta
SC Radotín Praha |
06 | 1 | 1.34 | 4.50 | |||||||||||||
6= | 17 |
Filip BartoňFilip Bartoň
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 2 | 1.34 | 4.50 | |||||||||||||
8 |
Adam JanskýAdam Janský
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 3 | 1.20 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Eda VlčekEda Vlček
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 6 | 1.20 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 10.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 9 | 1.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 13 |
Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 2 | 1.47 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín Praha |
07 | 6 | 1.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha |
07 | 8 | 1.41 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jolana KalousováJolana Kalousová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 1 | 1.38 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 5 | 1.35 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha |
06 | 7 | 1.32 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 4 | 1.20 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Lucie VoburkováLucie Voburková
SC Radotín Praha |
06 | 3 | 1.15 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 10.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 8 | 5.10 +0.0 m/s | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 33 |
Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 7 | 4.93 +0.8 m/s | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 3 | 4.75 +0.0 m/s | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín Praha |
06 | 5 | 4.44 +0.8 m/s | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Miroslav KlimešMiroslav Klimeš
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 2 | 4.26 -0.9 m/s | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 4 | 4.23 +0.0 m/s | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jakub KašekJakub Kašek
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 1 | 4.12 +0.0 m/s | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Eda VlčekEda Vlček
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 6 | 3.74 +0.9 m/s | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 10.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana MikulášováHana Mikulášová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 18 | 4.89 -0.8 m/s | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 11 | 4.61 +0.6 m/s | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 1 | 4.54 +0.0 m/s | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 17 | 4.48 +0.0 m/s | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 5 | 4.46 +1.1 m/s | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín Praha |
07 | 15 | 4.39 +0.0 m/s | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 4 | 4.31 +0.0 m/s | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 16 | 4.27 +0.0 m/s | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 7 | 4.09 +0.7 m/s | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Lucie BělouškováLucie Běloušková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 2 | 4.07 +0.0 m/s | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Dina RybkováDina Rybková
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 10 | 4.06 +1.4 m/s | |||||||||||||||
12 |
Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 14 | 4.04 +0.0 m/s | |||||||||||||||
13 |
Jolana KalousováJolana Kalousová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 6 | 4.03 +1.0 m/s | |||||||||||||||
14 |
Anežka MaříkováAnežka Maříková
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 8 | 3.87 +0.5 m/s | |||||||||||||||
15 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 9 | 3.80 +0.6 m/s | |||||||||||||||
16 |
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha |
06 | 13 | 3.79 +0.0 m/s | |||||||||||||||
17 |
Lucie VoburkováLucie Voburková
SC Radotín Praha |
06 | 12 | 3.72 +0.7 m/s | |||||||||||||||
18 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 3 | 3.42 +0.1 m/s | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 10.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 13 | 09.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 3 | 09.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 10 | 09.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 5 |
Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová
SC Radotín Praha |
06 | 14 | 09.29 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 12 | 08.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Barbora UllíkováBarbora Ullíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 11 | 08.21 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 2 | 07.93 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Matylda HaasováMatylda Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 1 | 07.82 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 9 | 07.78 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha |
06 | 6 | 07.44 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Tereza ČechrákováTereza Čechráková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 8 | 06.91 | |||||||||||||||
12 |
Klára JanouškováKlára Janoušková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 4 | 06.03 | |||||||||||||||
13 |
Zuzana KleneckáZuzana Klenecká
SC Radotín Praha |
07 | 7 | 05.93 | |||||||||||||||
14 |
Lucie SellnerováLucie Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 5 | 05.70 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 10.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 10 | 12.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek MachMarek Mach
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 9 | 11.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 31 |
Nikola SkripnikNikola Skripnik
SC Radotín Praha |
06 | 7 | 10.25 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Matouš NárodaMatouš Národa
SC Radotín Praha |
07 | 5 | 09.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha |
06 | 8 | 09.80 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Václav ČesenekVáclav Česenek
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 2 | 08.87 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 3 | 08.46 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 4 | 06.72 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Vít RoubíčekVít Roubíček
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 6 | 05.60 | 2.00 | ||||||||||||||
MS |
Lukáš CísařLukáš Císař
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 1 | 07.06 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(čt, 10.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 6 | 33.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 35 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 11 | 31.71 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 12 | 29.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 4 | 26.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 2 | 24.45 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 10 | 23.51 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha |
06 | 9 | 22.74 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Matylda HaasováMatylda Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 3 | 22.51 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 3 |
Eliška DolejšíEliška Dolejší
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 1 | 19.83 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 7 | 18.80 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Lucie SellnerováLucie Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 8 | 15.21 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina LánskáKateřina Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 5 | 12.28 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(čt, 10.6.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 |
Jan ŽilinaJan Žilina
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 9 | 36.61 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Vojtěch LiteraVojtěch Litera
SC Radotín Praha |
06 | 7 | 34.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 4 | 33.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha |
06 | 8 | 30.11 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 5 | 28.10 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 3 | 24.38 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Václav ČesenekVáclav Česenek
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 2 | 19.97 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 30 |
Tomáš SiegerTomáš Sieger
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 6 | 18.59 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |