Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Kotlářka (10. 6. 2021)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 15.14 9.00
2 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 16.63 7.00
3 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.05 3.00
4 Filip BradáčFilip Bradáč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.61 11.00
2 32 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.83 6.00
3 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.21 1.00
4 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 19.29
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.47 8.00
2 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.87 5.00
3 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.75 4.00
4 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 19.18 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.61 11.00
2 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 15.14 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.47 8.00
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 16.63 7.00
5 32 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.83 6.00
6 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.87 5.00
7 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.75 4.00
8 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.05 3.00
9 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 19.18 2.00
10 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.21 1.00
11 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 19.29
12 Filip BradáčFilip Bradáč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.06

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.92 11.00
2 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16.12 9.00
3 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 16.22 8.00
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 16.28 7.00
Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 16.29 6.00
2 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.26 5.00
3 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.83 2.00
4 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18.70
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 18.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.37 4.00
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.43 3.00
3 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.20 1.00
4 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.35
5 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 20.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.92 11.00
2 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16.12 9.00
3 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 16.22 8.00
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 16.28 7.00
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 16.29 6.00
6 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.26 5.00
7 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.37 4.00
8 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.43 3.00
9 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.83 2.00
10 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.20 1.00
11 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18.70
12 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 18.90
13 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.35
14 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 20.05
Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS