Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A

Praha - Vokovice (23. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 18:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 09.05 24.00
2 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.40 23.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 18:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.41 22.00
2 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.53 21.00
3 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 09.64 20.00
4 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 09.86 19.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 18:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlímaMatyáš Klíma 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 10.07 18.00
2 Vincent HorváthVincent Horváth 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 10.10 17.00
3 Ondřej AmmerOndřej Ammer 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 10.16 16.00
4 Daniel KubaDaniel Kuba 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 10.24 15.00
5 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 10.41 14.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 09.05 24.00
2 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.40 23.00
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.41 22.00
4 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.53 21.00
5 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 09.64 20.00
6 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 09.86 19.00
7 Matyáš KlímaMatyáš Klíma 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 10.07 18.00
8 Vincent HorváthVincent Horváth 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 10.10 17.00
9 Ondřej AmmerOndřej Ammer 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 10.16 16.00
10 Daniel KubaDaniel Kuba 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 10.24 15.00
11 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 10.41 14.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 17:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.36
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.52
3 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 08.65 24.00
4 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 2 08.65 23.00
5 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 08.94 20.00
6 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.95 19.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 17:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 08.81 22.00
2 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 08.93 21.00
3 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 3 09.10 18.00
4 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 09.44 16.00
5 Ema DuškováEma Dušková 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.44 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 09.41 17.00
2 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 09.70 12.00
3 Eliška ProcházkováEliška Procházková 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 09.80 10.00
4 Marie ŠafkováMarie Šafková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 10.07 8.00
5 Edita Jasmína NejezchlebováEdita Jasmína Nejezchlebová 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 1 10.12 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 17:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 09.56 14.00
2 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 09.64 13.00
3 Barbora MarkováBarbora Marková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 09.97 9.00
4 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 10.21 5.00
5 Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.41 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KonheferováNatálie Konheferová 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 10.16 6.00
2 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.34 4.00
3 Stella MachalováStella Machalová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 10.86
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 23.6.2021 - 17:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 09.76 11.00
2 Zuzana MusilováZuzana Musilová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 10.43 2.00
3 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 10.84 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.36
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.52
3 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 08.65 24.00
3 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 2 08.65 23.00
5 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 08.81 22.00
6 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 08.93 21.00
7 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 08.94 20.00
8 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.95 19.00
9 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 3 09.10 18.00
10 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 09.41 17.00
11 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 09.44 16.00
11 Ema DuškováEma Dušková 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.44 15.00
13 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 09.56 14.00
14 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 09.64 13.00
15 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 09.70 12.00
16 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 09.76 11.00
17 Eliška ProcházkováEliška Procházková 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 09.80 10.00
18 Barbora MarkováBarbora Marková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 09.97 9.00
19 Marie ŠafkováMarie Šafková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 10.07 8.00
20 Edita Jasmína NejezchlebováEdita Jasmína Nejezchlebová 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 1 10.12 7.00
21 Natálie KonheferováNatálie Konheferová 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 10.16 6.00
22 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 10.21 5.00
23 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.34 4.00
24 Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.41 3.00
25 Zuzana MusilováZuzana Musilová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 10.43 2.00
26 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 10.84 1.00
27 Stella MachalováStella Machalová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 10.86

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.61 24.00
2 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 21.99 22.00
3 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 22.94 20.00
4 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 22.96 19.00
5 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 24.31 17.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KněževičNikola Kněževič 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 22.60 21.00
2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.25 18.00
3 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 3 24.42 16.00
4 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 27.87 12.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 21.72 23.00
2 Matyáš KaisrlíkMatyáš Kaisrlík 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 26.57 15.00
3 Jan KubíčekJan Kubíček 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 27.26 14.00
4 Adam KubásekAdam Kubásek 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 27.28 13.00
5 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 28.15 11.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.61 24.00
2 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 21.72 23.00
3 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 21.99 22.00
4 Nikola KněževičNikola Kněževič 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 22.60 21.00
5 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 22.94 20.00
6 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 22.96 19.00
7 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.25 18.00
8 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 24.31 17.00
9 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 3 24.42 16.00
10 Matyáš KaisrlíkMatyáš Kaisrlík 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 26.57 15.00
11 Jan KubíčekJan Kubíček 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 27.26 14.00
12 Adam KubásekAdam Kubásek 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 27.28 13.00
13 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 27.87 12.00
14 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 28.15 11.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.38
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.77
3 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 21.32 23.00
4 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 21.42 22.00
5 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.20 20.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.04 24.00
2 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 22.44 18.00
3 Vanda BurianováVanda Burianová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.69 16.00
4 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 24.03 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MošničkováLucie Mošničková 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 22.31 19.00
2 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 22.95 14.00
3 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 23.52 12.00
4 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 23.69 11.00
5 Lenka MachotkováLenka Machotková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 23.84 10.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 21.79 21.00
2 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 22.83 15.00
3 Emma ČermákováEmma Čermáková 08 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 3 25.17 5.00
4 Monika KaisrlíkováMonika Kaisrlíková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 25.31 4.00
5 Nela PiksováNela Piksová 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 25.64 2.00
6 Martina SlívováMartina Slívová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 25.70 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 24.23 8.00
2 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 24.51 7.00
3 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 24.67 6.00
4 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 25.46 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 23.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KlimováMarie Klimová 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 22.45 17.00
2 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 23.11 13.00
3 Tereza ŠukováTereza Šuková 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 26.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.38
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.77
3 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.04 24.00
4 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 21.32 23.00
5 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 21.42 22.00
6 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 21.79 21.00
7 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.20 20.00
8 Lucie MošničkováLucie Mošničková 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 22.31 19.00
9 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 22.44 18.00
10 Marie KlimováMarie Klimová 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 22.45 17.00
11 Vanda BurianováVanda Burianová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.69 16.00
12 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 22.83 15.00
13 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 22.95 14.00
14 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 23.11 13.00
15 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 23.52 12.00
16 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 23.69 11.00
17 Lenka MachotkováLenka Machotková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 23.84 10.00
18 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 24.03 9.00
19 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 24.23 8.00
20 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 24.51 7.00
21 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 24.67 6.00
22 Emma ČermákováEmma Čermáková 08 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 3 25.17 5.00
23 Monika KaisrlíkováMonika Kaisrlíková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 25.31 4.00
24 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 25.46 3.00
25 Nela PiksováNela Piksová 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 25.64 2.00
26 Martina SlívováMartina Slívová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 25.70 1.00
27 Tereza ŠukováTereza Šuková 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 2 26.25

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 2:29.05 24.00
2 1 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 2:36.97 23.00
3 3 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 2:41.57 22.00
4 12 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 2:43.46 21.00
5 6 David JozaDavid Joza 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 2:43.61 20.00
6 16 Martin ŠlosarMartin Šlosar 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 2:52.52 19.00
7 4 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 2:58.46 18.00
8 13 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 7 3:08.21 17.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 6 2:49.64 19.00
2 18 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 3:01.28 16.00
3 20 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 3:05.04 15.00
4 27 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 8 3:06.75 14.00
5 19 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:10.11 12.00
6 33 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 3:14.89 11.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 2:29.05 24.00
2 1 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 2:36.97 23.00
3 3 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 2:41.57 22.00
4 12 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 2:43.46 21.00
5 6 David JozaDavid Joza 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 2:43.61 20.00
6 23 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 6 2:49.64 19.00
7 16 Martin ŠlosarMartin Šlosar 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 2:52.52 19.00
8 4 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 2:58.46 18.00
9 18 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 3:01.28 16.00
10 20 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 3:05.04 15.00
11 27 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 8 3:06.75 14.00
12 13 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 7 3:08.21 17.00
13 19 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:10.11 12.00
14 33 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 3:14.89 11.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 2:36.72 24.00
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:38.92 23.00
3 12 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:42.15 22.00
4 6 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 2:43.26 21.00
5 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 2:46.61 20.00
6 18 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 9 2:47.82 19.00
7 4 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 2:48.12 18.00
8 16 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 8 2:49.18 17.00
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10 3:03.17 16.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Veronika KunzlováVeronika Kunzlová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 3:04.84 15.00
2 26 Markéta KubecováMarkéta Kubecová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 3:09.58 14.00
3 32 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 3:10.81 13.00
4 53 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10 3:10.87 12.00
5 54 Tina RubášováTina Rubášová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 3:19.19 11.00
6 34 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 3:25.41 10.00
7 57 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 3:27.00 9.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 2:36.72 24.00
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:38.92 23.00
3 12 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:42.15 22.00
4 6 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 2:43.26 21.00
5 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 2:46.61 20.00
6 18 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 9 2:47.82 19.00
7 4 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 2:48.12 18.00
8 16 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 8 2:49.18 17.00
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10 3:03.17 16.00
10 24 Veronika KunzlováVeronika Kunzlová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 3:04.84 15.00
11 26 Markéta KubecováMarkéta Kubecová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 3:09.58 14.00
12 32 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 3:10.81 13.00
13 53 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10 3:10.87 12.00
14 54 Tina RubášováTina Rubášová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 3:19.19 11.00
15 34 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 3:25.41 10.00
16 57 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 3:27.00 9.00

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.59 24.00
2 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11.06 23.00
3 Petr VoplatekPetr Voplatek 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 11.76 22.00
4 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 11.92 21.00
5 Daniel KulišťákDaniel Kulišťák 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 12.47 19.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 12.40 20.00
2 Filip FusekFilip Fusek 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 12.60 17.00
3 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.23 15.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 17:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 12.82 16.00
2 Čeněk JůzlČeněk Jůzl 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 13.56 14.00
3 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 14.51 11.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 17:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.45 12.00
2 Petr PilnýPetr Pilný 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 14.74 10.00
3 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 14.96 9.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 17:50) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠimáňDominik Šimáň 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.49 18.00
2 Matouš PopelářMatouš Popelář 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 13.93 13.00
3 Sebastian Tuomas ČápSebastian Tuomas Čáp 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 17.82 8.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.59 24.00
2 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11.06 23.00
3 Petr VoplatekPetr Voplatek 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 11.76 22.00
4 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 11.92 21.00
5 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 12.40 20.00
6 Daniel KulišťákDaniel Kulišťák 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 12.47 19.00
7 Dominik ŠimáňDominik Šimáň 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.49 18.00
8 Filip FusekFilip Fusek 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 12.60 17.00
9 Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč 08 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 12.82 16.00
10 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.23 15.00
11 Čeněk JůzlČeněk Jůzl 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 13.56 14.00
12 Matouš PopelářMatouš Popelář 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 13.93 13.00
13 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.45 12.00
14 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 14.51 11.00
15 Petr PilnýPetr Pilný 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 14.74 10.00
16 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 14.96 9.00
17 Sebastian Tuomas ČápSebastian Tuomas Čáp 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 17.82 8.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.23 24.00
2 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 10.96 23.00
3 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.78 22.00
4 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 11.80 21.00
5 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 12.32 19.00
6 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 13.34 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JáklováSofie Jáklová 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 12.72 17.00
2 Karolína CopkováKarolína Copková 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 12.93 15.00
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.83 16.00
2 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 13.29 14.00
3 Lea HomolkováLea Homolková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 13.88 11.00
4 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 5 14.05 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.43 18.00
2 Ema MrázováEma Mrázová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 13.87 12.00
3 Adéla KubíčkováAdéla Kubíčková 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 13.91 10.00
4 Eliška FialováEliška Fialová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 14.05 7.00
5 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 15.06 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 12.21 20.00
2 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 13.95 9.00
3 Sára ŠediváSára Šedivá 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 14.41 6.00
4 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 14.42 5.00
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 14.64 4.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.23 24.00
2 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 10.96 23.00
3 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.78 22.00
4 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 11.80 21.00
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 12.21 20.00
6 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 12.32 19.00
7 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.43 18.00
8 Sofie JáklováSofie Jáklová 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 12.72 17.00
9 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.83 16.00
10 Karolína CopkováKarolína Copková 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 12.93 15.00
11 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 13.29 14.00
12 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 13.34 13.00
13 Ema MrázováEma Mrázová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 13.87 12.00
14 Lea HomolkováLea Homolková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 13.88 11.00
15 Adéla KubíčkováAdéla Kubíčková 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 13.91 10.00
16 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 13.95 9.00
17 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 5 14.05 8.00
17 Eliška FialováEliška Fialová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 14.05 7.00
19 Sára ŠediváSára Šedivá 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 14.41 6.00
20 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 14.42 5.00
21 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 14.64 4.00
22 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 15.06 3.00

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koucký, Šorban, Čechová, Matysová Koucký, Šorban, Čechová, Matysová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 32.45 24.00
2 Machotková, Kněževič, Varhaníková, Voplatek Machotková, Kněževič, Varhaníková, Voplatek A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 33.81 23.00
3 Krátký, Kodym, Jarošová, Plíhalová Krátký, Kodym, Jarošová, Plíhalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 34.05 21.00
4 Švarc, Michlová, Hnízdilová, Šedivý Švarc, Michlová, Hnízdilová, Šedivý ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 34.31 19.00
5 18 Landštof, Horváth, Dvořáková, Pletichová Landštof, Horváth, Dvořáková, Pletichová ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 36.16 15.00
6 Copková, Wollnerová, Baše, Ammer Copková, Wollnerová, Baše, Ammer AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 37.54 11.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paštiková, Mrázková, Sotona, Sýkorovský Paštiková, Mrázková, Sotona, Sýkorovský A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 33.87 22.00
2 Kajml, Maléř, Honzejková, Vlčková Kajml, Maléř, Honzejková, Vlčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.20 20.00
3 Jelínek, Koulová, Šimáň, Šedivá Jelínek, Koulová, Šimáň, Šedivá ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 35.98 16.00
4 Billy, Joza, Vaňková, Novotná Billy, Joza, Vaňková, Novotná SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 37.24 13.00
5 Jůzl, Bystřický, Dančišinová, Křivánková Jůzl, Bystřický, Dančišinová, Křivánková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 37.36 12.00
6 Kubásek, Čáp, Klimová, Ježdíková Kubásek, Čáp, Klimová, Ježdíková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 38.68 10.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hloušková, Sobotová, Čepelák, Bednář Hloušková, Sobotová, Čepelák, Bednář ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 34.39 18.00
2 Folprecht, Čoček, Hamerníková, Hamerníková Folprecht, Čoček, Hamerníková, Hamerníková SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 34.97 17.00
3 Slívová, Schubertová, Cihelna, Novák Slívová, Schubertová, Cihelna, Novák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.11 14.00
Kulhavý, Fialová, Pavlíček, Křepínská Kulhavý, Fialová, Pavlíček, Křepínská ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DQ
Lupač, Dvořáková, Čadová, Peške Lupač, Dvořáková, Čadová, Peške A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházková, Rydvalová, Fusek, Dostál Procházková, Rydvalová, Fusek, Dostál A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 36.36 14.00
2 Jáklová, Dušková, Šlosar, Kubíček Jáklová, Dušková, Šlosar, Kubíček AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 37.74 9.00
3 Šedivá, Kunzlová, Forgáč, Kuba Šedivá, Kunzlová, Forgáč, Kuba ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.34 8.00
4 Kaisrlíková, Pilný, Karbulka, Donkelaar Kaisrlíková, Pilný, Karbulka, Donkelaar ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 38.61 7.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koucký, Šorban, Čechová, Matysová Koucký, Šorban, Čechová, Matysová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 32.45 24.00
2 Machotková, Kněževič, Varhaníková, Voplatek Machotková, Kněževič, Varhaníková, Voplatek A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 33.81 23.00
3 Paštiková, Mrázková, Sotona, Sýkorovský Paštiková, Mrázková, Sotona, Sýkorovský A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 33.87 22.00
4 Krátký, Kodym, Jarošová, Plíhalová Krátký, Kodym, Jarošová, Plíhalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 34.05 21.00
5 Kajml, Maléř, Honzejková, Vlčková Kajml, Maléř, Honzejková, Vlčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.20 20.00
6 Švarc, Michlová, Hnízdilová, Šedivý Švarc, Michlová, Hnízdilová, Šedivý ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 34.31 19.00
7 Hloušková, Sobotová, Čepelák, Bednář Hloušková, Sobotová, Čepelák, Bednář ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 34.39 18.00
8 Folprecht, Čoček, Hamerníková, Hamerníková Folprecht, Čoček, Hamerníková, Hamerníková SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 34.97 17.00
9 Jelínek, Koulová, Šimáň, Šedivá Jelínek, Koulová, Šimáň, Šedivá ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 35.98 16.00
10 18 Landštof, Horváth, Dvořáková, Pletichová Landštof, Horváth, Dvořáková, Pletichová ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 36.16 15.00
11 Procházková, Rydvalová, Fusek, Dostál Procházková, Rydvalová, Fusek, Dostál A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 36.36 14.00
12 Slívová, Schubertová, Cihelna, Novák Slívová, Schubertová, Cihelna, Novák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.11 14.00
13 Billy, Joza, Vaňková, Novotná Billy, Joza, Vaňková, Novotná SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 37.24 13.00
14 Jůzl, Bystřický, Dančišinová, Křivánková Jůzl, Bystřický, Dančišinová, Křivánková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 37.36 12.00
15 Copková, Wollnerová, Baše, Ammer Copková, Wollnerová, Baše, Ammer AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 37.54 11.00
16 Jáklová, Dušková, Šlosar, Kubíček Jáklová, Dušková, Šlosar, Kubíček AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 37.74 9.00
17 Šedivá, Kunzlová, Forgáč, Kuba Šedivá, Kunzlová, Forgáč, Kuba ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.34 8.00
18 Kaisrlíková, Pilný, Karbulka, Donkelaar Kaisrlíková, Pilný, Karbulka, Donkelaar ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 38.61 7.00
19 Kubásek, Čáp, Klimová, Ježdíková Kubásek, Čáp, Klimová, Ježdíková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 38.68 10.00
Kulhavý, Fialová, Pavlíček, Křepínská Kulhavý, Fialová, Pavlíček, Křepínská ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DQ
Lupač, Dvořáková, Čadová, Peške Lupač, Dvořáková, Čadová, Peške A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 23.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,08 1,13 1,18 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 4 1.35 24.00
2 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 1.32 23.00
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 15 1.29 22.00
4 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 11 1.26 21.00
5= Damián VíchDamián Vích
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 13 1.13 19.00
5= Ondřej AmmerOndřej Ammer
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 1 1.13 19.00
5= Eduard BašeEduard Baše
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 2 1.13 19.00
8= Daniel KubaDaniel Kuba
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 10 1.13 16.50
8= Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 6 1.13 16.50
10 Vincent HorváthVincent Horváth
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 7 1.08 15.00
11 Matyáš KlímaMatyáš Klíma
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 14 1.08 14.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 23.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,03 1,08 1,13 1,18 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 32 1.50 24.00
2 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 31 1.32 23.00
3 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 29 1.29 22.00
4 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 13 1.26 21.00
5 Alena ČechováAlena Čechová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 1 1.26 20.00
6 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 28 1.23 19.00
7 Dorota SchubertováDorota Schubertová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 20 1.18 18.00
8 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 23 1.18 17.00
9 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 27 1.18 16.00
10 Barbora MarkováBarbora Marková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 11 1.18 15.00
11= Ella NovákováElla Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 16 1.18 13.50
11= Ema DuškováEma Dušková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
08 4 1.18 13.50
13 Marie ŠafkováMarie Šafková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 21 1.13 12.00
14 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 7 1.13 11.00
15 Ema ReiterováEma Reiterová
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
10 26 1.13 10.00
16 Magdalena KnittlMagdalena Knittl
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 8 1.13 9.00
17 Eliška ProcházkováEliška Procházková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 18 1.08 8.00
18 Laura PaštikováLaura Paštiková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 17 1.08 7.00
19 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 3 1.08 6.00
20 Edita Jasmína NejezchlebováEdita Jasmína Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
09 15 1.08 5.00
21 Julie HanzalováJulie Hanzalová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 5 1.08 4.00
22= Natálie KonheferováNatálie Konheferová
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
09 9 1.03 2.50
22= Zuzana MusilováZuzana Musilová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 14 1.03 2.50
24 Anna VokrojováAnna Vokrojová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 24 1.03 1.00
Stella MachalováStella Machalová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 10 NM
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 23.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ŠimáňDominik Šimáň
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 24 4.61 +0.0 m/s 24.00
2 Marek KrátkýMarek Krátký
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 25 4.45 +0.0 m/s 23.00
3 Matyáš KouckýMatyáš Koucký
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 1 4.32 +0.9 m/s 22.00
4 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 23 4.29 +1.0 m/s 21.00
5 Daniel KulišťákDaniel Kulišťák
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 22 4.14 +1.3 m/s 20.00
6 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 8 3.90 +1.3 m/s 19.00
7 Filip FusekFilip Fusek
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 16 3.83 +1.7 m/s 18.00
8 Albert PeškeAlbert Peške
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 14 3.62 +1.6 m/s 17.00
9 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 21 3.57 +1.2 m/s 16.00
10 Petr PilnýPetr Pilný
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 15 3.52 +1.4 m/s 15.00
11 Čeněk JůzlČeněk Jůzl
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 19 3.48 +1.0 m/s 14.00
12 Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 20 3.48 +1.0 m/s 13.00
13 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 13 3.39 +0.3 m/s 12.00
14 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 12 3.38 +0.6 m/s 11.00
15 Matouš PopelářMatouš Popelář
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 9 3.27 +0.3 m/s 10.00
16 Jan KulhavýJan Kulhavý
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 6 2.97 +0.2 m/s 9.00
17 Sebastian Tuomas ČápSebastian Tuomas Čáp
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 4 2.92 +2.0 m/s 8.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 23.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 26 4.49 +0.2 m/s - 24.00
2 Klára HonzejkováKlára Honzejková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 24 4.28 +0.5 m/s - 23.00
3 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 25 4.27 +0.3 m/s - 22.00
4 Karolína CopkováKarolína Copková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
08 22 4.07 +1.6 m/s - 21.00
5 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 23 3.92 +1.6 m/s - 20.00
6 Sofie JáklováSofie Jáklová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
08 2 3.82 +0.9 m/s - 19.00
7 Tereza ProcházkováTereza Procházková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 20 3.82 +0.2 m/s - 18.00
8 Nela KačerováNela Kačerová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 11 3.63 +0.8 m/s - 17.00
9 Nicola NovákováNicola Nováková
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
09 8 3.46 +1.1 m/s - 16.00
10 Sára ŠediváSára Šedivá
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 12 3.45 +0.1 m/s - 15.00
11 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 21 3.44 +1.9 m/s - 14.00
12 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
09 13 3.42 +1.0 m/s - 13.00
13 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
09 14 3.35 +0.2 m/s - 12.00
14 Adéla KubíčkováAdéla Kubíčková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
08 4 3.32 +2.2 m/s - 11.00
15 Anna SoukupováAnna Soukupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 17 3.28 +0.5 m/s - 10.00
16 Lea HomolkováLea Homolková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 1 3.28 +1.6 m/s - 9.00
17 Eliška KoulováEliška Koulová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 3.21 +1.4 m/s - 8.00
18 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 9 3.15 +1.0 m/s - 7.00
19 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 10 3.11 +0.2 m/s - 6.00
20 Ema MrázováEma Mrázová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 7 3.10 +1.3 m/s - 5.00
21 Eliška FialováEliška Fialová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 6 3.02 +1.3 m/s - 4.00
22 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 5 2.86 +1.8 m/s - 3.00
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 23.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SobotováVeronika Sobotová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 27 09.31 24.00
2 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 4 09.13 23.00
3 Marie KlimováMarie Klimová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 13 07.76 22.00
4 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 14 07.67 21.00
5 Vanda BurianováVanda Burianová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 6 07.59 20.00
6 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 23 07.37 19.00
7 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 19 07.32 18.00
8 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 11 07.31 17.00
9 Lucie MošničkováLucie Mošničková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 2 07.12 16.00
10 Monika KaisrlíkováMonika Kaisrlíková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 12 07.02 15.00
11 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 8 06.85 14.00
12 Šárka HlouškováŠárka Hloušková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 10 06.77 13.00
13 Eliška MatysováEliška Matysová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 21 06.75 12.00
14 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 16 06.46 11.00
15 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 22 06.22 10.00
16 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
09 1 06.02 9.00
17 Julie DvořákováJulie Dvořáková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 9 05.92 8.00
18 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 3 05.73 7.00
19 Klára KřepínskáKlára Křepínská
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 15 05.63 6.00
20 Lenka MachotkováLenka Machotková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 20 05.57 5.00
21 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 26 05.49 4.00
22 Emma ČermákováEmma Čermáková
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
08 7 05.21 3.00
23 Tereza ŠukováTereza Šuková
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
09 28 04.99 2.00
24 Nela PiksováNela Piksová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
08 24 04.50 1.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 23.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 10 09.27 24.00
2 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 15 08.48 23.00
3 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 11 07.28 22.00
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 07.26 21.00
5 Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 5 06.46 20.00
6 Antonín LupačAntonín Lupač
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 9 06.16 19.00
7 Michael BillyMichael Billy
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 1 05.83 18.00
8 Samuel KašparSamuel Kašpar
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
09 6 05.72 17.00
9 Dan RycheckýDan Rychecký
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
09 12 05.50 16.00
10 Adam KubásekAdam Kubásek
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 8 05.46 15.00
11 Nikola KněževičNikola Kněževič
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 7 04.95 14.00
12 Petr ŽilinaPetr Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 14 04.90 13.00
13 Matyáš KaisrlíkMatyáš Kaisrlík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 4 04.29 12.00
14 Jan KubíčekJan Kubíček
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 13 03.50 11.00
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 23.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 16 48.69 24.00
2 4 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 15 42.66 23.00
3 33 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 14 42.25 22.00
4 1 Kryštof SchniderKryštof Schnider
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 13 36.87 21.00
5 23 Ondřej ČočekOndřej Čoček
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
10 2 32.48 20.00
6 12 Filip SotonaFilip Sotona
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 6 31.12 19.00
7 18 Sebastian LandštofSebastian Landštof
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 11 28.25 18.00
8 13 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 7 26.74 17.00
9 16 Martin ŠlosarMartin Šlosar
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 10 23.72 16.00
10 20 Marek AdamMarek Adam
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
09 1 20.46 15.00
11 27 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 8 20.08 14.00
12 19 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 19.37 13.00
13 7 Jakub BednářJakub Bednář
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 3 08.41 12.00
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 23.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 24 46.89 24.00
2 34 Nelly ČadováNelly Čadová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 23 34.72 23.00
3 32 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 22 34.54 22.00
4 Laura PletichováLaura Pletichová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 19 33.43 21.00
5 16 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 21 31.94 20.00
6 27 Linda WollnerováLinda Wollnerová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 18 31.47 19.00
7 53 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 20 31.22 18.00
8 Julie ŠediváJulie Šedivá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 5 30.34 17.00
9 6 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 6 29.75 16.00
10 24 Veronika KunzlováVeronika Kunzlová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 14 27.67 15.00
11 33 Stella KrobotováStella Krobotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 15 26.82 14.00
12 12 Natálie VackováNatálie Vacková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 7 25.29 13.00
13 18 Sofie OlšavskáSofie Olšavská
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
09 17 24.16 12.00
14 57 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 22.98 11.00
15 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
09 12 19.01 10.00
16 54 Tina RubášováTina Rubášová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 18.32 9.00
17 4 Markéta LapišováMarkéta Lapišová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 11 17.60 8.00
Celkem 17 závodníků