Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I.kolo MPD mladšího žactva skupina B

Praha - Jeseniova (10. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:05) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 SB 08.19 11.00
2 Robert VyhnisRobert Vyhnis 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.22 7.00
3 Jiří ValertJiří Valert 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.33 1.00
Ondřej KučeraOndřej Kučera 09 VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:05) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 SB 08.80 9.00
2 Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.25 6.00
3 David SchlesingerDavid Schlesinger 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 09.63 4.00
4 David VotočekDavid Votoček 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 10.18 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 18:05) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 SB 08.94 8.00
2 Denis ProuzaDenis Prouza 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.51 5.00
3 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.66 3.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:10) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 SB 08.88 8.00
2 Karolína PěničkováKarolína Pěničková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 09.34 1.00
3 Sofie RydvanováSofie Rydvanová 08 VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A 1 09.91
4 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.05
5 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 10.83
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:10) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 SB 08.59 9.00
2 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.52
3 Sophia HánováSophia Hánová 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 09.69
4 Nela HouškováNela Houšková 08 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 SB 09.93
5 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:10) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika OsičkováErika Osičková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.54 11.00
2 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 SB 09.31 2.00
3 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10.19
Martina CimickáMartina Cimická 08 VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 17:10) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.91 7.00
2 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 SB 08.94 5.00
3 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.55
4 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10.28
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 17:10) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.93 6.00
2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.97 4.00
3 Cecilie SomogyiCecilie Somogyi 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 09.03 3.00
4 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 SB 09.37
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 16:55) unofficial Vítr: +2.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 24.28 4.00
2 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.72 3.00
MS Jan JalovecJan Jalovec 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.75
Ondřej KučeraOndřej Kučera 09 VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 16:55) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MerhautMatěj Merhaut 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 23.48 7.00
2 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.13 5.00
3 Šimon ŠtroffekŠimon Štroffek 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 27.79
Šimon ChromíkŠimon Chromík 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 16:55) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.66 9.00
2 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.69 1.00
3 Kryštof DavidKryštof David 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 26.29
4 Miroslav VáverkaMiroslav Váverka 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 26.96
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 16:55) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.22 11.00
2 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.06 8.00
3 Jindřich KučeraJindřich Kučera 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.07 6.00
4 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 25.06 2.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:20) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 SB 22.47 6.00
2 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.62 4.00
3 Kristína PištělákováKristína Pištěláková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 23.99
4 Maya Popko DěckáMaya Popko Děcká 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 26.30
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:20) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 21.82 9.00
2 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.28 8.00
3 Anna UchytilováAnna Uchytilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 23.36 2.00
4 Anežka BrunováAnežka Brunová 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.06
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 18:20) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.53 5.00
2 Lora MatyášováLora Matyášová 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.45
3 Mariana HoškováMariana Hošková 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.67
4 Táňa LinhartováTáňa Linhartová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 29.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 18:20) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 22.29 7.00
2 Magdalena ŘezníčkováMagdalena Řezníčková 08 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 24.65
3 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.69
4 Anežka MacolováAnežka Macolová 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.58
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 18:20) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FreslováAdéla Freslová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 24.78
2 Emma PopďakunikováEmma Popďakuniková 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 26.26
3 Barbora ŠkodováBarbora Škodová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 26.62
4 Kateřina BartesováKateřina Bartesová 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 31.71
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 10.6.2021 - 18:20) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 21.81 11.00
2 Žofie SlavíkováŽofie Slavíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 23.26 3.00
3 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.49 1.00
MS Anna EiblováAnna Eiblová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.13
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 626 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 2:49.83 6.00
2 608 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 2:59.98 4.00
3 624 Šimon JuraŠimon Jura 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 3:12.54
MS 617 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:14.21
5 688 Andrej PražákAndrej Pražák 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 3:15.08
6 620 Matěj KubýMatěj Kubý 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 3:16.46
7 643 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 3:26.72
8 610 Benjamin AddoBenjamin Addo 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 4:43.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 634 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:26.42 11.00
2 639 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 SB 2:40.76 9.00
3 647 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 SB 2:42.37 8.00
4 606 Jan ŠulcJan Šulc 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 2:46.35 7.00
5 619 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 2:54.63 5.00
6 607 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 3:07.94 3.00
7 623 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 3:08.59 2.00
8 633 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 SB 3:09.84 1.00
9 622 Adam ZylberaitAdam Zylberait 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 3:16.29
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 622 Ema NovákováEma Nováková 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 2:47.23 11.00
2 633 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 2:48.90 9.00
3 623 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 2:55.15 4.00
4 607 Ema AdamkováEma Adamková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:55.64 3.00
5 647 Ema ŠárováEma Šárová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10 2:57.87 2.00
6 624 Elen PexidrováElen Pexidrová 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 3:04.99
7 639 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 3:06.36
8 619 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 SB 3:14.71
9 606 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 3:17.92
10 634 Rozálie LilkováRozálie Lilková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 SB 3:38.85
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 613 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 2:51.17 8.00
2 608 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:51.94 7.00
3 643 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 2:54.33 6.00
4 688 Anna ZnojilováAnna Znojilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 10 2:54.81 5.00
5 648 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 9 2:59.44 1.00
6 625 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 3:13.64
7 617 Adéla FraňkováAdéla Fraňková 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 3:19.89
8 649 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 SB 3:28.56
9 626 Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 3:37.22
10 620 Natálie JansováNatálie Jansová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 3:40.65
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:50) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 11.42 8.00
2 Ondřej PánekOndřej Pánek 09 VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A 1 13.11 4.00
3 Filip MerhautFilip Merhaut 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.22 2.00
4 Jonáš KlimešJonáš Klimeš 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 14.05
5 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 14.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:50) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KolářFilip Kolář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.26 1.00
2 Diviš VlčekDiviš Vlček 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 13.31
3 Samuel KnorSamuel Knor 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.88
4 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 14.51
5 Sam GregoriniSam Gregorini 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 14.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:50) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MyškaDavid Myška 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 10.46 11.00
2 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.11 9.00
3 Jakub KlubalJakub Klubal 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 13.15 3.00
4 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.15
5 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 15.56
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 17:50) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 11.72 7.00
2 Matyáš SládekMatyáš Sládek 08 VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A 1 11.98 6.00
3 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.13 5.00
4 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 13.63
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:30) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 SB 11.16 11.00
2 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 12.01 6.00
3 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 12.11 4.00
4 Karolína LukováKarolína Luková 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 13.07 1.00
5 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 13.25
Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 11.42 8.00
2 Lída KomornáLída Komorná 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 12.09 5.00
3 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 12.39 3.00
4 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 12.74 2.00
5 Kateřina LokajíčkováKateřina Lokajíčková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 11.48 7.00
2 Johana KahudováJohana Kahudová 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 13.49
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 13.80
4 Amélie KadeřávkováAmélie Kadeřávková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 14.74
5 Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 15.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 17:30) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 11.18 9.00
2 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.91
3 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 14.12
4 Nela KřížkováNela Křížková 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 14.21
5 Zuzana PekarčikováZuzana Pekarčiková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 14.74
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Myška, Sarauer, Osičková, Havelková Myška, Sarauer, Osičková, Havelková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 31.63 11.00
2 Böhm, Dobášová, Floriánová, Hiltscher Böhm, Dobášová, Floriánová, Hiltscher TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 35.09 4.00
3 607 Adamková, Kolář, Táčnerová, Vacata Adamková, Kolář, Táčnerová, Vacata TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 35.65 2.00
4 Jindřišek, Pěničková, Pexidrová, Schlesinger Jindřišek, Pěničková, Pexidrová, Schlesinger AC Praha 1890AC Praha 1890 3 36.11
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešek, Vyhnis, Ragančíková, Kalašová Pešek, Vyhnis, Ragančíková, Kalašová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 33.65 8.00
2 Hrdlička, Lancz, Kašparová, Zemánková Hrdlička, Lancz, Kašparová, Zemánková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.88 7.00
3 Hasová, Sirotková, Suchomel, Vlček Hasová, Sirotková, Suchomel, Vlček SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 36.30
4 Böhmová, Kimla, Mihalovič, Urbanová Böhmová, Kimla, Mihalovič, Urbanová TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 36.40
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 647 Barada, Krejčíková, Maldonado, Prouza Barada, Krejčíková, Maldonado, Prouza TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 35.97 1.00
2 Slavíková, Kahudová, Klubal, Mucha Slavíková, Kahudová, Klubal, Mucha SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 36.48
3 Vavrušková, Knor, Hánová, Malina Vavrušková, Knor, Hánová, Malina AC Praha 1890AC Praha 1890 3 36.77
4 610 Addo, Lilková, Půtová, Zylberait Addo, Lilková, Půtová, Zylberait TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 41.63
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žídek, Vráblík, Uhrová, Trojanová Žídek, Vráblík, Uhrová, Trojanová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.32 9.00
2 David, Drdla, Smolíková, Ullrichová David, Drdla, Smolíková, Ullrichová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 35.44 3.00
3 Merhaut, Merhaut, Luková, Šormová Merhaut, Merhaut, Luková, Šormová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 36.47
4 Háva, Benešová, Švarc, Váverka, Vodičková Háva, Benešová, Švarc, Váverka, Vodičková TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.32
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 607 Rychlý, Jelen, Jarolímková, Blatná Rychlý, Jelen, Jarolímková, Blatná SK JeseniovaSK Jeseniova 1 33.95 6.00
2 Kvasničková, Szelezsánová, Pacourek, Lejček Kvasničková, Szelezsánová, Pacourek, Lejček SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 34.45 5.00
3 Hošková, Kopřivová, Kučera, Šulc Hošková, Kopřivová, Kučera, Šulc TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 37.82
MS Akhmetshin, Jedličková, Klimeš, Uhlířová Akhmetshin, Jedličková, Klimeš, Uhlířová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 40.41
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 16:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,08 1,13 1,18 1,23 1,28 1,33 1,38 Body
1 Kvido SarauerKvido Sarauer
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 PB 1.50 11.00
2 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 PB 1.33 9.00
3 Šimon LanczŠimon Lancz
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 PB 1.33 8.00
4 Robert VyhnisRobert Vyhnis
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 PB 1.18 7.00
5= Martin ŠulcMartin Šulc
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 PB 1.18 5.50
5= David SchlesingerDavid Schlesinger
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 PB 1.18 5.50
7 Jiří ValertJiří Valert
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 PB 1.13 4.00
8 Daniel PešekDaniel Pešek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 PB 1.13 3.00
Denis ProuzaDenis Prouza
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 NM
David VotočekDavid Votoček
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,03 1,08 1,13 1,18 1,23 1,28 1,33 Body
1 Anna HruškováAnna Hrušková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
08 4 PB 1.38 11.00
2 Erika OsičkováErika Osičková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 20 PB 1.33 9.00
3 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 8 PB 1.33 8.00
4 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 5 PB 1.28 7.00
5 Martina UrbanováMartina Urbanová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 PB 1.23 6.00
6 Gabriela KašparováGabriela Kašparová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 18 PB 1.18 5.00
7 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 15 PB 1.18 4.00
8 Sophia HánováSophia Hánová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 2 PB 1.18 3.00
9= Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 16 PB 1.13 0.75
9= Nela HouškováNela Houšková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
08 3 PB 1.13 0.75
9= Vanda KalašováVanda Kalašová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 19 PB 1.13 0.75
9= Karolína PěničkováKarolína Pěničková
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 9 PB 1.13 0.75
13 Julie SoljakováJulie Soljaková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 12 PB 1.13
14 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 1 PB 1.13
15= Klára ŠimonováKlára Šimonová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 14 PB 1.08
15= Cecilie SomogyiCecilie Somogyi
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 13 PB 1.08
17 Gabriela PůtováGabriela Půtová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 10 PB 1.08
18 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 11 PB 1.08
19 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 6 PB 1.03
20 Gabriela KučerováGabriela Kučerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 7 PB 1.03
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MyškaDavid Myška
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 6 PB 4.56 11.00
2 Viktor BöhmViktor Böhm
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 PB 4.42 9.00
3 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 PB 4.42 8.00
4 Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 11 PB 4.36 7.00
5 Diviš VlčekDiviš Vlček
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 10 PB 3.90 6.00
6 Matyáš SládekMatyáš Sládek
VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A
08 9 PB 3.70 5.00
7 David LejčekDavid Lejček
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 18 PB 3.56 4.00
8 Jakub KlubalJakub Klubal
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 15 PB 3.46 3.00
9 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 8 PB 3.45 2.00
10 Filip KolářFilip Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 3 PB 3.45 1.00
11 František JindřišekFrantišek Jindřišek
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 2 PB 3.42
12 Jonáš KlimešJonáš Klimeš
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
10 12 PB 3.40
13 Ondřej PánekOndřej Pánek
VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A
09 7 PB 3.39
14 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 16 PB 3.36
15 Sam GregoriniSam Gregorini
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 1 PB 3.16
16 Samuel KnorSamuel Knor
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 14 PB 3.16
17 Jakub MalinaJakub Malina
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 4 PB 3.15
18 Filip MerhautFilip Merhaut
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 5 PB 3.13
19 Filip MuchaFilip Mucha
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 13 PB 3.06
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 17:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lída KomornáLída Komorná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 20 PB 4.50 11.00
2 Eliška ŠormováEliška Šormová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 9 PB 4.00 9.00
3 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 15 PB 3.99 8.00
4 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 17 PB 3.98 7.00
5 Kristina HavelkováKristina Havelková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 16 PB 3.95 6.00
6 Gita TrojanováGita Trojanová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 18 PB 3.91 5.00
7 Karolína LukováKarolína Luková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 6 PB 3.85 4.00
8 Kateřina MusilováKateřina Musilová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
08 11 PB 3.77 3.00
9 Tereza HasováTereza Hasová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 2 PB 3.65 2.00
10 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 14 PB 3.64 1.00
11 Katrin FloriánováKatrin Floriánová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
10 12 PB 3.60
12 Nela KřížkováNela Křížková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 4 PB 3.52
13 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 10 PB 3.47
14 Ester BöhmováEster Böhmová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 13 PB 3.46
15 Josefína BischofováJosefína Bischofová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 1 PB 3.40
16 Johana KahudováJohana Kahudová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 19 PB 3.34
17 Amélie KadeřávkováAmélie Kadeřávková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 3 PB 3.13
18 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 8 PB 3.10
19 Kateřina LokajíčkováKateřina Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 5 PB 3.04
20 Zuzana PekarčikováZuzana Pekarčiková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 7 PB 3.02
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna UchytilováAnna Uchytilová
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 22 PB 08.47 11.00
2 Adéla FreslováAdéla Freslová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 23 PB 08.18 9.00
3 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 13 PB 08.16 8.00
4 Mariana HoškováMariana Hošková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 21 PB 07.28 7.00
5 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 19 PB 07.27 6.00
6 Berta BlatnáBerta Blatná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 20 PB 07.12 5.00
7 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 24 PB 07.02 4.00
8 Anna BartošováAnna Bartošová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 2 PB 06.95 3.00
9 Kristína PištělákováKristína Pištěláková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 7 PB 06.74 2.00
10 Magdalena ŘezníčkováMagdalena Řezníčková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
08 10 PB 06.73 1.00
11 Žofie SlavíkováŽofie Slavíková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 11 PB 06.66
12 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 14 PB 06.63
13 Anežka BrunováAnežka Brunová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 18 PB 06.34
14 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 15 PB 06.24
15 Emma PopďakunikováEmma Popďakuniková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 8 PB 05.94
16 Maya Popko DěckáMaya Popko Děcká
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 9 PB 05.33
17 Barbora ŠkodováBarbora Škodová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 17 PB 05.22
18 Lora MatyášováLora Matyášová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 16 PB 04.55
19 Karolína BenešováKarolína Benešová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 3 PB 04.47
20 Kateřina BartesováKateřina Bartesová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 1 PB 04.40
21 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 4 PB 04.19
22 Anežka MacolováAnežka Macolová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 6 PB 03.69
23 Táňa LinhartováTáňa Linhartová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 5 PB 02.56
Natálie SlezákováNatálie Slezáková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 12 DNS
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 17:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 13 PB 07.64 8.00
2 Kryštof DavidKryštof David
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 12 PB 07.40 7.00
3 Matěj MerhautMatěj Merhaut
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 5 PB 07.00 6.00
4 Jindřich KučeraJindřich Kučera
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 4 PB 06.64 5.00
5 Adam PacourekAdam Pacourek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 10 PB 06.50 4.00
6 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 11 PB 06.19 3.00
7 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 9 PB 05.66 2.00
8 Šimon ŠtroffekŠimon Štroffek
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 7 PB 05.57 1.00
9 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 3 PB 04.91
10 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 1 PB 04.84
11 Miroslav VáverkaMiroslav Váverka
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 8 PB 04.59
12 Martin SuchomelMartin Suchomel
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 6 PB 03.77
Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 14 10.53 10.00
Šimon ChromíkŠimon Chromík
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 2 DNS
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 607 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 16 PB 50.52 11.00
2 619 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 15 PB 49.15 9.00
3 634 Lukáš JelenLukáš Jelen
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 14 PB 48.29 8.00
4 626 Dominik DrdlaDominik Drdla
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 12 PB 39.65 7.00
5 633 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
10 13 PB 37.70 6.00
6 639 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 8 PB 35.32 5.00
7 623 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 11 PB 34.43 4.00
8 688 Andrej PražákAndrej Pražák
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 10 PB 33.22 3.00
9 620 Matěj KubýMatěj Kubý
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 9 PB 32.00 2.00
10 608 Ondřej FoldaOndřej Folda
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 1 PB 31.37 1.00
11 643 Jan ŽebroJan Žebro
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 4 PB 30.03
12 606 Jan ŠulcJan Šulc
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 3 PB 29.45
13 624 Šimon JuraŠimon Jura
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 2 PB 28.84
14 610 Benjamin AddoBenjamin Addo
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 6 PB 27.66
15 622 Adam ZylberaitAdam Zylberait
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 7 PB 27.54
16 647 Lukáš BaradaLukáš Barada
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 PB 25.05
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.6.2021 - 16:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 647 Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 22 PB 51.94 11.00
2 633 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 21 PB 42.44 9.00
3 607 Ema AdamkováEma Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 1 PB 34.50 8.00
4 622 Ema NovákováEma Nováková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 6 PB 31.18 7.00
5 608 Anna UhrováAnna Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 PB 30.68 6.00
6 606 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
08 20 PB 28.48 5.00
7 624 Elen PexidrováElen Pexidrová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 7 PB 28.26 4.00
8 Sofie RydvanováSofie Rydvanová
VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A
08 8 PB 27.92 3.00
9 648 Julie SirotkováJulie Sirotková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 9 PB 26.74 2.00
10 613 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 18 PB 26.12 1.00
11 639 Veronika PolenováVeronika Polenová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
08 17 PB 25.00
12 623 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
08 4 PB 24.66
13 688 Anna ZnojilováAnna Znojilová
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 10 PB 24.62
14 643 Adéla SkálováAdéla Skálová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 16 PB 20.82
15 617 Adéla FraňkováAdéla Fraňková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 3 PB 20.42
16 634 Rozálie LilkováRozálie Lilková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 15 PB 19.75
17 619 Róza UhlířováRóza Uhlířová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
09 14 PB 19.55
18 625 Stella JedličkováStella Jedličková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi...
10 13 PB 18.50
19 649 Veronika HušákováVeronika Hušáková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 12 PB 17.51
20 620 Natálie JansováNatálie Jansová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 5 PB 17.00
21 626 Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 11 PB 14.68
Martina CimickáMartina Cimická
VSK FTVS Praha AVSK FTVS Praha A
08 2 DNS
Celkem 22 závodníků