Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Juliska (14. 6. 2021)

skok daleký - Ml. žáci

(po, 14.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 19 PB 4.73 +1.1 m/s 24.00
2 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 18 PB 4.27 +0.0 m/s 23.00
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 9 PB 4.26 +0.0 m/s 22.00
4 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 17 PB 3.91 +0.1 m/s 21.00
5 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 13 PB 3.88 +0.0 m/s 20.00
6 Matěj Adam JavůrekMatěj Adam Javůrek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 16 PB 3.79 +0.0 m/s 19.00
7 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 12 PB 3.75 +1.9 m/s 18.00
8 Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
08 11 PB 3.70 +0.0 m/s 17.00
9 Jonáš PolívkaJonáš Polívka
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 14 3.62 +1.7 m/s 16.00
10 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 5 PB 3.60 +0.0 m/s 15.00
11 Tomáš FořtTomáš Fořt
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 3 PB 3.60 +0.0 m/s 14.00
12 Josef PetržíkJosef Petržík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 7 SB 3.50 +0.0 m/s 13.00
13 Kristian OulickýKristian Oulický
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 6 PB 3.35 +0.0 m/s 12.00
14 Ondřej HolecOndřej Holec
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 4 PB 3.28 +0.0 m/s 11.00
15 Josef DrápalJosef Drápal
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 2 PB 3.28 +1.1 m/s 10.00
16 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
09 10 PB 3.11 +0.1 m/s 9.00
17 Hynek BurianHynek Burian
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
08 1 SB 3.03 +0.0 m/s 8.00
18 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 15 3.00 +1.3 m/s 7.00
19 Denis ScheibDenis Scheib
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 8 PB 2.96 +0.0 m/s 6.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 14.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 33 PB 4.39 +0.0 m/s 24.00
2 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 34 SB 4.38 +0.0 m/s 23.00
3 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 28 PB 4.09 +0.0 m/s 22.00
4 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 2 PB 3.90 +0.0 m/s 21.00
5 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 32 3.89 +0.0 m/s 20.00
6 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 22 SB 3.83 +0.0 m/s 19.00
7 Sofie MurčováSofie Murčová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 10 PB 3.75 +0.0 m/s 18.00
8 Stela PopelíkováStela Popelíková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 29 3.75 +0.1 m/s 17.00
9 Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
08 27 PB 3.70 +0.2 m/s 16.00
10 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 17 PB 3.69 +0.0 m/s 15.00
11 Klára VálováKlára Válová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 20 PB 3.68 +0.3 m/s 14.00
12 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 30 3.65 +0.0 m/s 13.00
13 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 24 3.63 +1.5 m/s 12.00
14 Nela ŠkodováNela Škodová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
08 13 PB 3.62 +0.2 m/s 11.00
15 Ester GašováEster Gašová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 19 PB 3.59 +0.6 m/s 10.00
16 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 25 3.54 +0.0 m/s 9.00
17 Kristina NovotnáKristina Novotná
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
08 31 3.47 +0.0 m/s 8.00
18 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 26 3.45 +0.0 m/s 7.00
19 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 23 3.41 +1.2 m/s 6.00
20 Michaela KandováMichaela Kandová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 7 PB 3.40 +0.0 m/s 5.00
21 Julie RůžičkováJulie Růžičková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 12 PB 3.39 +0.0 m/s 4.00
22 Viola MotejzíkováViola Motejzíková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 9 SB 3.39 +0.0 m/s 3.00
23 Adéla BílkováAdéla Bílková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
09 21 3.34 +0.9 m/s 2.00
24 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 PB 3.30 +0.9 m/s 1.00
25 Julie VodováJulie Vodová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 15 PB 3.20 +0.0 m/s
26 Simona HájkováSimona Hájková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 4 PB 3.10 +0.0 m/s
27 Sofie MorxováSofie Morxová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 16 3.08 +0.0 m/s
28 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 18 3.05 +0.0 m/s
29 Zuzana FránováZuzana Fránová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 3 PB 3.04 +0.7 m/s
30 Veronika NovákováVeronika Nováková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
08 11 SB 2.98 +0.0 m/s
31 Ella HanzlováElla Hanzlová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 5 PB 2.90 +1.0 m/s
32 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 1 PB 2.63 +0.7 m/s
Celkem 32 závodníků