Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Juliska (14. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 18:05) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.37 24.00
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 08.60 23.00
3 Maxmilián UrbanMaxmilián Urban 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 08.76 22.00
4 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 09.04 21.00
5 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.35 18.50
6 Quido PeckaQuido Pecka 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 09.69 15.00
7 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 09.77 13.50
8 David RajdlDavid Rajdl 08 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 10.09 10.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 18:05) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 09.32 20.00
2 Jan SpilkaJan Spilka 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 09.35 18.50
3 Adam LindauerAdam Lindauer 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 09.42 17.00
4 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.61 16.00
5 Antonín MachAntonín Mach 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.77 13.50
6 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 09.88 12.00
7 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 10.01 11.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.37 24.00
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 08.60 23.00
3 Maxmilián UrbanMaxmilián Urban 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 08.76 22.00
4 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 09.04 21.00
5 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 09.32 20.00
6 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.35 18.50
6 Jan SpilkaJan Spilka 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 09.35 18.50
8 Adam LindauerAdam Lindauer 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 09.42 17.00
9 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.61 16.00
10 Quido PeckaQuido Pecka 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 09.69 15.00
11 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 09.77 13.50
11 Antonín MachAntonín Mach 09 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.77 13.50
13 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 09.88 12.00
14 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 10.01 11.00
15 David RajdlDavid Rajdl 08 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 10.09 10.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 08.31 24.00
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 08.76 23.00
3 Nikola PatákováNikola Patáková 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 PB 09.01 21.00
4 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 PB 09.43 17.00
5 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 09.45 16.00
6 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 09.47 15.00
7 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 09.80 11.00
8 Veronika FořtováVeronika Fořtová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 10.34 6.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 PB 09.12 20.00
2 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.34 18.00
3 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 09.54 13.00
4 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 09.70 12.00
5 Agáta KračmerováAgáta Kračmerová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 09.87 10.00
6 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 10.06 8.00
7 Karolína ValentováKarolína Valentová 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 11.20 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 PB 08.93 22.00
2 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 PB 09.25 19.00
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.51 14.00
4 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 PB 10.05 9.00
5 Aneta NovákováAneta Nováková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 10.14 7.00
6 Stella HaasováStella Haasová 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 7 10.47 5.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 08.31 24.00
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 08.76 23.00
3 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 PB 08.93 22.00
4 Nikola PatákováNikola Patáková 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 PB 09.01 21.00
5 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 PB 09.12 20.00
6 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 PB 09.25 19.00
7 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.34 18.00
8 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 PB 09.43 17.00
9 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 09.45 16.00
10 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 09.47 15.00
11 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.51 14.00
12 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 09.54 13.00
13 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 09.70 12.00
14 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 09.80 11.00
15 Agáta KračmerováAgáta Kračmerová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 09.87 10.00
16 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 PB 10.05 9.00
17 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 10.06 8.00
18 Aneta NovákováAneta Nováková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 10.14 7.00
19 Veronika FořtováVeronika Fořtová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 10.34 6.00
20 Stella HaasováStella Haasová 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 7 10.47 5.00
21 Karolína ValentováKarolína Valentová 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 11.20 4.00