Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Juliska (14. 6. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 21.54 23.00
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 21.56 22.00
3 David JandaDavid Janda 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 24.80 20.00
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 24.86 19.00
5 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 25.06 17.00
6 Jakub JanoušekJakub Janoušek 08 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 25.19 16.00
7 Daniel KorbelDaniel Korbel 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 PB 26.47 12.00
8 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 26.50 11.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 20.84 24.00
2 Robert ReimerRobert Reimer 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 7 24.75 21.00
3 Alex StevensAlex Stevens 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 25.04 18.00
4 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 PB 25.28 15.00
5 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 25.83 14.00
6 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 25.88 13.00
7 Marek VokrojMarek Vokroj 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 27.44 10.00
8 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 28.50 9.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 20.84 24.00
2 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 21.54 23.00
3 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 21.56 22.00
4 Robert ReimerRobert Reimer 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 7 24.75 21.00
5 David JandaDavid Janda 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 24.80 20.00
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 24.86 19.00
7 Alex StevensAlex Stevens 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 25.04 18.00
8 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 25.06 17.00
9 Jakub JanoušekJakub Janoušek 08 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 25.19 16.00
10 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 PB 25.28 15.00
11 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 25.83 14.00
12 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 25.88 13.00
13 Daniel KorbelDaniel Korbel 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 PB 26.47 12.00
14 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 26.50 11.00
15 Marek VokrojMarek Vokroj 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 27.44 10.00
16 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 28.50 9.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 21.88 23.00
2 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 22.79 21.00
3 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.41 18.00
4 Tereza VenigerováTereza Venigerová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 23.80 14.00
5 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 PB 24.67 11.00
6 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 25.79 1.50
7 Mária Olivia HirschhornMária Olivia Hirschhorn 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 PB 26.29
8 Veronika RömerováVeronika Römerová 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 26.71
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BezpalcováBarbora Bezpalcová 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 24.69 10.00
2 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 7 24.88 9.00
3 Kateřina ŠpánkováKateřina Špánková 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 25.43 5.00
4 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 26.22
5 Luisa AlešováLuisa Alešová 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 PB 26.38
6 Ema DuškováEma Dušková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 26.68
7 Sofie ŠnaidaufováSofie Šnaidaufová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 26.83
8 Eliška FeňďováEliška Feňďová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 28.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 PB 22.98 20.00
2 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 23.52 16.00
3 Jana PolanskáJana Polanská 08 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 PB 23.81 13.00
4 Eliška KorunkováEliška Korunková 08 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 24.28 12.00
5 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 25.76 3.00
6 Sára KunickáSára Kunická 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 PB 25.91
7 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 26.09
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 20.90 24.00
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 7 PB 23.31 19.00
3 Vesna BambuškováVesna Bambušková 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 23.48 17.00
4 Veronika HampelováVeronika Hampelová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 25.01 8.00
5 Viktorie RabanováViktorie Rabanová 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 25.72 4.00
6 Barbora ValešováBarbora Valešová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.79 1.50
7 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 PB 27.27
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 PB 22.41 22.00
2 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 23.54 15.00
3 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 25.18 7.00
4 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 8 PB 25.33 6.00
5 Ema OpletalováEma Opletalová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 28.08
6 Lucie AdamováLucie Adamová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 28.11
MS Veronika TafijčukováVeronika Tafijčuková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 35.01
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 20.90 24.00
2 Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 21.88 23.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 PB 22.41 22.00
4 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 22.79 21.00
5 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 PB 22.98 20.00
6 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 7 PB 23.31 19.00
7 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.41 18.00
8 Vesna BambuškováVesna Bambušková 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 23.48 17.00
9 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 23.52 16.00
10 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 23.54 15.00
11 Tereza VenigerováTereza Venigerová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 23.80 14.00
12 Jana PolanskáJana Polanská 08 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 PB 23.81 13.00
13 Eliška KorunkováEliška Korunková 08 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 24.28 12.00
14 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 PB 24.67 11.00
15 Barbora BezpalcováBarbora Bezpalcová 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 24.69 10.00
16 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 7 24.88 9.00
17 Veronika HampelováVeronika Hampelová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 25.01 8.00
18 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 25.18 7.00
19 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 8 PB 25.33 6.00
20 Kateřina ŠpánkováKateřina Špánková 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 25.43 5.00
21 Viktorie RabanováViktorie Rabanová 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 25.72 4.00
22 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 25.76 3.00
23 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 25.79 1.50
23 Barbora ValešováBarbora Valešová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.79 1.50
25 Sára KunickáSára Kunická 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 PB 25.91
26 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 26.09
27 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 26.22
28 Mária Olivia HirschhornMária Olivia Hirschhorn 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 PB 26.29
29 Luisa AlešováLuisa Alešová 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 PB 26.38
30 Ema DuškováEma Dušková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 26.68
31 Veronika RömerováVeronika Römerová 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 26.71
32 Sofie ŠnaidaufováSofie Šnaidaufová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 26.83
33 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 PB 27.27
34 Ema OpletalováEma Opletalová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 28.08
35 Lucie AdamováLucie Adamová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 28.11
36 Eliška FeňďováEliška Feňďová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 28.22
37 Veronika TafijčukováVeronika Tafijčuková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 35.01