Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Hostivař (24. 6. 2021)

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 24.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
08 18 PB 4.26 +0.1 m/s 4.07  0,00 4.26  0,10 x 4.26 3.91  0,30 24.00
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 19 PB 4.24 +1.3 m/s 3.90  0,00 4.07  1,00 4.07  0,30 4.07 4.24  1,30 23.00
3 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
09 20 4.13 +0.9 m/s 4.13  0,90 3.64  0,50 x 4.13 3.99  2,10 22.00
4 Artěmij NovikovArtěmij Novikov
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 17 PB 4.00 +0.0 m/s 4.00  0,00 3.75  0,00 x 4.00 3.42  0,00 21.00
5 Tobiáš JohnTobiáš John
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
09 15 PB 3.92 +0.1 m/s 3.92  0,10 3.77  0,20 x 3.92 3.70  1,90 20.00
6 Štěpán BrodskýŠtěpán Brodský
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 1 PB 3.86 +1.2 m/s 3.62  0,00 3.86  1,20 3.73  1,60 3.86 3.83  1,90 19.00
7 Josef HrdinaJosef Hrdina
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2 PB 3.84 +0.7 m/s 3.44  0,60 3.74  1,10 x 3.74 3.84  0,70 18.00
8 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 7 PB 3.80 +0.3 m/s 3.80  0,30 3.30  0,30 x 3.80 3.65  1,20 17.00
9 Alex StevensAlex Stevens
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 6 PB 3.76 +0.1 m/s 3.76  0,10 3.56  1,40 x 3.76 3.41  1,00 16.00
10 Quido PeckaQuido Pecka
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 4 SB 3.76 +0.9 m/s 3.76  0,90 x 3.50  0,10 3.76 3.42  1,30 15.00
11 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 22 3.60 +1.2 m/s 3.60  1,20 x 3.60  1,20 3.60 3.29  2,20 14.00
12 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 3 PB 3.60 +0.0 m/s 3.50  0,40 x 3.49  1,70 3.50 3.60  0,00 13.00
13 Ondřej VyšínOndřej Vyšín
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 12 SB 3.50 +1.4 m/s 3.43  2,10 3.35  0,00 3.45  2,50 3.45 3.50  1,40 12.00
14 Ondřej KubíkOndřej Kubík
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
08 13 3.44 +2.2 m/s 3.38 +1.6 m/s 3.36  1,20 3.25  0,20 3.38  1,60 3.38 3.44  2,20 11.00
15 Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
08 14 3.38 +0.9 m/s x 3.38  0,90 3.33  1,40 3.38 - 10.00
16 Hugo PeckaHugo Pecka
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 8 PB 3.31 +0.5 m/s 3.16  1,20 3.31  0,50 3.03  0,00 3.31 3.09  1,40 9.00
17 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 5 PB 3.26 +0.0 m/s 3.18  1,80 x 3.26  0,00 3.26 3.15  1,00 8.00
18 Tomáš NevoleTomáš Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 9 PB 3.26 +0.2 m/s 3.26  0,20 3.12  1,30 3.16  1,70 3.26 2.57  1,60 7.00
19 Martin DvořákMartin Dvořák
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 11 PB 3.26 +1.9 m/s 3.16  0,30 3.26  1,90 x 3.26 - 6.00
20 Daniel VašíčekDaniel Vašíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 10 PB 3.25 +1.7 m/s 3.02  1,20 x 2.94  1,80 3.02 3.25  1,70 5.00
MS Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 16 PB 4.10 +0.0 m/s 3.70  1,40 3.84  0,00 3.96  1,70 3.96 4.10  0,00
MS Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 21 3.87 +1.0 m/s x x 3.17  0,10 3.17 3.87  1,00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 24.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 29 4.39 +0.7 m/s 4.39  0,70 4.38  2,30 x 4.39 x 24.00
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 28 PB 4.31 +1.7 m/s 4.28  0,80 4.28  2,50 4.31  1,70 4.31 x 23.00
3 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 26 PB 4.20 +0.9 m/s 3.81  1,10 3.93  0,80 3.90  2,20 3.93 4.20  0,90 22.00
4 Linda PlačkováLinda Plačková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 23 PB 4.00 +1.7 m/s 3.77  0,50 3.93  1,80 3.99  1,90 3.99 4.00  1,70 21.00
5 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 16 PB 3.67 +1.4 m/s 3.43  0,80 3.36  0,70 3.55  1,00 3.55 3.67  1,40 20.00
6 Karolína HájkováKarolína Hájková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 22 SB 3.67 +1.8 m/s 3.49  1,00 3.67  1,80 3.08  3,00 3.67 x 19.00
7 Ema JámborováEma Jámborová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 19 PB 3.67 +0.0 m/s 3.67  0,00 3.21  1,40 3.48  1,40 3.67 x 18.00
8 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 21 3.65 +0.0 m/s 3.17  1,00 3.07  2,00 3.64  2,00 3.64 3.65  0,00 17.00
9 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 24 3.62 +1.0 m/s 3.56  0,00 3.62  1,00 x 3.62 x 16.00
10 Michaela ČervenáMichaela Červená
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 PB 3.49 +0.8 m/s x 3.49  0,80 2.52  2,40 3.49 2.99  1,10 15.00
11 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 3 PB 3.47 +1.6 m/s 3.24  0,10 3.46  0,00 3.44  1,90 3.46 3.47  1,60 14.00
12 Natálie BenediktováNatálie Benediktová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
08 18 3.41 +2.6 m/s 3.40 +1.5 m/s 3.34  0,80 3.40  1,90 3.40  1,50 3.40 3.41  2,60 13.00
13 Zuzana TománkováZuzana Tománková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 15 PB 3.40 +1.7 m/s x 3.21  0,00 2.97  1,40 3.21 3.40  1,70 12.00
14 Markéta SchánělováMarkéta Schánělová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 5 PB 3.35 +0.7 m/s 3.35  0,70 3.00  0,00 2.95  1,00 3.35 3.19  2,20 11.00
15 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 9 PB 3.33 +1.2 m/s 2.95  0,40 x 3.33  1,20 3.33 3.11  1,50 10.00
16 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 14 3.28 +2.4 m/s 3.08 +0.2 m/s 3.08  0,20 2.76  1,30 2.70  2,80 3.08 3.28  2,40 9.00
17 Lea KlimentováLea Klimentová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 4 3.26 +2.9 m/s 2.43 +0.1 m/s 2.38  0,00 2.43  0,10 2.83  2,60 2.83 3.26  2,90 8.00
18 Barbora SmolíkováBarbora Smolíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 6 PB 3.23 +0.2 m/s 3.23  0,20 x 2.91  1,20 3.23 2.93  2,30 7.00
19 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2 PB 3.16 +1.2 m/s 3.16  1,20 3.01  1,70 x 3.16 2.93  1,40 6.00
20 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 12 3.15 +0.8 m/s 2.63  0,50 3.15  0,80 2.74  2,70 3.15 2.98  1,60 5.00
21 Alice BuchtováAlice Buchtová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 7 PB 3.02 +0.9 m/s 3.02  0,90 2.78  1,00 2.90  2,00 3.02 2.64  0,80 4.00
22 Veronika FořtováVeronika Fořtová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 8 2.91 +2.1 m/s 2.88 +0.9 m/s 2.81  1,40 2.88  0,90 2.91  2,10 2.91 x 3.00
23 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 10 SB 2.59 +0.5 m/s 2.59  0,50 - - 2.59 - 2.00
Celkem 23 závodníků