Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Hostivař (24. 6. 2021)

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 24.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 8 PB 1.32 24.00
2 Ondřej MatinaOndřej Matina
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 11 PB 1.32 23.00
3 Jan DubskýJan Dubský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 9 PB 1.26 22.00
4 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 3 PB 1.23 21.00
5 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 1 PB 1.20 20.00
6 Filip SchickFilip Schick
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
09 7 PB 1.17 19.00
7 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 4 PB 1.17 18.00
8 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 6 SB 1.14 17.00
9 Tomáš FořtTomáš Fořt
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 5 PB 1.11 16.00
10 Matěj Adam JavůrekMatěj Adam Javůrek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 2 PB 1.08 15.00
MS David KolářDavid Kolář
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 10 PB 1.29
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 24.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,03 1,06 1,09 1,12 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 25 1.42 24.00
2 Barbora MáchováBarbora Máchová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 24 PB 1.39 23.00
3 Tereza VenigerováTereza Venigerová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 19 PB 1.24 22.00
4= Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 22 PB 1.24 20.50
4= Lada PohankováLada Pohanková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
08 1 PB 1.24 20.50
6 Sára ZavřelováSára Zavřelová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 12 PB 1.24 19.00
7 Barbora MatoušováBarbora Matoušová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 21 PB 1.21 18.00
8= Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 18 PB 1.18 16.00
8= Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 PB 1.18 16.00
8= Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 PB 1.18 16.00
11 Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 16 PB 1.18 14.00
12 Ester GašováEster Gašová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 2 PB 1.15 13.00
13 Michaela KandováMichaela Kandová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 13 PB 1.15 12.00
14 Barbora BezpalcováBarbora Bezpalcová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 6 PB 1.15 11.00
15= Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 14 PB 1.12 9.50
15= Klára ŠulcováKlára Šulcová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 PB 1.12 9.50
17 Adéla BílkováAdéla Bílková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
09 17 PB 1.12 8.00
18 Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
08 7 PB 1.06 7.00
19 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 20 SB 1.06 6.00
20 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 5 PB 1.03 5.00
Běla RachováBěla Rachová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 8 NM
Klára PivoňkováKlára Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 4 NM
MS Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 23 SB 1.15
Celkem 23 závodníků