Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo

Třinec (17. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.17 11.00
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.62 8.00
3 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.77 6.00
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.82 5.00
5 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.95 1.50
6 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.20
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.33
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.07
2 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.22
3= David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.38
3= Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 PB 08.38
5 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.51
6 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.73
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.76
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 07.83 4.00
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 07.91 3.00
3 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.58
4 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.86
5 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 PB 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.76 7.00
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.12
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.35
4 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.31
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 07.45 9.00
2 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 07.95 1.50
3 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 08.14
4 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 PB 08.48
5 Antonín SkácelAntonín Skácel 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.52
6 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.90
7 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.17 11.00
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 07.45 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.62 8.00
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.76 7.00
5 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.77 6.00
6 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.82 5.00
7 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 07.83 4.00
8 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 07.91 3.00
9 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.95 1.50
9 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 07.95 1.50
11 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.07
12 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.12
13 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 08.14
14 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.20
15 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.22
16 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.33
17 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.35
18 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.38
18 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 PB 08.38
20 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 PB 08.48
21 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.51
22 Antonín SkácelAntonín Skácel 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.52
23 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.58
24 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.73
25 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.76
26 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.86
27 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.90
28 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.08
29 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 PB 09.20
30 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.31

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.05 11.00
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.08 9.00
3 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 08.19 7.00
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 08.20 6.00
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 08.23 5.00
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.26 4.00
7 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.32 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.48 2.00
2 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.50 1.00
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.61
5 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.62
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.63
7 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.80
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 08.60
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.69
3= Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.80
3= Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 PB 08.80
5 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.86
6 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.90
7 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.93
8 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.83
1= Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 08.83
3 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.85
4 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.05
5 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.17
6 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 09.21
7= Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.22
7= Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 SB 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.03
2 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.07
3 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 09.42
4 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 09.45
5 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.62
6 Eliška KřiváEliška Křivá 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.68
7 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.33
MS Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.78
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 08.67
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 PB 08.68
3 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 08.91
4 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.02
5 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.38
6 Natálie KašákováNatálie Kašáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.55
7 Bára HatlapatkováBára Hatlapatková 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 09.84
8 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 10.06
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.13 8.00
2 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 08.73
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.76
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.90
5 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 09.30
6 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.47
7 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.56
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.05 11.00
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.08 9.00
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.13 8.00
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 08.19 7.00
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 08.20 6.00
6 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 08.23 5.00
7 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.26 4.00
8 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.32 3.00
9 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.48 2.00
10 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.50 1.00
11 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
11 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 08.60
13 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.61
14 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.62
15 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.63
16 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 08.67
17 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 PB 08.68
18 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.69
19 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 08.73
20 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.76
21 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.80
21 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.80
21 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 PB 08.80
24 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.83
24 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 08.83
26 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.85
27 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.86
28 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.90
28 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.90
30 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 08.91
31 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.93
32 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.02
33 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.03
34 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.05
35 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.07
36 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.14
37 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.17
38 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 09.21
39 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.22
39 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 SB 09.22
41 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 09.30
42 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.38
43 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 09.42
44 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 09.45
45 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.47
46 Natálie KašákováNatálie Kašáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.55
47 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.56
48 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.62
49 Eliška KřiváEliška Křivá 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.68
50 Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.78
51 Bára HatlapatkováBára Hatlapatková 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 09.84
52 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 10.06
53 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.33

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.27 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 18.00 8.00
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 18.20 6.00
4 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 18.52 5.00
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 18.70 4.00
6 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 18.74 3.00
7 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.05 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 18.05 7.00
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 19.17 1.00
3 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 19.49
4 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.99
5 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.16
6 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.18
7 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 PB 20.21
8 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 PB 19.87
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 PB 20.09
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 20.11
4 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 20.35
5 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.05
Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 22.60
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 17.98 9.00
2 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 19.85
3 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.94
4 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 19.99
5 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.07
6 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 20.94
7 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.92
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.27 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 17.98 9.00
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 18.00 8.00
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 18.05 7.00
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 18.20 6.00
6 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 18.52 5.00
7 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 18.70 4.00
8 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 18.74 3.00
9 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.05 2.00
10 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 19.17 1.00
11 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 19.49
12 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 19.85
13 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 PB 19.87
14 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.94
15 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.99
15 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 19.99
17 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.07
18 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 PB 20.09
19 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 20.11
20 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.16
21 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.18
22 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 PB 20.21
23 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 20.35
24 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 20.94
25 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.05
26 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.50
27 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 22.60
28 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.92

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 19.25 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 19.43 9.00
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.57 8.00
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 19.71 6.50
5 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 19.88 5.00
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.15 3.00
7 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.16 2.00
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.26
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 20.34 1.00
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 20.65
3 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.02
4 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.16
5 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 21.22
6 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.57
7 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 20.83
2 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 21.75
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 PB 22.12
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 22.83
5 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 22.85
6 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.07
7 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 23.15
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.09 4.00
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.62
3 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 20.80
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.58
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.07
6 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 22.20
7 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.60
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.71 6.50
2 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.52
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 20.62
4 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 21.78
5 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.06
6 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 22.47
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 19.25 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 19.43 9.00
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.57 8.00
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 19.71 6.50
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.71 6.50
6 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 19.88 5.00
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.09 4.00
8 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.15 3.00
9 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.16 2.00
10 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 20.34 1.00
11 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.52
12 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.62
12 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 20.62
14 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 20.65
15 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 20.80
16 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 20.83
17 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.02
18 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.16
19 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 21.22
20 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.26
21 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.57
22 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.58
23 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 21.75
24 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 21.78
25 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.06
26 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.07
27 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 PB 22.12
28 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.19
29 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 22.20
30 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 22.47
31 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.60
32 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 22.83
33 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 22.85
34 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.07
35 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 23.15
36 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.24

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 37.96 11.00
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 38.02 9.00
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.91 7.00
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 42.11 6.00
5 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 42.16 5.00
6 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 43.70 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 38.23 8.00
2 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 45.19 3.00
3 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 47.14 2.00
4 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 48.84 1.00
5 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 49.30
6 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 52.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 37.96 11.00
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 38.02 9.00
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 38.23 8.00
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.91 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 42.11 6.00
6 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 42.16 5.00
7 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 43.70 4.00
8 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 45.19 3.00
9 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 47.14 2.00
10 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 48.84 1.00
11 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 49.30
12 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 52.57

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 43.15 11.00
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 43.25 9.00
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 43.26 8.00
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 44.07 5.00
5 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 45.80
6 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 46.70
7 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 46.81
8 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 48.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 43.68 7.00
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 44.40 3.00
3 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 46.07
4 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.43
5 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 48.11
6 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 48.36
7 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 52.86
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 43.97 6.00
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 44.39 4.00
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 44.90 2.00
4 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 45.01 1.00
5 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 46.90
6 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 48.71
7 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 52.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 43.15 11.00
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 43.25 9.00
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 43.26 8.00
4 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 43.68 7.00
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 43.97 6.00
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 44.07 5.00
7 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 44.39 4.00
8 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 44.40 3.00
9 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 44.90 2.00
10 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 45.01 1.00
11 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 45.80
12 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 46.07
13 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 46.70
14 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 46.81
15 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 46.90
16 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.43
17 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 48.11
18 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 48.36
19 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 48.71
20 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 48.81
21 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 52.57
22 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 52.86

800 m - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:11.53 11.00
2 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 2:17.47 9.00
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:20.32 8.00
4 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 2:22.46 7.00
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 2:23.48 6.00
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 PB 2:24.57 5.00
7 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:25.04 4.00
8 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:34.06 3.00
9 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 PB 2:34.89 2.00
10 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 2:35.57 1.00
11 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 PB 2:37.97
12 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 2:38.88
13 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 PB 2:41.26
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:26.63 11.00
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:33.01 9.00
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:38.03 8.00
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:38.35 7.00
5 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 2:40.43 5.00
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:42.88 4.00
7 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:47.90 2.00
8 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:50.91
9 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:51.37
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 2:40.04 6.00
2 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:44.27 3.00
3 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 2:49.65 1.00
4 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:49.76
5 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 2:52.26
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 PB 2:56.78
7 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 3:05.15
8 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 3:16.36
9 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 PB 3:18.04
MS Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:08.80
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:26.63 11.00
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:33.01 9.00
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:38.03 8.00
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:38.35 7.00
5 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 2:40.04 6.00
6 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 2:40.43 5.00
7 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:42.88 4.00
8 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:44.27 3.00
9 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:47.90 2.00
10 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 2:49.65 1.00
11 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:49.76
12 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:50.91
13 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:51.37
14 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 2:52.26
15 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 PB 2:56.78
16 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 3:05.15
17 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:08.80
18 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 3:16.36
19 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 PB 3:18.04

1500 m - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:12.29 11.00
2 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 5:13.54 9.00
3 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 5:14.54 8.00
4 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 5:16.75 7.00
5 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 5:20.98 6.00
6 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:46.04 5.00
7 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 6:34.07 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:03.27 11.00
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 5:04.45 9.00
3 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 5:09.20 8.00
4 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:33.48 7.00
5 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 5:39.16 6.00
6 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 5:40.41 5.00
7 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:45.10 4.00
8 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:51.30 3.00
9 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 5:54.62 2.00
10 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 5:56.72 1.00
11 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 12 5:58.72
12 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 6:21.53
Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10:23.48 11.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:38.52 9.00
3 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11:03.75 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.92 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 14.75 9.00
3 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 14.88 8.00
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 15.37 7.00
5 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 16.28 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:40) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.03 6.00
2 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 17.20 4.00
3 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 19.44 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.92 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 14.75 9.00
3 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 14.88 8.00
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 15.37 7.00
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.03 6.00
6 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 16.28 5.00
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 17.20 4.00
8 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 19.44 3.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 14.78 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 15.65 8.00
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 15.80 7.00
4 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 16.11 6.00
5 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.15 5.00
6 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 16.22 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 16.36 3.00
2 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 16.54 2.00
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 16.68 1.00
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 17.27
5 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 17.56
6 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.40 9.00
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 17.34
3 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.01
4 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 18.35
5 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 20.37
Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 14.78 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.40 9.00
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 15.65 8.00
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 15.80 7.00
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 16.11 6.00
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.15 5.00
7 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 16.22 4.00
8 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 16.36 3.00
9 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 16.54 2.00
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 16.68 1.00
11 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 17.27
12 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 17.34
13 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 17.56
14 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.01
15 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 18.35
16 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 20.37
17 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.76
Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.59 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 27.72 9.00
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 30.23 6.00
4 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 31.53 4.00
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 31.90 3.00
6 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 32.18 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 27.99 8.00
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 29.94 7.00
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 31.12 5.00
4 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 33.61 1.00
5 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.59 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 27.72 9.00
3 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 27.99 8.00
4 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 29.94 7.00
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 30.23 6.00
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 31.12 5.00
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 31.53 4.00
8 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 31.90 3.00
9 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 32.18 2.00
10 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 33.61 1.00
11 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.19

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 31.04 9.00
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 31.29 8.00
3 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 32.94 5.00
4 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 32.97 4.00
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 SB 33.17 2.00
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 33.17 1.00
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 33.47
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 32.81 6.00
2 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 33.82
3 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.58
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 34.97
5 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 36.27
6 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 36.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 30.61 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.86 7.00
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 33.10 3.00
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 33.71
5 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 34.73
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 35.69
7 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 38.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 30.61 11.00
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 31.04 9.00
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 31.29 8.00
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.86 7.00
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 32.81 6.00
6 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 32.94 5.00
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 32.97 4.00
8 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 33.10 3.00
9 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 SB 33.17 2.00
9 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 33.17 1.00
11 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 33.47
12 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 33.71
13 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 33.82
14 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.58
15 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 34.73
16 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 34.97
17 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 35.69
18 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 36.27
19 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 36.75
20 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 38.48

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zach, Martinkevič, Charvátek, Košař Zach, Martinkevič, Charvátek, Košař Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 28.55 11.00
2 Musálek, Kučerka, Volný, Uher Musálek, Kučerka, Volný, Uher Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 31.17 9.00
3 Špaňhel, Tylšar, Holek, Číhal Špaňhel, Tylšar, Holek, Číhal SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.44 8.00
4 Andrle, Šoltys, Valtr, Vaněk Andrle, Šoltys, Valtr, Vaněk TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.53 7.00
5 Lojek, Holub, Holenda, Holub Lojek, Holub, Holenda, Holub Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.24 4.00
6 Pospíšil, Heczko, Kajzar, Folwarczny Pospíšil, Heczko, Kajzar, Folwarczny TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 35.73 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gross, Habura, Harazim, Sůra Gross, Habura, Harazim, Sůra TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 31.93 6.00
2 Komárek, Káňa, Mendel, Tomáš Komárek, Káňa, Mendel, Tomáš TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 31.94 5.00
3 Šeděnka, To, Stanovský, Dostál Šeděnka, To, Stanovský, Dostál Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 33.82 3.00
4 Gebauer, Hlubek, Kokoř, Jaroš Gebauer, Hlubek, Kokoř, Jaroš TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 34.14 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zach, Martinkevič, Charvátek, Košař Zach, Martinkevič, Charvátek, Košař Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 28.55 11.00
2 Musálek, Kučerka, Volný, Uher Musálek, Kučerka, Volný, Uher Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 31.17 9.00
3 Špaňhel, Tylšar, Holek, Číhal Špaňhel, Tylšar, Holek, Číhal SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.44 8.00
4 Andrle, Šoltys, Valtr, Vaněk Andrle, Šoltys, Valtr, Vaněk TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.53 7.00
5 Gross, Habura, Harazim, Sůra Gross, Habura, Harazim, Sůra TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 31.93 6.00
6 Komárek, Káňa, Mendel, Tomáš Komárek, Káňa, Mendel, Tomáš TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 31.94 5.00
7 Lojek, Holub, Holenda, Holub Lojek, Holub, Holenda, Holub Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.24 4.00
8 Šeděnka, To, Stanovský, Dostál Šeděnka, To, Stanovský, Dostál Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 33.82 3.00
9 Gebauer, Hlubek, Kokoř, Jaroš Gebauer, Hlubek, Kokoř, Jaroš TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 34.14 2.00
10 Pospíšil, Heczko, Kajzar, Folwarczny Pospíšil, Heczko, Kajzar, Folwarczny TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 35.73 1.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházková, Vavrušová, Polášková, Tobolová Procházková, Vavrušová, Polášková, Tobolová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 31.26 11.00
2 Gruberová, Hlaváčová, Králová, Šímová Gruberová, Hlaváčová, Králová, Šímová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 31.69 9.00
3 Pešlová, Vlčková, Maierová, Šenkeříková Pešlová, Vlčková, Maierová, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.21 7.00
4 Bradová, Steuerová, Valíková, Nováková Bradová, Steuerová, Valíková, Nováková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 32.44 5.00
5 Bartoňová, Jurošová, Václavíková, Zahradníková Bartoňová, Jurošová, Václavíková, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.54 4.00
6 Martynková, Bruková, Pilchová, Pindorová Martynková, Bruková, Pilchová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 34.06
7 Bystřičanová, Deutscherová, Kokořová, Kubinová Bystřičanová, Deutscherová, Kokořová, Kubinová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 37.03
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belásová, Malatinská, Nieciąg, Krestová Belásová, Malatinská, Nieciąg, Krestová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 31.84 8.00
2 Pluskalová, Poštulková, Machková, Ruferová Pluskalová, Poštulková, Machková, Ruferová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.36 6.00
3 Kernová, Olšinová, Přibylová, Esslerová Kernová, Olšinová, Přibylová, Esslerová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 33.71 3.00
4 Skřečková, Lukešová, Mikulášková, Kulová Skřečková, Lukešová, Mikulášková, Kulová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 33.91 2.00
5 Křempková, Beitelová, Beková, Pobořilová Křempková, Beitelová, Beková, Pobořilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 33.97 1.00
6 Bodišová, Popová, Benčáková, Křiváková Bodišová, Popová, Benčáková, Křiváková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 34.69
7 Kratinová, Kavanová, Kotzianová, Heinrichová Kratinová, Kavanová, Kotzianová, Heinrichová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházková, Vavrušová, Polášková, Tobolová Procházková, Vavrušová, Polášková, Tobolová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 31.26 11.00
2 Gruberová, Hlaváčová, Králová, Šímová Gruberová, Hlaváčová, Králová, Šímová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 31.69 9.00
3 Belásová, Malatinská, Nieciąg, Krestová Belásová, Malatinská, Nieciąg, Krestová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 31.84 8.00
4 Pešlová, Vlčková, Maierová, Šenkeříková Pešlová, Vlčková, Maierová, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.21 7.00
5 Pluskalová, Poštulková, Machková, Ruferová Pluskalová, Poštulková, Machková, Ruferová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.36 6.00
6 Bradová, Steuerová, Valíková, Nováková Bradová, Steuerová, Valíková, Nováková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 32.44 5.00
7 Bartoňová, Jurošová, Václavíková, Zahradníková Bartoňová, Jurošová, Václavíková, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.54 4.00
8 Kernová, Olšinová, Přibylová, Esslerová Kernová, Olšinová, Přibylová, Esslerová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 33.71 3.00
9 Skřečková, Lukešová, Mikulášková, Kulová Skřečková, Lukešová, Mikulášková, Kulová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 33.91 2.00
10 Křempková, Beitelová, Beková, Pobořilová Křempková, Beitelová, Beková, Pobořilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 33.97 1.00
11 Martynková, Bruková, Pilchová, Pindorová Martynková, Bruková, Pilchová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 34.06
12 Bodišová, Popová, Benčáková, Křiváková Bodišová, Popová, Benčáková, Křiváková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 34.69
13 Kratinová, Kavanová, Kotzianová, Heinrichová Kratinová, Kavanová, Kotzianová, Heinrichová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.76
14 Bystřičanová, Deutscherová, Kokořová, Kubinová Bystřičanová, Deutscherová, Kokořová, Kubinová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 37.03

skok vysoký - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,91 1,96 2,01 Body
1 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 5 PB 1.65 - o o o o o o o o o o xxx 11.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 10 1.59 o o - - - o o o xxo xxx 9.00
3 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 PB 1.50 o o o o o o xxx 8.00
4 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 1.47 xo o o o o xxx 7.00
5= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 PB 1.44 xo o o o xxx 5.50
5= Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 PB 1.44 o xo o o xxx 5.50
7 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 PB 1.35 xo xxx 4.00
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 NM xxx
Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 NM xxx
MS Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 11 SB 1.96 - - - - - - - - - - - - o xo xxx
MS Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 1.96 - - - - - - - - - - - - o xo xxx
MS Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 PB 1.35 xxo xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Aneta BeitelováAneta Beitelová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 9 PB 1.54 - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 PB 1.54 o o xo o o o o o xxo xxx 9.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 SB 1.42 o o o xo xxo xxx 8.00
4 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 5 SB 1.39 xo xxo o o xxx 7.00
5 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 1.36 o xxo o xxx 6.00
6 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 SB 1.33 xo o xxx 5.00
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 1.33 o xxo xxx 4.00
Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 2 NM xxx
Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 3 NM xxx
Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 PB 4.00 - - - - - - - - o - o xxo o o o o xo xxx 11.00
2 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 SB 3.70 - - - - - - xo - o - o - xxo o xxx 9.00
3 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 PB 2.60 o o o xxx 8.00
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 NM - - - - - - - - xxx
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,05 2,25 2,45 2,55 2,65 2,75 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 3,85 4,02 Body
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 3.55 - - - - - o - o o o xxo xxo xxo xxx 11.00
2= Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 2.55 o o xo o xxx 8.50
2= Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 4 SB 2.55 o o xo o xxx 8.50
4 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 9 2.55 - o - xxo xxx 7.00
5 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 5 2.05 o xxx 6.00
MS Maja ChamotMaja Chamot
MKS UstrońMKS Ustroń
03 3 PB 3.85 - - - - - - - - - - - - - xxo - xo xxx
MS Kinga GórnyKinga Górny
MKS UstrońMKS Ustroń
04 2 PB 3.65 - - - - - - - - - - - - - xo xxx
MS Martyna BalcarMartyna Balcar
MKS UstrońMKS Ustroń
04 1 PB 3.05 - - - - - - - o xxx
MS Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 6 PB 2.65 o o o o o xxx
MS Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
09 7 PB 2.55 o o xo xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 5.69 +1.4 m/s 5.34  1,00 5.50  1,80 5.52  0,90 5.52 3.93  1,20 5.69  1,40 x 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 17 5.52 +2.4 m/s 3.77 +0.3 m/s x 5.42  3,00 x 5.42 3.77  0,30 5.52  2,40 x 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 1 PB 5.50 +1.7 m/s 5.02  1,20 5.50  1,70 4.66  0,90 5.50 5.12  0,70 5.07  1,00 5.39  1,80 8.00
4 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 18 5.37 +0.9 m/s 4.90  1,00 5.35  3,40 5.37  0,90 5.37 - - - 7.00
5 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 PB 5.27 +1.5 m/s 5.15  0,40 5.27  1,50 5.07  1,50 5.27 5.19  0,50 5.02  0,90 x 6.00
6 Jakub ČížJakub Číž
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 15 5.14 +2.2 m/s 5.08 +1.2 m/s 5.05  -0,10 5.14  2,20 4.97  1,10 5.14 5.08  1,20 4.87  2,00 5.00  1,90 5.00
7 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 PB 5.07 +1.9 m/s 5.07  1,90 4.95  0,80 4.80  0,70 5.07 4.73  1,00 5.05  2,50 4.95  2,10 4.00
8 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 13 4.67 +0.1 m/s 4.61  2,10 4.57  2,70 4.67  0,10 4.67 - - - 3.00
9 Matěj ŠtencelMatěj Štencel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 PB 4.38 +0.3 m/s 4.32  1,60 2.43  2,10 4.38  0,30 4.38 2.00
10 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 PB 4.36 +1.1 m/s 4.35  1,10 x 4.36  1,10 4.36 1.00
11 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2 PB 4.32 +1.3 m/s x 4.32  1,30 x 4.32
12 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 PB 4.17 +1.3 m/s 3.95  1,00 4.17  1,30 x 4.17
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 PB 4.13 +0.6 m/s 4.05  1,70 4.13  0,60 3.84  0,00 4.13
14 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 PB 4.11 +0.7 m/s 4.11  0,70 3.97  -1,30 3.70  0,40 4.11
15 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 3.72 +1.9 m/s x 3.72  1,90 x 3.72
16 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 9 3.28 +2.2 m/s 3.15 +1.3 m/s 3.04  0,80 3.28  2,20 3.15  1,30 3.28
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 PB 5.14 +1.8 m/s 4.97  1,80 5.01  0,20 x 5.01 5.05  0,30 5.06  0,50 5.14  1,80 11.00
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 PB 4.82 +1.8 m/s 4.52  2,30 4.44  1,80 4.82  1,80 4.82 4.48  1,60 x x 9.00
3 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 SB 4.68 +1.3 m/s x 4.15  2,00 4.68  1,30 4.68 4.41  3,60 4.31  1,70 x 8.00
4 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 4.64 +2.0 m/s x 4.64  2,00 4.33  1,40 4.64 x x x 7.00
5 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 17 4.62 +0.9 m/s 4.31  1,00 4.41  2,10 4.34  0,80 4.41 4.62  0,90 x 4.42  1,50 6.00
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 PB 4.56 +0.5 m/s 4.56  0,50 4.32  1,40 4.47  2,90 4.56 3.85  0,10 - - 5.00
7 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 8 4.49 +3.3 m/s 4.38 +1.7 m/s 4.26  1,00 4.49  3,30 x 4.49 4.11  0,10 4.38  1,70 4.33  1,40 4.00
8 Vendula BekováVendula Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 12 4.34 +1.0 m/s 4.34  1,00 4.16  2,00 x 4.34 3.00
9 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 4.25 +1.9 m/s 4.25  1,90 4.23  1,70 x 4.25 2.00
10 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 4.21 +2.2 m/s 4.03 +1.0 m/s 4.03  1,00 3.79  -0,10 4.21  2,20 4.21 1.00
11 Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 4.20 +0.0 m/s 4.11  0,90 4.20  0,00 4.03  0,00 4.20
12 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 4.14 +0.7 m/s 4.14  0,70 4.07  2,00 4.07  3,60 4.14
13 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 4.12 +2.5 m/s 4.02 +1.5 m/s 4.12  2,50 4.02  1,50 x 4.12
14 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 4.08 +0.7 m/s 4.04  1,70 4.01  2,00 4.08  0,70 4.08
15 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 4.01 +2.5 m/s 3.92 +1.4 m/s 3.96  3,10 3.92  1,40 4.01  2,50 4.01
16 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 PB 4.00 +1.7 m/s x 3.99  3,10 4.00  1,70 4.00
17 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 1 3.70 +1.3 m/s 3.70  1,30 3.68  0,70 3.56  0,70 3.70
18 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 3.53 +0.9 m/s - 3.48  1,50 3.53  0,90 3.53
Celkem 18 závodníků
Finále B (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 SB 4.62 +1.3 m/s 4.62  1,30 x 2.71  1,30 4.62 4.07  0,50 x x
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 SB 4.15 -0.1 m/s x x 4.15  -0,10 4.15
3 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 PB 4.03 +1.1 m/s - 4.03  1,10 3.71  2,00 4.03
4 Hana KřivákováHana Křiváková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 SB 4.02 +0.9 m/s 4.02  0,90 3.89  1,20 3.76  1,90 4.02
5 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 13 4.01 +2.1 m/s 3.83 +0.5 m/s 4.01  2,10 3.80  0,50 3.83  0,50 4.01
6 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 12 PB 3.99 +0.8 m/s 3.99  0,80 3.95  1,10 3.87  0,60 3.99
7 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 PB 3.93 +1.9 m/s - 3.93  1,90 3.87  2,20 3.93
8 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 3 3.86 +3.2 m/s 3.71 +1.6 m/s 3.86  3,20 3.71  1,60 2.82  0,20 3.86
9 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 18 SB 3.85 +1.3 m/s x 3.49  1,30 3.85  1,30 3.85
10 Aneta RybkováAneta Rybková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 16 PB 3.78 +2.0 m/s x 3.78  2,00 3.49  0,90 3.78
11= Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 11 SB 3.74 +1.7 m/s x 3.74  1,70 x 3.74
11= Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 PB 3.74 +2.0 m/s x x 3.74  2,00 3.74
13 Tereza VilčkováTereza Vilčková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 14 3.70 +2.2 m/s 3.36 +1.4 m/s 3.70  2,20 3.36  1,40 3.28  0,00 3.70
14 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 15 PB 3.55 +1.6 m/s 3.27  2,70 3.55  1,60 2.96  0,90 3.55
15 Eliška KřiváEliška Křivá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 3.52 +2.3 m/s 3.40 +0.1 m/s 3.40  0,10 3.21  0,50 3.52  2,30 3.52
16 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 SB 3.18 +0.9 m/s 3.18  0,90 x x 3.18
Eliška KopcováEliška Kopcová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 17 NM x x x -
MS Adéla MotykováAdéla Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 PB 3.16 +1.1 m/s 3.16  1,10 3.16  0,50 3.15  0,20 3.16
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 PB 10.99 09.62 10.76 10.24 10.76 10.52 10.21 10.99 11.00
2 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 10.72 10.72 10.26 09.85 10.72 10.56 09.98 09.74 9.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 22 10.62 x 10.53 10.50 10.53 10.62 10.31 10.23 8.00
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 21 10.09 09.70 x 10.02 10.02 x 10.09 x 7.00
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 09.88 08.79 09.53 09.88 9.88 09.71 09.00 09.63 6.00
6 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 17 09.61 09.26 09.25 x 9.26 09.00 09.07 09.61 5.00
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 PB 09.42 09.30 09.42 x 9.42 08.67 x 08.95 4.00
8 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 12 SB 09.12 x x 09.12 9.12 x x x 3.00
9 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 PB 08.57 08.44 08.29 08.57 8.57 2.00
10 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 13 08.55 08.55 08.41 07.52 8.55 1.00
11 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 PB 08.40 07.26 08.40 07.79 8.40
12 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 PB 08.14 06.98 07.17 08.14 8.14
13 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 1 PB 07.60 07.60 07.06 06.66 7.60
14 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 PB 07.38 07.38 07.15 07.38 7.38
15 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 8 PB 07.34 07.34 06.74 06.86 7.34
16 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 9 SB 07.13 07.13 06.86 07.00 7.13
17 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 07.11 06.80 07.11 07.03 7.11
18 Klára OlšinováKlára Olšinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 3 PB 07.02 06.10 07.02 06.27 7.02
19 Nikola ValentováNikola Valentová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 7 PB 06.22 06.22 x 05.77 6.22
20 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 6 PB 05.32 04.69 05.30 05.32 5.32
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 14.42 12.58 13.88 x 13.88 14.42 13.90 13.93 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 11 PB 12.00 11.60 11.20 11.62 11.62 10.54 11.62 12.00 9.00
3 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 12 11.19 09.48 11.19 10.42 11.19 10.54 x x 8.00
4 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 PB 10.65 10.47 x 08.61 10.47 10.58 10.65 10.36 7.00
5 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 10.64 09.82 09.56 10.26 10.26 10.64 10.63 10.32 6.00
6 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 10 10.60 10.60 09.13 09.63 10.60 10.00 x 10.15 5.00
7 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 09.91 09.75 09.91 x 9.91 09.90 09.81 09.52 4.00
8 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 09.91 09.91 09.02 09.02 9.91 09.66 08.80 09.25 3.00
9 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1 PB 09.70 09.70 08.84 09.70 9.70 2.00
10 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 09.68 09.18 09.68 09.23 9.68 1.00
11 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 09.28 08.98 09.28 08.37 9.28
12 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 07.98 07.66 07.73 07.98 7.98
13 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 07.06 06.84 06.98 07.06 7.06
14 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 PB 07.00 07.00 06.42 - 7.00
Celkem 14 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 18 31.88 11.00
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 PB 28.32 9.00
3 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 16 25.86 8.00
4 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 PB 25.44 7.00
5 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 25.12 6.00
6 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 25.01 5.00
7 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 PB 22.72 4.00
8 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 10 PB 22.55 3.00
9 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 21.84 2.00
10 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 11 20.66 1.00
11 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 20.50
12 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 20.36
13 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 PB 20.34
14 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 20.14
15 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4 19.07
16 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 18.48
17 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 18.36
18 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 1 PB 16.96
19 Romana SalajováRomana Salajová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 3 SB 15.27
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 12 41.89 11.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2 PB 37.91 9.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 37.07 8.00
4 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 PB 24.37 7.00
5 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 PB 23.38 6.00
6 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 PB 22.68 5.00
7 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 22.53 4.00
8 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 PB 22.13 3.00
9 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 PB 21.10 2.00
10 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 20.97 1.00
Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 NM
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 7 PB 34.34 - 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 PB 34.18 - 9.00
3 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 PB 32.04 - 8.00
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 3 PB 31.96 - 7.00
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 PB 28.04 - 6.00
6 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 PB 27.19 5.00
7 Romana SalajováRomana Salajová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 1 PB 24.98 - 4.00
8 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4 PB 24.88 - 3.00
9 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 17.49 - 2.00
MS Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 36.81 -
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 PB 35.18 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 PB 34.64 9.00
3 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 28.12 8.00
4 Aleš VčelkaAleš Včelka