Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Benešov (11. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.6.2021 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.10 Q
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 08.16 Q
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 08.30
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.44
5 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.62
6 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 PB 08.70
7 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 08.76
8 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 08.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 09.05 Q
2 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 09.09 Q
3 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.16
4 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.35
5 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.65
6 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.66
7 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 08.70 Q
2 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.18 Q
3 Alex FilipAlex Filip 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.20
4 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 10.03
5 Jakub ŠustekJakub Šustek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.30
6 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.49
7 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 14.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.69 Q
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.72 Q
3 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.10
4 Filip KlinkáčekFilip Klinkáček 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.23
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 09.77
6 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 10.55
7 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.10 Q
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 08.16 Q
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 08.30
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.44
5 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.62
6 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.69 Q
7 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 PB 08.70
7 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 08.70 Q
9 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.72 Q
10 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 08.76
11 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 08.95
12 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 09.05 Q
13 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 09.09 Q
14 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.10
15 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.16
16 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.18 Q
17 Alex FilipAlex Filip 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.20
18 Filip KlinkáčekFilip Klinkáček 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.23
19 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.35
20 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.65
21 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.66
22 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 09.77
23 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.90
24 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 10.03
25 Jakub ŠustekJakub Šustek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.30
26 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.49
27 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 10.55
28 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.48
29 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 14.63

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 11.6.2021 - 17:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 SB 08.08 11.00
2 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.10 9.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 SB 08.30 8.00
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 08.43 7.00
5 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 SB 08.52 6.00
6 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.76 5.00
7 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.80 4.00
8 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.18 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 11.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 SB 08.75 2.00
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.80 1.00
3 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 SB 08.95
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 SB 09.01
5= Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 SB 09.05
5= Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 09.05
7 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.07
8 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.22
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.40
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 08.63
3 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 08.77
4 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.88
5 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.96
6= Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 PB 09.01
6= Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.01
8 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 09.14
2 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 09.31
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 09.42
4 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 09.66
5 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.78
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 PB 09.84
7 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.87
8 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 1 PB 10.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.6.2021 - 16:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.49
2 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.13
3 Nina HalámkováNina Halámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 4 09.31
4 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 09.50
5 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.83
6 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 10.04
7 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 8 10.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.6.2021 - 16:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.10
2 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.17
3 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.37
4 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.68
5 Ema BláhováEma Bláhová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.81
6 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.82
7 Pavlína ZahájskáPavlína Zahájská 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 10.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.23
2 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 09.37
3 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 09.39
4 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 09.75
5= Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.81
5= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 09.81
7 Michaela BenešováMichaela Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 09.10
2 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 09.45
3 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 09.49
4 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.72
5 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 10.04
6 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 4 PB 10.33
7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 8 12.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.40
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.49
3 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 08.63
4 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 08.77
5 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.88
6 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.96
7 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 PB 09.01
7 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.01
9 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.10
9 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 09.10
11 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.13
12 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 09.14
13 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.17
14 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.23
15 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.26
16 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 09.31
16 Nina HalámkováNina Halámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 4 09.31
18 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.37
18 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 09.37
20 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 09.39
21 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 09.42
22 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 09.45
23 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 09.49
24 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 09.50
25 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 09.66
26 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.68
27 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.72
28 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 09.75
29 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.78
30 Ema BláhováEma Bláhová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.81
30 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.81
30 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 09.81
33 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.82
34 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.83
35 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 PB 09.84
36 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.87
37 Michaela BenešováMichaela Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.98
38 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 10.04
38 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 10.04
40 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 8 10.12
41 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 4 PB 10.33
42 Pavlína ZahájskáPavlína Zahájská 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 10.83
43 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 1 PB 10.88
44 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 8 12.20

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 11.6.2021 - 17:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.22 11.00
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 SB 08.56 9.00
3 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.65 8.00
4 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 SB 08.69 7.00
5 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 08.76 6.00
6 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 SB 08.79 5.00
7 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 08.83 4.00
8 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 09.03 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 11.6.2021 - 17:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 SB 08.95 2.00
2 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 SB 09.00 1.00
3 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 SB 09.06
4 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 SB 09.09
5 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.14
6 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.15
7 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.22
8 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 SB 09.30
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 20.21 11.00
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 20.76 9.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.87 8.00
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 21.01 7.00
5 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.82 5.00
6 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.78 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.26 6.00
2 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 22.73 3.00
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 23.30 1.00
4 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 23.47
5 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 23.77
6 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 23.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 17:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HernandezFilip Hernandez 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.13 4.00
2 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 23.40
3 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.52
4 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 24.57
5 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 27.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 20.21 11.00
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 20.76 9.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.87 8.00
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 21.01 7.00
5 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.26 6.00
6 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.82 5.00
7 Filip HernandezFilip Hernandez 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.13 4.00
8 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 22.73 3.00
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.78 2.00
10 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 23.30 1.00
11 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 23.40
12 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 23.47
13 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.52
14 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 23.77
15 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 23.90
16 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 24.57
17 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 27.01

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.06 9.00
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.38 8.00
3 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 21.59 5.00
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 22.03 1.00
5 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 22.25
6 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 21.42 7.00
2 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 23.50
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.74
4 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 25.11
5 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 26.74
Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 21.53 6.00
2 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.63 4.00
3 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 22.43
4 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 23.77
5 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.67
6 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 25.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.78
2 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 23.14
3 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.16
4 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.48
5 Zdena RadochlibováZdena Radochlibová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 24.92
6 Veronika BednářováVeronika Bednářová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 21.74 3.00
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 21.86 2.00
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 22.10
4 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 24.58
5 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 PB 25.38
Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.17 11.00
2 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 22.49
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.98
4 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.86
5 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.78
6 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 33.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.17 11.00
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.06 9.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.38 8.00
4 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 21.42 7.00
5 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 21.53 6.00
6 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 21.59 5.00
7 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.63 4.00
8 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 21.74 3.00
9 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 21.86 2.00
10 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 22.03 1.00
11 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 22.10
12 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 22.25
13 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.30
14 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 22.43
15 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 22.49
16 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.78
17 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.98
18 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 23.14
19 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.16
20 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.48
21 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 23.50
22 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.74
23 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 23.77
24 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.86
25 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 24.58
26 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.67
27 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.78
28 Zdena RadochlibováZdena Radochlibová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 24.92
29 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 25.10
30 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 25.11
31 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 PB 25.38
32 Veronika BednářováVeronika Bednářová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 25.51
33 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 26.74
34 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 33.00
Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 DNF

800 m - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:30.16 11.00
2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 2:32.23 9.00
3 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11 2:35.91 8.00
4 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:45.72 7.00
5 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 13 2:47.43 6.00
6 Jonáš ZáhorecJonáš Záhorec 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 14 2:48.86 5.00
7 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 2:49.32 4.00
8 Alex FilipAlex Filip 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:51.75 3.00
9 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 2:52.54 2.00
10 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 2:54.32 1.00
11 Daniel ChroustDaniel Chroust 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 10 3:03.01
12 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 3:03.19
13 Jakub ŠustekJakub Šustek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:12.48
14 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:26.38
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:28.27 11.00
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 2:37.92 8.00
3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 2:38.91 7.00
4 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:54.52 3.00
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 PB 3:03.12
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:07.35
7 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 3:08.30
8 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 9 3:09.85
Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 2:32.98 9.00
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.07 6.00
3 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:52.58 5.00
4 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:53.99 4.00
5 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 2:55.06 2.00
6 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:57.74 1.00
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 3:00.05
8 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 3:04.68
9 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:07.24
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:28.27 11.00
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 2:32.98 9.00
3 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 2:37.92 8.00
4 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 2:38.91 7.00
5 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.07 6.00
6 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:52.58 5.00
7 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:53.99 4.00
8 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:54.52 3.00
9 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 2:55.06 2.00
10 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:57.74 1.00
11 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 3:00.05
12 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 PB 3:03.12
13 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 3:04.68
14 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:07.24
15 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:07.35
16 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 3:08.30
17 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 9 3:09.85
Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 10.72 11.00
2 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 11.60 9.00
3 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 11.72 8.00
4 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 12.01 7.00
5 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 12.31 6.00
6 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 12.83 5.00
7 Radek ŠedivýRadek Šedivý 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 13.85 4.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 11.13 11.00
2 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 11.60 9.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 11.74 7.00
4 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 11.75 6.00
5 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 11.79 5.00
6 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 12.16 4.00
7 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.17 3.00
8 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 13.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 15:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 11.73 8.00
2 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 12.78 1.00
3 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 PB 12.98
4 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 13.20
5 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 13.49
6 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 SB 13.56
7 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 13.93
8 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 14.26
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 12.29 2.00
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 12.84
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 13.08
4 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.12
5 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 2 13.17
6 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 13.64
7 Michaela BenešováMichaela Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 11.13 11.00
2 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 11.60 9.00
3 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 11.73 8.00
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 11.74 7.00
5 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 11.75 6.00
6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 11.79 5.00
7 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 12.16 4.00
8 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.17 3.00
9 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 12.29 2.00
10 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 12.78 1.00
11 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 12.84
12 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 PB 12.98
13 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 13.08
14 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.12
15 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 2 13.17
16 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 13.20
17 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 13.49
18 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 SB 13.56
19 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 13.61
20 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 13.64
21 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 13.93
22 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 14.26
23 Michaela BenešováMichaela Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.37

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokeš, Michálek, Calta, Brožík Prokeš, Michálek, Calta, Brožík Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.77 11.00
2 Hájek, Kolář, Fajmon, Majdloch Hájek, Kolář, Fajmon, Majdloch SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 33.96 9.00
3 Bašista, Erban, Meloun, Straka Bašista, Erban, Meloun, Straka TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 34.83 8.00
4 Horáček, Kloos, Viktora, Zápotocký Horáček, Kloos, Viktora, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 36.18 6.00
5 Zita, Fejfar, Jalovecký, Uhlář Zita, Fejfar, Jalovecký, Uhlář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 36.36 4.00
6 Klinkáček, Lebeda, Šafránek, Krupka Klinkáček, Lebeda, Šafránek, Krupka AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 39.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hovorka, Hůla, Převrátil, Teplý Hovorka, Hůla, Převrátil, Teplý TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 35.51 7.00
2 Neuberg, Doksanský, Duchoslav, Kříž Neuberg, Doksanský, Duchoslav, Kříž Atletika BenešovAtletika Benešov 2 36.21 5.00
3 Filip, Pohl, Šebek, Gromeš Filip, Pohl, Šebek, Gromeš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 38.33 2.00
Čup, Havlůj, Kučera, Kučera Čup, Havlůj, Kučera, Kučera TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kroužek, Záhorec, Čáp, Neuhort Kroužek, Záhorec, Čáp, Neuhort Atletika BenešovAtletika Benešov 2 38.12 3.00
2 Adam, Holeček, Hořejš, Kubelka Adam, Holeček, Hořejš, Kubelka TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 38.70 1.00
3 Jirovský, Trtík, Zlatuška, Bohuněk Jirovský, Trtík, Zlatuška, Bohuněk AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.92
Chroust, Vávra, Šedivý, Hořejš Chroust, Vávra, Šedivý, Hořejš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokeš, Michálek, Calta, Brožík Prokeš, Michálek, Calta, Brožík Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.77 11.00
2 Hájek, Kolář, Fajmon, Majdloch Hájek, Kolář, Fajmon, Majdloch SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 33.96 9.00
3 Bašista, Erban, Meloun, Straka Bašista, Erban, Meloun, Straka TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 34.83 8.00
4 Hovorka, Hůla, Převrátil, Teplý Hovorka, Hůla, Převrátil, Teplý TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 35.51 7.00
5 Horáček, Kloos, Viktora, Zápotocký Horáček, Kloos, Viktora, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 36.18 6.00
6 Neuberg, Doksanský, Duchoslav, Kříž Neuberg, Doksanský, Duchoslav, Kříž Atletika BenešovAtletika Benešov 2 36.21 5.00
7 Zita, Fejfar, Jalovecký, Uhlář Zita, Fejfar, Jalovecký, Uhlář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 36.36 4.00
8 Kroužek, Záhorec, Čáp, Neuhort Kroužek, Záhorec, Čáp, Neuhort Atletika BenešovAtletika Benešov 2 38.12 3.00
9 Filip, Pohl, Šebek, Gromeš Filip, Pohl, Šebek, Gromeš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 38.33 2.00
10 Adam, Holeček, Hořejš, Kubelka Adam, Holeček, Hořejš, Kubelka TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 38.70 1.00
11 Klinkáček, Lebeda, Šafránek, Krupka Klinkáček, Lebeda, Šafránek, Krupka AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 39.40
12 Jirovský, Trtík, Zlatuška, Bohuněk Jirovský, Trtík, Zlatuška, Bohuněk AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.92
Čup, Havlůj, Kučera, Kučera Čup, Havlůj, Kučera, Kučera TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 DNS
Chroust, Vávra, Šedivý, Hořejš Chroust, Vávra, Šedivý, Hořejš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malichová, Garayová, Hlaváčková, Svěcená Malichová, Garayová, Hlaváčková, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 33.36 11.00
2 Dušková, Grumlová, Kaňkovská, Svobodová Dušková, Grumlová, Kaňkovská, Svobodová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.87 9.00
3 Adámková, Křídová, Linková, Pajerová Adámková, Křídová, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.92 8.00
4 Bubáková, Pelikánová, Nápravníková, Řeháková Bubáková, Pelikánová, Nápravníková, Řeháková Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 34.30 7.00
5 Záklasníková, Pistoriusová, Marešová, Vobořilová Záklasníková, Pistoriusová, Marešová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 35.58 5.00
6 Pelešková, Wheler, Poláková, Podhájecká Pelešková, Wheler, Poláková, Podhájecká AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 37.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belzová, Matoušková, Svinčáková, Szitásová Belzová, Matoušková, Svinčáková, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 35.72 4.00
2 Doubková, Heydušková, Melvaldová, Musilová Doubková, Heydušková, Melvaldová, Musilová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 36.81 3.00
3 Říhová, Vaňková, Náprstková, Šedinová Říhová, Vaňková, Náprstková, Šedinová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 36.86 2.00
4 Bílková, Kroužilová, Nedvědová, Vávrová Bílková, Kroužilová, Nedvědová, Vávrová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 37.52
5 Střelková, Slosiariková, Beladová, Gregorová Střelková, Slosiariková, Beladová, Gregorová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 37.73
Čedíková, Dudková, Čuříková, Davidová Čedíková, Dudková, Čuříková, Davidová Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Hodačová, Budková, Prokešová Mikešová, Hodačová, Budková, Prokešová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 34.86 6.00
2 Horvátová, Pohunková, Přitasilová, Artusová Horvátová, Pohunková, Přitasilová, Artusová Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 36.96 1.00
3 Artusová, Strachotová, Koukolová, Ottlová Artusová, Strachotová, Koukolová, Ottlová Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 37.14
4 Benešová, Benešová, Hulínská, Kounická Benešová, Benešová, Hulínská, Kounická SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 37.61
5 Čmejrková, Dohaničová, Millerová, Jelínková Čmejrková, Dohaničová, Millerová, Jelínková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 40.06
Hrušková, Kulhavá, Michlová, Trnečková Hrušková, Kulhavá, Michlová, Trnečková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 11.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pajková, Klejnová, Česká, Zídková Pajková, Klejnová, Česká, Zídková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 30.92
MS Průšová, Dušková, Davisová, Kohoutová Průšová, Dušková, Davisová, Kohoutová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 30.95
3 Halámková, Kodešová, Kolocová, Pospíšilová Halámková, Kodešová, Kolocová, Pospíšilová TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 38.24
4 Bervidová, Hlavničková, Bednářová, Handlová Bervidová, Hlavničková, Bednářová, Handlová Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 38.76
Vejdělková, Ofukaná, Proňová, Zahájská Vejdělková, Ofukaná, Proňová, Zahájská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pajková, Klejnová, Česká, Zídková Pajková, Klejnová, Česká, Zídková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 30.92
2 Průšová, Dušková, Davisová, Kohoutová Průšová, Dušková, Davisová, Kohoutová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 30.95
3 Malichová, Garayová, Hlaváčková, Svěcená Malichová, Garayová, Hlaváčková, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 33.36 11.00
4 Dušková, Grumlová, Kaňkovská, Svobodová Dušková, Grumlová, Kaňkovská, Svobodová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.87 9.00
5 Adámková, Křídová, Linková, Pajerová Adámková, Křídová, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.92 8.00
6 Bubáková, Pelikánová, Nápravníková, Řeháková Bubáková, Pelikánová, Nápravníková, Řeháková Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 34.30 7.00
7 Mikešová, Hodačová, Budková, Prokešová Mikešová, Hodačová, Budková, Prokešová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 34.86 6.00
8 Záklasníková, Pistoriusová, Marešová, Vobořilová Záklasníková, Pistoriusová, Marešová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 35.58 5.00
9 Belzová, Matoušková, Svinčáková, Szitásová Belzová, Matoušková, Svinčáková, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 35.72 4.00
10 Doubková, Heydušková, Melvaldová, Musilová Doubková, Heydušková, Melvaldová, Musilová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 36.81 3.00
11 Říhová, Vaňková, Náprstková, Šedinová Říhová, Vaňková, Náprstková, Šedinová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 36.86 2.00
12 Horvátová, Pohunková, Přitasilová, Artusová Horvátová, Pohunková, Přitasilová, Artusová Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 36.96 1.00
13 Artusová, Strachotová, Koukolová, Ottlová Artusová, Strachotová, Koukolová, Ottlová Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 37.14
14 Bílková, Kroužilová, Nedvědová, Vávrová Bílková, Kroužilová, Nedvědová, Vávrová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 37.52
15 Benešová, Benešová, Hulínská, Kounická Benešová, Benešová, Hulínská, Kounická SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 37.61
16 Pelešková, Wheler, Poláková, Podhájecká Pelešková, Wheler, Poláková, Podhájecká AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 37.70
17 Střelková, Slosiariková, Beladová, Gregorová Střelková, Slosiariková, Beladová, Gregorová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 37.73
18 Halámková, Kodešová, Kolocová, Pospíšilová Halámková, Kodešová, Kolocová, Pospíšilová TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 38.24
19 Bervidová, Hlavničková, Bednářová, Handlová Bervidová, Hlavničková, Bednářová, Handlová Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 38.76
20 Čmejrková, Dohaničová, Millerová, Jelínková Čmejrková, Dohaničová, Millerová, Jelínková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 40.06
Čedíková, Dudková, Čuříková, Davidová Čedíková, Dudková, Čuříková, Davidová Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 DQ
Hrušková, Kulhavá, Michlová, Trnečková Hrušková, Kulhavá, Michlová, Trnečková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 DQ
Vejdělková, Ofukaná, Proňová, Zahájská Vejdělková, Ofukaná, Proňová, Zahájská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNF

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 Body
1 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 4 PB 1.45 11.00
2 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 9 1.42 9.00
3 Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 3 PB 1.33 8.00
4 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2 SB 1.33 7.00
5 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 1 PB 1.25 6.00
6 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 5 PB 1.20 5.00
7 Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 7 PB 1.20 4.00
8 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 PB 1.15 3.00
František KroužekFrantišek Kroužek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 8 NM
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 11.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 PB 1.45 11.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 8 PB 1.39 9.00
3 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 10 PB 1.33 8.00
4 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 6 PB 1.33 7.00
5 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 4 PB 1.30 6.00
6= Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 12 PB 1.25 4.00
6= Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 5 PB 1.25 4.00
6= Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3 PB 1.25 4.00
9= Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 2 SB 1.15 0.75
9= Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 7 PB 1.15 0.75
9= Zdena RadochlibováZdena Radochlibová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 11 1.15 0.75
9= Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1 PB 1.15 0.75
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 7 PB 4.82 -1.2 m/s 11.00
2 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 25 PB 4.70 +0.0 m/s 9.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 14 PB 4.55 -0.4 m/s 8.00
4 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 23 PB 4.49 -1.2 m/s 7.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 26 4.40 -0.6 m/s 6.00
6 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 20 PB 4.30 -0.8 m/s 5.00
7 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19 PB 4.27 -0.3 m/s 4.00
8 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 8 SB 3.98 -1.8 m/s 3.00
9 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 24 3.94 +0.0 m/s 2.00
10 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 5 PB 3.93 -0.9 m/s 1.00
11 Filip NeubergFilip Neuberg
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 18 PB 3.87 -1.8 m/s
12 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 4 SB 3.84 -0.5 m/s
13 Šimon VáchaŠimon Vácha
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 11 SB 3.80 +0.0 m/s
14 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 21 3.78 -0.1 m/s
15= Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 10 PB 3.75 -0.5 m/s
15= Richard MichálekRichard Michálek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 22 3.75 -0.4 m/s
17 Dominik DoksanskýDominik Doksanský
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 17 PB 3.74 -1.3 m/s
18 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 2 PB 3.69 +0.0 m/s
19 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 3 SB 3.64 +0.0 m/s
20 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 13 PB 3.45 -0.5 m/s
21 Jakub RůžičkaJakub Růžička
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 15 PB 3.42 -0.1 m/s
22 Daniel VávraDaniel Vávra
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 12 PB 3.41 -0.5 m/s
23 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 1 SB 3.34 -1.7 m/s
24 Pavel LebedaPavel Lebeda
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 9 SB 3.23 -1.9 m/s
25 Jan ChlumskýJan Chlumský
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 16 3.04 -1.1 m/s
Filip KlinkáčekFilip Klinkáček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 6 DNS
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 17 PB 4.62 -3.9 m/s - 11.00
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 36 4.59 -2.0 m/s - 9.00
3 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 9 PB 4.35 -1.4 m/s - 8.00
4 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 35 4.28 +0.0 m/s - 7.00
5 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 20 PB 4.20 +0.0 m/s - 6.00
6 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 11 PB 4.05 -1.2 m/s - 5.00
7 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 15 PB 4.04 -1.3 m/s - 4.00
8 Josefína DudkováJosefína Dudková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 7 PB 4.02 -1.1 m/s - 3.00
9 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 3 PB 3.99 -0.8 m/s - 2.00
10 Sára VobořilováSára Vobořilová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 22 PB 3.99 -0.2 m/s - 1.00
11 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 8 PB 3.98 -2.1 m/s -
12 Martina MarešováMartina Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 33 3.93 -1.6 m/s -
13 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 32 3.90 -0.5 m/s -
14 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 34 3.86 +0.0 m/s -
15= Veronika BednářováVeronika Bednářová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
08 2 3.80 +2.1 m/s -
15= Nela KolocováNela Kolocová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 12 PB 3.80 -1.4 m/s -
17 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 30 3.66 -1.3 m/s -
18 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 28 PB 3.65 +0.0 m/s -
19 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 31 3.62 -1.5 m/s -
20 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 18 PB 3.57 -2.8 m/s -
21 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 23 PB 3.56 -0.5 m/s -
22 Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 13 PB 3.55 -0.1 m/s -
23 Ema BláhováEma Bláhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 4 PB 3.50 -1.3 m/s -
24 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 5 PB 3.49 +0.0 m/s -
25 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 29 PB 3.48 +0.0 m/s -
26 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 6 PB 3.45 -1.9 m/s -
27 Barbora HruškováBarbora Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 10 PB 3.42 -0.5 m/s -
28 Adriana KoukolováAdriana Koukolová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
08 25 PB 3.40 -0.1 m/s -
29 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 16 PB 3.32 +0.0 m/s -
30 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 24 PB 3.26 +0.0 m/s -
31 Karolína StrachotováKarolína Strachotová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 26 PB 3.16 -0.2 m/s -
32 Sofie GregorováSofie Gregorová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 27 3.11 +0.0 m/s -
33 Anna ŠináglováAnna Šináglová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 21 PB 2.95 +0.0 m/s -
34 Sofie ProňováSofie Proňová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 19 PB 2.75 -1.7 m/s -
35 Valerie PolákováValerie Poláková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 1 PB 2.72 -1.7 m/s -
36 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 14 PB 2.50 -0.3 m/s -
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 11.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 13 PB 09.82 11.00
2 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3 PB 09.10 9.00
3 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 5 PB 09.05 8.00
4 Barbora HorvátováBarbora Horvátová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 4 PB 08.80 7.00
5 Vanessa WohlmuthováVanessa Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 14 08.74 6.00
6 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 10 PB 07.97 5.00
7 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 1 PB 07.91 4.00
8 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 6 PB 07.58 3.00
9 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 12 07.03 2.00
10 Natálie DanielováNatálie Danielová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B
08 2 SB 06.72 1.00
11 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 11 PB 06.50
12 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 7 PB 05.87
13 Julie TrnečkováJulie Trnečková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 9 PB 05.70
14 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 8 PB 05.38
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 17 08.92 11.00
2 Dominik JánošíkDominik Jánošík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 3 PB 08.20 9.00
3 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 7 PB 07.77 8.00
4 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 16 PB 07.72 7.00
5 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 12 PB 07.69 6.00
6 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 1 PB 07.49 5.00
7 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 8 PB 07.48 4.00
8 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 6 PB 06.80 3.00
9 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 15 PB 06.68 2.00
10 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 2 PB 06.39 1.00
11 Vítek TrtíkVítek Trtík
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 11 PB 06.34
12 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 4 PB 05.98
13 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 14 PB 05.74
14 Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 9 PB 05.20
15 David KubelkaDavid Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 5 PB 05.04
16 Radek ŠedivýRadek Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 10 PB 04.94
17 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 13 04.68
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 13 PB 54.40 11.00
2 Filip HernandezFilip Hernandez
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 6 PB 49.95 9.00
3 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 29 48.91 8.00
4 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 10 PB 48.52 7.00
5 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 27 PB 46.60 6.00
6 František KroužekFrantišek Kroužek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 28 45.77 5.00
7 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 26 PB 45.71 4.00
8 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 19 PB 42.67 3.00
9 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 3 PB 41.74 2.00
10 Jonáš ZáhorecJonáš Záhorec
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 25 PB 39.99 1.00
11 Daniel ChroustDaniel Chroust
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 7 PB 39.40
12 Pavel LebedaPavel Lebeda
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12 PB 39.32
13 Vítek TrtíkVítek Trtík
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 17 PB 38.64
14 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 SB 36.74
15 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 5 PB 36.36
16 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 36.21
17 Dominik DoksanskýDominik Doksanský
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 24 PB 35.23
18 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 23 PB 35.10
19 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 4 SB 33.35
20 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 11 PB 31.75
21 Václav TeplýVáclav Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 16 PB 31.14
22 Oliver MosesOliver Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 21 SB 30.56
23 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 20 PB 27.83
24 Daniel VávraDaniel Vávra
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 18 PB 27.64
25 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 8 PB 27.15
26 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 1 PB 26.42
27 Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 15 PB 26.19
28 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 2 PB 23.90
29 David KubelkaDavid Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 9 PB 18.86
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 11.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 PB 44.96 11.00
2 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 11 PB 42.83 9.00
3 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 23 40.73 8.00
4 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 9 PB 39.51 7.00
5 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 39.25 6.00
6 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 10 PB 36.18 5.00
7 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 8 PB 35.64 4.00
8 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 4 PB 34.92 3.00
9 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 7 PB 34.78 2.00
10 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 20 34.25 1.00
11 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 18 PB 33.78
12 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 2 PB 32.78
13 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 5 PB 32.75
14 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12 PB 32.67
15 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 19 32.07
16 Nina HalámkováNina Halámková
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 3 PB 29.62
17 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 21 29.56
18 Vanessa WohlmuthováVanessa Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 13 SB 27.96
19 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 15 PB 25.29
20 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 17 PB 24.44
21 Anna BenešováAnna Benešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 1 PB 23.93
22 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 16 SB 23.37
23 Pavlína ZahájskáPavlína Zahájská
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 14 PB 16.68
Celkem 23 závodníků