Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Benešov (11. 6. 2021)

800 m - Ml. žáci

(pá, 11.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:30.16 11.00
2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 2:32.23 9.00
3 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11 2:35.91 8.00
4 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:45.72 7.00
5 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 13 2:47.43 6.00
6 Jonáš ZáhorecJonáš Záhorec 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 14 2:48.86 5.00
7 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 2:49.32 4.00
8 Alex FilipAlex Filip 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:51.75 3.00
9 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 2:52.54 2.00
10 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 2:54.32 1.00
11 Daniel ChroustDaniel Chroust 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 10 3:03.01
12 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 3:03.19
13 Jakub ŠustekJakub Šustek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:12.48
14 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:26.38
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:28.27 11.00
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 2:37.92 8.00
3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 2:38.91 7.00
4 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:54.52 3.00
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 PB 3:03.12
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:07.35
7 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 3:08.30
8 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 9 3:09.85
Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 2:32.98 9.00
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.07 6.00
3 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:52.58 5.00
4 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:53.99 4.00
5 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 2:55.06 2.00
6 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:57.74 1.00
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 3:00.05
8 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 3:04.68
9 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:07.24
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:28.27 11.00
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 2:32.98 9.00
3 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 2:37.92 8.00
4 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 2:38.91 7.00
5 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.07 6.00
6 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:52.58 5.00
7 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:53.99 4.00
8 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:54.52 3.00
9 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 2:55.06 2.00
10 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:57.74 1.00
11 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 3:00.05
12 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 PB 3:03.12
13 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 3:04.68
14 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:07.24
15 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:07.35
16 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 3:08.30
17 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 9 3:09.85
Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS