Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Benešov (11. 6. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 20.21 11.00
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 PB 20.76 9.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.87 8.00
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 21.01 7.00
5 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.82 5.00
6 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.78 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.26 6.00
2 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 22.73 3.00
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 23.30 1.00
4 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 23.47
5 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 23.77
6 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 SB 23.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 17:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HernandezFilip Hernandez 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 22.13 4.00
2 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 23.40
3 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.52
4 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 6 24.57
5 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 4 27.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 20.21 11.00
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 PB 20.76 9.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.87 8.00
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 21.01 7.00
5 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.26 6.00
6 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.82 5.00
7 Filip HernandezFilip Hernandez 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 22.13 4.00
8 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 22.73 3.00
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.78 2.00
10 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 23.30 1.00
11 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 23.40
12 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 23.47
13 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.52
14 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 23.77
15 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 SB 23.90
16 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 6 24.57
17 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 4 27.01

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.06 9.00
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.38 8.00
3 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 21.59 5.00
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 22.03 1.00
5 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 22.25
6 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 6 21.42 7.00
2 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. B SKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 23.50
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.74
4 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 25.11
5 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 26.74
Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 21.53 6.00
2 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.63 4.00
3 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 22.43
4 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 23.77
5 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.67
6 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 3 25.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.78
2 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 23.14
3 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.16
4 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.48
5 Zdena RadochlibováZdena Radochlibová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 24.92
6 Veronika BednářováVeronika Bednářová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 4 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 PB 21.74 3.00
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 PB 21.86 2.00
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 6 22.10
4 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 PB 24.58
5 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 5 PB 25.38
Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 11.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.17 11.00
2 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 22.49
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 22.98
4 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 23.86
5 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.78
6 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. B SKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 33.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.17 11.00
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 21.06 9.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.38 8.00
4 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 6 21.42 7.00
5 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 21.53 6.00
6 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 21.59 5.00
7 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.63 4.00
8 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 PB 21.74 3.00
9 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 PB 21.86 2.00
10 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 22.03 1.00
11 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 6 22.10
12 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 22.25
13 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.30
14 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 22.43
15 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 22.49
16 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.78
17 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 22.98
18 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 23.14
19 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.16
20 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.48
21 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. B SKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 23.50
22 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.74
23 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 23.77
24 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 23.86
25 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 PB 24.58
26 Tereza ŠedinováTereza Šedinová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.67
27 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.78
28 Zdena RadochlibováZdena Radochlibová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 24.92
29 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 3 25.10
30 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 25.11
31 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 5 PB 25.38
32 Veronika BednářováVeronika Bednářová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 4 25.51
33 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 26.74
34 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. B SKP Olympia Kutná Hora z.s. B 1 33.00
Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 DNF