Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP družstev staršího žactva, skupina A

Kladno (11. 6. 2021)

skok vysoký - Žáci

(pá, 11.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 PB 1.63 - - - xo o o o o o xxo xo xxx 11.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 15 PB 1.63 - - - o o o o xxo o xo xxo xxx 9.00
3 Šimon TeskaŠimon Teska
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 PB 1.54 - o o o o o o o xxx 8.00
4 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 PB 1.51 - o o o o xxo o xr 7.00
5 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 11 PB 1.51 - - o o o xo xo xxx 6.00
6 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 10 SB 1.48 - - o o xxo o xxx 5.00
7 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 1.45 - - xo o o xxx 4.00
8= Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 PB 1.45 o o o xo xo xxx 2.50
8= Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 14 1.45 - o o xo xo xxx 2.50
10 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 7 SB 1.40 - o o o xxx 1.00
11 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 PB 1.40 - xxo xo o xxx
12 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 SB 1.40 o o o xxo xxx
13 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 1.35 - xo o xxx
14= Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 1 PB 1.35 - o xo xxx
14= 83 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 SB 1.35 o o xo xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 11.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,59 1,61 1,63 1,65 Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 1.63 - - - - - o o o o o o xo xo xxx 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4 PB 1.52 - o o o o o o o xo xxx 9.00
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 PB 1.49 - - o o o o o o xxx 8.00
4 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 PB 1.25 o xo xxx 7.00
Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1 NM - xxx
Celkem 5 závodníků