Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (10. 7. 2021)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.7.2021 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.36 QA
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 11.41 qA
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.61 qA
4 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 11.98 qB
5 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.12 qB
6 Adam BereczkiAdam Bereczki 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 13.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.7.2021 - 12:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.58 QA
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.79 qB
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.15 qB
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.65
Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
MS Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.7.2021 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.47 QA
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.72 qA
3 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.00 qB
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.04 qB
5 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 13.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.36 QA
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 11.41 qA
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.47 QA
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.49
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.58 QA
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.61 qA
7 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.72 qA
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.79 qB
9 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 11.98 qB
10 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.00 qB
11 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.04 qB
12 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.12 qB
13 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.15 qB
14 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.65
15 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 13.14
16 Adam BereczkiAdam Bereczki 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 13.64
Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 14:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.42 11.00
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 11.46 9.00
3 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.47 8.00
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.83 7.00
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.85 6.00
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.91 5.00
MS Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 11.97
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 10.7.2021 - 14:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 SB 11.79 4.00
2 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 SB 12.10 3.00
3 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.13 2.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.18 1.00
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.22
Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 14:10) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.37 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 11.73 9.00
3 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 8.00
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.03 7.00
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.16 6.00
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.19 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.7.2021 - 14:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 11.98 4.00
2 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 12.03 3.00
3 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 SB 12.06 2.00
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 SB 12.19 1.00
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 12.30
6 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.98
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.7.2021 - 12:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.43 QA
2 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 11.78 QA
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.04 qA
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.21 qB
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.48 qB
MS Michal RottenbergMichal Rottenberg 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 12.53
7 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 12.77 qB
Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.7.2021 - 12:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.79 QA
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 11.92 QA
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.08 qA
4 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.19 qB
5 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.30 qB
6 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.46 qB
7 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 14.33
Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.43 QA
2 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 11.78 QA
3 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.79 QA
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 11.92 QA
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.04 qA
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.08 qA
7 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.19 qB
8 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.21 qB
9 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.30 qB
10 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.46 qB
11 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.48 qB
12 Michal RottenbergMichal Rottenberg 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 12.53
13 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 12.77 qB
14 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 14.33
Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 14:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 12.50 11.00
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.76 9.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.89 8.00
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.01 7.00
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 13.51 6.00
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.7.2021 - 14:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 13.42 4.00
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 13.75 3.00
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 14.09 2.00
4 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 14.21 1.00
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 SB 14.42
6 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 14.48
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.7.2021 - 12:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.66 QA
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 12.96 QA
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.39 qA
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 13.93 qB
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 14.00 qB
6 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 14.01 qB
7 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 14.70
8 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 15.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.7.2021 - 12:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.70 QA
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.79 QA
MS Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.12
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.50 qA
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.75 qB
6 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 14.48 qB
7 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 14.58 qB
8 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 14.78
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.66 QA
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.70 QA
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.79 QA
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 12.96 QA
5 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.12
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.39 qA
7 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.50 qA
8 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.75 qB
9 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 13.93 qB
10 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 14.00 qB
11 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 14.01 qB
12 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 14.48 qB
13 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 14.58 qB
14 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 14.70
15 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 14.78
16 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 15.99

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 12.82 11.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 12.95 9.00
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 13.01 8.00
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 13.06 7.00
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 SB 13.41 6.00
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 13.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.7.2021 - 14:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 SB 13.36 4.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 13.59 3.00
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.74 2.00
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 SB 13.76 1.00
5 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 13.91
6 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 14.05
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.7.2021 - 13:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.24 QA
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.53 qA
3 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.78 qB
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.33
5 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.7.2021 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.04 QA
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.61 qB
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.85 qB
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.94 qB
5 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.10 qB
Nina BrunnerováNina Brunnerová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.7.2021 - 13:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.91 QA
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.06 qA
3 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.58 qA
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.97 qB
5 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.16
6 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.91 QA
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.04 QA
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.06 qA
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.24 QA
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.53 qA
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.58 qA
7 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.61 qB
8 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.78 qB
9 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.85 qB
10 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.94 qB
11 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.97 qB
12 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.10 qB
13 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.16
14 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.33
15 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.47
16 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.99
Nina BrunnerováNina Brunnerová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS