Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J ml. žactva

Jaroměř (12. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.04 11.00
2 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.35 9.00
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.41 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.82 7.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.29 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.10 6.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 09.23 4.00
3 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.32 2.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.50
5 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.45 1.00
2 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 09.50
3 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.61
4 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.64
5 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.25
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.72
2 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.07
3 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.31
4 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 11.03
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.15 5.00
2 Jakub OttaJakub Otta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.68
3 23 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.74
4 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.74
5 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.04 11.00
2 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.35 9.00
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.41 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.82 7.00
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.10 6.00
6 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.15 5.00
7 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 09.23 4.00
8 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.29 3.00
9 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.32 2.00
10 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.45 1.00
11 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.50
11 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 09.50
13 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.61
14 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.64
15 Jakub OttaJakub Otta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.68
16 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.72
17 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.74
17 23 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.74
19 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.07
20 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.25
21 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.31
22 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.74
23 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.75
24 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 11.03

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.55 11.00
2 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.77 9.00
3 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 SB 08.86 8.00
4 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.01 3.00
5 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.01 2.00
6 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 08.95 7.00
2 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 08.99 4.00
3 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 09.02
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 09.04
5 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.07
6 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.97 5.00
2 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.11
3 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 PB 09.11
4 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.20
5 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 09.22
6 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.26
2 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.40
3 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.44
4 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.60
5 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.69
6 22 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.07
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.97
2 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.03
3 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 10.03
4 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 10.27
5 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.42
MS Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 10.21
2 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 10.50
3 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.64
4 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.66
5 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.76
6 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.83
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PražeinkováBarbora Pražeinková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.01
2 Eliška MunzarováEliška Munzarová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 10.30
3 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.76
4 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.18
MS Zuzana DrozdíkováZuzana Drozdíková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.09
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 08.96 6.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.08
3 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.36
4 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.89
5 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.92
6 Veronika KlémováVeronika Klémová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.59
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.01 1.00
2 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.58
3 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.68
4 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.21
5 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.38
6 84 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.42
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 12.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura HaškováLaura Hašková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.33
2 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.74
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.80
4 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.83
5 Cecilie SedláčkováCecilie Sedláčková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 09.99
6 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.55 11.00
2 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.77 9.00
3 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 SB 08.86 8.00
4 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 08.95 7.00
5 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 08.96 6.00
6 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.97 5.00
7 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 08.99 4.00
8 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.01 3.00
8 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.01 2.00
8 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.01
8 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.01 1.00
12 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 09.02
13 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 09.04
14 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.07
15 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.08
16 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.11
16 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 PB 09.11
18 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.18
19 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.20
20 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 09.22
21 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.26
22 Laura HaškováLaura Hašková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.33
23 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.36
24 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.40
25 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.42
26 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.44
27 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.58
28 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.60
29 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.68
30 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.69
31 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.74
32 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.80
33 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.83
34 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.89
35 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.92
36 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.97
37 Cecilie SedláčkováCecilie Sedláčková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 09.99
38 Barbora PražeinkováBarbora Pražeinková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.01
39 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.03
39 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 10.03
41 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.05
42 22 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.07
43 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.08
44 Zuzana DrozdíkováZuzana Drozdíková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.09
45 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 10.21
45 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.21
47 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 10.27
48 Eliška MunzarováEliška Munzarová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 10.30
49 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.38
50 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.42
50 84 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.42
52 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 10.50
53 Veronika KlémováVeronika Klémová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.59
54 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.64
55 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.66
56 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.76
56 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.76
58 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.83
59 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.18

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 12:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 18.88 11.00
2 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 20.16 9.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 21.07 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 21.24 7.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Rybáček Tomáš, DC Ostroměř 2. Tichý Daniel, TJ Sokol Hradec Králové 3. Zolman Filip, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.05 6.00
2 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 22.39 5.00
3 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 22.74 2.00
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 24.56
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 23.31 1.00
2 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 24.05
3 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 25.29
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 22.40 4.00
2 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 22.68 3.00
3 Jakub OttaJakub Otta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.08
4 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 27.11
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HavelJosef Havel 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.55
2 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 25.43
3 Václav SmolaVáclav Smola 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 27.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 18.88 11.00
2 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 20.16 9.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 21.07 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 21.24 7.00
5 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.05 6.00
6 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 22.39 5.00
7 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 22.40 4.00
8 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 22.68 3.00
9 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 22.74 2.00
10 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 23.31 1.00
11 Josef HavelJosef Havel 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.55
12 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 24.05
13 Jakub OttaJakub Otta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.08
14 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 24.56
15 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 25.29
16 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 25.43
17 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 27.11
18 Václav SmolaVáclav Smola 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 27.45

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 20.53 11.00
2 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 20.60 9.00
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.42 7.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.54 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 21.08 8.00
2 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 21.46 6.00
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 21.60 3.00
4 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.61 2.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hocke Barbora, TJ Sokol Jaroměř 2. Krmašová Kateřina, TJ Sokol Hradec Králové 3. Čermáková Valerie, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 21.93
2 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.12
3 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.36
4 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 22.20
2 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.58
3 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.88
4 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 22.62
2 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 22.84
3 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 23.01
4 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 23.12
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.51
2 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 24.14
3 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 24.62
4 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 24.72
2 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 25.05
3 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 25.24
4 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 25.58
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 25.29
2 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 25.41
3 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 25.98
4 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 27.38
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.70
2 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 25.80
3 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 27.21
MS Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 27.54
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 24.04
2 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 25.18
3 Barbora PražeinkováBarbora Pražeinková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 25.66
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 21.57 4.00
2 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.64
3 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.74
4 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.28
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 22.58
2 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.48
3 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 23.98
4 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 24.72
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura HaškováLaura Hašková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 22.64
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.89
3 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 23.59
4 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.08
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.63 1.00
2 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 22.26
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.70
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 20.53 11.00
2 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 20.60 9.00
3 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 21.08 8.00
4 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.42 7.00
5 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 21.46 6.00
6 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.54 5.00
7 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 21.57 4.00
8 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 21.60 3.00
9 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.61 2.00
10 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.63 1.00
11 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 21.93
12 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.12
13 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 22.20
14 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 22.26
15 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.36
16 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.41
17 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.58
17 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 22.58
19 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 22.62
20 Laura HaškováLaura Hašková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 22.64
21 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.70
21 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.70
23 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 22.84
24 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.88
25 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.89
26 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 23.01
27 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 23.02
28 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 23.12
29 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.48
30 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.51
31 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 23.59
32 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 23.98
33 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 24.04
34 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.08
35 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 24.14
36 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 24.62
37 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.64
38 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 24.72
38 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 24.72
40 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.74
41 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.77
42 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 25.05
43 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 25.18
44 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 25.24
45 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.28
46 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 25.29
47 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 25.41
48 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 25.58
49 Barbora PražeinkováBarbora Pražeinková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 25.66
50 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 25.80
51 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 25.98
52 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 27.21
53 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 27.38
54 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 27.54

1500 m - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 4:39.98 11.00
2 32 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 5:04.51 9.00
MS 21 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 11 5:13.56
4 23 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 5:28.36 8.00
5 84 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 5:42.46 7.00
6 42 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 5:45.34 6.00
7 85 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 5:47.23 5.00
8 75 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 5:47.35 4.00
9 52 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 5:59.47 3.00
10 51 Šimon MachačkaŠimon Machačka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 6:00.69 2.00
11 64 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 6:01.60 1.00
12 107 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 6:24.05
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Metelka Tomáš, TJ Sokol Hradec Králové 2. Faltus Martin, SK Nové Město n. M. 3. Souček Šimon, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 108 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 PB 5:31.78 11.00
2 75 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 16 PB 5:32.14 9.00
3 164 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13 5:34.88 8.00
4 71 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 5:37.60 7.00
5 93 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 5:42.68 6.00
6 84 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 5:44.38 5.00
7 67 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 5:54.61 4.00
8 184 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 18 5:56.83 3.00
9 22 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 5:57.74 2.00
10 45 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 5:59.10 1.00
11 117 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 5:59.62
12 97 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 6:01.75
13 96 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 6:02.30
14 91 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15 6:09.80
15 94 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 17 6:33.93
16 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 6:45.28
17 44 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 6:57.41
18 106 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 7:42.28
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Ovčariková Magdaléna, SK Dobruška 2. Skálová Renata, SK Dobruška 3. Plecháčová Nikola, TJ Jilemnice
Celkem 18 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 10.60 11.00
2 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 11.38 9.00
3 42 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 11.80 8.00
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 PB 12.73 7.00
5 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 12.97 6.00
6 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 13.35 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 10.60 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.67 9.00
3 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 10.78 8.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.22 7.00
5 71 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.36 6.00
Ella SuchardováElla Suchardová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 11.89 5.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 12.10 4.00
3 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 12.27 3.00
4 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 12.66 1.00
5 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.35
6 117 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 13.58
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.37 2.00
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.82
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 12.84
4 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 13.22
5 93 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 SB 13.89
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 10.60 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.67 9.00
3 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 10.78 8.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.22 7.00
5 71 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.36 6.00
6 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 11.89 5.00
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 12.10 4.00
8 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 12.27 3.00
9 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.37 2.00
10 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 12.66 1.00
11 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.82
12 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 12.84
13 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 13.22
14 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.35
15 117 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 13.58
16 93 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 SB 13.89
Ella SuchardováElla Suchardová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Bičiště, Lánský, Rybáček Šulc, Bičiště, Lánský, Rybáček Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 32.58 11.00
2 Došek, Kulička, Tichý, Vosátka Došek, Kulička, Tichý, Vosátka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 33.42 9.00
3 Fajstauer, Hnik, Otta, Knittel Fajstauer, Hnik, Otta, Knittel TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 34.84 7.00
4 Kubec, Rydlo, Faltus, Zimla Kubec, Rydlo, Faltus, Zimla SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 35.24 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erban, Holan, Lukáš, Palan Erban, Holan, Lukáš, Palan TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 34.66 8.00
2 Havelka, Oupic, Králík, Bednařík Havelka, Oupic, Králík, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.02 6.00
3 Erlebach, Koudelka, Učený, Šimek Erlebach, Koudelka, Učený, Šimek SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 37.89 3.00
4 Stejskal, Smola, Zilvar, Černík Stejskal, Smola, Zilvar, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 38.93
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. DC Ostroměř 2. TJ Sokol Hradec Králové 3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korbelář, Svatý, Karel, Havel Korbelář, Svatý, Karel, Havel TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 37.18 4.00
2 Krejčí, Špatenka, Renský, Jirman Krejčí, Špatenka, Renský, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 37.92 2.00
3 Polášek, Královec, Petrů, Machačka Polášek, Královec, Petrů, Machačka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 38.45 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Bičiště, Lánský, Rybáček Šulc, Bičiště, Lánský, Rybáček Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 32.58 11.00
2 Došek, Kulička, Tichý, Vosátka Došek, Kulička, Tichý, Vosátka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 33.42 9.00
3 Erban, Holan, Lukáš, Palan Erban, Holan, Lukáš, Palan TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 34.66 8.00
4 Fajstauer, Hnik, Otta, Knittel Fajstauer, Hnik, Otta, Knittel TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 34.84 7.00
5 Havelka, Oupic, Králík, Bednařík Havelka, Oupic, Králík, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.02 6.00
6 Kubec, Rydlo, Faltus, Zimla Kubec, Rydlo, Faltus, Zimla SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 35.24 5.00
7 Korbelář, Svatý, Karel, Havel Korbelář, Svatý, Karel, Havel TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 37.18 4.00
8 Erlebach, Koudelka, Učený, Šimek Erlebach, Koudelka, Učený, Šimek SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 37.89 3.00
9 Krejčí, Špatenka, Renský, Jirman Krejčí, Špatenka, Renský, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 37.92 2.00
10 Polášek, Královec, Petrů, Machačka Polášek, Královec, Petrů, Machačka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 38.45 1.00
11 Stejskal, Smola, Zilvar, Černík Stejskal, Smola, Zilvar, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 38.93

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krmašová, Černovská, Vejsová, Zavadilová Krmašová, Černovská, Vejsová, Zavadilová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 33.31 11.00
2 Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 33.32 9.00
3 Konrádová, Jeníková, Čermáková, Trejbalová Konrádová, Jeníková, Čermáková, Trejbalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 34.79 6.00
4 Dynterová, Skálová, Stolinová, Frejvaldová Dynterová, Skálová, Stolinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.99 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horkelová, Brumlichová, Prokopová, Hrochová Horkelová, Brumlichová, Prokopová, Hrochová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 34.95 5.00
2 Hlaváčová, Šišková, Tomášová, Pospíšilová Hlaváčová, Šišková, Tomášová, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.83 3.00
3 Lepltová, Koudelková, Honců, Hromádková Lepltová, Koudelková, Honců, Hromádková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 38.34
Bořková, Holanová, Síbrová, Vondroušová Bořková, Holanová, Síbrová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 DQ
Poznámky:
Štafeta TJ Sokol Dvůr Králové diskvalifikována za porušení pravidla TP24.7
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vomáčková, Záhorská, Křoustková, Perun Vomáčková, Záhorská, Křoustková, Perun TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.00 8.00
2 184 Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 36.54
3 45 Moníková, Trenzová, Picková, Klížová Moníková, Trenzová, Picková, Klížová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 36.72
4 Novotná, Netalová, Pourová, Kábrtová Novotná, Netalová, Pourová, Kábrtová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 40.32
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 2. TJ Sokol Jaroměř "A" 3. TJ Sokol Hradec Králové "B"
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 36.33 1.00
2 Erbenová, Tomášková, Rozinková, Lukášová Erbenová, Tomášková, Rozinková, Lukášová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 36.86
3 67 Dvořáková, Kopecká, Březovská, Odlová Dvořáková, Kopecká, Březovská, Odlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.93
4 Škodová, Rydlová, Wiesnerova, Erbanová Škodová, Rydlová, Wiesnerova, Erbanová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 38.05
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dusová, Svobodová, Vaňková, Jelenová Dusová, Svobodová, Vaňková, Jelenová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 34.67 7.00
2 Pivoňková, Pospíšilová, Rudolfová, Velínská Pivoňková, Pospíšilová, Rudolfová, Velínská TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 37.30
3 Matěásková, Plecháčová, Suchardová, Šírová Matěásková, Plecháčová, Suchardová, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 38.33
4 Červinková, Hanušová, Astalošová, Vanclová Červinková, Hanušová, Astalošová, Vanclová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 40.42
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláčková, Munzarová, Růžičková, Glosová Sedláčková, Munzarová, Růžičková, Glosová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 36.29 2.00
2 Čechová, Dvořáková, Mičánková, Novotná Čechová, Dvořáková, Mičánková, Novotná TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 36.55
3 Škopová, Hašková, Škopová, Koďousková Škopová, Hašková, Škopová, Koďousková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 38.72
4 Sýkorová, Nováková, Bednářová, Dostálová Sýkorová, Nováková, Bednářová, Dostálová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 39.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krmašová, Černovská, Vejsová, Zavadilová Krmašová, Černovská, Vejsová, Zavadilová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 33.31 11.00
2 Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 33.32 9.00
3 Vomáčková, Záhorská, Křoustková, Perun Vomáčková, Záhorská, Křoustková, Perun TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.00 8.00
4 Dusová, Svobodová, Vaňková, Jelenová Dusová, Svobodová, Vaňková, Jelenová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 34.67 7.00
5 Konrádová, Jeníková, Čermáková, Trejbalová Konrádová, Jeníková, Čermáková, Trejbalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 34.79 6.00
6 Horkelová, Brumlichová, Prokopová, Hrochová Horkelová, Brumlichová, Prokopová, Hrochová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 34.95 5.00
7 Dynterová, Skálová, Stolinová, Frejvaldová Dynterová, Skálová, Stolinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.99 4.00
8 Hlaváčová, Šišková, Tomášová, Pospíšilová Hlaváčová, Šišková, Tomášová, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.83 3.00
9 Sedláčková, Munzarová, Růžičková, Glosová Sedláčková, Munzarová, Růžičková, Glosová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 36.29 2.00
10 Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 36.33 1.00
11 184 Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 36.54
12 Čechová, Dvořáková, Mičánková, Novotná Čechová, Dvořáková, Mičánková, Novotná TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 36.55
13 45 Moníková, Trenzová, Picková, Klížová Moníková, Trenzová, Picková, Klížová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 36.72
14 Erbenová, Tomášková, Rozinková, Lukášová Erbenová, Tomášková, Rozinková, Lukášová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 36.86
15 67 Dvořáková, Kopecká, Březovská, Odlová Dvořáková, Kopecká, Březovská, Odlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.93
16 Pivoňková, Pospíšilová, Rudolfová, Velínská Pivoňková, Pospíšilová, Rudolfová, Velínská TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 37.30
17 Škodová, Rydlová, Wiesnerova, Erbanová Škodová, Rydlová, Wiesnerova, Erbanová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 38.05
18 Matěásková, Plecháčová, Suchardová, Šírová Matěásková, Plecháčová, Suchardová, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 38.33
19 Lepltová, Koudelková, Honců, Hromádková Lepltová, Koudelková, Honců, Hromádková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 38.34
20 Škopová, Hašková, Škopová, Koďousková Škopová, Hašková, Škopová, Koďousková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 38.72
21 Sýkorová, Nováková, Bednářová, Dostálová Sýkorová, Nováková, Bednářová, Dostálová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 39.31
22 Novotná, Netalová, Pourová, Kábrtová Novotná, Netalová, Pourová, Kábrtová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 40.32
23 Červinková, Hanušová, Astalošová, Vanclová Červinková, Hanušová, Astalošová, Vanclová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 40.42
Bořková, Holanová, Síbrová, Vondroušová Bořková, Holanová, Síbrová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 PB 1.51 - o o o o o o o o - xo o xxx 11.00
2 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 PB 1.39 - o o xo o o xxx 9.00
3 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 PB 1.39 o o o xxo o xo xxx 8.00
4 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 2 1.29 o o xo xxx 7.00
5 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 1.24 o o xxx 6.00
Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 1 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,50 1,52 1,54 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 1,66 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 20 1.60 - - - - - - - - - o - o - - o - o - xxx 11.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 2 PB 1.39 o o o xxo o xo xxo xxo xxx 9.00
3 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 14 PB 1.36 o o o o o o o xxx 8.00
4 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 18 1.33 o o o o o o xxx 7.00
5 Nela SvatoňováNela Svatoňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 17 PB 1.33 o o o o o xo xxx 6.00
6 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 SB 1.33 o o o o o xxo xxx 5.00
7 75 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 16 1.29 o o o o o xxx 4.00
8 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3 PB 1.29 o xo o o o xxx 3.00
9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15 PB 1.29 o o xo xo xo xxx 2.00
10 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 PB 1.25 o o o xo xxx 1.00
11 45 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 7 PB 1.25 o o xxo xo xxx
12 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 4 PB 1.25 o o o xxo xxx
13 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 1.25 o xxo o xxo xxx
14 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 10 PB 1.20 o xxo o xxx
15 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 SB 1.20 o o xxo xxx
16 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 11 PB 1.15 o o xxx
17= Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 13 1.10 o xxx
17= Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 6 SB 1.10 o xxx
19 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 19 1.10 xo xxx
20 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 12 PB 1.10 xxo xxx
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 27 4.67 -0.6 m/s 4.67  -0,60 x 4.50  -1,10 4.67 4.14  -1,70 4.64  -0,30 x 11.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 26 PB 4.67 +0.0 m/s 4.67  0,00 4.64  0,70 4.23  -1,00 4.67 4.47  -1,00 4.41  -0,80 3.12  0,00 9.00
3 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 PB 4.65 +0.6 m/s 4.00  0,20 x 4.65  0,60 4.65 4.40  0,00 4.36  -1,40 4.41  0,00 8.00
4 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 25 4.33 +0.0 m/s 4.33  0,00 x x 4.33 x x x 7.00
5 32 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 23 4.09 +0.1 m/s 3.87  -0,30 4.09  0,10 4.09  0,10 4.09 3.95  -0,10 4.09  -1,20 4.03  0,00 6.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 PB 4.01 +0.0 m/s 4.01  0,00 3.63  0,00 3.95  -1,00 4.01 x x 3.78  -0,10 5.00
7 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 21 PB 3.95 -1.1 m/s 3.88  0,00 3.73  0,00 3.92  0,00 3.92 x 3.95  -1,10 x 4.00
8 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 17 PB 3.95 +0.0 m/s 3.39  -0,70 3.95  0,00 3.56  0,00 3.95 3.54  -1,00 3.65  -2,00 2.96  0,00 3.00
9 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 16 PB 3.90 -0.1 m/s 3.54  0,00 3.45  0,00 3.90  -0,10 3.90 2.00
10 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 24 3.85 +0.4 m/s 3.66  0,00 3.85  0,40 3.79  0,40 3.85 1.00
11 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 20 3.83 -0.1 m/s 3.82  0,30 2.70  0,50 3.83  -0,10 3.83
12 Josef HavelJosef Havel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4 PB 3.82 -0.2 m/s x 3.82  -0,20 2.86  0,00 3.82
13 Tomáš KnittelTomáš Knittel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 6 PB 3.80 +0.6 m/s 3.80  0,60 3.78  -0,20 3.69  0,00 3.80
14 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 22 3.73 +0.0 m/s 3.52  -1,20 3.59  0,00 3.73  0,00 3.73
15 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 7 PB 3.61 +0.0 m/s 3.52  0,00 3.61  0,00 x 3.61
16 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 8 PB 3.57 +0.4 m/s 3.57  0,40 x 3.37  0,00 3.57
17 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 18 3.55 -0.9 m/s 3.55  -0,90 x x 3.55
18 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 PB 3.43 +0.1 m/s 3.36  0,10 3.43  0,10 3.36  0,00 3.43
19 75 František KoudelkaFrantišek Koudelka
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 19 3.26 -0.1 m/s 2.80  -0,10 2.81  0,00 3.26  -0,10 3.26
20 107 Kristian CarrilloKristian Carrillo
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3 PB 3.22 +0.0 m/s 3.22  0,00 2.99  0,00 3.09  0,00 3.22
21 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 11 3.18 +0.1 m/s 3.18  0,10 2.91  0,50 3.14  -0,20 3.18
22 Tomáš KrálovecTomáš Královec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 3.18 -0.5 m/s 3.18  -0,50 x 3.09  0,10 3.18
23 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
10 1 PB 3.10 +0.0 m/s 3.10  0,00 2.95  -0,10 3.03  0,00 3.10
24 David CejnarDavid Cejnar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 10 PB 3.06 +0.0 m/s 3.06  0,00 2.84  0,80 2.97  -0,80 3.06
25 Aleš ZilvarAleš Zilvar
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 14 3.06 +0.2 m/s 2.94  0,30 3.06  0,20 2.96  -0,10 3.06
26 51 Šimon MachačkaŠimon Machačka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 9 PB 3.06 +0.0 m/s x 2.93  0,40 3.06  0,00 3.06
27 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 13 PB 2.99 +0.2 m/s 2.99  0,20 2.96  0,30 2.88  -0,30 2.99
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 33 SB 4.78 -0.4 m/s 4.55  -1,60 x x 4.55 4.50  -1,90 4.53  -0,30 4.78  -0,40 11.00
2 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 31 PB 4.45 +0.0 m/s 4.24  0,00 4.06  -0,50 4.18  -1,40 4.24 4.16  -1,30 4.41  0,10 4.45  0,00 9.00
3 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 4 PB 4.43 -1.4 m/s 4.22  -0,60 4.00  0,00 4.15  -1,90 4.22 4.33  0,10 4.43  -1,40 x 8.00
4 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 26 PB 4.33 +0.1 m/s 4.14  0,00 4.28  0,30 4.26  -0,80 4.28 4.29  0,00 4.12  -0,10 4.33  0,10 7.00
5 Šárka LepltováŠárka Lepltová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 29 PB 4.33 +0.0 m/s 4.05  -1,80 3.96  0,00 3.76  -1,60 4.05 x 4.10  0,00 4.33  0,00 6.00
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 30 PB 4.32 +1.4 m/s 3.88  -1,20 3.96  -0,50 3.86  -1,30 3.96 4.16  -0,60 4.26  0,00 4.32  1,40 5.00
7 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 28 PB 4.28 +0.0 m/s x 4.16  0,90 3.95  -1,40 4.16 4.28  0,00 4.21  0,00 4.18  -0,30 4.00
8 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 25 4.05 -1.3 m/s 3.92  -0,60 3.89  0,00 4.05  -1,30 4.05 3.86  -0,20 3.90  0,00 3.83  -0,80 3.00
9 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 19 3.94 +0.0 m/s 3.63  -0,50 3.94  0,00 2.95  -0,20 3.94 2.00
10 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 23 3.90 -0.7 m/s 3.77  -0,40 3.87  0,00 3.90  -0,70 3.90 1.00
11 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 22 3.88 +0.0 m/s 3.81  -0,30 x 3.88  0,00 3.88
12 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 20 3.87 +0.0 m/s 3.85  0,00 3.87  0,00 3.76  -1,40 3.87
13 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 18 3.83 -0.7 m/s 3.32  0,00 3.58  -0,80 3.83  -0,70 3.83
14 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 21 3.81 -0.6 m/s 3.79  0,00 3.32  0,00 3.81  -0,60 3.81
15 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 24 3.81 -0.5 m/s 3.63  -1,30 3.56  0,00 3.81  -0,50 3.81
16 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 32 3.81 -1.7 m/s x x 3.81  -1,70 3.81
17 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 27 3.76 +1.3 m/s 3.50  -0,90 3.76  1,30 3.70  -2,20 3.76
18 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 16 PB 3.76 +0.0 m/s 3.04  0,00 3.09  -0,80 3.76  0,00 3.76
19 164 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 5 PB 3.58 -1.7 m/s 3.58  -1,70 3.27  -1,40 3.43  -0,50 3.58
20 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 17 3.49 -1.0 m/s 3.27  -0,10 3.44  -0,10 3.49  -1,00 3.49
21 Andrea TomášováAndrea Tomášová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 12 3.47 +0.5 m/s 3.35  -1,40 3.47  0,50 3.43  -1,50 3.47
22 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 15 3.47 -1.6 m/s x 3.47  -1,60 3.43  -0,50 3.47
23 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 9 PB 3.40 -0.8 m/s 3.22  -1,60 3.28  0,70 3.40  -0,80 3.40
24 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 13 3.38 -1.2 m/s 3.38  -1,20 3.35  0,00 3.36  -1,70 3.38
25 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 PB 3.36 +0.0 m/s 3.30  -1,90 3.36  0,00 3.33  -1,00 3.36
26 Cecilie SedláčkováCecilie Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 6 PB 3.26 -1.2 m/s 3.26  -1,20 x 2.92  -0,70 3.26
27 Barbora TrenzováBarbora Trenzová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 14 3.22 -0.7 m/s x x 3.22  -0,70 3.22
MS Zuzana DrozdíkováZuzana Drozdíková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 1 PB 3.21 -0.2 m/s 2.86  -1,40 x 3.21  -0,20 3.21
29 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 11 3.18 +0.5 m/s x 3.18  0,50 2.96  -0,90 3.18
30 Veronika KlémováVeronika Klémová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 2 PB 3.14 -1.6 m/s 3.14  -1,60 2.94  0,00 2.99  0,00 3.14
31 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 10 3.08 -0.6 m/s 3.08  -0,60 x 2.95  0,00 3.08
32 Ema MaláEma Malá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3 PB 2.76 +0.0 m/s 2.68  -0,90 2.76  0,00 2.57  -1,80 2.76
33 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 7 2.66 -1.0 m/s 2.66  -1,00 2.57  0,00 2.33  -1,20 2.66
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 17 PB 09.61 08.71 08.58 09.05 9.05 09.61 09.31 09.11 11.00
2 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 PB 09.27 08.23 09.10 09.15 9.15 09.27 08.74 08.98 9.00
3 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 PB 08.98 07.93 07.70 08.46 8.46 08.41 08.83 08.98 8.00
4 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 16 08.47 08.43 08.47 07.56 8.47 07.78 07.55 07.72 7.00
5 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 13 PB 08.44 08.29 08.10 08.18 8.29 08.32 08.44 08.32 6.00
6 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 08.41 07.01 08.18 07.56 8.18 08.38 08.33 08.41 5.00
7 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 19 08.27 08.27 07.79 07.05 8.27 - - - 4.00
8 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 14 08.12 06.92 07.58 07.75 7.75 07.66 07.98 08.12 3.00
9 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 18 07.72 07.12 07.72 07.65 7.72 2.00
10 Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 10 PB 07.57 07.17 07.26 07.57 7.57 1.00
11 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 11 07.45 07.45 07.29 07.25 7.45
12 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 9 07.24 07.24 06.72 06.95 7.24
13 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 2 PB 06.77 06.43 06.77 06.53 6.77
14 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 PB 06.74 06.74 06.44 x 6.74
15 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 7 05.93 05.90 05.27 05.93 5.93
16 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 4 PB 05.76 05.17 05.76 04.70 5.76
17 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3 PB 05.54 05.54 05.37 05.02 5.54
18 Klára ČervinkováKlára Červinková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 1 PB 05.08 x 05.08 x 5.08
MS Karla ŠanovcováKarla Šanovcová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 6 PB 05.58 05.06 04.89 05.58 5.58
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 PB 09.67 08.47 09.19 09.63 9.63 09.67 09.67 09.48 11.00
2 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 09.60 09.59 09.51 x 9.59 09.60 - 09.47 9.00
3 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 8 08.97 07.88 08.69 08.79 8.79 08.80 08.97 x 8.00
4 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 7 PB 08.74 07.92 07.63 08.74 8.74 08.17 08.29 08.27 7.00
5 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 5 PB 07.67 06.46 06.96 07.52 7.52 07.67 06.42 07.42 6.00
6 84 David OupicDavid Oupic
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 4 PB 07.66 06.08 05.94 05.81 6.08 07.10 07.66 06.85 5.00
7 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 6 07.07 x 06.50 05.44 6.50 05.73 07.02 07.07 4.00
8 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2 PB 06.59 06.41 06.59 06.54 6.59 06.48 06.28 06.36 3.00
9 Jan ErlebachJan Erlebach
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 1 PB 06.01 x x 06.01 6.01 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 24 PB 37.08 11.00
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 23 PB 31.20 9.00
3 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 2 PB 26.68 8.00
4 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 17 SB 26.42 7.00
5 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 20 PB 22.36 6.00
6 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 1 PB 20.69 5.00
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 PB 20.36 4.00
8 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 14 PB 20.35 3.00
9 Nela SvatoňováNela Svatoňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 18 PB 18.64 2.00
10 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12 PB 17.47 1.00
11 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 15 PB 17.16
12 67 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 7 PB 16.61
13 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 10 PB 16.55
14 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3 PB 16.50
15 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 SB 16.14
16 184 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 22 SB 15.82
17 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 21 PB 15.63
18 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 16 PB 15.34
19 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 13 PB 14.69
20 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4 SB 13.53
21 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 5 PB 13.28
22 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 19 PB 13.14
23 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 6 PB 12.78
24 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 11 PB 11.54
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Frejvaldová Martina, SK Dobruška 2. Kloutvorová Ema, DC Ostroměř 3. Růžičková Natálie, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 14 PB 37.57 - 11.00
2 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 13 PB 30.85 - 9.00
3 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4 PB 27.89 - 8.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 10 PB 26.39 - 7.00
5 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 PB 25.67 - 6.00
6 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 12 24.79 - 5.00
7 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 9 PB 23.18 - 4.00
8 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 5 PB 21.46 - 3.00
9 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 6 PB 17.53 - 2.00
10 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 8 PB 15.91 - 1.00
11 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 PB 15.27 -
12 52 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3 PB 14.56 -
13 Jan ErlebachJan Erlebach
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 1 PB 13.51 -
14 64 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 7 PB 08.00 -
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Lánský Jakub, DC Ostroměř 2. Kubec Filip, SK Nové Město n. M. 3. Fajstauer Michal, TJ Jilemnice
Celkem 14 závodníků