Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve čtyřboji přípravek

Jaroměř (3. 10. 2021)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.51 0.00
2 66 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.67 0.00
3 71 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.51 0.00
4 58 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.67 0.00
5 64 Filip KrejčíFilip Krejčí 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 13.32 0.00
6 53 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 13.41 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.18 7.00
2 84 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.90 0.00
3 85 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.28 0.00
4 75 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 12.50 0.00
5 83 Přemysl MichekPřemysl Michek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 13.09 0.00
6 74 František HlávkoFrantišek Hlávko 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 13.54 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.18 95.00
2 95 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.66 42.00
3 11 Jan SeifertJan Seifert 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.76 33.00
4 98 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 12.16 0.00
5 20 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 12.44 0.00
6 21 Vít ŠubrtVít Šubrt 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 12.76 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.35 74.00
2 41 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.60 47.00
3 25 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.87 25.00
4 42 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.06 13.00
5 22 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.78 0.00
6 23 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.43 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.16 8.00
2 52 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 11.73 0.00
3 51 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.63 0.00
4 50 Ondřej SeifertOndřej Seifert 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 13.12 0.00
5 45 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 15.19 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.18 95.00
2 32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.35 74.00
3 41 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.60 47.00
4 95 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.66 42.00
5 11 Jan SeifertJan Seifert 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.76 33.00
6 25 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.87 25.00
7 42 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.06 13.00
8 44 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.16 8.00
9 86 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.18 7.00
10 72 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.51 0.00
11 66 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.67 0.00
12 52 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 11.73 0.00
13 22 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.78 0.00
14 84 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.90 0.00
15 98 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 12.16 0.00
16 85 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.28 0.00
17 23 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.43 0.00
18 20 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 12.44 0.00
19 75 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 12.50 0.00
20 71 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.51 0.00
21 51 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.63 0.00
22 58 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.67 0.00
23 21 Vít ŠubrtVít Šubrt 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 12.76 0.00
24 83 Přemysl MichekPřemysl Michek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 13.09 0.00
25 50 Ondřej SeifertOndřej Seifert 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 13.12 0.00
26 64 Filip KrejčíFilip Krejčí 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 13.32 0.00
27 53 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 13.41 0.00
28 74 František HlávkoFrantišek Hlávko 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 13.54 0.00
29 45 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 15.19 0.00

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.95 128.00
2 165 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.07 110.00
3 184 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.10 106.00
4 169 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.35 74.00
5 201 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.51 56.00
6 219 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.88 24.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 230 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.85 143.00
2 243 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.00 120.00
3 232 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.01 119.00
4 237 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.05 113.00
5 244 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.06 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.41 67.00
2 99 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.51 56.00
3 246 Filip UlmanFilip Ulman 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.73 36.00
4 104 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 11.43 0.00
5 248 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 12.45 0.00
6 247 Tomáš HavelTomáš Havel 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 13.60 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.32 237.00
2 112 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.05 113.00
3 107 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.14 101.00
4 106 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 10.41 67.00
5 115 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.49 59.00
6 113 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.43 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.79 153.00
2 150 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.71 37.00
3 119 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.87 25.00
4 163 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.27 4.00
5 117 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.41 0.00
6 162 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.73 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.32 237.00
2 161 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.79 153.00
3 230 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.85 143.00
4 164 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.95 128.00
5 243 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.00 120.00
6 232 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.01 119.00
7 237 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.05 113.00
7 112 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.05 113.00
9 165 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.07 110.00
10 184 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.10 106.00
11 107 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.14 101.00
12 169 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.35 74.00
13 105 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.41 67.00
13 106 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 10.41 67.00
15 115 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.49 59.00
16 201 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.51 56.00
16 99 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.51 56.00
18 150 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.71 37.00
19 246 Filip UlmanFilip Ulman 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.73 36.00
20 119 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.87 25.00
21 219 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.88 24.00
22 244 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.06 13.00
23 163 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.27 4.00
24 117 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.41 0.00
25 104 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 11.43 0.00
26 162 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.73 0.00
27 113 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.43 0.00
28 248 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 12.45 0.00
29 247 Tomáš HavelTomáš Havel 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 13.60 0.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 264 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 09.94 348.00
2 265 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.21 132.00
3 270 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.40 107.00
4 269 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.67 77.00
5 267 Ida PochobradskáIda Pochobradská 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.34 21.00
6 266 Johana KrejčíJohana Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.34 21.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.38 263.00
2 273 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.79 193.00
3 277 Monika OpatováMonika Opatová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.90 176.00
4 275 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.30 120.00
5 274 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.86 58.00
6 276 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.28 25.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.25 287.00
2 279 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.85 184.00
3 280 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.49 97.00
4 249 Ema PatkováEma Patková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.63 81.00
5 251 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 12.11 37.00
6 250 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 12.33 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.09 318.00
2 253 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.09 148.00
3 256 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.11 145.00
4 252 Lucie KřížováLucie Křížová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.96 49.00
5 257 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.81 2.00
6 255 Maja MunzarováMaja Munzarová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 13.22 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 263 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 11.48 98.00
2 262 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.90 54.00
3 259 Anna JílkováAnna Jílková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.20 30.00
4 260 Alžběta GreplováAlžběta Greplová 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.55 10.00
5 258 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 13.17 0.00
6 261 Barbora GreplováBarbora Greplová 16 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 14.40 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 264 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 09.94 348.00
2 254 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.09 318.00
3 278 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.25 287.00
4 271 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.38 263.00
5 273 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.79 193.00
6 279 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.85 184.00
7 277 Monika OpatováMonika Opatová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.90 176.00
8 253 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.09 148.00
9 256 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.11 145.00
10 265 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.21 132.00
11 275 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.30 120.00
12 270 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.40 107.00
13 263 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 11.48 98.00
14 280 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.49 97.00
15 249 Ema PatkováEma Patková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.63 81.00
16 269 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.67 77.00
17 274 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.86 58.00
18 262 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.90 54.00
19 252 Lucie KřížováLucie Křížová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.96 49.00
20 251 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 12.11 37.00
21 259 Anna JílkováAnna Jílková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.20 30.00
22 276 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.28 25.00
23 250 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 12.33 22.00
24 267 Ida PochobradskáIda Pochobradská 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.34 21.00
24 266 Johana KrejčíJohana Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.34 21.00
26 260 Alžběta GreplováAlžběta Greplová 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.55 10.00
27 257 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.81 2.00
28 258 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 13.17 0.00
29 255 Maja MunzarováMaja Munzarová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 13.22 0.00
30 261 Barbora GreplováBarbora Greplová 16 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 14.40 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 349 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.81 376.00
2 346 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.03 330.00
3 357 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.27 283.00
4 356 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.20 133.00
5 348 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.68 76.00
6 350 Sabina HlávkováSabina Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.72 72.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.65 411.00
2 359 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.25 287.00
3 364 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.74 201.00
4 373 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.81 190.00
5 371 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.99 163.00
6 368 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.16 138.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 247 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.24 289.00
2 109 Ema ŠpliňkováEma Špliňková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.34 270.00
3 276 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.86 182.00
4 251 Amálka MejstříkováAmálka Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.99 163.00
5 245 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.99 163.00
6 244 Kaira SoppeKaira Soppe 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.75 69.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.97 342.00
2 278 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.21 295.00
3 254 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.34 270.00
4 280 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.20 133.00
5 270 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.33 116.00
6 281 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.57 88.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.83 371.00
2 273 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.45 250.00
3 274 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.55 233.00
4 84 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.61 223.00
5 75 Amálie ŠpatenkováAmálie Špatenková 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 11.50 96.00
6 117 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.08 39.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.59 424.00
2 67 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.82 374.00
3 90 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.20 297.00
4 18 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.29 280.00
5 93 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.26 125.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.18 521.00
2 94 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.14 308.00
3 99 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.45 250.00
4 97 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.97 166.00
5 96 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 11.75 69.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.55 433.00
2 271 Klára OpatováKlára Opatová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.55 233.00
3 320 Barbora PražienkováBarbora Pražienková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.56 231.00
4 281 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.77 196.00
5 164 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.85 184.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.18 521.00
2 277 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.55 433.00
3 91 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.59 424.00
4 365 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.65 411.00
5 349 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.81 376.00
6 67 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.82 374.00
7 106 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.83 371.00
8 112 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.97 342.00
9 346 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.03 330.00
10 94 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.14 308.00
11 90 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.20 297.00
12 278 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.21 295.00
13 247 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.24 289.00
14 359 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.25 287.00
15 357 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.27 283.00
16 18 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.29 280.00
17 109 Ema ŠpliňkováEma Špliňková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.34 270.00
17 254 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.34 270.00
19 273 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.45 250.00
19 99 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.45 250.00
21 274 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.55 233.00
21 271 Klára OpatováKlára Opatová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.55 233.00
23 320 Barbora PražienkováBarbora Pražienková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.56 231.00
24 84 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.61 223.00
25 364 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.74 201.00
26 281 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.77 196.00
27 373 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.81 190.00
28 164 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.85 184.00
29 276 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.86 182.00
30 97 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.97 166.00
31 371 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.99 163.00
31 251 Amálka MejstříkováAmálka Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.99 163.00
31 245 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.99 163.00
34 368 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.16 138.00
35 356 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.20 133.00
35 280 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.20 133.00
37 93 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.26 125.00
38 270 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.33 116.00
39 75 Amálie ŠpatenkováAmálie Špatenková 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 11.50 96.00
40 281 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.57 88.00
41 348 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.68 76.00
42 350 Sabina HlávkováSabina Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.72 72.00
43 244 Kaira SoppeKaira Soppe 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.75 69.00
43 96 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 11.75 69.00
45 117 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.08 39.00

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:07.54 403.00
2 11 Jan SeifertJan Seifert 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:15.58 304.00
3 41 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.62 292.00
4 25 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.16 212.00
5 44 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.89 186.00
6 22 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:31.22 148.00
7 42 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.71 128.00
8 20 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:37.38 101.00
9 50 Ondřej SeifertOndřej Seifert 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.48 94.00
10 21 Vít ŠubrtVít Šubrt 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.94 91.00
11 52 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:40.14 83.00
12 23 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.41 69.00
13 51 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.25 54.00
14 45 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:58.30 7.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:14.25 319.00
2 95 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.16 264.00
3 86 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:19.76 257.00
4 66 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.86 225.00
5 72 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:28.33 173.00
6 75 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:29.80 160.00
7 85 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.81 152.00
8 98 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:34.76 120.00
9 84 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:40.30 82.00
10 58 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:41.07 77.00
11 71 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:50.20 31.00
12 74 František HlávkoFrantišek Hlávko 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:53.70 18.00
13 53 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:54.35 16.00
14 83 Přemysl MichekPřemysl Michek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:55.29 14.00
15 64 Filip KrejčíFilip Krejčí 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:10.47 0.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:07.54 403.00
2 88 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:14.25 319.00
3 11 Jan SeifertJan Seifert 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:15.58 304.00
4 41 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.62 292.00
5 95 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.16 264.00
6 86 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:19.76 257.00
7 66 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.86 225.00
8 25 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.16 212.00
9 44 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.89 186.00
10 72 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:28.33 173.00
11 75 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:29.80 160.00
12 85 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.81 152.00
13 22 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:31.22 148.00
14 42 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.71 128.00
15 98 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:34.76 120.00
16 20 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:37.38 101.00
17 50 Ondřej SeifertOndřej Seifert 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.48 94.00
18 21 Vít ŠubrtVít Šubrt 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.94 91.00
19 52 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:40.14 83.00
20 84 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:40.30 82.00
21 58 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:41.07 77.00
22 23 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.41 69.00
23 51 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.25 54.00
24 71 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:50.20 31.00
25 74 František HlávkoFrantišek Hlávko 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:53.70 18.00
26 53 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:54.35 16.00
27 83 Přemysl MichekPřemysl Michek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:55.29 14.00
28 45 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:58.30 7.00
29 64 Filip KrejčíFilip Krejčí 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:10.47 0.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 112 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1:57.39 548.00
2 161 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.64 376.00
3 107 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.92 347.00
4 104 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:13.90 323.00
5 150 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:16.01 299.00
6 163 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.72 291.00
7 108 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.83 256.00
8 119 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.41 250.00
9 115 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:20.70 247.00
10 105 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:27.34 182.00
11 106 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:28.88 168.00
12 162 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.54 154.00
13 99 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.45 146.00
14 113 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:34.67 121.00
15 117 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:35.90 112.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 230 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.05 465.00
2 164 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:07.06 410.00
3 165 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.94 385.00
4 219 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.42 354.00
5 243 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.06 334.00
6 201 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.91 311.00
7 184 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.67 303.00
8 244 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.84 301.00
9 169 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.30 231.00
10 232 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.90 168.00
11 246 Filip UlmanFilip Ulman 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:29.94 159.00
12 237 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.56 137.00
13 248 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:36.33 109.00
14 247 Tomáš HavelTomáš Havel 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:46.31 48.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 112 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1:57.39 548.00
2 230 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.05 465.00
3 164 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:07.06 410.00
4 165 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.94 385.00
5 161 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.64 376.00
6 219 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.42 354.00
7 107 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.92 347.00
8 243 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.06 334.00
9 104 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:13.90 323.00
10 201 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.91 311.00
11 184 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.67 303.00
12 244 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.84 301.00
13 150 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:16.01 299.00
14 163 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.72 291.00
15 108 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.83 256.00
16 119 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.41 250.00
17 115 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:20.70 247.00
18 169 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.30 231.00
19 105 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:27.34 182.00
20 106 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:28.88 168.00
21 232 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.90 168.00
22 246 Filip UlmanFilip Ulman 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:29.94 159.00
23 162 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.54 154.00
24 99 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.45 146.00
25 237 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.56 137.00
26 113 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:34.67 121.00
27 117 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:35.90 112.00
28 248 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:36.33 109.00
29 247 Tomáš HavelTomáš Havel 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:46.31 48.00

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 254 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.58 304.00
2 249 Ema PatkováEma Patková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:24.04 213.00
3 256 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.70 170.00
4 253 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.12 157.00
5 262 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.09 90.00
6 258 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.78 51.00
7 255 Maja MunzarováMaja Munzarová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:45.95 50.00
8 251 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:45.99 50.00
9 260 Alžběta GreplováAlžběta Greplová 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.84 46.00
10 257 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.72 42.00
11 263 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:51.36 27.00
12 259 Anna JílkováAnna Jílková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.68 22.00
13 252 Lucie KřížováLucie Křížová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:56.92 10.00
14 250 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:00.49 3.00
15 261 Barbora GreplováBarbora Greplová 16 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:06.89 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 264 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:04.85 440.00
2 271 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.24 381.00
3 278 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:10.50 365.00
4 273 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:16.17 297.00
5 270 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.56 228.00
6 279 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:23.48 219.00
7 275 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:24.60 208.00
8 277 Monika OpatováMonika Opatová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:35.39 116.00
9 276 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:36.88 105.00
10 265 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.09 97.00
11 280 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.10 96.00
12 269 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.78 73.00
13 267 Ida PochobradskáIda Pochobradská 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:50.75 29.00
14 266 Johana KrejčíJohana Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:56.32 11.00
274 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 264 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:04.85 440.00
2 271 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.24 381.00
3 278 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:10.50 365.00
4 254 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.58 304.00
5 273 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:16.17 297.00
6 270 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.56 228.00
7 279 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:23.48 219.00
8 249 Ema PatkováEma Patková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:24.04 213.00
9 275 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:24.60 208.00
10 256 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.70 170.00
11 253 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.12 157.00
12 277 Monika OpatováMonika Opatová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:35.39 116.00
13 276 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:36.88 105.00
14 265 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.09 97.00
15 280 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.10 96.00
16 262 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.09 90.00
17 269 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.78 73.00
18 258 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.78 51.00
19 255 Maja MunzarováMaja Munzarová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:45.95 50.00
20 251 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:45.99 50.00
21 260 Alžběta GreplováAlžběta Greplová 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.84 46.00
22 257 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.72 42.00
23 267 Ida PochobradskáIda Pochobradská 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:50.75 29.00
24 263 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:51.36 27.00
25 259 Anna JílkováAnna Jílková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.68 22.00
26 266 Johana KrejčíJohana Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:56.32 11.00
27 252 Lucie KřížováLucie Křížová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:56.92 10.00
28 250 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:00.49 3.00
29 261 Barbora GreplováBarbora Greplová 16 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:06.89 0.00
274 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.14 492.00
2 67 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:03.04 465.00
3 108 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.50 353.00
4 94 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.42 306.00
5 93 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.81 301.00
6 277 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.49 249.00
7 271 Klára OpatováKlára Opatová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:20.66 248.00
8 18 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.48 229.00
9 90 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:24.54 208.00
10 99 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:25.41 200.00
11 320 Barbora PražienkováBarbora Pražienková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.25 192.00
12 164 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.97 142.00
13 96 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:36.84 105.00
14 97 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:39.40 88.00
15 281 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.67 47.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 346 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1:55.62 575.00
2 349 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:04.58 443.00
3 365 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.58 430.00
4 359 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:06.18 422.00
5 373 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.79 387.00
6 357 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:08.91 385.00
7 245 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.16 253.00
8 364 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.00 224.00
9 348 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.49 219.00
10 371 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.16 96.00
11 356 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.39 94.00
12 368 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.13 83.00
13 109 Ema ŠpliňkováEma Špliňková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:42.01 72.00
14 244 Kaira SoppeKaira Soppe 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.67 62.00
15 350 Sabina HlávkováSabina Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:44.86 56.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 346 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1:55.62 575.00
2 91 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.14 492.00
3 67 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:03.04 465.00
4 349 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:04.58 443.00
5 365 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.58 430.00
6 359 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:06.18 422.00
7 373 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.79 387.00
8 357 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:08.91 385.00
9 108 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.50 353.00
10 94 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.42 306.00
11 93 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.81 301.00
12 245 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.16 253.00
13 277 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.49 249.00
14 271 Klára OpatováKlára Opatová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:20.66 248.00
15 18 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.48 229.00
16 364 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.00 224.00
17 348 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.49 219.00
18 90 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:24.54 208.00
19 99 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:25.41 200.00
20 320 Barbora PražienkováBarbora Pražienková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.25 192.00
21 164 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.97 142.00
22 96 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:36.84 105.00
23 371 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.16 96.00
24 356 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.39 94.00
25 97 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:39.40 88.00
26 368 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.13 83.00
27 109 Ema ŠpliňkováEma Špliňková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:42.01 72.00
28 244 Kaira SoppeKaira Soppe 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.67 62.00
29 350 Sabina HlávkováSabina Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:44.86 56.00
30 281 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.67 47.00

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 03 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 247 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.42 488.00
2 106 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:03.98 452.00
3 278 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:07.36 406.00
4 274 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.08 345.00
5 112 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.64 315.00
6 276 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.52 293.00
7 84 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:17.44 283.00
8 254 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.28 262.00
9 273 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.82 246.00
10 280 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.43 190.00
11 117 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:28.48 172.00
12 251 Amálka MejstříkováAmálka Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.53 171.00
13 270 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.32 124.00
14 75 Amálie ŠpatenkováAmálie Špatenková 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.35 116.00
15 281 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.14 60.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 PB 3.77 3.77 3.52 x 3.77 170.00
2 32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 3.72 3.64 3.72 3.45 3.72 162.00
3 11 Jan SeifertJan Seifert
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 3.47 3.31 3.42 3.47 3.47 126.00
4 88 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 PB 3.41 3.40 3.41 3.36 3.41 118.00
5 44 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 3.32 3.23 3.30 3.32 3.32 106.00
6 25 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 3.26 3.22 3.12 3.26 3.26 98.00
7 86 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 3.24 3.21 3.00 3.24 3.24 95.00
8 42 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 PB 3.17 3.07 3.17 3.16 3.17 86.00
9 84 Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 3.10 2.87 3.10 3.03 3.10 78.00
10 52 Damián KuderaDamián Kudera
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 3.01 2.45 3.01 2.90 3.01 67.00
11 98 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 2.90 2.90 2.90 2.89 2.90 54.00
12 22 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 PB 2.89 2.75 2.89 2.81 2.89 53.00
13 72 Eliáš MrázekEliáš Mrázek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.88 2.65 2.58 2.88 2.88 52.00
14 41 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 2.82 2.82 2.77 2.27 2.82 46.00
15 71 Jan DusbabaJan Dusbaba
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 2.80 2.75 x 2.80 2.80 44.00
16 85 Eduard HeranEduard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 2.73 2.55 2.73 2.67 2.73 37.00
17 75 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.72 2.62 2.65 2.72 2.72 36.00
18 83 Přemysl MichekPřemysl Michek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 2.67 2.67 2.64 1.97 2.67 31.00
19 20 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 PB 2.66 2.10 2.66 2.64 2.66 30.00
20 66 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 2.62 2.55 2.35 2.62 2.62 26.00
21 50 Ondřej SeifertOndřej Seifert
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
15 PB 2.61 2.56 2.61 2.55 2.61 25.00
22 21 Vít ŠubrtVít Šubrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 PB 2.54 2.54 2.40 2.44 2.54 20.00
23 53 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 PB 2.53 2.19 1.90 2.53 2.53 19.00
24 51 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 2.52 2.43 2.52 x 2.52 18.00
25 58 Bernard HeranBernard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 2.44 2.24 2.36 2.44 2.44 12.00
26 23 Lukáš HorkýLukáš Horký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 2.39 2.38 2.33 2.39 2.39 8.00
27 64 Filip KrejčíFilip Krejčí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 2.34 x 2.19 2.34 2.34 5.00
28 74 František HlávkoFrantišek Hlávko
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.27 2.27 x 2.17 2.27 2.00
29 45 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 1.97 1.73 1.97 1.85 1.97 0.00
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 108 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 4.10 4.10 4.00 3.97 4.10 222.00
2 243 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 3.90 3.90 3.55 3.66 3.90 190.00
3 165 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.79 3.79 3.62 3.68 3.79 173.00
4 112 František KoudelkaFrantišek Koudelka
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 3.76 3.70 3.70 3.76 3.76 168.00
5 230 Martin ZajícMartin Zajíc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.72 3.35 3.72 3.44 3.72 162.00
6 246 Filip UlmanFilip Ulman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 3.71 3.71 2.38 2.66 3.71 161.00
7 161 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.57 3.25 3.57 3.44 3.57 140.00
8 107 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 3.52 3.40 2.49 3.52 3.52 133.00
9 164 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.48 3.48 3.33 3.24 3.48 127.00
10 201 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.48 3.48 x 3.18 3.48 127.00
11 106 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 3.40 3.40 3.40 3.29 3.40 116.00
12 115 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.40 3.27 3.40 3.22 3.40 116.00
13 169 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.38 3.22 3.38 x 3.38 114.00
14 105 Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.34 3.34 3.04 3.00 3.34 108.00
15 99 Viktor SoppeViktor Soppe
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.28 3.05 3.18 3.28 3.28 100.00
16 237 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.20 3.15 3.20 x 3.20 90.00
17 219 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.18 3.09 3.12 3.18 3.18 88.00
18 232 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.14 x 3.14 3.05 3.14 83.00
19 184 Jan PolednoJan Poledno
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.10 3.07 x 3.10 3.10 78.00
20 104 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 PB 3.10 3.10 3.06 2.95 3.10 78.00
21 163 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 PB 3.09 x 3.07 3.09 3.09 76.00
22 119 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 3.05 2.82 2.88 3.05 3.05 72.00
23 150 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 3.03 2.93 2.84 3.03 3.03 69.00
24 162 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.00 x x 3.00 3.00 66.00
25 117 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 2.88 2.88 2.86 2.84 2.88 52.00
26 244 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 2.88 2.60 2.88 2.72 2.88 52.00
27 113 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 2.70 2.50 2.62 2.70 2.70 34.00
28 247 Tomáš HavelTomáš Havel
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
14 PB 2.30 2.30 2.23 2.29 2.30 3.00
29 248 Jakub KlazarJakub Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
14 PB 2.12 2.07 1.84 2.12 2.12 0.00
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 278 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 PB 3.89 - 283.00
2 264 Anita BlažejováAnita Blažejová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 PB 3.60 - 220.00
3 271 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 PB 3.53 - 206.00
4 277 Monika OpatováMonika Opatová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 PB 3.25 - 151.00
5= 279 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 PB 3.15 - 133.00
5= 273 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 3.15 - 133.00
7 254 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 3.10 - 124.00
8 253 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 3.00 - 107.00
9 256 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.97 - 102.00
10 275 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
12 PB 2.93 - 95.00
11 269 Anna VinopalováAnna Vinopalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 PB 2.92 - 94.00
12 249 Ema PatkováEma Patková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
13 PB 2.90 - 91.00
13 262 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.87 - 86.00
14 263 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
14 PB 2.85 - 83.00
15 280 Klára BičišťováKlára Bičišťová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 PB 2.80 - 75.00
16 257 Viktorie SlánskáViktorie Slánská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 2.77 - 70.00
17= 252 Lucie KřížováLucie Křížová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 2.75 - 67.00
17= 270 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 PB 2.75 - 67.00
19 265 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 2.72 - 63.00
20 250 Sára DudkováSára Dudková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 PB 2.67 - 56.00
21 251 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 2.66 - 55.00
22 266 Johana KrejčíJohana Krejčí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.48 - 31.00
23 276 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
14 PB 2.46 - 29.00
24 258 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 2.39 - 21.00
25 260 Alžběta GreplováAlžběta Greplová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 2.34 - 16.00
26 259 Anna JílkováAnna Jílková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 2.31 - 13.00
27 267 Ida PochobradskáIda Pochobradská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.30 - 12.00
28 255 Maja MunzarováMaja Munzarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 1.80 - 0.00
29 261 Barbora GreplováBarbora Greplová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
16 PB 1.68 - 0.00
274 Liliana MergancováLiliana Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
15 NM -
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 108 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 4.23 362.00
2 365 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.90 285.00
3 94 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.78 259.00
4 91 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.76 254.00
5 90 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.64 229.00
6= 106 Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 3.48 196.00
6= 112 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 3.48 196.00
8 254 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.45 190.00
9 277 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.40 180.00
10 359 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.38 176.00
11 273 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.35 170.00
12 67 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.34 168.00
13 278 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 PB 3.33 167.00
14 84 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.32 165.00
15= 18 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.30 161.00
15= 164 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.30 161.00
15= 109 Ema ŠpliňkováEma Špliňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.30 161.00
18 349 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 3.28 157.00
19 364 Aneta VlnasováAneta Vlnasová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.27 155.00
20= 346 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 3.25 151.00
20= 357 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.25 151.00
22 274 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.21 144.00
23 320 Barbora PražienkováBarbora Pražienková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.20 142.00
24= 99 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 PB 3.18 139.00
24= 271 Klára OpatováKlára Opatová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 3.18 139.00
26 247 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 3.16 135.00
27 97 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 3.15 133.00
28= 281 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.14 131.00
28= 373 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.14 131.00
30= 281 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 3.09 122.00
30= 356 Ellen BrixíEllen Brixí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.09 122.00
32 245 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 3.06 117.00
33 93 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.05 116.00
34 280 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 3.00 107.00
35 276 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 2.97 102.00
36 368 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 2.92 94.00
37 96 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 2.90 91.00
38 348 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 2.87 86.00
39 270 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 2.86 84.00
40 371 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 2.84 81.00
41 350 Sabina HlávkováSabina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 2.80 75.00
42 75 Amálie ŠpatenkováAmálie Špatenková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 2.74 66.00
43 251 Amálka MejstříkováAmálka Mejstříková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 2.72 63.00
44 117 Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 PB 2.64 52.00
45 244 Kaira SoppeKaira Soppe
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 2.55 40.00
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 45 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 31.10 152.00
2 11 Jan SeifertJan Seifert
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 28.56 132.00
3 95 Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 PB 28.03 128.00
4 44 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 27.05 120.00
5 25 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 25.85 111.00
6 52 Damián KuderaDamián Kudera
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 23.41 92.00
7 88 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 PB 20.98 74.00
8 23 Lukáš HorkýLukáš Horký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 20.57 71.00
9 86 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 18.97 59.00
10 85 Eduard HeranEduard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 17.03 45.00
11 42 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 PB 16.77 43.00
12 72 Eliáš MrázekEliáš Mrázek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 16.75 43.00
13 22 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 PB 15.18 32.00
14 50 Ondřej SeifertOndřej Seifert
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
15 PB 14.71 29.00
15 98 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 14.55 28.00
16 66 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 13.88 23.00
17 41 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 13.77 22.00
18 84 Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 13.09 18.00
19 21 Vít ŠubrtVít Šubrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 PB 12.60 15.00
20 53 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 PB 12.49 14.00
21 20 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 PB 12.44 14.00
22 74 František HlávkoFrantišek Hlávko
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 12.38 13.00
23 51 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 12.23 12.00
24 75 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 11.46 8.00
25 71 Jan DusbabaJan Dusbaba
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 10.99 5.00
26 58 Bernard HeranBernard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 10.87 4.00
27 45 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 09.79 0.00
28 83 Přemysl MichekPřemysl Michek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 09.33 0.00
29 64 Filip KrejčíFilip Krejčí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 PB 06.11 0.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 43.37 - 252.00
2 115 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 43.33 - 252.00
3 108 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 40.32 - 227.00
4 112 František KoudelkaFrantišek Koudelka
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 37.67 - 205.00
5 164 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 37.20 - 201.00
6 105 Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 33.81 - 174.00
7 243 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 33.35 - 170.00
8 161 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 32.23 - 161.00
9 162 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 29.81 - 142.00
10 201 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 27.03 - 120.00
11 107 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 26.85 - 119.00
12 99 Viktor SoppeViktor Soppe
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 25.77 - 110.00
13 150 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 25.75 - 110.00
14 230 Martin ZajícMartin Zajíc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 25.62 - 109.00
15 246 Filip UlmanFilip Ulman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 25.53 - 108.00
16 106 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 24.61 - 101.00
17 219 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 24.25 - 99.00
18 169 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 23.70 - 94.00
19 163 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 PB 23.51 - 93.00
20 184 Jan PolednoJan Poledno
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 21.87 - 81.00
21 119 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 21.56 - 78.00
22 104 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 PB 21.24 - 76.00
23 117 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 20.23 - 68.00
24 232 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 20.04 - 67.00
25 244 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 19.50 - 63.00
26 247 Tomáš HavelTomáš Havel
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
14 PB 18.52 - 56.00
27 237 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 16.13 - 39.00
28 248 Jakub KlazarJakub Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
14 PB 12.13 - 12.00
29 113 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 08.95 - 0.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 270 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 PB 23.94 165.00
2 256 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 23.53 160.00
3 279 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 PB 23.37 158.00
4 264 Anita BlažejováAnita Blažejová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 PB 22.65 150.00
5 254 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 19.41 114.00
6 252 Lucie KřížováLucie Křížová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 18.72 106.00
7 262 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 17.72 95.00
8 269 Anna VinopalováAnna Vinopalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 PB 16.66 84.00
9 266 Johana KrejčíJohana Krejčí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 16.64 84.00
10 278 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 PB 15.69 74.00
11 280 Klára BičišťováKlára Bičišťová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 PB 15.16 68.00
12 275 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
12 PB 14.76 64.00
13 258 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 14.42 60.00
14 277 Monika OpatováMonika Opatová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 PB 14.06 57.00
15 263 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
14 PB 13.77 54.00
16 253 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 13.22 48.00
17 273 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 13.21 48.00
18 267 Ida PochobradskáIda Pochobradská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 13.17 47.00
19 260 Alžběta GreplováAlžběta Greplová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 12.87 44.00
20 265 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 12.77 43.00
21 271 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 PB 12.06 36.00
22 257 Viktorie SlánskáViktorie Slánská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 11.59 32.00
23 274 Liliana MergancováLiliana Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
15 PB 10.48 21.00
24 259 Anna JílkováAnna Jílková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 10.13 18.00
25 250 Sára DudkováSára Dudková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 PB 09.96 16.00
26 251 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 09.67 13.00
27 249 Ema PatkováEma Patková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
13 PB 09.37 11.00
28 255 Maja MunzarováMaja Munzarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 09.33 10.00
29 276 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
14 PB 08.46 3.00
30 261 Barbora GreplováBarbora Greplová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
16 PB 07.92 0.00
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 3.10.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 112 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 33.66 279.00
2 67 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 28.88 222.00
3 364 Aneta VlnasováAneta Vlnasová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 28.08 213.00
4 278 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 PB 26.47 194.00
5 106 Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 25.46 182.00
6 274 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 25.26 180.00
7= 273 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 24.75 174.00
7= 91 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 24.75 174.00
9 90 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 24.46 171.00
10 270 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 23.83 164.00
11 108 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 23.01 154.00
12 357 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 22.58 149.00
13 84 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 22.53 149.00
14 18 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 22.06 143.00
15 271 Klára OpatováKlára Opatová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 22.02 143.00
16 359 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 21.89 142.00
17 94 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 21.76 140.00
18 96 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 21.72 140.00
19 277 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 20.54 126.00
20 247 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 20.46 126.00
21 365 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 19.65 117.00
22 93 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 19.61 116.00
23 117 Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 PB 19.22 112.00
24 99 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 PB 19.02 110.00
25 346 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 18.80 107.00
26 109 Ema ŠpliňkováEma Špliňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 18.65 106.00
27 281 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 18.54 104.00
28 281 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 18.22 101.00
29 75 Amálie ŠpatenkováAmálie Špatenková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 17.83 97.00
30 164 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 17.30 91.00
31 251 Amálka MejstříkováAmálka Mejstříková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 16.56 83.00
32 368 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 16.49 82.00
33 97 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 16.39 81.00
34 356 Ellen BrixíEllen Brixí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 16.37 81.00
35 245 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 15.85 75.00
36 373 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 15.84 75.00
37 320 Barbora PražienkováBarbora Pražienková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 15.39 70.00
38 348 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 14.80 64.00
39 254 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 14.59 62.00
40 349 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 13.74 53.00
41 276 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 13.37 49.00
42 371 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 13.14 47.00
43 244 Kaira SoppeKaira Soppe
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 12.48 40.00
44 280 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 12.09 37.00
45 350 Sabina HlávkováSabina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 10.79 24.00
Celkem 45 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0791
2 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0606
3 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0604
4 Jan SeifertJan Seifert 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0595
5 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0446
6 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0420
7 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0418
8 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0407
9 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0274
10 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0270
11 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0268
12 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0242
13 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0234
14 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0233
15 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0204
16 Jaroslav ŠpůrJaroslav Špůr 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0202
17 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0178
18= Ondřej SeifertOndřej Seifert 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0148
18= Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0148
20 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0145
21 Vít ŠubrtVít Šubrt 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0126
22 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0093
23 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0084
24 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0080
25 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0049
26 Přemysl MichekPřemysl Michek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0045
27 František HlávkoFrantišek Hlávko 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0033
28 Štěpán RydvalŠtěpán Rydval 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0007
29 Filip KrejčíFilip Krejčí 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0005
Celkem 29 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1034
2 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0942
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0920
4 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0879
5 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0866
6 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0830
7 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0814
8 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0700
9 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0674
10 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0614
11 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0568
12 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0565
13 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0531
14 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0515
15 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0513
16 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0477
17= Filip UlmanFilip Ulman 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0464
17= David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0464
19 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0452
20 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0437
21 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0429
22 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0425
23 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0412
24 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0379
25 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0362
26 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0232
27 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0155
28 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0121
29 Tomáš HavelTomáš Havel 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0107
Celkem 29 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1158
2 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1009
3 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0886
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0860
5 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0694
6 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0671
7 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0577
8 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0567
9 Monika OpatováMonika Opatová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0500
10 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0487
11 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0460
12 Ema PatkováEma Patková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0396
13 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0336
14 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0335
15 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0328
16 Anna JaklováAnna Jaklová