Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Plzeň (6. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 6.7.2021 - 12:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.24 Q
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.39 Q
3 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.53 q
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.90 q
5 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.07
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 12.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 6.7.2021 - 12:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.26 Q
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.32 Q
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 11.35 q
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 11.56 q
MS Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.93
6 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.24 Q
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.26 Q
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.32 Q
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 11.35 q
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.39 Q
6 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.53 q
7 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 11.56 q
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.90 q
9 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.93
10 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.07
11 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 12.15
12 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.55

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 6.7.2021 - 14:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 10.96
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 SB 11.09
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 11.20
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 11.22
5 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 SB 11.24
6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 SB 11.28
7 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 SB 11.31
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 SB 11.65
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 6.7.2021 - 14:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 11.90
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 11.93
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 11.95
4 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.03
5 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.08
6 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 12.26
7 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.26
8 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.28
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 6.7.2021 - 12:50) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 Q
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.87 Q
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.18
4 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.46
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (út, 6.7.2021 - 12:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.76 Q
2 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.08 Q
3 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.10 q
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.26
5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 12.38
Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 6.7.2021 - 12:50) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 11.77 Q
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 11.79 Q
3 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.01 q
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.30
5 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 13.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.76 Q
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 11.77 Q
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 11.79 Q
4 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 Q
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.87 Q
6 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.01 q
7 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.08 Q
8 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.10 q
9 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.18
10 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.26
11 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.30
12 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 12.38
13 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.46
14 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.03
15 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 13.23
Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 6.7.2021 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.30 Q
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.65 Q
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.70 q
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 14.23 q
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.68 q
Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 6.7.2021 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.84 Q
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.64 Q
3 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 14.75 q
4 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 16.23
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.84 Q
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.30 Q
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.64 Q
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.65 Q
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.70 q
6 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 14.23 q
7 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.68 q
8 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 14.75 q
9 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 16.23
Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 6.7.2021 - 14:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.95
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 SB 13.20
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 13.43
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 13.51
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.77
6 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.26
7 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 14.73
8 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 14.79
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 6.7.2021 - 14:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 SB 12.83
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 12.85
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 12.87
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 12.93
5 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 7 SB 13.39
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 13.43
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 SB 13.49
8 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 13.55
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 6.7.2021 - 13:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.99 Q
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 13.53 Q
3 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 13.68 q
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.71
5 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.96
6 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 14.31
7 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.21
Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 6.7.2021 - 13:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.12 Q
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.72 Q
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 13.92
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.11
5 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 14.16
6 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 14.20
Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 6.7.2021 - 13:10) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.15 Q
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.24 Q
3 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.60 q
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.19
5 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.26
6 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.31
7 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 14.99
8 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 15.08
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.99 Q
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.12 Q
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.15 Q
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.24 Q
5 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 13.53 Q
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.60 q
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 13.68 q
8 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.71
9 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.72 Q
10 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 13.92
11 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.96
12 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.11
13 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 14.16
14 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.19
15 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 14.20
16 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.26
17 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 14.31
17 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.31
19 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 14.99
20 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 15.08
21 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.21
Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS