Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

Praha - Děkanka (27. - 29. 6. 2021)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 29.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 20 38.62
2= Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 18 37.42
2= Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 37.42
4 Nicol ČadováNicol Čadová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 PB 36.99
5 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 15 31.72
6 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 SB 30.13
7 Sabina ValentováSabina Valentová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 16 28.99
8 Simona PacákováSimona Pacáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 28.49
9 Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 28.35
10 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 11 25.76
11 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 10 24.97
12 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 6 22.76
13 3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 13 22.33
14 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 3 PB 21.90
15 13 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 7 21.49
16 Agáta ZodetováAgáta Zodetová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4 19.45
17 Dominika FrkousováDominika Frkousová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 19.34
18 Tereza BoudováTereza Boudová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1 SB 18.16
19 Natálie LehnerováNatálie Lehnerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 2 SB 15.08
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 16 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 PB 35.72
2 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 20 PB 35.13
3 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 17 PB 34.27
4 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 22 PB 33.86
5 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21 PB 33.51
6 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 19 32.93
7 5 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 12 PB 31.76
8 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 16 30.14
9 2 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 SB 26.69
10 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 14 25.84
11 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 9 25.69
12 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 25.20
13 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 25.16
14 7 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 10 23.24
15 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3 22.53
16 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 22.48
17 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 5 21.96
18 16 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 23 PB 21.41
19 Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 4 21.16
20 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 8 20.74
21 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 15 19.36
Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 NM
Celkem 22 závodníků