Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

Praha - Děkanka (27. - 29. 6. 2021)

skok daleký - Dorostenci

(út, 29.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 18 6.78 -0.8 m/s 6.17  0,00 6.29  1,00 6.37  0,00 6.37 6.60  1,00 6.48  0,00 6.78  -0,80
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 PB 6.22 +0.0 m/s 6.22  0,00 5.94  -0,10 6.11  0,60 6.22 - - -
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 6.14 +0.1 m/s 6.05  0,00 6.14  0,10 5.24  -0,10 6.14 5.83  0,00 6.12  -0,30 5.97  0,00
4 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 5.96 +0.1 m/s 5.96  0,10 5.77  0,80 5.63  0,10 5.96 x x 5.92  -1,80
5 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 5.90 +0.0 m/s 5.43  0,00 5.46  0,50 5.70  0,20 5.70 x 5.90  0,00 5.61  -0,40
6 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 12 5.75 -0.8 m/s 5.72  0,00 5.74  0,00 5.69  0,10 5.74 5.75  -0,80 x x
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 SB 5.74 -0.1 m/s x 5.74  -0,10 5.59  0,60 5.74 5.05  -0,20 x 5.25  -0,60
8 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 PB 5.71 +0.9 m/s x 5.51  0,30 5.71  0,90 5.71 5.62  0,00 5.61  0,00 x
9 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 6 PB 5.56 +0.1 m/s x 5.56  0,10 5.18  1,00 5.56
10 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 5.54 +0.6 m/s 5.10  0,70 5.05  0,70 5.54  0,60 5.54
11 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 13 5.52 +0.0 m/s 5.52  0,00 5.10  0,00 5.52  0,30 5.52
12 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 7 PB 5.40 +0.8 m/s 5.40  0,80 5.13  1,10 5.37  1,00 5.40
13 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 5.36 +0.9 m/s 5.36  0,90 5.12  0,30 5.35  0,40 5.36
14 13 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 5.33 +0.4 m/s 5.33  0,40 5.21  1,50 x 5.33
15 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 5.27 +0.5 m/s 5.27  0,50 x x 5.27
16 4 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 5 4.41 +0.3 m/s 4.17  0,60 4.40  0,20 4.41  0,30 4.41
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (ne, 27.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 28 PB 5.88 -0.5 m/s x 5.88  -0,50 - 5.88
2 2 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 27 5.51 +0.0 m/s x 5.51  0,00 - 5.51
3 20 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 SB 5.43 +0.0 m/s 5.43  0,00 - - 5.43
4 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 22 PB 5.38 +0.0 m/s 5.38  0,00 - - 5.38
5 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 23 PB 5.35 +1.6 m/s 5.07  0,00 4.90  0,00 5.35  1,60 5.35
6 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 26 5.32 +0.9 m/s 5.32  0,90 - - 5.32
7 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 PB 5.07 -0.4 m/s 5.07  -0,40 4.61  0,00 x 5.07
8 13 Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 21 5.06 -1.4 m/s 4.84  0,00 4.82  0,00 5.06  -1,40 5.06
9 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 19 5.04 +0.0 m/s 4.56  -0,10 5.04  0,00 4.67  0,00 5.04
10 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 20 4.94 +0.0 m/s 4.87  -0,20 4.94  0,00 4.94  0,00 4.94
11 Filip ToningerFilip Toninger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 14 PB 4.90 +0.0 m/s x 4.90  0,00 4.26  -1,80 4.90
12 16 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 18 4.81 +0.0 m/s x x 4.81  0,00 4.81
13 19 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 16 4.74 +0.0 m/s 4.43  0,00 4.62  0,00 4.74  0,00 4.74
14 David KolářDavid Kolář
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 10 4.64 +0.0 m/s 4.64  0,00 4.58  -1,50 4.47  -1,70 4.64
15 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 11 4.60 -1.0 m/s 4.58  0,00 4.48  0,70 4.60  -1,00 4.60
16 Daniel MarekDaniel Marek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 4 PB 4.51 +0.0 m/s 4.17  -0,60 4.51  0,00 4.43  0,00 4.51
17 Vít StrmiskaVít Strmiska
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 4.48 +0.0 m/s 3.82  2,10 4.09  -1,00 4.48  0,00 4.48
18 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 4.37 +0.8 m/s 4.37  0,80 4.02  0,00 3.99  -0,50 4.37
19 Jakub TopolJakub Topol
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 PB 4.34 +0.0 m/s 4.22  2,00 4.29  0,00 4.34  0,00 4.34
20 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3 SB 4.27 +0.0 m/s 4.10  0,00 3.87  0,00 4.27  0,00 4.27
21 Adam KheilAdam Kheil
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 4.17 +0.0 m/s 3.97  0,40 4.04  -1,10 4.17  0,00 4.17
22 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 4.00 -1.4 m/s 3.91  0,70 4.00  -1,40 3.31  -0,60 4.00
23 Daniel JindraDaniel Jindra
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 2 3.91 +0.8 m/s 3.91  0,80 3.49  -0,90 3.89  0,00 3.91
24 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 2.82 +0.0 m/s x 2.75  0,10 2.82  0,00 2.82
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 28.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 PB 5.83 -0.3 m/s 5.83  -0,30 5.75  -0,60 5.56  -0,70 5.83 5.24  -2,10 5.69  -0,30 5.74  -1,40
2 2 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 11 PB 5.67 -1.3 m/s x 5.67  -1,30 5.33  -1,70 5.67 x x x
3 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 6 PB 5.65 -0.9 m/s 5.19  -1,50 x x 5.19 4.78  -1,30 5.17  -2,80 5.65  -0,90
4 13 Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 5 PB 5.58 -0.2 m/s 5.36  0,00 5.42  -0,20 5.58  -0,20 5.58 5.39  -1,60 5.34  -0,20 5.37  -1,40
5 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 9 PB 5.25 -1.4 m/s x 5.25  -1,40 5.10  -0,20 5.25 4.79  -0,90 5.06  -1,80 5.06  -1,50
6 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 4 PB 5.22 -0.4 m/s 4.84  -1,90 5.22  -0,40 4.94  -0,20 5.22 x 4.91  -0,60 4.69  -1,60
7 20 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 5.18 -0.3 m/s 5.18  -0,30 2.56  0,20 3.20  -0,40 5.18 3.92  -2,00 5.14  -1,60 5.14  -1,90
8 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 PB 5.15 -0.1 m/s x 5.15  -0,10 4.77  -0,10 5.15 4.77  -1,10 x x
9 Filip ToningerFilip Toninger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 2 PB 5.09 -1.1 m/s 4.78  -0,60 5.09  -1,10 4.78  -0,20 5.09
10 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 PB 5.01 -1.0 m/s 5.00  -0,20 5.01  -1,00 x 5.01
11 16 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1 PB 4.92 -1.1 m/s 4.87  0,00 4.72  0,30 4.92  -1,10 4.92
Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(po, 28.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 5.60 +0.0 m/s 5.12  -0,10 5.28  0,10 5.27  -0,40 5.28 x 5.60  0,00 5.44  -0,60
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5.40 +0.0 m/s 5.15  -0,10 x x 5.15 5.31  0,00 5.40  0,00 x
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5.26 +0.0 m/s 5.18  0,00 5.13  -0,60 5.14  -0,50 5.18 5.15  0,00 5.26  0,00 5.12  -1,80
4 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 5.26 -0.3 m/s 5.07  0,00 5.10  0,00 4.92  -0,90 5.10 4.67  -0,50 5.26  -0,30 5.17  -0,90
5 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 5.13 -0.5 m/s x 5.13  -0,50 4.67  -1,30 5.13 4.99  -0,30 x x
6 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 5.12 -0.8 m/s x 4.86  -0,90 4.79  -1,20 4.86 4.85  -2,30 5.06  -0,40 5.12  -0,80
7 Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5.04 -1.3 m/s 4.99  0,80 4.90  -0,50 5.04  -1,30 5.04 4.79  0,20 4.82  -0,20 4.87  -1,10
8 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4.84 -0.6 m/s 4.55  0,30 4.65  -1,50 4.84  -0,60 4.84 4.69  -0,10 4.79  -1,30 4.59  -1,30
9 Monika FlorováMonika Florová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.80 -1.5 m/s x 4.65  0,20 4.80  -1,50 4.80
10 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 PB 4.69 +0.0 m/s 4.58  0,00 4.60  -0,20 4.69  0,00 4.69
11 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 SB 4.68 -0.2 m/s 4.51  0,00 4.40  -1,10 4.68  -0,20 4.68
12 Zuzana KojanováZuzana Kojanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 PB 4.68 -0.9 m/s 4.68  -0,90 x x 4.68
13 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.55 -0.7 m/s 4.55  -0,70 4.48  -2,20 4.27  -0,80 4.55
14 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.38 -0.1 m/s 4.25  0,00 3.95  -1,50 4.38  -0,10 4.38
15 Anna BrankováAnna Branková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.33 +0.9 m/s 4.33  0,90 4.04  0,00 3.90  -1,10 4.33
16 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4.19 +0.0 m/s 3.98  0,00 4.19  0,00 x 4.19
17 Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 PB 4.00 -0.6 m/s x 3.95  -0,30 4.00  -0,60 4.00
18 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.92 +0.4 m/s 3.92  0,40 - - 3.92
19 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.90 -0.7 m/s 3.80  -0,10 3.90  -0,70 x 3.90
20 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.87 +0.1 m/s 3.87  0,10 x x 3.87
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (ne, 27.6.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 33 5.05 +0.0 m/s 5.05  0,00 - - 5.05
2 9 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 34 4.85 -0.1 m/s 4.85  -0,10 - - 4.85
3 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 31 4.84 +0.1 m/s 4.73  0,00 4.57  0,00 4.84  0,10 4.84
4 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 28 4.79 +0.0 m/s 4.55  0,00 4.79  0,00 - 4.79
5 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 23 PB 4.78 +0.0 m/s 4.34  -0,10 4.78  0,00 - 4.78
6 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 SB 4.78 -0.3 m/s 4.78  -0,30 - - 4.78
7 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 30 4.73 +0.0 m/s x 4.56  -0,20 4.73  0,00 4.73
8 Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 20 SB 4.70 -0.4 m/s 4.68  0,00 4.69  0,00 4.70  -0,40 4.70
9 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 29 4.69 +0.0 m/s 4.69  0,00 4.65  1,40 4.64  -1,00 4.69
10 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 19 PB 4.68 +0.0 m/s 4.45  0,00 3.79  0,00 4.68  0,00 4.68
11 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 PB 4.66 +0.0 m/s 4.41  -0,40 4.65  1,50 4.66  0,00 4.66
12 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 10 PB 4.62 +0.4 m/s 4.08  0,00 4.54  1,40 4.62  0,40 4.62
13 Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 27 4.54 +0.0 m/s 4.17  -0,30 4.54  0,00 4.41  -1,70 4.54
14 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 PB 4.50 +0.8 m/s x 4.50  0,80 3.97  0,00 4.50
15 3 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4 PB 4.49 -1.1 m/s 4.49  -1,10 4.28  -0,10 4.39  0,00 4.49
16 Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 PB 4.45 -0.6 m/s 4.31  -1,30 4.45  -0,60 4.45  0,10 4.45
17 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 PB 4.39 +0.9 m/s 4.22  -1,80 4.39  0,90 4.32  -0,20 4.39
18 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 4.38 +0.0 m/s 4.07  -0,10 4.38  0,00 4.07  -0,10 4.38
19 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 25 4.37 +0.0 m/s 4.32  -2,50 4.37  0,00 x 4.37
20 Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 14 4.30 +0.0 m/s x 4.30  0,00 x 4.30
21 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 4.28 -0.3 m/s 4.28  -0,30 4.04  0,70 - 4.28
22 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 PB 4.26 -0.2 m/s 4.26  -0,20 x 3.97  0,00 4.26
23 Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 4.23 +0.0 m/s 3.90  -1,90 x 4.23  0,00 4.23
24 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 12 4.08 +0.0 m/s 4.08  0,00 x 3.97  0,00 4.08
25 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 4.03 +0.0 m/s 3.87  -1,80 x 4.03  0,00 4.03
26 Klára PolákováKlára Poláková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 3.98 -1.5 m/s 3.98  -1,50 3.48  -1,30 x 3.98
27 Maryam BenlalamMaryam Benlalam
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 PB 3.86 +0.0 m/s 3.66  -0,10 3.86  0,00 3.66  0,00 3.86
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 28.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 PB 5.26 +0.0 m/s 5.04  0,00 5.26  0,00 4.62  0,00 5.26 4.83  -1,10 x 4.87  0,00
2 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 12 PB 5.21 +0.0 m/s 5.21  0,00 5.00  -0,10 5.12  0,10 5.21 x 4.85  0,10 5.05  -0,50
3 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 5.16 +0.0 m/s x 4.87  0,10 5.16  0,00 5.16 x x 4.93  -1,10
4 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 4.99 -0.1 m/s 4.51  1,00 4.80  0,00 4.96  0,30 4.96 4.80  -1,00 4.94  0,30 4.99  -0,10
5 Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 5 PB 4.96 +1.8 m/s 4.81  0,00 4.96  1,80 4.79  0,00 4.96 4.67  0,40 - 4.59  -0,20
6 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 4.87 +0.0 m/s 4.83  0,50 4.58  -0,40 4.64  -0,90 4.83 4.35  -1,00 4.87  0,00 4.75  -0,30
7 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 PB 4.79 +1.3 m/s 4.63  -0,10 4.79  1,30 x 4.79 4.24  -0,70 x 4.49  -0,70
8 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 PB 4.78 +0.7 m/s 4.78  0,70 4.45  0,00 4.63  0,00 4.78 4.23  -0,30 4.74  0,00 4.74  0,00
9 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 PB 4.70 +0.4 m/s 4.45  -0,10 4.51  0,50 4.70  0,40 4.70
10 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 8 PB 4.64 +0.4 m/s x 4.64  0,40 x 4.64
11 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 PB 4.61 +0.2 m/s x x 4.61  0,20 4.61
12 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 PB 4.55 +0.5 m/s 4.53  -0,40 x 4.55  0,50 4.55
Celkem 12 závodníků