Přebor Prahy mladšího žactva
Praha - Hostivař (15. - 16. 9. 2021)skok daleký - Ml. žáci
(čt, 16.9.2021 - 16:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská Praha |
08 | 2 | 5.24 +2.3 m/s | 5.07 +0.9 m/s | 5.07 0,90 | 5.24 2,30 | 4.96 2,00 | 5.24 | 5.06 1,20 | x | x | |||||||
2 |
Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 23 | 5.00 +2.3 m/s | 4.89 +1.4 m/s | 4.69 0,50 | 4.73 1,70 | 4.52 1,60 | 4.73 | 4.89 1,40 | 4.57 1,00 | 5.00 2,30 | |||||||
3 |
Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 22 | PB 4.95 +1.9 m/s | 4.49 0,70 | 4.36 1,60 | 4.58 0,50 | 4.58 | 4.69 1,00 | 4.46 1,40 | 4.95 1,90 | ||||||||
4 |
Robin KrejbichRobin Krejbich
SK Jeseniova |
09 | 19 | PB 4.91 +0.5 m/s | x | 4.69 1,20 | 4.46 1,90 | 4.69 | 4.62 1,90 | 4.44 1,30 | 4.91 0,50 | ||||||||
5 |
Jan BendaJan Benda
ASK Slavia Praha |
08 | 14 | PB 4.73 +1.5 m/s | 4.44 0,60 | 4.62 1,50 | x | 4.62 | 4.72 1,50 | x | 4.73 1,50 | ||||||||
6 |
Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 1 | PB 4.56 +0.7 m/s | 4.56 0,70 | x | 4.36 1,80 | 4.56 | 4.39 0,90 | 4.22 1,50 | 4.28 1,30 | ||||||||
7 |
Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK Jeseniova |
08 | 18 | PB 4.48 +1.2 m/s | 4.48 1,20 | 4.29 2,20 | 4.33 1,80 | 4.48 | 4.18 1,30 | x | x | ||||||||
8 |
Josef HavelkaJosef Havelka
ASK Slavia Praha |
08 | 21 | 4.34 +0.0 m/s | 4.34 0,00 | 4.28 2,40 | 4.19 2,20 | 4.34 | |||||||||||
9 |
Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský
A. C. Sparta Praha |
08 | 17 | 4.29 +1.2 m/s | 4.22 1,40 | 4.15 1,80 | 4.29 1,20 | 4.29 | |||||||||||
10 |
Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
08 | 20 | 4.27 +1.4 m/s | 4.16 0,80 | 4.27 1,40 | 3.98 1,20 | 4.27 | |||||||||||
11 |
David LejčekDavid Lejček
SK Jeseniova |
09 | 12 | 4.20 +2.8 m/s | 4.17 +1.1 m/s | 4.17 1,10 | 4.20 2,80 | x | 4.20 | ||||||||||
12 |
Vojtěch VacataVojtěch Vacata
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 7 | PB 4.14 +1.7 m/s | 3.84 0,20 | 3.89 1,40 | 4.14 1,70 | 4.14 | |||||||||||
13 |
Ondřej ŠkopekOndřej Škopek
Spartak Praha 4 |
08 | 13 | 4.11 +1.7 m/s | 3.96 0,00 | 4.11 1,70 | 3.99 1,70 | 4.11 | |||||||||||
14 |
Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia Praha |
09 | 11 | 4.08 +1.1 m/s | 4.08 1,10 | 3.88 2,20 | 3.69 2,00 | 4.08 | |||||||||||
15 |
Ondřej KarásekOndřej Karásek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
08 | 6 | PB 4.05 +1.9 m/s | 4.05 1,90 | 3.86 1,40 | x | 4.05 | |||||||||||
16 |
David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4 |
09 | 16 | 3.98 +1.1 m/s | 3.98 1,10 | 3.68 2,60 | 3.39 2,20 | 3.98 | |||||||||||
17 |
Daniel PešekDaniel Pešek
SK Jeseniova |
09 | 8 | 3.95 +0.0 m/s | 3.95 0,00 | 3.73 2,60 | 3.54 2,10 | 3.95 | |||||||||||
18 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SK Jeseniova |
08 | 9 | 3.89 +0.6 m/s | 3.89 0,60 | 3.89 1,80 | 3.72 2,40 | 3.89 | |||||||||||
19 |
Lukáš CihelnaLukáš Cihelna
ASK Slavia Praha |
09 | 5 | PB 3.87 +0.8 m/s | 3.59 1,10 | 3.87 0,80 | 3.48 1,30 | 3.87 | |||||||||||
20 |
Filip MerhautFilip Merhaut
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
08 | 4 | PB 3.48 +1.9 m/s | 3.39 0,90 | 3.28 2,90 | 3.48 1,90 | 3.48 | |||||||||||
Vojta DušekVojta Dušek
SK Jeseniova |
08 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Daniel KulišťákDaniel Kulišťák
A. C. Sparta Praha |
09 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 3 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 15.9.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lída KomornáLída Komorná
SK Jeseniova |
08 | 27 | PB 4.77 +0.0 m/s | x | 3.82 0,00 | 4.59 0,00 | 4.59 | 4.77 0,00 | x | 4.36 0,10 | ||||||||
2 |
Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s. |
08 | 29 | 4.60 +0.0 m/s | 3.95 0,00 | 4.11 0,10 | 4.54 0,00 | 4.54 | 4.31 0,00 | 4.22 0,00 | 4.60 0,00 | ||||||||
3 |
Sára SupováSára Supová
ASK Slavia Praha |
08 | 28 | 4.55 +0.0 m/s | x | 4.38 0,00 | 4.20 0,10 | 4.38 | 4.26 0,00 | x | 4.55 0,00 | ||||||||
4 |
Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s. |
09 | 20 | PB 4.53 +0.0 m/s | 4.18 0,00 | 4.40 0,00 | 4.09 0,00 | 4.40 | 3.99 0,00 | 3.81 0,00 | 4.53 0,00 | ||||||||
5 |
Anna UhrováAnna Uhrová
SK Jeseniova |
09 | 24 | 4.44 +0.0 m/s | 3.72 0,00 | 4.02 0,00 | 4.44 0,00 | 4.44 | 4.19 0,00 | 4.38 0,00 | 4.36 0,10 | ||||||||
6 |
Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4 |
08 | 25 | 4.41 +0.0 m/s | 4.19 0,10 | 4.41 0,00 | 4.27 0,00 | 4.41 | 4.14 0,00 | x | 4.35 0,00 | ||||||||
7 |
Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 7 | PB 4.38 +0.0 m/s | 3.89 0,00 | 4.38 0,00 | 4.35 0,00 | 4.38 | 4.01 0,00 | 4.21 0,00 | 4.09 0,00 | ||||||||
8 |
Eliška BlažkováEliška Blažková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 21 | PB 4.30 +0.0 m/s | 4.16 0,00 | 4.27 0,10 | x | 4.27 | 4.30 0,00 | 4.26 0,00 | x 0,00 | ||||||||
9 |
Adéla NováAdéla Nová
Spartak Praha 4 |
08 | 13 | PB 4.14 +0.0 m/s | 4.11 0,00 | 4.02 0,00 | 4.14 0,00 | 4.14 | |||||||||||
10 |
Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta Praha |
08 | 16 | 4.09 +0.0 m/s | 4.09 0,00 | 3.82 0,00 | 4.00 0,00 | 4.09 | |||||||||||
11 |
Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
08 | 15 | 4.06 +0.0 m/s | 3.55 0,30 | 4.06 0,00 | 2.79 0,00 | 4.06 | |||||||||||
12 |
Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazur... |
08 | 23 | 4.03 +0.0 m/s | 3.93 0,00 | 4.03 0,00 | 3.89 0,00 | 4.03 | |||||||||||
13 |
Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK Jeseniova |
09 | 19 | 3.96 +0.0 m/s | 3.96 0,00 | 3.53 0,00 | 3.90 0,00 | 3.96 | |||||||||||
14 |
Eliška VolnáEliška Volná
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 14 | 3.93 +0.1 m/s | 3.93 0,10 | x | 3.78 0,00 | 3.93 | |||||||||||
15 |
Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Atletický školní klub Mazur... |
08 | 6 | PB 3.91 +0.0 m/s | 3.64 0,10 | 3.87 0,10 | 3.91 0,00 | 3.91 | |||||||||||
16 |
Veronika HonzejkováVeronika Honzejková
ASK Slavia Praha |
08 | 26 | 3.89 +0.0 m/s | 2.37 0,00 | x | 3.89 0,00 | 3.89 | |||||||||||
17 |
Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
08 | 17 | 3.88 +0.0 m/s | 3.88 0,00 | 3.68 0,00 | 3.59 0,00 | 3.88 | |||||||||||
18 |
Anna ŠrámkováAnna Šrámková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 8 | 3.87 +0.0 m/s | 3.63 0,10 | 3.87 0,00 | 3.71 0,00 | 3.87 | |||||||||||
19 |
Amálie DoležalováAmálie Doležalová
TJ Dukla Praha |
09 | 12 | 3.86 +0.0 m/s | 3.86 0,00 | 3.74 0,00 | 3.83 0,00 | 3.86 | |||||||||||
20 |
Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta Praha |
08 | 4 | PB 3.85 +0.0 m/s | 3.26 0,00 | 3.85 0,00 | 3.51 0,00 | 3.85 | |||||||||||
21 |
Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK Jeseniova |
08 | 18 | 3.82 +0.0 m/s | 3.69 0,10 | 3.67 0,00 | 3.82 0,00 | 3.82 | |||||||||||
22 |
Veronika MálkováVeronika Málková
ASK Slavia Praha |
08 | 9 | 3.80 +0.1 m/s | 3.76 0,00 | x | 3.80 0,10 | 3.80 | |||||||||||
23 | 43 |
Marie KopeckáMarie Kopecká
SK Kotlářka Praha, z.s. |
09 | 11 | 3.80 +0.0 m/s | x | 3.74 0,00 | 3.80 0,00 | 3.80 | ||||||||||
24 | 72 |
Adéla JelenekováAdéla Jeleneková
SK Jeseniova |
09 | 10 | 3.79 +0.1 m/s | 3.64 0,00 | 3.79 0,10 | x | 3.79 | ||||||||||
25 |
Cecilie SomogyiCecilie Somogyi
SK Jeseniova |
09 | 22 | 3.70 +0.1 m/s | 3.70 0,10 | 3.57 0,00 | 3.51 0,00 | 3.70 | |||||||||||
26 |
Klára ŠimonováKlára Šimonová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 3 | PB 3.68 +0.1 m/s | 3.68 0,10 | 3.58 0,00 | 3.52 0,00 | 3.68 | |||||||||||
27 |
Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
09 | 5 | 3.65 +0.2 m/s | 3.65 0,20 | 3.51 0,00 | x | 3.65 | |||||||||||
28 |
Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
08 | 1 | PB 3.54 +0.0 m/s | 3.54 0,00 | 2.95 0,00 | 3.15 0,10 | 3.54 | |||||||||||
29 |
Amélie BalaAmélie Bala
ASK Slavia Praha |
09 | 2 | 3.26 +0.0 m/s | 2.33 0,00 | x | 3.26 0,00 | 3.26 | |||||||||||
Celkem 29 závodníků |