Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (2. - 3. 10. 2021)

100 m - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.45 763.00
2 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.65 721.00
3 243 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 11.73 705.00
4 262 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.26 601.00
5 247 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.69 522.00
6 226 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.08 454.00
7 11 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.29 420.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.66 719.00
2 5 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.70 711.00
3 18 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.80 691.00
4 246 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.08 635.00
5 19 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.11 629.00
6 239 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.14 624.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.00 651.00
2 1 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.01 649.00
3 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.02 647.00
4 4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.38 578.00
5 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.49 558.00
6 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.55 547.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.66 719.00
2 5 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.70 711.00
3 18 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.80 691.00
4 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.00 651.00
5 1 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.01 649.00
6 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.02 647.00
7 246 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.08 635.00
8 19 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.11 629.00
9 239 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.14 624.00
10 4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.38 578.00
11 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.49 558.00
12 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.55 547.00

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.85 681.00
2 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.86 679.00
3 3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.96 659.00
4 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.05 641.00
5 8 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.17 618.00
6 237 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.22 608.00
7 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.56 545.00
8 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 12.91 483.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.70 711.00
2 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 11.88 675.00
3 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.99 653.00
4 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.30 593.00
5 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 12.41 573.00
6 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.44 567.00
7 246 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 12.94 478.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76 699.00
2 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.82 687.00
3 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.86 679.00
4 6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.02 647.00
5 5 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 12.29 595.00
6 94 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.83 497.00
7 230 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.98 315.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.70 711.00
2 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76 699.00
3 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.82 687.00
4 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.85 681.00
5 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.86 679.00
5 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.86 679.00
7 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 11.88 675.00
8 3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.96 659.00
9 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.99 653.00
10 6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.02 647.00
11 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.05 641.00
12 8 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.17 618.00
13 237 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.22 608.00
14 5 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 12.29 595.00
15 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.30 593.00
16 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 12.41 573.00
17 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.44 567.00
18 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.56 545.00
19 94 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.83 497.00
20 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 12.91 483.00
21 246 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 12.94 478.00
22 230 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.98 315.00

200 m - Ženy

(so, 2.10.2021 - 16:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.49 842.00
2 227 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.22 778.00
3 237 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.51 753.00
4 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 28.32 606.00
5 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 28.48 594.00
6 6 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 28.50 592.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 2.10.2021 - 16:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.58 747.00
2 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.86 724.00
3 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.89 721.00
4 8 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 27.04 708.00
5 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.27 690.00
6 16 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.57 665.00
7 239 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.60 510.00
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (so, 2.10.2021 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.55 837.00
2 226 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.74 820.00
3 7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 26.77 731.00
4 246 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 26.78 730.00
5 6 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 26.81 728.00
6 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.02 710.00
7 2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.41 678.00
Celkem 7 závodníků
Dorostenky 02 (so, 2.10.2021 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 237 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 27.12 702.00
2 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 27.31 686.00
3 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 27.43 676.00
4 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.67 505.00
5 3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 30.18 470.00
6 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.65 438.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenky 03 (so, 2.10.2021 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.23 537.00
2 16 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 29.68 505.00
3 11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.72 502.00
4 239 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 30.19 469.00
5 5 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 31.43 387.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži

(so, 2.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 50.40 796.00
2 271 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 50.67 784.00
3 243 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 52.06 722.00
4 247 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 55.13 594.00
5 262 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 57.30 510.00
6 11 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 57.99 484.00
7 226 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 62.06 346.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři

Junioři 01 (so, 2.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.08 765.00
2 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 51.35 753.00
3 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.18 717.00
4 246 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 52.54 701.00
5 18 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 53.29 669.00
6 19 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 54.24 630.00
Celkem 6 závodníků
Junioři 02 (so, 2.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 52.92 685.00
2 239 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 53.11 677.00
3 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 55.85 565.00
4 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 56.48 541.00
5 4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 56.79 529.00
6 1 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 58.90 451.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (so, 2.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.57 789.00
2 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.00 769.00
3 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 52.11 720.00
4 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 52.96 683.00
5 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.48 661.00
6 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 53.57 657.00
7 7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 54.48 620.00
8 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 56.53 539.00
Celkem 8 závodníků
Dorostenci 02 (so, 2.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 53.85 646.00
2 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.20 631.00
3 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 55.03 598.00
4 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.47 580.00
5 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 56.50 540.00
6 5 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.50 540.00
7 6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 56.54 538.00
Celkem 7 závodníků
Dorostenci 03 (so, 2.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 53.60 656.00
2 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 55.96 561.00
3 8 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 57.28 510.00
4 246 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 PB 58.44 468.00
5 94 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.63 461.00
6 230 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 64.86 263.00
237 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 237 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:11.02 950.00
2 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:19.99 824.00
3 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 2:24.03 770.00
4 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:44.23 525.00
5 6 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 2:46.63 499.00
227 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:20.58 816.00
2 4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:21.19 807.00
3 16 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:29.90 694.00
4 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 2:38.56 589.00
5 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.19 515.00
6 239 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 2:52.26 440.00
7 8 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 2:55.04 413.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 3.10.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:25.26 753.00
2 7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 2:30.84 682.00
3 246 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 PB 2:34.19 641.00
4 237 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 PB 2:37.16 606.00
5 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:37.18 606.00
6 226 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 PB 2:38.30 593.00
7 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 17 PB 2:38.75 587.00
8 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 PB 2:40.37 569.00
9 5 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:41.51 556.00
10 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 2:42.89 540.00
11 2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:42.93 540.00
12 4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 2:44.89 518.00
13 16 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:47.26 492.00
14 11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:51.84 445.00
15 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 15 PB 2:52.32 440.00
16 3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:52.90 434.00
17 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:35.95 104.00
239 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 16 DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Muži (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 4:22.20 797.00
2 271 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 19 PB 4:35.14 711.00
3 11 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17 4:52.30 605.00
4 262 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20 5:49.05 310.00
Celkem 4 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 243 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 20 SB 4:49.60 621.00
2 247 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21 5:25.90 420.00
3 226 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19 5:36.44 368.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:18.72 820.00
2 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 4:31.96 732.00
3 246 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 4:35.45 709.00
4 7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:51.15 612.00
5 5 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 5:02.37 546.00
6 1 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:50.20 305.00
18 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:42.74 663.00
2 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 4:46.45 640.00
3 239 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 5:00.19 559.00
4 4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 5:04.94 532.00
5 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:19.68 452.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 4:31.68 734.00
2 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 4:44.77 651.00
3 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 PB 5:00.77 555.00
4 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 5:02.01 548.00
5 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 16 5:08.84 510.00
6 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 PB 5:15.83 472.00
7 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 5:25.19 423.00
8 8 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 PB 5:35.24 374.00
237 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 DNS
Celkem 9 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 4:41.96 668.00
2 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 4:42.14 667.00
3 3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:44.42 653.00
4 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 4:47.32 635.00
5 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:58.19 570.00
6 6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 5:10.11 503.00
7 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13 5:10.17 503.00
8 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 PB 5:18.85 456.00
9 5 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:19.93 450.00
10 94 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 5:28.15 409.00
11 246 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17 PB 5:32.31 388.00
12 7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 5:37.16 365.00
13 230 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18 PB 5:38.08 360.00
Celkem 13 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 2.10.2021 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.29 804.00
2 6 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 16.68 633.00
3 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.86 612.00
4 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 17.70 520.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 2.10.2021 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.78 871.00
2 8 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 14.98 844.00
3 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.28 805.00
4 16 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.84 734.00
5 239 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 17.83 506.00
6 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.95 494.00
7 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.39 449.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.95 848.00
2 4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 15.15 822.00
3 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.22 813.00
4 246 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.49 778.00
5 237 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.72 749.00
6 2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.74 746.00
7 7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.89 728.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 15.55 770.00
2 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 17.08 587.00
3 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 17.43 549.00
4 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.58 533.00
5 3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.63 527.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 17.79 510.00
2 16 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.96 493.00
3 11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.53 435.00
4 239 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 19.26 366.00
5 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 19.66 331.00
6 5 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.05 154.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.95 848.00
2 4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 15.15 822.00
3 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.22 813.00
4 246 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.49 778.00
5 6 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 15.55 770.00
6 237 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.72 749.00
7 2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.74 746.00
8 7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.89 728.00
9 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 17.08 587.00
10 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 17.43 549.00
11 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.58 533.00
12 3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.63 527.00
13 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 17.79 510.00
14 16 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.96 493.00
15 11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.53 435.00
16 239 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 19.26 366.00
17 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 19.66 331.00
18 5 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.05 154.00

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 15.98 735.00
2 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.41 687.00
3 243 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 16.43 685.00
4 247 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 17.84 540.00
5 226 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 18.68 461.00
6 11 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.36 401.00
7 262 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.87 360.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

Junioři 01 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.74 881.00
2 7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.09 839.00
3 239 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.19 827.00
4 246 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 16.29 700.00
5 19 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.38 691.00
18 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Junioři 02 (ne, 3.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 16.22 708.00
2 4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.90 635.00
3 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.90 635.00
4 1 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 17.00 624.00
5 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.38 488.00
6 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 19.07 426.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

Dorostenci 01 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 15.46 795.00
2 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.59 780.00
3 3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 15.60 778.00
4 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 16.47 681.00
5 5 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 16.62 665.00
6 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.67 659.00
7 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.31 592.00
237 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Dorostenci 02 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.56 671.00
2 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 16.61 666.00
3 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 16.66 660.00
4 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 16.74 652.00
5 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 16.88 637.00
6 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 17.81 543.00
7 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 18.88 443.00
Celkem 7 závodníků
Dorostenci 03 (ne, 3.10.2021 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.53 674.00
2 246 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 17.78 545.00
3 6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.06 518.00
4 94 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 18.40 486.00
5 230 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.20 334.00
237 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DQ
7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 22.6.3
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 2.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 Body
1 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 PB 1.98 785.00
2 247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.86 679.00
3 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 SB 1.80 627.00
4 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 PB 1.74 577.00
5 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 SB 1.65 504.00
6 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 PB 1.59 457.00
226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 2.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 Body
1 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.86 679.00
2= 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 1.80 627.00
2= 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.80 627.00
4= 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 PB 1.77 602.00
4= 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.77 602.00
6 18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 PB 1.71 552.00
7= 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1.68 528.00
7= 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.68 528.00
9= 19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 PB 1.65 504.00
9= 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 PB 1.65 504.00
11 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.56 434.00
18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 2.10.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 Body
1 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.86 - - - - - - - - - - - - - - o - o xxx 679.00
2 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 1.77 - - - - - - o - o o o o o o xxx 602.00
3 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 1.77 - - - - - - - o o o o o xxo o xxx 602.00
4= 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.65 - - - - - o - o o o xxx 504.00
4= 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 1.65 - - - - - o o o o o xx 504.00
6 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.65 - - - - - - - - xo o xxx 504.00
7 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 1.65 - o o o o o xo o xxo o xxx 504.00
8 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.62 - - - - - - o - o xxx 480.00
9 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 1.62 - - o - - o xo xxo o xxx 480.00
10 5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 1.62 - - o o o o xo xo xo xxx 480.00
11= 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 SB 1.62 - o - - - - o xo xxo xxx 480.00
11= 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 1.62 - - o o o o xo o xxo xx 480.00
13= 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 1.59 o - o o o o o o xxx 457.00
13= 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 1.59 - - o o o o o o xxx 457.00
15 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 SB 1.53 - - - - - o xx 411.00
16 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 PB 1.53 - o o o xo o xxx 411.00
17 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1.53 - - o xo o xo xxx 411.00
18 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 1.50 o xo o o xo xxx 389.00
19 7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 1.50 o o xo xo xxo xxx 389.00
237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 DNS
230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 NM xxx
94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 2.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 PB 1.56 689.00
2 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 PB 1.53 655.00
3 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 PB 1.53 655.00
4 6 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 SB 1.44 555.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 2.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 1.65 795.00
2 8 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 SB 1.59 724.00
3 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.56 689.00
4 16 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 SB 1.50 621.00
5 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.47 588.00
6 239 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 SB 1.41 523.00
7 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 SB 1.29 399.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 6 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 17 PB 1.56 689.00
2= 237 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 PB 1.53 655.00
2= 246 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 PB 1.53 655.00
4 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 PB 1.53 655.00
5 2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 1.50 621.00
6 16 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 1.50 621.00
7 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 1.47 588.00
8 226 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 1.47 588.00
9= 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5 PB 1.44 555.00
9= 11 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 SB 1.44 555.00
11 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 PB 1.41 523.00
12 7 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 PB 1.41 523.00
13= 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 1.41 523.00
13= 4 Barbora KřížováBarbora Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 1.41 523.00
15 3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 1.41 523.00
16 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 SB 1.29 399.00
17 239 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 2 SB 1.26 369.00
5 Františka BenešováFrantiška Benešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 1 NM
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 PB 2.90 333.00
2 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.80 309.00
3 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 SB 2.70 286.00
226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 NM
Celkem 4 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 Body
1 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 4.30 702.00
2 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 1 PB 3.30 431.00
247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 PB 3.00 357.00
2 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 PB 2.80 309.00
3 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 2.70 286.00
Celkem 3 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 Body
1 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 4.60 790.00
2 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 4.30 702.00
3 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 4.00 617.00
4 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 PB 3.30 431.00
5 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 3.20 406.00
6 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 3.00 357.00
7 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 2.90 333.00
18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 DNS
19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 6 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 3.30 431.00
2= 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 3.10 381.00
2= 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 3.10 381.00
4 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 3.00 357.00
5= 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 PB 2.90 333.00
5= 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 2.90 333.00
5= 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.90 333.00
8 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.60 264.00
9= 7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 2.50 242.00
9= 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.50 242.00
11 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.40 220.00
12= 230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.30 199.00
12= 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 2.30 199.00
12= 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 PB 2.30 199.00
15 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 2.20 179.00
5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 NM
94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 NM
2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 NM
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 Body
1 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 3.90 590.00
2 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 3.80 562.00
3 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 PB 3.10 381.00
237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 2.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 7 PB 6.80 -1.2 m/s x 6.71  -1,40 6.80  -1,20 6.80 767.00
2 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 PB 6.31 +0.1 m/s 6.31  0,10 6.29  0,70 6.15  0,40 6.31 655.00
3 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4 SB 6.01 +0.1 m/s 6.01  0,10 x x 6.01 589.00
4 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 5 5.98 -1.1 m/s x x 5.98  -1,10 5.98 582.00
5 247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 5.89 +0.3 m/s 5.89  0,30 x x 5.89 563.00
6 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 2 SB 5.44 +0.8 m/s 5.44  0,80 5.39  -1,40 x 5.44 469.00
7 226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 PB 4.80 -1.6 m/s 3.88  0,60 4.80  -1,60 4.47  0,90 4.80 345.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 2.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 6.77 -0.2 m/s 6.40  1,80 6.77  -0,20 6.77  -1,80 6.77 760.00
2 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 SB 6.60 +0.6 m/s 6.43  0,90 6.60  0,60 x 6.60 720.00
3 18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 PB 6.46 -0.1 m/s x x 6.46  -0,10 6.46 688.00
4 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 PB 6.37 +1.1 m/s 6.37  1,10 6.22  0,20 5.78  -1,80 6.37 668.00
5 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 SB 6.28 +0.5 m/s 6.28  0,50 x x 6.28 648.00
6 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 5 PB 6.13 +0.3 m/s 6.13  0,30 x 5.85  -1,40 6.13 615.00
7 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 6 PB 6.04 +1.2 m/s 6.04  1,20 5.87  -0,60 6.03  -0,40 6.04 595.00
8 19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 5.76 -0.4 m/s 5.63  0,90 5.76  -0,40 x 5.76 535.00
9 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 PB 5.69 +0.3 m/s 5.69  0,30 5.61  -1,60 5.26  -1,40 5.69 521.00
10 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 5.68 -1.6 m/s 5.64  -0,60 5.64  -1,10 5.68  -1,60 5.68 519.00
11 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 5.43 -1.3 m/s 5.08  0,50 5.27  -1,00 5.43  -1,30 5.43 467.00
12 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 5.36 -0.7 m/s 5.34  0,00 5.36  -0,70 5.30  -1,70 5.36 453.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 2.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23 6.22 -2.9 m/s x 5.59  -1,40 6.22  -2,90 6.22 635.00
2 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 22 6.00 -2.6 m/s 5.89  -0,40 6.00  -2,60 6.00  -2,00 6.00 587.00
3 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 18 5.91 -1.5 m/s 5.41  -2,00 5.91  -1,50 5.90  -0,50 5.91 567.00
4 7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 20 5.83 -1.9 m/s 5.83  -1,90 5.62  0,00 x 5.83 550.00
5 237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 SB 5.82 -1.2 m/s x 5.82  -1,20 x 5.82 548.00
6 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 PB 5.79 -1.5 m/s 5.70  -1,20 5.50  -2,00 5.79  -1,50 5.79 542.00
7 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 19 5.77 -1.5 m/s 5.77  -1,50 x x 5.77 537.00
8 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 5.76 -1.7 m/s 5.32  -1,90 5.62  -0,90 5.76  -1,70 5.76 535.00
9 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 17 5.75 -1.2 m/s 4.54  -0,30 5.22  -1,70 5.75  -1,20 5.75 533.00
10 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 PB 5.61 -0.2 m/s 5.31  -1,50 x 5.61  -0,20 5.61 504.00
11 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 21 5.58 -2.5 m/s 4.25  -1,40 5.38  -2,60 5.58  -2,50 5.58 498.00
12 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 12 PB 5.52 +0.4 m/s 5.41  -1,40 5.47  -1,90 5.52  0,40 5.52 485.00
13 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 PB 5.51 -0.7 m/s 5.32  -1,20 5.47  -1,70 5.51  -0,70 5.51 483.00
14 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 PB 5.42 -0.1 m/s x 5.26  -1,10 5.42  -0,10 5.42 465.00
15 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 8 PB 5.40 -1.6 m/s 4.88  -1,90 5.16  -0,90 5.40  -1,60 5.40 461.00
16 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 5.37 -1.6 m/s 5.37  -1,60 5.04  -1,50 5.31  -1,50 5.37 455.00
17 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 PB 5.33 -1.6 m/s 5.33  -1,60 5.11  -0,70 5.27  -0,50 5.33 447.00
18 5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 5.33 -1.6 m/s 5.17  -0,70 5.33  -1,60 5.15  -1,80 5.33 447.00
19 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 15 5.31 -1.3 m/s 5.31  -1,30 5.13  -1,20 x 5.31 443.00
20 94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 5.02 -0.5 m/s x 5.02  -0,50 4.60  -2,20 5.02 386.00
21 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 PB 4.73 -1.0 m/s 3.41  -1,50 4.73  -1,00 x 4.73 332.00
22 230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 PB 4.57 +0.4 m/s 4.57  0,40 x x 4.57 303.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 3.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 5.60 -0.2 m/s 5.60  -0,20 x x 5.60 729.00
2 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 1 PB 5.04 -0.6 m/s 4.86  -0,10 5.04  -0,60 5.00  -1,30 5.04 570.00
3 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 5.04 -0.7 m/s 4.89  -1,00 x 5.04  -0,70 5.04 570.00
4 6 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 2 4.98 +0.3 m/s x 4.98  0,30 4.15  -1,90 4.98 554.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 3.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 5.46 -1.3 m/s x x 5.46  -1,30 5.46 688.00
2 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 SB 5.12 -0.4 m/s 5.12  -0,40 4.89  -0,60 x 5.12 592.00
3 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 5.12 -0.5 m/s 4.84  -1,20 5.12  -0,50 4.72  -1,60 5.12 592.00
4 8 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 5.10 -0.5 m/s 4.91  -1,50 x 5.10  -0,50 5.10 587.00
5 16 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 5.10 -0.4 m/s 5.10  -0,40 x x 5.10 587.00
6 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 4.51 -2.3 m/s 4.31  -1,70 4.35  -0,70 4.51  -2,30 4.51 431.00
239 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 NM x x x -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 3.10.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 226 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 5.42 -1.5 m/s x 5.42  -1,50 x 5.42 677.00
2 6 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 17 5.36 +0.1 m/s 5.10  -1,30 5.29  -2,00 5.36  0,10 5.36 660.00
3 4 Barbora KřížováBarbora Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 SB 5.18 -1.1 m/s 4.87  -0,70 4.81  -2,60 5.18  -1,10 5.18 609.00
4 237 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 SB 5.17 -1.2 m/s 5.15  -1,50 5.17  -1,20 5.07  -0,90 5.17 606.00
5 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 16 5.08 -1.8 m/s 4.86  -0,20 5.08  -1,80 x 5.08 581.00
6 246 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 5.04 +1.0 m/s 4.70  -1,00 4.80  -2,70 5.04  1,00 5.04 570.00
7 2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 12 PB 5.01 -1.6 m/s 5.01  -1,60 4.91  -0,30 4.85  -0,20 5.01 562.00
8 7 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 4.95 -0.5 m/s x 4.72  -2,80 4.95  -0,50 4.95 546.00
9 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 PB 4.90 -0.3 m/s 4.90  -0,30 4.44  -2,60 4.72  -0,20 4.90 532.00
10 16 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 PB 4.79 -0.2 m/s 4.74  -0,40 4.50  -0,70 4.79  -0,20 4.79 503.00
11 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4 PB 4.67 -2.6 m/s 4.43  -0,70 4.49  -0,60 4.67  -2,60 4.67 472.00
12 11 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 4.56 -1.4 m/s 4.54  -0,50 4.56  -1,40 4.48  -2,10 4.56 443.00
13 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 4.50 -2.3 m/s 4.50  -2,30 4.30  0,70 3.81  -0,40 4.50 428.00
14 3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 4.48 -0.7 m/s 4.39  -0,80 4.27  -0,50 4.48  -0,70 4.48 423.00
15 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 2 PB 4.32 -1.9 m/s 4.32  -1,90 3.91  0,60 4.20  -0,90 4.32 384.00
16 239 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 7 4.29 +0.8 m/s x 4.17  -1,10 4.29  0,80 4.29 376.00
17 5 Františka BenešováFrantiška Benešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5 4.01 -0.4 m/s 4.01  -0,40 3.88  -2,10 3.94  -1,90 4.01 310.00
18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 13.25 744.00
2 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 11.41 622.00
3 237 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 PB 11.32 616.00
4 246 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 11.31 616.00
5 2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 11.22 610.00
6 11 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 10.86 586.00
7 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 PB 10.75 579.00
8 226 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 PB 10.66 573.00
9 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 09.80 516.00
10 4 Barbora KřížováBarbora Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 SB 09.62 505.00
11 16 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 09.03 466.00
12 6 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 08.78 450.00
13= 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 PB 08.26 416.00
13= 7 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 08.26 416.00
15 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 08.18 411.00
16 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 07.70 380.00
17 239 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5 07.40 361.00
18 5 Františka BenešováFrantiška Benešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 3 PB 06.98 334.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 2.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 SB 09.74 512.00
2 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 PB 08.58 437.00
3 6 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 1 PB 08.09 405.00
4 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 3 PB 06.60 309.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 2.10.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 SB 09.93 525.00
2 4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 09.57 501.00
3 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 SB 09.32 485.00
4 16 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 09.01 465.00
5 239 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 PB 08.43 427.00
6 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 08.19 412.00
7 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 08.00 399.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 23 PB 13.20 679.00
2 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 22 12.90 661.00
3 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20 11.53 578.00
4 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 21 11.50 576.00
5 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 11.17 556.00
6 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 10.58 521.00
7 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 PB 10.55 519.00
8 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 PB 10.52 517.00
9 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 15 SB 09.83 475.00
10 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 PB 09.77 472.00
11 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 09.70 468.00
12 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 PB 09.63 463.00
13 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 09.52 457.00
14 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 09.24 440.00
15 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 PB 08.98 425.00
16 237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 08.95 423.00
17 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 08.84 416.00
18 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 PB 08.78 413.00
19 230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 PB 07.68 347.00
20 5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 07.50 337.00
21 94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 PB 07.27 323.00
22 7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 06.51 279.00
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 2.10.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 12 13.42 693.00
2 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 PB 13.30 686.00
3 18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 9 12.02 608.00
4 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 11.70 588.00
5 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 PB 11.69 588.00
6 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 PB 11.20 558.00
7 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 PB 11.04 548.00
8 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 PB 11.01 546.00
9 19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 PB 10.90 540.00
10 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 2 PB 10.67 526.00
11 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 PB 10.05 489.00
12 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 09.47 454.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 2.10.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 14.37 751.00
2 226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 6 12.23 620.00
3 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 5 PB 11.14 554.00
4 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 4 PB 10.86 537.00
5 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 09.85 477.00
6 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2 SB 09.23 440.00
7 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 1 07.98 365.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 3.10.2021 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 22 34.24 548.00
2 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 20 32.56 515.00
3 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 21 32.11 506.00
4 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 29.64 457.00
5 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 27.63 418.00
6 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 27.42 414.00
7 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 13 PB 27.28 411.00
8 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 27.27 411.00
9 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 15 25.95 385.00
10 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 PB 25.70 381.00
11 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 PB 25.04 368.00
12 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 12 PB 23.48 338.00
13 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 23.47 338.00
14 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 18 22.97 328.00
15 230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 8 PB 22.91 327.00
16 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 22.58 321.00
17 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 10 PB 22.37 317.00
18 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 16 21.83 307.00
19 5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 21.61 302.00
20 94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 PB 20.26 277.00
21 7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 19.44 262.00
237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 DNS
Celkem 22 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 3.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 PB 38.50 634.00
2 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 35.97 583.00
3 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 34.21 548.00
4 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 31.61 496.00
5 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 PB 31.12 487.00
6 19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 PB 30.80 480.00
7 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 29.66 458.00
8 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 28.45 434.00
9 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 PB 28.05 426.00
10 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 27.49 415.00
11 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 23.69 342.00
18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 DNS
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 3.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 6 41.95 704.00
2 247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 36.46 593.00
3 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 4 PB 32.59 516.00
4 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 5 29.91 463.00
5 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 2 PB 28.76 440.00
6 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 26.09 388.00
7 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 24.42 356.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 3.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 38.48 638.00
2 3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 31.60 507.00
3 237 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 PB 31.48 505.00
4 16 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 29.60 469.00
5 6 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 14 28.47 448.00
6 4 Barbora KřížováBarbora Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 SB 28.23 443.00
7 246 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 13 PB 27.47 429.00
8 18 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 15 27.40 427.00
9 19 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 SB 25.19 386.00
10 8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 PB 24.94 381.00
11 239 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 11 23.94 362.00
12 227 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 23.61 356.00
13 7 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 23.25 349.00
14 230 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 SB 22.57 337.00
15 11 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 20.42 297.00
16 5 Františka BenešováFrantiška Benešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 7 PB 19.21 274.00
17 243 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 SB 12.62 153.00
226 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 NM
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 3.10.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 SB 46.50 792.00
2 2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 PB 27.69 433.00
3 5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 1 PB 22.96 344.00
6 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 3 NM
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 3.10.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 32.68 527.00
2 4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 32.07 516.00
3 11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 PB 31.94 513.00
4 7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 29.58 469.00
5 239 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 SB 27.87 436.00
6 18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 27.71 433.00
7 16 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 22.57 337.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 22 50.00 589.00
2 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 PB 39.91 441.00
3 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 17 35.89 383.00
4 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 35.20 373.00
5 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 14 PB 32.65 337.00
6 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 PB 31.48 320.00
7 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 PB 28.14 273.00
8 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 26.38 249.00
237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 20 DNS
Celkem 9 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 21 36.59 393.00
2 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 35.66 380.00
3 5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 33.70 352.00
4 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 15 PB 33.57 350.00
5 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 16 33.16 344.00
6 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 8 PB 32.99 342.00
7 2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 31.72 323.00
8 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 30.34 304.00
9 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 PB 30.23 302.00
10 230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 13 PB 28.88 283.00
11 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 9 PB 24.90 228.00
12 94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 PB 23.61 210.00
7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 NM
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 46.19 532.00
2 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 5 44.50 508.00
3 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 3 33.20 344.00
4 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 PB 31.18 316.00
Celkem 4 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 56.36 683.00
2 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 4 PB 45.55 523.00
3 226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 SB 26.65 252.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 45.04 516.00
2 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 PB 38.99 428.00
3 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 38.78 424.00
4 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 2 PB 37.49 406.00
5 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 9 35.04 371.00
6 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 PB 34.47 363.00
18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 12 53.66 643.00
2 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 50.41 595.00
3 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 46.82 542.00
4 19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 39.87 440.00
5 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 PB 36.68 394.00
Celkem 5 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4704
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4571
3