Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (2. - 3. 10. 2021)

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 227 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 PB 2.90 333.00
2 262 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.80 309.00
3 11 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 SB 2.70 286.00
226 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 NM
Celkem 4 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 Body
1 271 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 4.30 702.00
2 243 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 1 PB 3.30 431.00
247 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 PB 3.00 357.00
2 226 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 PB 2.80 309.00
3 239 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 2.70 286.00
Celkem 3 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 Body
1 7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 4.60 790.00
2 5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 4.30 702.00
3 246 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 4.00 617.00
4 239 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 PB 3.30 431.00
5 4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 3.20 406.00
6 16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 3.00 357.00
7 18 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 2.90 333.00
18 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 DNS
19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 6 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 3.30 431.00
2= 94 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 3.10 381.00
2= 8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 3.10 381.00
4 243 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 3.00 357.00
5= 230 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 PB 2.90 333.00
5= 2 Ondřej AugustaOndřej Augusta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 2.90 333.00
5= 247 Theodor FajmonTheodor Fajmon
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.90 333.00
8 237 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.60 264.00
9= 7 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 2.50 242.00
9= 8 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.50 242.00
11 11 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.40 220.00
12= 230 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 2.30 199.00
12= 6 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 2.30 199.00
12= 246 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 PB 2.30 199.00
15 227 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 2.20 179.00
5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 NM
94 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 NM
2 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 NM
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 3.10.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 Body
1 4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 3.90 590.00
2 3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 3.80 562.00
3 1 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 PB 3.10 381.00
237 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 DNS
Celkem 4 závodníků