Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva

Praha - Juliska (8. - 9. 10. 2021)

skok daleký - Žáci

(so, 9.10.2021 - 10:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 24 PB 5.83 +1.4 m/s 5.83  1,40 x 5.64  -1,20 5.83 550.00
2 8 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 PB 5.63 +0.5 m/s 5.39  1,20 5.25  0,40 5.63  0,50 5.63 508.00
3 2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 PB 5.47 +0.5 m/s 5.43  0,40 5.47  0,50 5.19  0,10 5.47 475.00
4 13 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 25 5.41 +1.0 m/s 4.71  0,60 5.39  -0,90 5.41  1,00 5.41 463.00
5 9 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 15 PB 5.25 -0.1 m/s 4.96  0,40 5.21  0,90 5.25  -0,10 5.25 431.00
6 17 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 PB 5.25 +0.1 m/s 4.78  0,20 5.25  0,10 5.15  0,00 5.25 431.00
7 10 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 23 5.22 +0.2 m/s x 4.38  -1,20 5.22  0,20 5.22 425.00
8 31 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 20 5.11 +1.0 m/s 4.70  0,60 4.72  -0,40 5.11  1,00 5.11 404.00
9 1 Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 19 5.11 +2.6 m/s 4.67 +1.6 m/s 4.67  1,60 4.27  -1,30 5.11  2,60 5.11 404.00
10 5 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 PB 4.92 -0.8 m/s 4.75  1,40 x 4.92  -0,80 4.92 367.00
11 7 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 18 4.90 +2.0 m/s x 4.90  2,00 x 4.90 363.00
12 72 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 13 PB 4.83 +1.6 m/s 4.71  -0,40 4.53  0,60 4.83  1,60 4.83 350.00
13 88 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3 PB 4.82 +1.7 m/s 4.71  1,60 4.40  1,10 4.82  1,70 4.82 348.00
14 68 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 PB 4.80 +0.6 m/s 4.67  0,30 4.80  0,60 4.80  1,30 4.80 345.00
15 15 Václav MarekVáclav Marek
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 10 PB 4.75 +1.6 m/s x 4.69  0,50 4.75  1,60 4.75 335.00
16 61 Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 12 PB 4.75 +1.0 m/s x 4.68  1,60 4.75  1,00 4.75 335.00
17 4 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 16 4.75 +1.1 m/s 4.75  1,10 4.53  1,80 4.58  -0,60 4.75 335.00
18 63 Matěj BlažekMatěj Blažek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 8 4.53 +2.5 m/s 4.27 +1.9 m/s 4.53  2,50 4.27  1,90 x 4.53 295.00
19 77 Filip HladůvkaFilip Hladůvka
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 5 PB 4.40 +0.9 m/s 4.02  1,20 4.33  1,40 4.40  0,90 4.40 273.00
20 34 Filip KolaříkFilip Kolařík
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 PB 4.31 +1.4 m/s 4.31  1,40 4.00  1,30 3.97  0,90 4.31 257.00
21 60 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 6 4.28 +1.8 m/s x 4.28  1,80 4.19  1,10 4.28 252.00
22 67 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 4.26 +0.3 m/s 4.25  2,40 4.26  0,30 x 4.26 249.00
23 11 Jan KnoblochJan Knobloch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 SB 4.22 +0.6 m/s 4.21  1,90 4.22  0,60 x 4.22 242.00
24 86 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 2 PB 3.95 +1.4 m/s 3.81  0,90 3.83  -0,60 3.95  1,40 3.95 198.00
25 32 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 3.90 -0.5 m/s x 3.90  -0,50 x 3.90 190.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 9.10.2021 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 28 5.25 +1.7 m/s 5.09  1,60 5.25  1,70 5.19  -0,50 5.25 628.00
2 32 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 27 PB 5.25 -1.6 m/s x 5.18  3,40 5.25  -1,60 5.25 628.00
3 31 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 24 SB 5.20 +0.0 m/s 4.58  1,70 4.73  0,40 5.20  0,00 5.20 614.00
4 68 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 26 5.00 +2.6 m/s 4.77 +0.9 m/s 4.77  0,90 5.00  2,60 4.57  -0,30 5.00 559.00
5 63 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 15 4.77 +3.0 m/s 4.54 -1.5 m/s 4.06  1,90 4.77  3,00 4.54  -1,50 4.77 498.00
6 13 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 16 PB 4.75 +1.5 m/s 4.75  1,50 x 4.30  -1,10 4.75 492.00
7 10 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 21 4.69 -0.6 m/s 4.54  0,40 4.67  1,90 4.69  -0,60 4.69 477.00
8 86 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 PB 4.68 +1.6 m/s 4.41  0,70 4.13  -0,50 4.68  1,60 4.68 474.00
9 61 Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 18 4.67 +1.3 m/s 4.67  1,30 x 4.63  0,20 4.67 472.00
10 2 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 22 4.61 -0.5 m/s 4.56  0,70 4.41  1,00 4.61  -0,50 4.61 456.00
11 34 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 20 4.59 +1.0 m/s 4.59  1,00 x x 4.59 451.00
12 75 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 25 4.56 +1.2 m/s 4.56  1,20 4.45  0,80 4.53  -2,10 4.56 443.00
13 88 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 19 4.56 +1.1 m/s 4.49  -0,20 4.56  1,10 4.23  -0,80 4.56 443.00
14 84 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 12 4.39 -0.8 m/s x 4.15  0,50 4.39  -0,80 4.39 401.00
15 7 Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 4 4.35 +2.9 m/s 4.06 -0.8 m/s 4.06  -0,80 x 4.35  2,90 4.35 391.00
16 72 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 23 4.34 -0.9 m/s 4.34  -0,90 3.95  1,00 4.21  1,00 4.34 388.00
17 12 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 17 4.33 +2.5 m/s x 4.33  2,50 x 4.33 386.00
18 77 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 11 4.28 +0.5 m/s 4.04  1,40 4.03  -1,90 4.28  0,50 4.28 374.00
19 67 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 13 4.20 +0.2 m/s 4.02  1,40 4.20  0,20 3.74  -2,10 4.20 355.00
20 11 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 9 4.20 +2.0 m/s x x 4.20  2,00 4.20 355.00
21 4 Dominika DudováDominika Dudová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 4.19 +3.1 m/s 4.03 +0.3 m/s 4.03  0,30 3.61  1,20 4.19  3,10 4.19 352.00
22 6 Klára AntuškováKlára Antušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 5 PB 4.19 +1.5 m/s x 4.19  1,50 x 4.19 352.00
23 1 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 6 PB 4.15 +1.4 m/s 3.77  1,40 x 4.15  1,40 4.15 343.00
24 8 Natálie HronováNatálie Hronová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 4.14 +2.1 m/s 4.13 +2.0 m/s 4.14  2,10 3.95  -2,00 4.13  2,00 4.14 340.00
25 5 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 8 4.13 +2.4 m/s 4.07 +1.1 m/s 4.07  1,10 4.00  -1,00 4.13  2,40 4.13 338.00
26 17 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 14 4.08 +2.1 m/s 4.04 -1.2 m/s 3.98  1,90 4.08  2,10 4.04  -1,20 4.08 326.00
27 9 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1 4.07 +2.1 m/s 3.79 +1.4 m/s 3.79  1,40 x 4.07  2,10 4.07 324.00
28 15 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2 3.70 +0.3 m/s 3.70  0,30 3.57  2,90 x 3.70 242.00
Celkem 28 závodníků