Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva

Praha - Juliska (8. - 9. 10. 2021)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 11:00) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.11 821.00
2 17 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.51 771.00
3 13 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 14.71 746.00
4 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.75 741.00
5 6 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 14.95 717.00
6 10 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 14.99 712.00
7 15 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 16.93 499.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 11:00) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 15.24 683.00
2 9 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 15.37 668.00
3 7 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 16.08 588.00
4 11 Jan KnoblochJan Knobloch 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 16.74 518.00
5 1 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.75 517.00
6 68 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 17.75 419.00
7 34 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 18.32 368.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 11:00) unofficial Vítr: +2.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.05 392.00
2 31 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.23 376.00
3 86 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 18.54 349.00
4 72 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 18.75 331.00
5 32 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.80 248.00
6 63 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 20.46 202.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 11:00) unofficial Vítr: +2.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 16.51 542.00
2 88 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 18.14 384.00
3 77 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 18.84 323.00
4 60 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 19.24 291.00
5 61 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 20.08 228.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 8.10.2021 - 11:30) unofficial Vítr: +2.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.57 899.00
2 60 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 15.70 751.00
3 32 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16.14 697.00
4 67 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 16.15 696.00
5 34 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 16.17 694.00
6 68 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 16.55 648.00
7 75 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17.94 495.00
8 13 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 18.73 416.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 8.10.2021 - 11:30) unofficial Vítr: +2.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.00 714.00
2 61 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 16.04 709.00
3 72 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 16.10 702.00
4 77 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 16.58 645.00
5 86 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 17.24 570.00
6 8 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 17.44 548.00
7 84 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.55 536.00
8 17 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.94 396.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 8.10.2021 - 11:30) unofficial Vítr: +2.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.91 607.00
2 5 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 17.40 552.00
3 6 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 17.82 507.00
4 2 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 17.88 501.00
5 12 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 19.64 333.00
6 9 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 21.67 178.00
7 10 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.19 49.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 8.10.2021 - 11:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Dominika DudováDominika Dudová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 PB 17.77 512.00
2 15 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 18.67 422.00
3 7 Sára LandováSára Landová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 PB 18.87 402.00
4 11 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 19.03 388.00
5 1 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 20.78 241.00
Celkem 5 závodníků