Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A

Roztoky (18. 6. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 20 64.26 64.26 64.26 11.00
2 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 9 PB 53.75 53.75 53.75 9.00
3 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 5 PB 49.52 49.52 49.52 8.00
4 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 14 PB 47.36 47.36 47.36 7.00
5 Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 6 PB 47.15 47.15 47.15 6.00
6 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 19 46.97 46.97 46.97 5.00
7 Jiří HruštičkaJiří Hruštička
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 11 PB 46.60 46.60 46.60 4.00
8 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 SB 44.22 44.22 44.22 3.00
9 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 7 PB 42.88 42.88 42.88 2.00
10 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 14 PB 41.21 41.21 41.21 1.00
11 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 1 PB 40.95 40.95 40.95
12 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 18 40.30 40.30 40.30
13 Tobiáš RezekTobiáš Rezek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 40.11 40.11 40.11
14 Šimon BohušŠimon Bohuš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 SB 39.83 39.83 39.83
15 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 16 PB 39.48 39.48 39.48
16 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 15 PB 39.26 39.26 39.26
17 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 3 PB 39.22 39.22 39.22
18 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 10 PB 39.13 39.13 39.13
19 Matěj KodetMatěj Kodet
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 11 PB 37.33 37.33 37.33
20 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 13 PB 35.95 35.95 35.95
21 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 15 35.78 35.78 35.78
22 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 8 PB 35.32 35.32 35.32
23= Tomáš VáchaTomáš Vácha
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 4 PB 34.15 34.15 34.15
23= Kryštof UrbanKryštof Urban
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 PB 34.15 34.15 34.15
25 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 13 PB 33.74 33.74 33.74
26 David SikoraDavid Sikora
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 12 31.93 31.93 31.93
27 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 6 PB 29.73 29.73 29.73
28 Ondřej BenešOndřej Beneš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 4 PB 28.91 28.91 28.91
29 Vítek SuchomelVítek Suchomel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 20 PB 28.73 28.73 28.73
30 Jan ŠňupárekJan Šňupárek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 2 PB 27.16 27.16 27.16
31 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 3 PB 26.82 26.82 26.82
32 Karel OndřichKarel Ondřich
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 17 PB 26.10 26.10 26.10
33 Filip DavidFilip David
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 7 PB 25.95 25.95 25.95
34 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 12 PB 25.91 25.91 25.91
35 Adam DenkAdam Denk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 8 PB 25.90 25.90 25.90
36 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 9 PB 25.60 25.60 25.60
37 Adam CaklAdam Cakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 24.68 24.68 24.68
38 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 19 PB 20.25 20.25 20.25
39 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 17 00.00 -
Celkem 39 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 18.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 PB 45.70 45.70 45.70 11.00
2 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 6 PB 39.35 39.35 39.35 9.00
3 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 13 36.10 36.10 36.10 8.00
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 11 PB 35.75 35.75 35.75 7.00
5 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 4 PB 35.25 35.25 35.25 6.00
6 Adéla ČernáAdéla Černá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 2 SB 34.62 34.62 34.62 5.00
7 Ema KrečováEma Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 5 PB 33.10 33.10 33.10 4.00
8 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 PB 32.57 32.57 32.57 3.00
9 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 7 PB 31.70 31.70 31.70 2.00
10 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 11 PB 31.35 31.35 31.35 1.00
11 Anna VykysaláAnna Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 31.26 31.26 31.26
12 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 31.00 31.00 31.00
13 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 12 30.65 30.65 30.65
14 Dominika RampasováDominika Rampasová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 29.82 29.82 29.82
15 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 7 29.21 29.21 29.21
16 Nela NáprstkováNela Náprstková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 12 PB 29.09 29.09 29.09
17 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 28.43 28.43 28.43
18 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 13 PB 28.34 28.34 28.34
MS Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 27.66 27.66 27.66
20 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 6 PB 26.75 26.75 26.75
21 Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 4 26.64 26.64 26.64
22= Nikol KottováNikol Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 26.10 26.10 26.10
22= Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 14 PB 26.10 26.10 26.10
24 Michaela KaškováMichaela Kašková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 3 PB 24.41 24.41 24.41
25 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 PB 24.06 24.06 24.06
26 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 9 PB 23.73 23.73 23.73
27 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 PB 19.97 19.97 19.97
28 Beata BurgerováBeata Burgerová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 1 PB 17.65 17.65 17.65
29 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 2 PB 07.05 07.05 7.05
Celkem 29 závodníků