Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A

Roztoky (18. 6. 2021)

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 5:13.48 11.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:14.71 9.00
3 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:15.03 8.00
4 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:26.69 7.00
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:32.94 6.00
6 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:44.41 1.00
7 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:44.64
8 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 6:06.51
9 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 6:08.92
10 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11 6:22.06
11 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 6:23.76
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 5:33.03 5.00
2 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 PB 5:37.00 4.00
3 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:37.14 3.00
4 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:37.20 2.00
5 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 5:48.57
6 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 5:53.13
7 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 5:59.01
8 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 6:03.60
9 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 6:30.63
10 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 6:33.80
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 5:13.48 11.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:14.71 9.00
3 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:15.03 8.00
4 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:26.69 7.00
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:32.94 6.00
6 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 5:33.03 5.00
7 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 PB 5:37.00 4.00
8 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:37.14 3.00
9 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:37.20 2.00
10 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:44.41 1.00
11 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:44.64
12 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 5:48.57
13 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 5:53.13
14 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 5:59.01
15 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 6:03.60
16 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 6:06.51
17 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 6:08.92
18 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11 6:22.06
19 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 6:23.76
20 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 6:30.63
21 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 6:33.80

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 5:31.95 11.00
2 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 5:33.83 9.00
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:37.32 7.00
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 5:48.45 5.00
5 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 PB 5:53.15 3.00
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:56.65 2.00
7 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 6:11.79
8 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 6:17.05
9 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 6:47.04
10 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:11.71
Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:34.18 8.00
2 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 5:38.56 6.00
3 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 PB 5:53.04 4.00
4 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 5:58.24 1.00
5 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 6:00.92
6 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 6:10.23
7 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 6:14.99
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 6:22.93
9 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 6:55.06
10 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 7:01.09
11 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 7:01.66
12 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:07.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 5:31.95 11.00
2 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 5:33.83 9.00
3 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:34.18 8.00
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:37.32 7.00
5 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 5:38.56 6.00
6 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 5:48.45 5.00
7 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 PB 5:53.04 4.00
8 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 PB 5:53.15 3.00
9 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:56.65 2.00
10 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 5:58.24 1.00
11 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 6:00.92
12 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 6:10.23
13 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 6:11.79
14 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 6:14.99
15 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 6:17.05
16 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 6:22.93
17 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 6:47.04
18 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 6:55.06
19 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 7:01.09
20 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 7:01.66
21 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:07.00
22 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:11.71
Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 DNF