Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A

Roztoky (18. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.64
2 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 09.11
3 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.62
4 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.70
5 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.17
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.41
3 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.40
4 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.75
5 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.20
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.59
2 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.48
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.59
4 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 PB 10.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.73
2 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.85
3 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.25
4 Karel KarásekKarel Karásek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 10.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.82
2 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.39
3 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.52
4 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 10.00
5 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.71
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.05
3 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.35
4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.42
5 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 18.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 09.06
2 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.08
3 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.38
4 David VíkDavid Vík 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.50
5 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 10.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.17
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.41
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.59
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.64
5 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.71
6 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.73
7 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.82
8 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.05
9 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 09.06
10 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.08
11 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 09.11
12 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.35
13 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.38
14 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.39
15 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.40
16 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.42
17 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.45
18 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.48
19 David VíkDavid Vík 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.50
20 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.52
21 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.59
22 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.62
23 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.70
24 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.75
25 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.85
26 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 10.00
27 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.02
28 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 10.15
29 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.20
29 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 PB 10.20
31 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.25
32 Karel KarásekKarel Karásek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 10.38
33 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.43

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 18.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.19 11.00
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 08.49 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 SB 08.50 8.00
4 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.74 7.00
Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 18.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.75 5.00
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 08.97 4.00
3 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.11 3.00
4 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.14 2.00
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.15 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.58
1= Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.58
3 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.17
4 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.19
5 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.88
2 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 09.29
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.40
4 Ema ŠáfářováEma Šáfářová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.90
2 Magdalena CinertováMagdalena Cinertová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.70
3 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.12
4 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.36
5 Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.96
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 09.18
3 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.82
4 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.99
5 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.86
2 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.08
3 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.09
4 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.44
5 Kateřina HatinováKateřina Hatinová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 11.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 08.86
2 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.26
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.88
4 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.04
5 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.80
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.35
3 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.89
4 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.96
5 Marta HolbováMarta Holbová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 10.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.11
2 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.64
3 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.72
4 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 10.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.63
2 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 09.69
3 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.03
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 10.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.69
2 Adriana KřížováAdriana Křížová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.79
3 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.22
4 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.37
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 18.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.82
2 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.85
3 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 10.15
4 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.58
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.58
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.80
4 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.86
4 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 08.86
6 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.88
7 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.90
8 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.96
9 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.11
10 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.17
11 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 09.18
12 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.19
13 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.26
14 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 09.29
15 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.35
16 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.40
17 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.63
18 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.64
19 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 09.69
19 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.69
21 Magdalena CinertováMagdalena Cinertová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.70
22 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.72
23 Adriana KřížováAdriana Křížová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.79
24 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.82
24 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.82
26 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.85
27 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.88
28 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.89
29 Ema ŠáfářováEma Šáfářová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.95
30 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.96
31 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.99
32 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.03
33 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.04
34 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.08
35 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.09
36 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.12
37 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 10.15
38 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.22
39 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.24
40 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.28
41 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.36
42 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.37
43 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.44
44 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.49
45 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 10.55
46 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.63
47 Marta HolbováMarta Holbová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 10.77
48 Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.87
49 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 10.97
50 Kateřina HatinováKateřina Hatinová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 11.25

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.51 11.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.63 9.00
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 08.64 8.00
4 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 SB 08.71 7.00
5 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 08.74 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 18.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.76 4.50
1= Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.76 4.50
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 08.97 3.00
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.03 2.00
5 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.18 1.00
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.52 4.00
2 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.98 1.00
3 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 24.59
4 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 25.82
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.35 8.00
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.12
3 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.33
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.52
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.04
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.23
3 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.53
4 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 27.28
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.60 3.00
2 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 24.37
3 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.20
4 Jan ŠňupárekJan Šňupárek 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 26.40
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.88 2.00
2 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.06
3 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.75
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.57
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.60 7.00
2 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 23.13
3 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.47
4 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 26.34
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.45 11.00
2 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.87 9.00
3 David UrbanDavid Urban 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 21.73 6.00
4 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.00 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.45 11.00
2 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.87 9.00
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.35 8.00
4 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.60 7.00
5 David UrbanDavid Urban 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 21.73 6.00
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.00 5.00
7 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.52 4.00
8 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.60 3.00
9 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.88 2.00
10 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.98 1.00
11 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.04
12 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.12
13 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 23.13
14 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.47
15 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.06
16 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.23
17 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 24.37
18 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.53
19 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 24.59
20 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.75
21 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.33
22 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.52
23 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.57
24 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 25.82
25 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.20
26 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 26.34
27 Jan ŠňupárekJan Šňupárek 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 26.40
28 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 27.28

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 22.95
2 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 23.06
3 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.74
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 25.11
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 23.56
2 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 25.01
3 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.17
4 Ema ŠáfářováEma Šáfářová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 25.03
2 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 25.36
3 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 25.44
4 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.06
MS Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.94
3 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.99
4 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.19
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.92 3.00
2 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.52
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.03
4 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 26.41
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 20.52 11.00
2 Amálie LaňkováAmálie Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.82 4.00
3 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.27
4 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 23.53
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 21.02 7.00
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 22.61
3 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 24.95
4 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 25.46
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 22.05 2.00
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 22.64
3 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 23.37
4 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.07
2 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 24.64
3 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 28.20
4 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 28.57
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 22.11 1.00
2 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.51
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.18
4 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.24
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.90 8.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.08 6.00
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 22.36
4 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.61
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.77 9.00
2 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.33 5.00
3 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 25.32
4 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 26.51
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.23
2 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 25.29
3 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.01
4 Marta HolbováMarta Holbová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 27.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 20.52 11.00
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.77 9.00
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.90 8.00
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 21.02 7.00
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.08 6.00
6 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.33 5.00
7 Amálie LaňkováAmálie Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.82 4.00
8 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.92 3.00
9 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 22.05 2.00
10 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 22.11 1.00
11 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.23
12 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 22.36
13 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.51
14 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.52
15 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 22.61
16 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 22.64
17 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 22.95
18 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 23.06
18 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.06
20 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.18
21 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.24
22 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.27
23 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 23.37
24 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 23.53
25 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 23.56
26 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.74
27 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.94
28 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.99
29 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.07
30 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.19
31 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.61
32 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 24.62
33 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 24.64
34 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 24.95
35 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 25.01
36 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 25.03
36 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.03
38 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 25.11
39 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.17
40 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 25.29
41 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 25.32
42 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 25.36
43 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 25.44
44 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 25.46
45 Ema ŠáfářováEma Šáfářová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 25.49
45 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 25.49
47 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.01
48 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 26.41
49 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 26.51
50 Marta HolbováMarta Holbová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 27.93
51 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 28.20
52 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 28.57

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 5:13.48 11.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:14.71 9.00
3 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:15.03 8.00
4 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:26.69 7.00
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:32.94 6.00
6 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:44.41 1.00
7 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:44.64
8 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 6:06.51
9 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 6:08.92
10 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11 6:22.06
11 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 6:23.76
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 5:33.03 5.00
2 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 PB 5:37.00 4.00
3 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:37.14 3.00
4 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:37.20 2.00
5 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 5:48.57
6 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 5:53.13
7 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 5:59.01
8 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 6:03.60
9 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 6:30.63
10 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 6:33.80
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 5:13.48 11.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:14.71 9.00
3 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:15.03 8.00
4 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:26.69 7.00
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:32.94 6.00
6 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 5:33.03 5.00
7 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 PB 5:37.00 4.00
8 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:37.14 3.00
9 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:37.20 2.00
10 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:44.41 1.00
11 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:44.64
12 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 5:48.57
13 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 5:53.13
14 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 5:59.01
15 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 6:03.60
16 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 6:06.51
17 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 6:08.92
18 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11 6:22.06
19 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 6:23.76
20 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 6:30.63
21 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 6:33.80

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 5:31.95 11.00
2 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 5:33.83 9.00
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:37.32 7.00
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 5:48.45 5.00
5 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 PB 5:53.15 3.00
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:56.65 2.00
7 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 6:11.79
8 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 6:17.05
9 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 6:47.04
10 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:11.71
Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:34.18 8.00
2 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 5:38.56 6.00
3 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 PB 5:53.04 4.00
4 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 5:58.24 1.00
5 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 6:00.92
6 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 6:10.23
7 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 6:14.99
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 6:22.93
9 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 6:55.06
10 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 7:01.09
11 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 7:01.66
12 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:07.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 5:31.95 11.00
2 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 5:33.83 9.00
3 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:34.18 8.00
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:37.32 7.00
5 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 5:38.56 6.00
6 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 5:48.45 5.00
7 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 PB 5:53.04 4.00
8 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 PB 5:53.15 3.00
9 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:56.65 2.00
10 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 5:58.24 1.00
11 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 6:00.92
12 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 6:10.23
13 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 6:11.79
14 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 6:14.99
15 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 6:17.05
16 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 6:22.93
17 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 6:47.04
18 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 6:55.06
19 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 7:01.09
20 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 7:01.66
21 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:07.00
22 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 7:11.71
Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 09.95 11.00
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 11.54 7.00
3 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.94 3.00
4 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 12.00 2.00
5 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 15:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 10.54 9.00
2 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.80 8.00
3 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 11.75 5.00
4 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.86 4.00
5 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 12.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 15:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.63 6.00
2 Jiří HruštičkaJiří Hruštička 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.59
3 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 12.84
4 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 13.72
5 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 13.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 15:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel OndřichKarel Ondřich 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.12 1.00
2 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.80
3 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.25
4 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 13.62
5 Matěj AdamMatěj Adam 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 14.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 09.95 11.00
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 10.54 9.00
3 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.80 8.00
4 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 11.54 7.00
5 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.63 6.00
6 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 11.75 5.00
7 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.86 4.00
8 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.94 3.00
9 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 12.00 2.00
10 Karel OndřichKarel Ondřich 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.12 1.00
11 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.14
12 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 12.32
13 Jiří HruštičkaJiří Hruštička 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.59
14 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.80
15 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 12.84
16 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.25
17 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 13.62
18 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 13.72
19 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 13.97
20 Matěj AdamMatěj Adam 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 14.92

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 10.52 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.75 9.00
3 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 10.97 8.00
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.98 7.00
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 11.28 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 11.52 5.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 12.09 1.00
3 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 12.18
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.23
5 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 12.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.78 2.00
2 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 12.15
3 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 12.42
4 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.43
5 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 PB 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 12.34
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.47
3 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.48
4 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 13.41
5 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 13.98
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 12.30
2 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 13.21
3 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.49
4 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 14.07
5 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 14.14
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.72 3.00
2 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 13.18
3 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 13.89
Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.55 4.00
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 12.60
3 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 14.13
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 14.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 10.52 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.75 9.00
3 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 10.97 8.00
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.98 7.00
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 11.28 6.00
6 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 11.52 5.00
7 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.55 4.00
8 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.72 3.00
9 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.78 2.00
10 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 12.09 1.00
11 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 12.15
12 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 12.18
13 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.23
14 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 12.30
15 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 12.34
16 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 12.35
17 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 12.42
18 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.43
19 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.47
20 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.48
21 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 12.60
22 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 PB 13.00
23 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 13.18
24 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 13.21
25 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 13.41
26 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.49
27 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 13.89
28 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 13.98
29 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 14.07
30 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 14.13
31 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 14.14
32 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 14.69
Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kučera, Illner, Mikula, Dolejš Kučera, Illner, Mikula, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 33.86 11.00
2 Alfoldi, Kohout, Mařík, Škvára Alfoldi, Kohout, Mařík, Škvára A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 34.20 9.00
3 Hrach, Mrůzek, Bohuš, Holas Hrach, Mrůzek, Bohuš, Holas Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 34.89 8.00
4 Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 39.46
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Guzdek, Rambousek, Sedláček, Tymar Guzdek, Rambousek, Sedláček, Tymar A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.70 7.00
2 Bečka, Czadera, Johanides, Matas Bečka, Czadera, Johanides, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 35.79 6.00
3 Urban, Vojtěch, Kepka, Nguyen Urban, Vojtěch, Kepka, Nguyen SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 37.87 1.00
4 Soukup, Urban, Šerhakl, Kolman Soukup, Urban, Šerhakl, Kolman TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 39.14
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Loukota, Ondřich, Sikora, Tvrdý Loukota, Ondřich, Sikora, Tvrdý Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 35.81 5.00
2 Duchoslav, Hrabák, Kutlák, Michálek Duchoslav, Hrabák, Kutlák, Michálek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.13
3 Kysilka, Vík, Šňupárek, Janovský Kysilka, Vík, Šňupárek, Janovský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 38.99
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchomel, Vyšínský, Pešice, Hübner Suchomel, Vyšínský, Pešice, Hübner ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 36.28 4.00
2 Hotový, Lébl, Najman, Tatíček Hotový, Lébl, Najman, Tatíček A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 37.67 2.00
3 Košař, Lachman, Lachman, Prokeš Košař, Lachman, Lachman, Prokeš A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 41.04
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šot, Záruba, Karel, Křížek Šot, Záruba, Karel, Křížek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 36.94 3.00
2 Vereš, Švejkovský, Herbs, Beneš Vereš, Švejkovský, Herbs, Beneš A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 39.43
3 Kašek, Karásek, Manda, Adam Kašek, Karásek, Manda, Adam SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 39.46
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kučera, Illner, Mikula, Dolejš Kučera, Illner, Mikula, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 33.86 11.00
2 Alfoldi, Kohout, Mařík, Škvára Alfoldi, Kohout, Mařík, Škvára A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 34.20 9.00
3 Hrach, Mrůzek, Bohuš, Holas Hrach, Mrůzek, Bohuš, Holas Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 34.89 8.00
4 Guzdek, Rambousek, Sedláček, Tymar Guzdek, Rambousek, Sedláček, Tymar A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.70 7.00
5 Bečka, Czadera, Johanides, Matas Bečka, Czadera, Johanides, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 35.79 6.00
6 Loukota, Ondřich, Sikora, Tvrdý Loukota, Ondřich, Sikora, Tvrdý Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 35.81 5.00
7 Suchomel, Vyšínský, Pešice, Hübner Suchomel, Vyšínský, Pešice, Hübner ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 36.28 4.00
8 Šot, Záruba, Karel, Křížek Šot, Záruba, Karel, Křížek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 36.94 3.00
9 Hotový, Lébl, Najman, Tatíček Hotový, Lébl, Najman, Tatíček A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 37.67 2.00
10 Urban, Vojtěch, Kepka, Nguyen Urban, Vojtěch, Kepka, Nguyen SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 37.87 1.00
11 Duchoslav, Hrabák, Kutlák, Michálek Duchoslav, Hrabák, Kutlák, Michálek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.13
12 Kysilka, Vík, Šňupárek, Janovský Kysilka, Vík, Šňupárek, Janovský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 38.99
13 Soukup, Urban, Šerhakl, Kolman Soukup, Urban, Šerhakl, Kolman TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 39.14
14 Vereš, Švejkovský, Herbs, Beneš Vereš, Švejkovský, Herbs, Beneš A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 39.43
15 Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 39.46
15 Kašek, Karásek, Manda, Adam Kašek, Karásek, Manda, Adam SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 39.46
17 Košař, Lachman, Lachman, Prokeš Košař, Lachman, Lachman, Prokeš A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 41.04

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 32.45 11.00
2 Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 32.98 9.00
3 Achberger, Konopáčová, Nademlejnská, Rojíková Achberger, Konopáčová, Nademlejnská, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.43 8.00
4 Babuková, Fistrová, Humlová, Spoustová Babuková, Fistrová, Humlová, Spoustová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.13 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Vosyková, Plachá, Staňková Krejčí, Vosyková, Plachá, Staňková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.70 7.00
2 Karasová, Ambrožová, Šebková, Houdková Karasová, Ambrožová, Šebková, Houdková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 33.88 6.00
3 Křížová, Krejsová, Sýkorová, Šimková Křížová, Krejsová, Sýkorová, Šimková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 38.08
4 Mascherucci, Jandurová, Vykysalá, Doupalová Mascherucci, Jandurová, Vykysalá, Doupalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 38.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková, Angelisová, Půbalová, Zejdová Jelínková, Angelisová, Půbalová, Zejdová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 35.69 2.00
2 Krečová, Lamerová, Vacková, Vágnerová Krečová, Lamerová, Vacková, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 35.95 1.00
3 Hradská, Černá, Caisová, Machová Hradská, Černá, Caisová, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.47
4 Burianová, Maťková, Vančurová, Vaňková Burianová, Maťková, Vančurová, Vaňková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 39.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Falcová, Falcníková, Laňková, Šnoblová Falcová, Falcníková, Laňková, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.80 5.00
2 Čadková, Jaňourová, Hermannová, Ševčíková Čadková, Jaňourová, Hermannová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 36.82
3 Hršelová, Semarádová, Holbová, Raušová Hršelová, Semarádová, Holbová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 42.89
Hamanová, Kottová, Pecháňová, Rampasová Hamanová, Kottová, Pecháňová, Rampasová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170 odst.7
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamová, Kottová, Linhartová, Reichlová Adamová, Kottová, Linhartová, Reichlová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 37.31
2 Vaiglová, Vostracká, Ricci, Hejduková Vaiglová, Vostracká, Ricci, Hejduková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 37.83
3 Duníková, Cinertová, Pavlíková, Tuháčková Duníková, Cinertová, Pavlíková, Tuháčková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 37.91
4 Holbová, Hršelová, Burgerová, Kudová Holbová, Hršelová, Burgerová, Kudová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 44.96
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludwigová, Kaftanová, Gärtnerová, Bohuslavová Ludwigová, Kaftanová, Gärtnerová, Bohuslavová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.35 3.00
2 Koktová, Náprstková, Müllerová, Zajíčková Koktová, Náprstková, Müllerová, Zajíčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 37.50
3 Hniličková, Hašková, Smrkovská, Šulcová Hniličková, Hašková, Smrkovská, Šulcová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 40.81
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koukalová, Schierová, Vanclová, Vávrová Koukalová, Schierová, Vanclová, Vávrová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 36.77
2 Krátká, Keprtová, Roubalová, Urbanová Krátká, Keprtová, Roubalová, Urbanová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.98
3 Kaufmanová, Grešlová, Houšková, Dostálová Kaufmanová, Grešlová, Houšková, Dostálová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 38.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 32.45 11.00
2 Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 32.98 9.00
3 Achberger, Konopáčová, Nademlejnská, Rojíková Achberger, Konopáčová, Nademlejnská, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.43 8.00
4 Krejčí, Vosyková, Plachá, Staňková Krejčí, Vosyková, Plachá, Staňková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.70 7.00
5 Karasová, Ambrožová, Šebková, Houdková Karasová, Ambrožová, Šebková, Houdková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 33.88 6.00
6 Falcová, Falcníková, Laňková, Šnoblová Falcová, Falcníková, Laňková, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.80 5.00
7 Babuková, Fistrová, Humlová, Spoustová Babuková, Fistrová, Humlová, Spoustová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.13 4.00
8 Ludwigová, Kaftanová, Gärtnerová, Bohuslavová Ludwigová, Kaftanová, Gärtnerová, Bohuslavová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.35 3.00
9 Jelínková, Angelisová, Půbalová, Zejdová Jelínková, Angelisová, Půbalová, Zejdová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 35.69 2.00
10 Krečová, Lamerová, Vacková, Vágnerová Krečová, Lamerová, Vacková, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 35.95 1.00
11 Hradská, Černá, Caisová, Machová Hradská, Černá, Caisová, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.47
12 Koukalová, Schierová, Vanclová, Vávrová Koukalová, Schierová, Vanclová, Vávrová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 36.77
13 Čadková, Jaňourová, Hermannová, Ševčíková Čadková, Jaňourová, Hermannová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 36.82
14 Adamová, Kottová, Linhartová, Reichlová Adamová, Kottová, Linhartová, Reichlová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 37.31
15 Koktová, Náprstková, Müllerová, Zajíčková Koktová, Náprstková, Müllerová, Zajíčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 37.50
16 Vaiglová, Vostracká, Ricci, Hejduková Vaiglová, Vostracká, Ricci, Hejduková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 37.83
17 Duníková, Cinertová, Pavlíková, Tuháčková Duníková, Cinertová, Pavlíková, Tuháčková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 37.91
18 Krátká, Keprtová, Roubalová, Urbanová Krátká, Keprtová, Roubalová, Urbanová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.98
19 Křížová, Krejsová, Sýkorová, Šimková Křížová, Krejsová, Sýkorová, Šimková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 38.08
20 Mascherucci, Jandurová, Vykysalá, Doupalová Mascherucci, Jandurová, Vykysalá, Doupalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 38.45
21 Kaufmanová, Grešlová, Houšková, Dostálová Kaufmanová, Grešlová, Houšková, Dostálová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 38.59
22 Burianová, Maťková, Vančurová, Vaňková Burianová, Maťková, Vančurová, Vaňková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 39.51
23 Hniličková, Hašková, Smrkovská, Šulcová Hniličková, Hašková, Smrkovská, Šulcová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 40.81
24 Hršelová, Semarádová, Holbová, Raušová Hršelová, Semarádová, Holbová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 42.89
25 Holbová, Hršelová, Burgerová, Kudová Holbová, Hršelová, Burgerová, Kudová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 44.96
Hamanová, Kottová, Pecháňová, Rampasová Hamanová, Kottová, Pecháňová, Rampasová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 18.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,41 1,43 1,50 1,53 Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 PB 1.43 - o xo o o o xo o xxo - 11.00
2 Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 1 PB 1.41 o o o o o o xo o xxx 9.00
3 Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 PB 1.36 o o o o xxo o xxx 8.00
4 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 PB 1.36 o o o o o xo xxx 7.00
5 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 1.30 o o xo o xxx 6.00
6 David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 SB 1.30 o o o xo xx- x 5.00
7= Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 8 PB 1.25 o o o xx 3.50
7= Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 7 PB 1.25 o o o xxx 3.50
9 Antonín MichálekAntonín Michálek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 1.20 o o xxx 2.00
Tobiáš RezekTobiáš Rezek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 4 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 18.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,41 1,43 1,46 Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 7 PB 1.43 - - o o o - o o o o o o o - 11.00
2 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 13 PB 1.36 - - o o o o xo o o xo xxx 9.00
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 14 1.36 - - - - xo xo o o o xo xxx 8.00
4 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 3 PB 1.33 - - o o o - o o o xxx 7.00
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 6 PB 1.27 - - o o o xo o xxx 6.00
6 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 12 PB 1.24 o o o xo o xo xxx 5.00
7 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 2 PB 1.24 o o o o o xxo xxx 4.00
8 Nikol SemarádováNikol Semarádová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
08 10 PB 1.24 o xo xo o xo xxo xxx 3.00
9 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 1.21 o o o o xo xxx 2.00
10 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 1.18 - o xo o xxx 1.00
11 Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 1 PB 1.18 o o o xxo xxx
12 Marie KučerováMarie Kučerová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 8 PB 1.10 o o xxx
13 Magdalena CinertováMagdalena Cinertová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 4 PB 1.05 o xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 18.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 16 PB 4.88 +0.6 m/s 4.78 4.77 4.88  0,60 4.88 x 4.71 x 11.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3 PB 4.77 +0.1 m/s x 4.06 4.20 4.20 4.44 4.65 4.77  0,10 9.00
3 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 17 PB 4.63 +1.2 m/s 3.38 4.63  1,20 x 4.63 3.56 x x 8.00
4 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 SB 4.52 +0.6 m/s 4.37 4.52  0,60 x 4.52 4.46 x x 7.00
5 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 PB 4.33 +0.3 m/s 4.33  0,30 4.11 4.13 4.33 4.22 4.10 3.99 6.00
6 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 4.26 +0.3 m/s x 4.26  0,30 4.16 4.26 3.95 3.97 4.21 5.00
7 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 5 PB 4.21 +0.6 m/s 4.04 2.93 4.14 4.14 3.32 3.73 4.21  0,60 4.00
8 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 4 PB 4.09 -0.3 m/s 3.76 4.09  -0,30 x 4.09 x x 3.38 3.00
9 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 PB 4.04 +0.1 m/s 3.75 4.04  0,10 x 4.04 2.00
10 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 15 PB 3.96 +0.0 m/s 3.96  0,00 3.81 x 3.96 1.00
11 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 3.95 +0.7 m/s 3.95  0,70 3.89 3.60 3.95
12 David VíkDavid Vík
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 5 PB 3.95 +0.4 m/s 3.95  0,40 x 3.44 3.95
13 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 13 PB 3.92 -0.2 m/s 3.79 3.92  -0,20 3.70 3.92
14 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 18 3.88 +0.9 m/s 3.64 3.49 3.88  0,90 3.88
15 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 16 3.84 +0.2 m/s x 3.84  0,20 3.84  0,30 3.84
16 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 PB 3.78 +1.0 m/s 3.30 3.50 3.78  1,00 3.78
17 Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 12 PB 3.76 +0.9 m/s 3.49 3.76  0,90 3.72 3.76
18 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 3.76 -0.2 m/s x 3.76  -0,20 3.68 3.76
19 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 PB 3.67 +0.8 m/s x 3.00 3.67  0,80 3.67
20 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 12 PB 3.63 +1.7 m/s 3.47 3.51 3.63  1,70 3.63
21 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 3.60 +2.5 m/s 3.56 +1.2 m/s x 3.56  1,20 3.60  2,50 3.60
22 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 17 PB 3.55 +1.3 m/s 3.55  1,30 3.47 x 3.55
23 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 9 PB 3.53 +0.3 m/s x 3.38 3.53  0,30 3.53
24 Matěj KodetMatěj Kodet
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 10 PB 3.49 +1.8 m/s 3.49  1,80 x 3.27 3.49
25 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 7 PB 3.47 +0.7 m/s x 3.29 3.47  0,70 3.47
26 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 14 SB 3.37 +0.1 m/s 3.37  0,10 3.19 3.12 3.37
27 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 8 PB 3.17 +0.0 m/s 2.99 3.13 3.17  0,00 3.17
28 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 7 PB 3.17 +0.0 m/s 3.17  0,00 2.83 3.00 3.17
29 Matěj AdamMatěj Adam
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 1 PB 2.96 +0.4 m/s 2.96  0,40 2.82 x 2.96
30 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 13 PB 2.82 +0.3 m/s 1.99 2.82  0,30 2.73 2.82
31 Adam DenkAdam Denk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 6 2.73 +0.7 m/s 2.73  0,70 2.34 2.58 2.73
Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 NM x x x -
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 18.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 16 PB 4.64 +0.6 m/s 4.34 4.45 4.53 4.53 4.35 4.64  0,60 4.45 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 20 PB 4.62 +0.2 m/s 4.60  0,00 4.55 x 4.60 x 4.28 4.62  0,20 9.00
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 21 4.59 +0.3 m/s 4.59  0,30 x 4.48 4.59 4.55 4.48 4.47 8.00
4 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 4.54 4.46  0,00 4.09 4.11 4.46 4.31 4.35 4.54 7.00
5 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 4.54 +0.1 m/s 4.54  0,10 4.39 x 4.54 x x x 6.00
6 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 17 PB 4.53 +0.0 m/s 4.34 4.25 4.53  0,00 4.53 4.42 4.52 4.46 5.00
7 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 19 4.41 +1.2 m/s 4.41  1,20 x x 4.41 x x x 4.00
8 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 18 4.24 +1.0 m/s 4.24  1,00 3.83 3.16 4.24 x x 3.89 3.00
9 Amálie LaňkováAmálie Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 PB 4.23 +0.1 m/s 4.23  0,10 x x 4.23 2.00
10 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 PB 4.15 +0.3 m/s 4.11 4.10 4.15  0,30 4.15 1.00
11 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 7 PB 4.14 +0.3 m/s 3.95 3.99 4.14  0,30 4.14
12 Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 14 PB 4.12 +1.0 m/s 4.12  1,00 3.77 x 4.12
13 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 15 PB 4.07 +0.0 m/s 3.96 4.07  0,00 4.07  1,00 4.07
14 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 12 PB 3.99 -0.3 m/s 3.62 x 3.99  -0,30 3.99
15 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 4 PB 3.94 +0.6 m/s 3.94  0,60 3.73 3.82 3.94
16 Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 14 PB 3.89 +0.6 m/s 3.81 3.89  0,60 3.26 3.89
17 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 3.87 +0.8 m/s 3.73 x 3.87  0,80 3.87
18 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 PB 3.84 +1.3 m/s - 3.84  1,30 3.65 3.84
19 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 6 PB 3.81 +0.3 m/s 3.72 3.75 3.81  0,30 3.81
20 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 17 SB 3.79 +0.3 m/s 3.67 3.79  0,30 3.78 3.79
21 Emma LedvinováEmma Ledvinová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
08 12 PB 3.71 +0.0 m/s 3.41 x 3.71  0,00 3.71
22 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 2 PB 3.70 +0.0 m/s 3.63 3.70  0,00 3.62 3.70
23 Anna VávrováAnna Vávrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 9 PB 3.69 +0.0 m/s 3.69  0,00 2.97 3.48 3.69
24 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 13 PB 3.64 +0.2 m/s 3.32 3.26 3.64  0,20 3.64
25 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 10 PB 3.61 +0.6 m/s 3.57 3.44 3.61  0,60 3.61
26 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 7 PB 3.58 3.58 3.58  0,60 3.27 3.58
27 Nela ZejdováNela Zejdová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 3 PB 3.57 +0.0 m/s 3.41 3.54 3.57  0,00 3.57
28 Lenka GrešlováLenka Grešlová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 5 PB 3.54 +0.0 m/s 3.54  0,00 x x 3.54
29 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 20 PB 3.50 +0.1 m/s 3.50  0,10 3.03 2.94 3.50
30 Kristýna FričováKristýna Fričová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 8 PB 3.43 +1.0 m/s 3.29 3.43  1,00 3.00 3.43
31 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 3.27 +0.5 m/s 3.27  0,50 3.21 2.99 3.27
32 Adriana KřížováAdriana Křížová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 9 PB 3.26 +0.0 m/s 3.26  0,00 3.23 3.18 3.26
33 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 16 SB 3.08 +0.4 m/s 3.08  0,40 3.04 2.99 3.08
34 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 5 3.00 -0.1 m/s 2.95 3.00  -0,10 2.91 3.00
35 Beata BurgerováBeata Burgerová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 2 PB 3.00 +0.6 m/s 3.00  0,60 2.64 2.77 3.00
36 Zuzana VančurováZuzana Vančurová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 6 2.97 +0.2 m/s 2.28 2.97  0,20 2.97  0,00 2.97
37 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 2.93 +0.3 m/s x x 2.93  0,30 2.93
38 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 10 SB 2.91 +0.0 m/s 2.90 2.91  0,00 x 2.91
39 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 18 PB 2.32 +0.3 m/s 1.41 2.32  0,30 x 2.32
40 Tereza RicciTereza Ricci
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 15 PB 0.00 - - - -
Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 4 NM x x x -
Celkem 41 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 18.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 11.70 11.70 11.70 11.00
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 PB 09.01 09.01 9.01 9.00
3 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 08.90 08.90 8.90 8.00
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 9 PB 08.82 08.82 8.82 7.00
5 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 9 PB 08.20 08.20 8.20 6.00
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 20 PB 08.19 08.19 8.19 5.00
7 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 PB 07.60 07.60 7.60 4.00
8 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 5 PB 07.38 07.38 7.38 3.00
9 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 13 PB 07.22 07.22 7.22 2.00
10 Venuše ReichlováVenuše Reichlová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 12 PB 07.15 07.15 7.15 1.00
11 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11 SB 07.12 07.12 7.12
12 Denisa DítětováDenisa Dítětová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 2 SB 07.03 07.03 7.03
13 Barbora ČápováBarbora Čápová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 19 06.85 06.85 6.85
14 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 18 06.72 06.72 6.72
15 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 06.70 06.70 6.70
16 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 16 SB 05.80 05.80 5.80
17 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 17 PB 05.75 05.75 5.75
18 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 14 PB 04.81 04.81 4.81
19 Kateřina HatinováKateřina Hatinová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1 PB 04.40 04.40 4.40
20 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 15 PB 04.29 04.29 4.29
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 18.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 15 09.53 09.53 9.53 11.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 10 PB 08.51 08.51 8.51 9.00
3 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 12 PB 08.05 08.05 8.05 8.00
4 Filip DavidFilip David
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 3 SB 08.01 08.01 8.01 7.00
5 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 6 PB 07.71 07.71 7.71 6.00
6 David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 PB 07.45 07.45 7.45 5.00
7 Kristián RambousekKristián Rambousek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 9 PB 06.55 06.55 6.55 4.00
8 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 7 PB 06.48 06.48 6.48 3.00
9 Adam CaklAdam Cakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 06.42 06.42 6.42 2.00
10 Karel KarásekKarel Karásek