Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD atletických pripravek

Prostějov (17. 6. 2021)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26 07.12 11.00
2 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13 07.27 9.00
3 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 40 07.28 8.00
4 Marek NedělníkMarek Nedělník 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 39 07.33 7.00
5 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19 07.52 6.00
6 Marek GreplMarek Grepl 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14 07.54 5.00
7 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 15 07.57 4.00
8 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 24 07.58 3.00
9 Jakub HuteraJakub Hutera 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 21 07.64 2.00
10 Vojtěch ČernohouzVojtěch Černohouz 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 07.67 1.00
11 Lukáš LangmannLukáš Langmann 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 27 07.73
12= Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 23 07.74
12= David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 31 07.74
14 Matyáš FicekMatyáš Ficek 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 07.76
15= Jakub DostálJakub Dostál 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 07.78
15= Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 07.78
15= Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 42 07.78
18 Jaroslav MalíkJaroslav Malík 10 TJ UničovTJ Uničov 30 07.88
19 Vojtěch KleislVojtěch Kleisl 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 25 07.96
20= Matyáš PořízkaMatyáš Pořízka 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 41 07.97
20= Antonín MlčochAntonín Mlčoch 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 36 07.97
20= Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 07.97
23 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 08.00
24 Bartoloměj StoklásekBartoloměj Stoklásek 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 47 08.05
25 Václav DostálVáclav Dostál 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.06
26 Michal HoplíčekMichal Hoplíček 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 17 08.07
27 Dominik StoklásekDominik Stoklásek 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 46 08.10
28 Jakub ŠpačekJakub Špaček 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 48 08.15
29= Michal VaníčekMichal Vaníček 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 50 08.16
29= Antonín RosákAntonín Rosák 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 43 08.16
31 Eliáš SchwetzEliáš Schwetz 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 44 08.22
32 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 08.32
33 Kryštof MéslKryštof Mésl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 34 08.36
34 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.42
35= Kryštof HubáčekKryštof Hubáček 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 20 08.56
35= Jakub MichalJakub Michal 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 35 08.56
37= Jiří SmékalJiří Smékal 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 45 08.57
37= Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 49 08.57
39 Antonín FrankAntonín Frank 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 08.58
40 Adam ŽvátoraAdam Žvátora 11 TJ UničovTJ Uničov 53 08.69
41 Lukáš BrefschneiderLukáš Brefschneider 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.75
42 Vít LantVít Lant 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 28 08.78
43 Šimon MazákŠimon Mazák 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 33 08.87
44 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 29 08.97
45 Šimon BendaŠimon Benda 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 09.00
46 Jan ZapletalJan Zapletal 13 TJ UničovTJ Uničov 51 09.06
47 Jakub ZárubaJakub Záruba 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 52 09.15
48 Matyáš MüllerMatyáš Müller 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38 09.35
49 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18 09.90
50 Dominik ChrudinaDominik Chrudina 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 22 09.93
51 Dominik HladišDominik Hladiš 11 TJ UničovTJ Uničov 16 10.16
MS Lukáš MrázekLukáš Mrázek 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 37 08.10
MS Daniel MatějčekDaniel Matějček 13 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 32 08.27
Celkem 53 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.18 11.00
2 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 64 07.22 9.00
3 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 30 07.30 8.00
4 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 40 07.60 7.00
5 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 54 07.61 6.00
6 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 26 07.66 5.00
7 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 42 07.69 4.00
8 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47 07.70 3.00
9 Blanka FeixováBlanka Feixová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 07.72 2.00
10 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 57 07.81 1.00
11= Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 24 07.86
11= Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 60 07.86
13 Anna HrazdírováAnna Hrazdírová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 07.89
14 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 07.91
15 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 07.99
16 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.01
17 Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.02
18= Karin MacurováKarin Macurová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 31 08.03
18= Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 61 08.03
20= Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 08.04
20= Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 29 08.04
22 Eliška JahodováEliška Jahodová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20 08.09
23 Linda MalaskováLinda Malasková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 33 08.10
24 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.13
25 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 63 08.20
26 Ema ŠkrabalováEma Škrabalová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 55 08.23
27= Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 32 08.26
27= Alexandra BerkováAlexandra Berková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.26
29 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 41 08.28
30= Erin PtáčkováErin Ptáčková 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 44 08.33
30= Karolína VaškůKarolína Vašků 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 62 08.33
32 Sofie MuchováSofie Muchová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 36 08.37
33 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 56 08.38
34 Denisa RežňákováDenisa Režňáková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46 08.39
35= Elen MatějčkováElen Matějčková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 34 08.44
35= Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 27 08.44
35= Kateřina EderováKateřina Ederová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 08.44
38= Adéla SchusterováAdéla Schusterová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 48 08.47
38= Natálie DubováNatálie Dubová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.47
38= Jolana SovadinováJolana Sovadinová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52 08.47
41 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 38 08.48
42 Tereza HuterováTereza Huterová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 19 08.51
43 Eleni ProtopapaEleni Protopapa 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 43 08.53
44= Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 35 08.55
44= Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 08.55
46 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 39 08.60
47 Kateřina ŠponarováKateřina Šponarová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 58 08.73
48 Michaela SigmundováMichaela Sigmundová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 49 08.78
49 Isabela ŽítkováIsabela Žítková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 67 08.80
50= Elena HetmánkováElena Hetmánková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 08.81
50= Eliška KopeckáEliška Kopecká 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 25 08.81
52 Karolína JalůvkováKarolína Jalůvková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 22 08.82
53 Tereza GregorováTereza Gregorová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 13 08.83
54 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 28 08.86
55 Beata HübnerováBeata Hübnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 18 08.89
56 Anna HodkováAnna Hodková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15 08.90
57 Elena ZápotockáElena Zápotocká 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 65 08.97
58 Karolína FriedelováKarolína Friedelová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 09.00
59 Aneta MusilováAneta Musilová 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 37 09.06
60 Anežka PurováAnežka Purová 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 45 09.07
61 Karla KnichalováKarla Knichalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23 09.24
62 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 53 09.48
63 Kristýna ŠvédováKristýna Švédová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 59 09.52
64 Anna SléžkováAnna Sléžková 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 51 09.56
65 Tereza ZorkováTereza Zorková 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 66 09.65
66 Adriana JakešováAdriana Jakešová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 21 10.23
MS Lucie SkyvováLucie Skyvová 13 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 50 08.44
Celkem 67 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.07 9.00
2 Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.54 4.00
3 Šimon BendaŠimon Benda 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 09.60 3.00
4 Martin PurMartin Pur 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 09.68
5 Marek NedělníkMarek Nedělník 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.88
6 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.05
7 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.63
8 Matyáš PořízkaMatyáš Pořízka 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek GreplMarek Grepl 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.94
2 Václav DostálVáclav Dostál 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.36
3 Jakub DostálJakub Dostál 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.39
4 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.70
5 Jakub ŠpačekJakub Špaček 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.76
6 Lukáš BrefschneiderLukáš Brefschneider 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.84
7 Michal HoplíčekMichal Hoplíček 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.22
8 Eliáš SchwetzEliáš Schwetz 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.43 7.00
2 Václav EsterkaVáclav Esterka 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.92
3 Michal VaníčekMichal Vaníček 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.13
4 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.69
5 Vít LantVít Lant 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.84
6 Matyáš FicekMatyáš Ficek 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 11.16
MS Lukáš MrázekLukáš Mrázek 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 10.00
MS Daniel MatějčekDaniel Matějček 13 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 11.90
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.47 6.00
2 Jiří ŠtrajtJiří Štrajt 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.64 2.00
3 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.00
4 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.43
5 Vojtěch VolnýVojtěch Volný 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.46
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.79
7 Jan SofkaJan Sofka 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.87
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.97 11.00
2 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.77
3 Jakub SikoraJakub Sikora 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.97
4 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.45
5 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.84
6 Eduard DospělEduard Dospěl 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.94
7 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl 13 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.02
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.65 1.00
2 Šimon KývalaŠimon Kývala 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.02
3 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.28
4 Matěj NovákMatěj Novák 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.43
5 Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 11.03
6 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 11.07
7 Jakub KořínekJakub Kořínek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.26
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.50 5.00
2 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.07
3 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.11
4 Jiří SmékalJiří Smékal 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.16
5 František SkoumalFrantišek Skoumal 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 10.35
6 Antonín RosákAntonín Rosák 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.89
7 Šimon MazákŠimon Mazák 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.82
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.37 8.00
2 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.78
3 Lukáš LangmannLukáš Langmann 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.79
4 Jaroslav MalíkJaroslav Malík 10 TJ UničovTJ Uničov 6 10.39
5 Gabriel BryndaGabriel Brynda 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.49
6 Dominik HladišDominik Hladiš 11 TJ UničovTJ Uničov 5 11.37
7 Šimon ŠímaŠimon Šíma 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.67
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (čt, 17.6.2021 - 15:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 10.14
2 David ZacpalDavid Zacpal 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 10.34
3 Tomáš DrápalTomáš Drápal 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 10.48
4 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 11.05
5 Vojtěch KleislVojtěch Kleisl 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 11.43
6 Jan ZapletalJan Zapletal 13 TJ UničovTJ Uničov 7 11.64
7 Adam ŽvátoraAdam Žvátora 11 TJ UničovTJ Uničov 1 11.75
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.97 11.00
2 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.07 9.00
3 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.37 8.00
4 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.43 7.00
5 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.47 6.00
6 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.50 5.00
7 Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.54 4.00
8 Šimon BendaŠimon Benda 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 09.60 3.00
9 Jiří ŠtrajtJiří Štrajt 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.64 2.00
10 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.65 1.00
11 Martin PurMartin Pur 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 09.68
12 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.77
13 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.78
14 Lukáš LangmannLukáš Langmann 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.79
15 Marek NedělníkMarek Nedělník 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.88
16 Václav EsterkaVáclav Esterka 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.92
17 Marek GreplMarek Grepl 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.94
18 Jakub SikoraJakub Sikora 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.97
19 Lukáš MrázekLukáš Mrázek 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 10.00
19 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.00
21 Šimon KývalaŠimon Kývala 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.02
22 Ondřej GreplOndřej Grepl 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.05
23 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.07
24 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.11
25 Michal VaníčekMichal Vaníček 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.13
26 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 10.14
27 Jiří SmékalJiří Smékal 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.16
28 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.28
29 David ZacpalDavid Zacpal 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 10.34
30 František SkoumalFrantišek Skoumal 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 10.35
31 Václav DostálVáclav Dostál 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.36
32 Jakub DostálJakub Dostál 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.39
32 Jaroslav MalíkJaroslav Malík 10 TJ UničovTJ Uničov 6 10.39
34 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.43
34 Matěj NovákMatěj Novák 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.43
36 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.45
37 Vojtěch VolnýVojtěch Volný 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.46
38 Tomáš DrápalTomáš Drápal 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 10.48
39 Gabriel BryndaGabriel Brynda 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.49
40 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.63
41 Matyáš PořízkaMatyáš Pořízka 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.66
42 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.69
43 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.70
44 Jakub ŠpačekJakub Špaček 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.76
45 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.79
46 Lukáš BrefschneiderLukáš Brefschneider 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.84
46 Vít LantVít Lant 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.84
46 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.84
49 Jan SofkaJan Sofka 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.87
50 Antonín RosákAntonín Rosák 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.89
51 Eduard DospělEduard Dospěl 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.94
52 Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 11.03
53 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 11.05
54 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 11.07
55 Matyáš FicekMatyáš Ficek 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 11.16
56 Michal HoplíčekMichal Hoplíček 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.22
57 Jakub KořínekJakub Kořínek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.26
58 Eliáš SchwetzEliáš Schwetz 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.34
59 Dominik HladišDominik Hladiš 11 TJ UničovTJ Uničov 5 11.37
60 Vojtěch KleislVojtěch Kleisl 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 11.43
61 Jan ZapletalJan Zapletal 13 TJ UničovTJ Uničov 7 11.64
62 Šimon ŠímaŠimon Šíma 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.67
63 Adam ŽvátoraAdam Žvátora 11 TJ UničovTJ Uničov 1 11.75
64 Šimon MazákŠimon Mazák 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.82
65 Daniel MatějčekDaniel Matějček 13 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 11.90
66 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl 13 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.02

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.14
2 Beata HübnerováBeata Hübnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 10.22
3 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.41
4 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.77
5 Kateřina ŠponarováKateřina Šponarová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.04
6 Blanka FeixováBlanka Feixová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.20
7 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.44
8 Tereza ZorkováTereza Zorková 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 11.49
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 09.34 8.00
2 Eliška JahodováEliška Jahodová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.76 3.00
3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.11
4 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.25
5 Tereza HuterováTereza Huterová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.81
6 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.81
7 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.87
8 Karolína VaškůKarolína Vašků 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BrzobohatáNela Brzobohatá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.33 9.00
2 Anna GregorováAnna Gregorová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.14
3 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.46
4 Zoe HajtmarováZoe Hajtmarová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.79
5 Elen MatějčkováElen Matějčková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 11.21
6 Adriana JakešováAdriana Jakešová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 11.22
7 Eliška KvapilováEliška Kvapilová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 11.36
8 Tereza GregorováTereza Gregorová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 11.58
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.34 7.00
2 Sára SeidlováSára Seidlová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.97
3 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.22
4 Kristýna ŠvédováKristýna Švédová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 10.61
5 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.68
6 Klaudie SpíchalováKlaudie Spíchalová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.71
MS Nela SléžkováNela Sléžková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.64
MS Lucie SkyvováLucie Skyvová 13 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 11.57
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.18 11.00
2 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.44 6.00
3 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.83
4 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.96
5 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.13
6 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.19
7 Denisa RežňákováDenisa Režňáková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.34
8 Eliška HorákováEliška Horáková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.85
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.08
2 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.09
3 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.51
4 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.58
5 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.63
6 Laura ŠpidlováLaura Špidlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.70
7 Karolína JordanovaKarolína Jordanova 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.04
8 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.60 5.00
2 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.06
3 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.20
4 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.37
5 Karin MacurováKarin Macurová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.56
6 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.57
7 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.88
8 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.98
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.64 4.00
2 Nicol KořínkováNicol Kořínková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.77 1.00
3 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.59
4 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.35
5 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.47
6 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 12.06
7 Karla KnichalováKarla Knichalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12.20
Alexandra GaurováAlexandra Gaurová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 13.25
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.02
2 Eleni ProtopapaEleni Protopapa 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.59
3 Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.65
4 Elena ZápotockáElena Zápotocká 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.73
5 Aneta MusilováAneta Musilová 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.87
6 Isabela ŽítkováIsabela Žítková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.23
7 Tea ZenzingerTea Zenzinger 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12.38
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 3 09.77 2.00
2 Adéla ŘezáčováAdéla Řezáčová 11 TJ UničovTJ Uničov 2 09.77
3 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.09
4 Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.20
5 Elena HetmánkováElena Hetmánková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.06
6 Jůlie VályováJůlie Vályová 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11.19
7 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.21
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie DusíkováJulie Dusíková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 10.28
2 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 10.57
3 Kamila FrnkováKamila Frnková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 10.73
4 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 10.80
5 Karolína JalůvkováKarolína Jalůvková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 10.81
6 Kateřina EderováKateřina Ederová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 10.84
Sabina MenšíkováSabina Menšíková 13 TJ UničovTJ Uničov 1 DNS
Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 1 10.06
2 Elena VavříkováElena Vavříková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 10.23
3 Michaela SigmundováMichaela Sigmundová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 10.91
4 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 11.14
5 Anna LolkováAnna Lolková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 11.41
6 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 11.53
7 Linda MalaskováLinda Malasková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 11.70
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.18 11.00
2 Nela BrzobohatáNela Brzobohatá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.33 9.00
3 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 09.34 8.00
3 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.34 7.00
5 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.44 6.00
6 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.60 5.00
7 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.64 4.00
8 Eliška JahodováEliška Jahodová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.76 3.00
9 Nicol KořínkováNicol Kořínková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.77 1.00
9 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 3 09.77 2.00
9 Adéla ŘezáčováAdéla Řezáčová 11 TJ UničovTJ Uničov 2 09.77
12 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.83
13 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.96
14 Sára SeidlováSára Seidlová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.97
15 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.02
16 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.06
16 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 1 10.06
18 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.08
19 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.09
19 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.09
21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.11
22 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.13
23 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.14
23 Anna GregorováAnna Gregorová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.14
25 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.19
26 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.20
26 Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.20
28 Beata HübnerováBeata Hübnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 10.22
28 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.22
30 Elena VavříkováElena Vavříková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 10.23
31 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.25
32 Julie DusíkováJulie Dusíková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 10.28
33 Denisa RežňákováDenisa Režňáková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.34
34 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.37
35 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.41
36 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.46
37 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.51
38 Karin MacurováKarin Macurová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.56
39 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.57
39 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 10.57
41 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.58
42 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.59
42 Eleni ProtopapaEleni Protopapa 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.59
44 Kristýna ŠvédováKristýna Švédová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 10.61
45 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.63
46 Nela SléžkováNela Sléžková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.64
47 Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.65
48 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.68
49 Laura ŠpidlováLaura Špidlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.70
50 Klaudie SpíchalováKlaudie Spíchalová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.71
51 Elena ZápotockáElena Zápotocká 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.73
51 Kamila FrnkováKamila Frnková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 10.73
53 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.77
54 Zoe HajtmarováZoe Hajtmarová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.79
55 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 10.80
56 Tereza HuterováTereza Huterová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.81
56 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.81
56 Karolína JalůvkováKarolína Jalůvková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 10.81
59 Kateřina EderováKateřina Ederová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 10.84
60 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.87
60 Aneta MusilováAneta Musilová 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.87
62 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.88
63 Michaela SigmundováMichaela Sigmundová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 10.91
64 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.98
65 Karolína VaškůKarolína Vašků 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.00
66 Kateřina ŠponarováKateřina Šponarová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.04
66 Karolína JordanovaKarolína Jordanova 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.04
68 Elena HetmánkováElena Hetmánková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.06
69 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 11.14
70 Jůlie VályováJůlie Vályová 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11.19
71 Blanka FeixováBlanka Feixová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.20
72 Elen MatějčkováElen Matějčková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 11.21
72 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.21
74 Adriana JakešováAdriana Jakešová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 11.22
75 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.28
76 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.35
77 Eliška KvapilováEliška Kvapilová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 11.36
78 Anna LolkováAnna Lolková 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 11.41
79 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.44
80 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.47
81 Tereza ZorkováTereza Zorková 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 11.49
82 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 11.53
83 Lucie SkyvováLucie Skyvová 13 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 11.57
84 Tereza GregorováTereza Gregorová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 11.58
85 Linda MalaskováLinda Malasková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 11.70
86 Eliška HorákováEliška Horáková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.85
87 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 12.06
88 Karla KnichalováKarla Knichalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12.20
89 Isabela ŽítkováIsabela Žítková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.23
90 Tea ZenzingerTea Zenzinger 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12.38
91 Alexandra GaurováAlexandra Gaurová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 13.25
Sabina MenšíkováSabina Menšíková 13 TJ UničovTJ Uničov 1 DNS
Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HrazdírováAnna Hrazdírová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 2:04.51 8.00
2 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:05.99 6.00
3 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:07.60 5.00
4 Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:09.78 2.00
5 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:10.51 1.00
6 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:14.93
7 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:17.78
8 Zoe HajtmarováZoe Hajtmarová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 11 2:20.64
9 Alexandra BerkováAlexandra Berková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:20.77
10 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 2:21.47
11 Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:22.32
12 Natálie DubováNatálie Dubová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:23.31
13 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:23.77
14 Karolína JalůvkováKarolína Jalůvková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 16 2:24.63
15 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 2:40.02
Nikol HofírkováNikol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 DNF
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:02.23 11.00
2 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:08.28 4.00
3 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 13 2:09.55 3.00
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 9 2:10.54
5 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 2:13.33
6 Anežka PurováAnežka Purová 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 14 2:14.23
7 Liliana KoutnáLiliana Koutná 10 TJ UničovTJ Uničov 5 2:14.85
8 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:16.30
9 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 11 2:18.36
10 Nicol KořínkováNicol Kořínková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:20.35
11 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 2:21.81
12 Linda MalaskováLinda Malasková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 2:31.13
13 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:35.90
Karolína JordanovaKarolína Jordanova 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:03.56 9.00
2 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:04.69 7.00
3 Ema ŠkrabalováEma Škrabalová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10 2:11.79
4 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:12.63
5 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:12.71
6 Anna SléžkováAnna Sléžková 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 2:18.98
7 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:20.16
8 Jolana SovadinováJolana Sovadinová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:24.38
9 Laura ŠpidlováLaura Špidlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:25.24
10 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:25.62
11 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 13 2:29.27
12 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 2:35.45
13 Jůlie VályováJůlie Vályová 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14 2:35.55
14 Michaela SigmundováMichaela Sigmundová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 2:40.70
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:02.23 11.00
2 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:03.56 9.00
3 Anna HrazdírováAnna Hrazdírová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 2:04.51 8.00
4 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:04.69 7.00
5 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:05.99 6.00
6 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:07.60 5.00
7 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:08.28 4.00
8 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 13 2:09.55 3.00
9 Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:09.78 2.00
10 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:10.51 1.00
11 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 9 2:10.54
12 Ema ŠkrabalováEma Škrabalová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10 2:11.79
13 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:12.63
14 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:12.71
15 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 2:13.33
16 Anežka PurováAnežka Purová 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 14 2:14.23
17 Liliana KoutnáLiliana Koutná 10 TJ UničovTJ Uničov 5 2:14.85
18 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:14.93
19 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:16.30
20 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:17.78
21 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 11 2:18.36
22 Anna SléžkováAnna Sléžková 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 2:18.98
23 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:20.16
24 Nicol KořínkováNicol Kořínková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:20.35
25 Zoe HajtmarováZoe Hajtmarová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 11 2:20.64
26 Alexandra BerkováAlexandra Berková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:20.77
27 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 2:21.47
28 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 2:21.81
29 Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:22.32
30 Natálie DubováNatálie Dubová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:23.31
31 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:23.77
32 Jolana SovadinováJolana Sovadinová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:24.38
33 Karolína JalůvkováKarolína Jalůvková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 16 2:24.63
34 Laura ŠpidlováLaura Špidlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:25.24
35 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:25.62
36 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 13 2:29.27
37 Linda MalaskováLinda Malasková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 2:31.13
38 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 2:35.45
39 Jůlie VályováJůlie Vályová 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14 2:35.55
40 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:35.90
41 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 2:40.02
42 Michaela SigmundováMichaela Sigmundová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 2:40.70
Nikol HofírkováNikol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 DNF
Karolína JordanovaKarolína Jordanova 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:50.75 9.00
2 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:56.39 6.00
3 Richard KlimčákRichard Klimčák 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:10.17
4 Jakub MichalJakub Michal 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 3:12.11
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 3:12.46
6 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:15.70
7 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:21.37
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:32.99
9 Eduard DospělEduard Dospěl 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:33.03
10 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl 13 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:41.59
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:48.18 11.00
2 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:52.49 8.00
3 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:55.16 7.00
4 Čeněk AndresČeněk Andres 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 1 2:58.08 5.00
5 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 2:58.36 4.00
6 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 3:06.74 3.00
7 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10 3:08.47 2.00
8 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:09.50 1.00
9 Jakub SikoraJakub Sikora 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:12.28
10 Lukáš LangmannLukáš Langmann 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 3:14.28
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:48.18 11.00
2 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:50.75 9.00
3 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:52.49 8.00
4 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:55.16 7.00
5 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:56.39 6.00
6 Čeněk AndresČeněk Andres 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 1 2:58.08 5.00
7 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 2:58.36 4.00
8 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 3:06.74 3.00
9 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10 3:08.47 2.00
10 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:09.50 1.00
11 Richard KlimčákRichard Klimčák 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:10.17
12 Jakub MichalJakub Michal 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 3:12.11
13 Jakub SikoraJakub Sikora 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:12.28
14 Matyáš MüllerMatyáš Müller 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 3:12.46
15 Lukáš LangmannLukáš Langmann 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 3:14.28
16 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:15.70
17 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:21.37
18 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:32.99
19 Eduard DospělEduard Dospěl 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:33.03
20 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl 13 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:41.59

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grepl, Dočkal, Nedělník, Juráček Grepl, Dočkal, Nedělník, Juráček Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.06 11.00
2 Kňáva, Kotyza, Esterka, Štrajt Kňáva, Kotyza, Esterka, Štrajt Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 36.83 9.00
3 Andres, Hansgut, Pavlíček, Zacpal Andres, Hansgut, Pavlíček, Zacpal Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 37.22 8.00
4 Smékal, Voborník, Hojgr, Pospíšil Smékal, Voborník, Hojgr, Pospíšil TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 37.99 7.00
5 Knap, Kocián, Sikora, Šajban Knap, Kocián, Sikora, Šajban Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 38.23 6.00
6 Brzobohatý, Čech, Lant, Michal Brzobohatý, Čech, Lant, Michal Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 39.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černohouz, Drápal, Dvořáček, Žák Černohouz, Drápal, Dvořáček, Žák Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 39.66 4.00
2 Grepl, Dostál, Dostál, Brefschneider Grepl, Dostál, Dostál, Brefschneider Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 39.69 3.00
3 Zlámal, Krejčí, Mazur, Sofka Zlámal, Krejčí, Mazur, Sofka Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 39.89 2.00
4 Koňařík, Mésl, Poučenský, Závrbský Koňařík, Mésl, Poučenský, Závrbský Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 42.52 1.00
5 Kadlčík, Mazák, Skoumal, Rosák Kadlčík, Mazák, Skoumal, Rosák TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 42.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grepl, Dočkal, Nedělník, Juráček Grepl, Dočkal, Nedělník, Juráček Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.06 11.00
2 Kňáva, Kotyza, Esterka, Štrajt Kňáva, Kotyza, Esterka, Štrajt Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 36.83 9.00
3 Andres, Hansgut, Pavlíček, Zacpal Andres, Hansgut, Pavlíček, Zacpal Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 37.22 8.00
4 Smékal, Voborník, Hojgr, Pospíšil Smékal, Voborník, Hojgr, Pospíšil TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 37.99 7.00
5 Knap, Kocián, Sikora, Šajban Knap, Kocián, Sikora, Šajban Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 38.23 6.00
6 Brzobohatý, Čech, Lant, Michal Brzobohatý, Čech, Lant, Michal Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 39.40 5.00
7 Černohouz, Drápal, Dvořáček, Žák Černohouz, Drápal, Dvořáček, Žák Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 39.66 4.00
8 Grepl, Dostál, Dostál, Brefschneider Grepl, Dostál, Dostál, Brefschneider Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 39.69 3.00
9 Zlámal, Krejčí, Mazur, Sofka Zlámal, Krejčí, Mazur, Sofka Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 39.89 2.00
10 Koňařík, Mésl, Poučenský, Závrbský Koňařík, Mésl, Poučenský, Závrbský Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 42.52 1.00
11 Kadlčík, Mazák, Skoumal, Rosák Kadlčík, Mazák, Skoumal, Rosák TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 42.59

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fendrychová, Kňávová, Stránělová, Švastalová Fendrychová, Kňávová, Stránělová, Švastalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.69 11.00
2 Berková, Kopecká, Kubíčková, Smékalová Berková, Kopecká, Kubíčková, Smékalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 37.70 8.00
3 Langrová, Krulíková, Jahodová, Dočkalová Langrová, Krulíková, Jahodová, Dočkalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 38.04 7.00
4 Brzobohatá, Seidlová, Spíchalová, Trávníčková Brzobohatá, Seidlová, Spíchalová, Trávníčková Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 38.25 5.00
5 Cabrnochová, Škrabalová, Vavříková, Viktorjeníková Cabrnochová, Škrabalová, Vavříková, Viktorjeníková Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 38.46 4.00
6 Frankovičová, Macurová, Vališová, Ptáčková Frankovičová, Macurová, Vališová, Ptáčková SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 39.45 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezáčová, Koutná, Pospíšilová, Hejtmanová Řezáčová, Koutná, Pospíšilová, Hejtmanová TJ UničovTJ Uničov 6 38.12 6.00
2 Hodková, Musilová, Protopapa, Hetmánková Hodková, Musilová, Protopapa, Hetmánková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 41.26
3 Hrazdírová, Ševčáková, Školová, Zedková Hrazdírová, Ševčáková, Školová, Zedková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.59
4 Feixová, Muchová, Špačková, Ovečková Feixová, Muchová, Špačková, Ovečková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 41.82
5 Hajtmarová, Švédová, Skyvová, Sléžková Hajtmarová, Švédová, Skyvová, Sléžková Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 41.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednaříková, Holnová, Krňávková, Režňáková Bednaříková, Holnová, Krňávková, Režňáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 36.90 9.00
2 Adamčíková, Březinová, Utěšená, Zdražilová Adamčíková, Březinová, Utěšená, Zdražilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 39.15 3.00
3 Beránková, Mikóczi, Pospíšilová, Vlachová Beránková, Mikóczi, Pospíšilová, Vlachová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 40.11 1.00
4 Bajcarová, Čespivová, Špačková, Zavadilová Bajcarová, Čespivová, Špačková, Zavadilová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 42.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fendrychová, Kňávová, Stránělová, Švastalová Fendrychová, Kňávová, Stránělová, Švastalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.69 11.00
2 Bednaříková, Holnová, Krňávková, Režňáková Bednaříková, Holnová, Krňávková, Režňáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 36.90 9.00
3 Berková, Kopecká, Kubíčková, Smékalová Berková, Kopecká, Kubíčková, Smékalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 37.70 8.00
4 Langrová, Krulíková, Jahodová, Dočkalová Langrová, Krulíková, Jahodová, Dočkalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 38.04 7.00
5 Řezáčová, Koutná, Pospíšilová, Hejtmanová Řezáčová, Koutná, Pospíšilová, Hejtmanová TJ UničovTJ Uničov 6 38.12 6.00
6 Brzobohatá, Seidlová, Spíchalová, Trávníčková Brzobohatá, Seidlová, Spíchalová, Trávníčková Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 38.25 5.00
7 Cabrnochová, Škrabalová, Vavříková, Viktorjeníková Cabrnochová, Škrabalová, Vavříková, Viktorjeníková Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 38.46 4.00
8 Adamčíková, Březinová, Utěšená, Zdražilová Adamčíková, Březinová, Utěšená, Zdražilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 39.15 3.00
9 Frankovičová, Macurová, Vališová, Ptáčková Frankovičová, Macurová, Vališová, Ptáčková SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 39.45 2.00
10 Beránková, Mikóczi, Pospíšilová, Vlachová Beránková, Mikóczi, Pospíšilová, Vlachová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 40.11 1.00
11 Hodková, Musilová, Protopapa, Hetmánková Hodková, Musilová, Protopapa, Hetmánková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 41.26
12 Hrazdírová, Ševčáková, Školová, Zedková Hrazdírová, Ševčáková, Školová, Zedková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.59
13 Feixová, Muchová, Špačková, Ovečková Feixová, Muchová, Špačková, Ovečková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 41.82
14 Hajtmarová, Švédová, Skyvová, Sléžková Hajtmarová, Švédová, Skyvová, Sléžková Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 41.93
15 Bajcarová, Čespivová, Špačková, Zavadilová Bajcarová, Čespivová, Špačková, Zavadilová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 42.25

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albert KesslerAlbert Kessler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 13 PB 4.12 11.00
2 Jan RychteckýJan Rychtecký
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
10 28 PB 4.10 9.00
3 Radek MazurRadek Mazur
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 22 PB 3.93 8.00
4 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 26 PB 3.93 7.00
5 Matyas ŠajbanMatyas Šajban
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 32 PB 3.88 6.00
6 Čeněk AndresČeněk Andres
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 1 PB 3.83 5.00
7 Václav PecháčekVáclav Pecháček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
11 25 PB 3.78 4.00
8 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 19 PB 3.76 3.00
9 Vojtěch MalaskaVojtěch Malaska
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 21 PB 3.70 2.00
10 Jonáš ZávrbskýJonáš Závrbský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 36 PB 3.53 1.00
11 Richard KlimčákRichard Klimčák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 15 PB 3.49
12 Tomáš HubTomáš Hub
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 8 PB 3.38
13= Jakub KnapJakub Knap
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 16 PB 3.37
13= Štěpán KadlčíkŠtěpán Kadlčík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
11 11 PB 3.37
15 Dominik ChrudinaDominik Chrudina
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 10 PB 3.36
16= David KoňaříkDavid Koňařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 17 PB 3.33
16= Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 33 PB 3.33
18= Šimon BendaŠimon Benda
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
12 2 PB 3.27
18= Václav ČechVáclav Čech
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 4 PB 3.27
18= Šimon KývalaŠimon Kývala
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 20 PB 3.27
21 František SkoumalFrantišek Skoumal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
11 29 PB 3.24
22 Matěj NovákMatěj Novák
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 24 PB 3.23
23 Vojtěch VolnýVojtěch Volný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 34 PB 3.20
24 Gabriel BryndaGabriel Brynda
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
12 3 PB 3.18
25 Bartoloměj StoklásekBartoloměj Stoklásek
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 30 PB 3.12
26 Vojtěch ČernohouzVojtěch Černohouz
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 5 PB 3.06
27 Kryštof HubáčekKryštof Hubáček
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 9 PB 3.02
28 Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 31 PB 3.01
29 Vojtěch KleislVojtěch Kleisl
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 14 PB 3.00
30 Eduard DospělEduard Dospěl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 6 PB 2.95
31 Jakub ZárubaJakub Záruba
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 35 PB 2.78
32 Jakub KořínekJakub Kořínek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 18 PB 2.65
33 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
13 7 PB 2.63
34 Kryštof MéslKryštof Mésl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 23 PB 2.58
Oto RůžičkaOto Růžička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 27 DNS
Filip KapaňaFilip Kapaňa
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
12 12 NM
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie KubicováSofie Kubicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 21 PB 4.08 11.00
2 Adéla ŘezáčováAdéla Řezáčová
TJ UničovTJ Uničov
11 29 PB 4.04 9.00
3 Laura FendrychováLaura Fendrychová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 6 PB 3.83 8.00
4 Gabriela SovováGabriela Sovová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 32 PB 3.82 7.00
5 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 16 PB 3.75 6.00
6 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 2 PB 3.72 5.00
7 Anna KrňávkováAnna Krňávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 20 PB 3.66 4.00
8 Ester BednaříkováEster Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 1 PB 3.63 3.00
9 Liliana KoutnáLiliana Koutná
TJ UničovTJ Uničov
10 19 PB 3.61 2.00
10 Adéla FoukalováAdéla Foukalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
11 7 PB 3.58 1.00
11 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 38 PB 3.54
12 Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 28 PB 3.52
13 Veronika KopeckáVeronika Kopecká
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 18 PB 3.46
14 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 26 PB 3.43
15 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 37 PB 3.39
16 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 39 PB 3.33
17 Anna HodkováAnna Hodková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 13 PB 3.30
18 Kristýna BřezinováKristýna Březinová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 4 PB 3.29
19 Hana BřezovskáHana Březovská
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 5 PB 3.27
20 Sofie ZedkováSofie Zedková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 43 PB 3.25
21 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 35 PB 3.21
22 Sára SedláčkováSára Sedláčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 30 PB 3.20
23 Laura ŠpidlováLaura Špidlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 36 PB 3.19
24 Klaudie SpíchalováKlaudie Spíchalová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 33 PB 3.18
25 Sabina MenšíkováSabina Menšíková
TJ UničovTJ Uničov
13 24 PB 3.17
26 Kamila FrnkováKamila Frnková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 9 PB 3.13
27 Anna GregorováAnna Gregorová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 11 PB 3.08
28= Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 12 PB 2.93
28= Anna LolkováAnna Lolková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 22 PB 2.93
30 Aneta ZavadilováAneta Zavadilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 42 PB 2.88
31 Hana MikulkováHana Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 25 PB 2.86
32 Elen MatějčkováElen Matějčková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 23 PB 2.83
33 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
11 27 PB 2.79
34 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 34 PB 2.77
35 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 3 PB 2.75
36 Karla KnichalováKarla Knichalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 17 PB 2.54
37 Elena ZápotockáElena Zápotocká
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 41 PB 2.53
38 Alexandra GaurováAlexandra Gaurová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 10 PB 2.47
39 Tea ZenzingerTea Zenzinger
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 44 PB 2.44
40 Karolína FriedelováKarolína Friedelová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
11 8 PB 2.28
41 Eliška HorákováEliška Horáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 15 PB 2.22
Nikol HofírkováNikol Hofírková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 14 DNS
Elena VavříkováElena Vavříková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 40 NM
MS Nela SléžkováNela Sléžková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 31 PB 2.95
Celkem 44 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠtrajtJiří Štrajt
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 30 PB 41.50 - 11.00
2 David ZacpalDavid Zacpal
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 32 PB 36.50 - 9.00
3 David HojgrDavid Hojgr
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 8 PB 36.10 - 8.00
4 Jan DočkalJan Dočkal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 3 PB 35.80 - 7.00
5 Martin PurMartin Pur
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 26 PB 33.40 - 6.00
6 Václav ČechVáclav Čech
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 2 PB 33.20 - 5.00
7 Václav EsterkaVáclav Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 4 PB 32.30 - 4.00
8 Vojtěch MalaskaVojtěch Malaska
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 19 PB 31.60 - 3.00
9 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 31 PB 30.20 - 2.00
10 Jakub HuteraJakub Hutera
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 11 PB 28.50 - 1.00
11 Filip KapaňaFilip Kapaňa
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
12 14 PB 27.60 -
12 Antonín MlčochAntonín Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 23 PB 26.50 -
13 Matyáš FicekMatyáš Ficek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 5 PB 25.90 -
14 Gabriel BryndaGabriel Brynda
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
12 1 PB 25.20 -
15 Jan SofkaJan Sofka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 28 PB 25.00 -
16 Jonáš ZávrbskýJonáš Závrbský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 35 PB 24.80 -
17 Matyáš MüllerMatyáš Müller
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 24 PB 24.60 -
18 Lukáš KociánLukáš Kocián
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 16 PB 24.40 -
19 Šimon KývalaŠimon Kývala
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 18 PB 24.10 -
20 Adam MálekAdam Málek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 20 PB 23.50 -
21 Jaroslav MalíkJaroslav Malík
TJ UničovTJ Uničov
10 21 PB 23.50 -
22 Štěpán KadlčíkŠtěpán Kadlčík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
11 13 PB 23.20 -
23 Šimon ŠímaŠimon Šíma
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
12 29 PB 23.00 -
24 Richard KlimčákRichard Klimčák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 15 PB 22.40 -
25 Dominik ChrudinaDominik Chrudina
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 12 PB 22.40 -
26 Ivo ŽákIvo Žák
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 36 PB 22.30 -
27 Jakub KořínekJakub Kořínek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 17 PB 19.20 -
28 Jan ZapletalJan Zapletal
TJ UničovTJ Uničov
13 33 PB 19.00 -
29 Jakub ZárubaJakub Záruba
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 34 PB 17.50 -
30 David HorákDavid Horák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 9 PB 16.80 -
31 Kryštof HubáčekKryštof Hubáček
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 10 PB 16.40 -
32 Antonín FrankAntonín Frank
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 6 PB 16.20 -
33 Matěj NovákMatěj Novák
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 25 PB 15.00 -
34 Dominik HladišDominik Hladiš
TJ UničovTJ Uničov
11 7 PB 14.20 -
35 Miroslav MašteraMiroslav Maštera
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 22 PB 13.90 -
36 Adam ŽvátoraAdam Žvátora
TJ UničovTJ Uničov
11 37 PB 12.00 -
Oto RůžičkaOto Růžička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 27 DNS -
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 48 PB 36.50 11.00
2 Barbora SmékalováBarbora Smékalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 34 PB 33.00 9.00
3 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 38 PB 31.00 8.00
4 Sára DudováSára Dudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 6 PB 30.40 7.00
5 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 5 PB 27.50 6.00
6 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 39 PB 26.80 5.00
7 Julie DusíkováJulie Dusíková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 7 PB 26.70 4.00
8 Sofie SkyvováSofie Skyvová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 33 PB 24.70 3.00
9 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
10 43 PB 23.10 2.00
10 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 37 PB 22.80 1.00
11= Anna GregorováAnna Gregorová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 11 PB 22.40
11= Karolína ZdražilováKarolína Zdražilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 46 PB 22.40
13 Kristýna BřezinováKristýna Březinová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 3 PB 21.80
14 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 36 PB 21.20
15 Karolína VaškůKarolína Vašků
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 41 PB 21.00
16 Simona BurešováSimona Burešová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 4 PB 20.40
17 Eliška KvapilováEliška Kvapilová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 21 PB 19.70
18 Izabela MikócziIzabela Mikóczi
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 24 PB 19.40
19= Anna ZaorálkováAnna Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 44 PB 19.00
19= Anna LolkováAnna Lolková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 22 PB 19.00
21 Jolana SovadinováJolana Sovadinová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 35 PB 18.50
22 Bára PospíšilováBára Pospíšilová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
11 26 PB 18.40
23= Sára SeidlováSára Seidlová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 31 PB 18.00
23= Aneta ZavadilováAneta Zavadilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 45 PB 18.00
25 Erin PtáčkováErin Ptáčková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 27 PB 17.60
26 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 42 PB 17.40
27= Natálie HájkováNatálie Hájková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 13 PB 16.90
27= Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 14 PB 16.90
29= Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 30 PB 16.70
29= Nicol KořínkováNicol Kořínková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 20 PB 16.70
29= Karolína FriedelováKarolína Friedelová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
11 8 PB 16.70
32 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 2 PB 16.00
33= Eliška HorákováEliška Horáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 17 PB 15.70
33= Jůlie VályováJůlie Vályová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
12 40 PB 15.70
35 Markéta MachylováMarkéta Machylová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 23 PB 15.20
36= Anežka PurováAnežka Purová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
12 28 PB 15.00
36= Kamila FrnkováKamila Frnková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 9 PB 15.00
36= Anna NovákováAnna Nováková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 25 PB 15.00
39 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
12 19 PB 14.20
40= Beata HübnerováBeata Hübnerová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
13 18 PB 13.00
40= Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
11 29 PB 13.00
42 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 1 PB 12.80
43 Tereza GregorováTereza Gregorová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 12 PB 12.70
44 Alexandra GaurováAlexandra Gaurová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 10 PB 12.30
45 Tea ZenzingerTea Zenzinger
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 47 PB 12.10
Nikol HofírkováNikol Hofírková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 16 DNS
Elena HetmánkováElena Hetmánková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
11 15 DNS
MS Lucie SkyvováLucie Skyvová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
13 32 PB 14.60
Celkem 48 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VaníčekMichal Vaníček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 20 PB 12.50 11.00
2 Tomáš DrápalTomáš Drápal
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 2 PB 10.60 9.00
3 Filip KapaňaFilip Kapaňa
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
12 7 PB 10.40 8.00
4 Jakub HuteraJakub Hutera
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 6 PB 10.40 7.00
5 Martin PurMartin Pur
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 13 PB 10.10 6.00
6 Kryštof GlaicKryštof Glaic
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 3 PB 09.60 5.00
7 Vojtěch MalaskaVojtěch Malaska
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 9 PB 09.60 4.00
8 David MarešDavid Mareš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 10 PB 09.50 3.00
9 Šimon ŠímaŠimon Šíma
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
12 18 PB 09.40 2.00
10 Bartoloměj StoklásekBartoloměj Stoklásek
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 16 PB 09.40 1.00
11 Ivo ŽákIvo Žák
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 22 PB 09.30
12 Matěj GlaicMatěj Glaic
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 4 PB 08.90
13 Jakub ŠpačekJakub Špaček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 19 PB 08.60
14 Eliáš SchwetzEliáš Schwetz
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 14 PB 08.50
15= Michal HoplíčekMichal Hoplíček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 5 PB 08.10
15= Vojtěch VolnýVojtěch Volný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 21 PB 08.10
17= Antonín MlčochAntonín Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 11 PB 08.00
17= Lukáš KociánLukáš Kocián
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 8 PB 08.00
19 Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 17 PB 07.50
20 Matyáš PořízkaMatyáš Pořízka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 12 PB 07.20
21 Jakub ČervenýJakub Červený
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 1 PB 06.80
Jan SofkaJan Sofka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 15 DNS
Celkem 22 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 17.6.2021 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 23 PB 19.70 11.00
2 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 20 PB 13.10 9.00
3 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 14 PB 11.70 8.00
4 Valerie PírkováValerie Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 13 PB 11.70 7.00
5 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 1 PB 10.60 6.00
6 Julie DusíkováJulie Dusíková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
11 4 PB 09.60 5.00
7 Natálie DubováNatálie Dubová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 2 PB 09.10 4.00
8 Kateřina ŠponarováKateřina Šponarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 19 PB 09.00 3.00
9 Eliška KvapilováEliška Kvapilová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 9 PB 08.90 2.00
10 Izabela MikócziIzabela Mikóczi
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 10 PB 08.10 1.00
11 Adéla SchusterováAdéla Schusterová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 16 PB 08.00
12 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 21 PB 07.60
13 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 8 PB 07.50
14 Karolína ZdražilováKarolína Zdražilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 22 PB 07.20
15 Sára DudováSára Dudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 3 PB 07.00
16 Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
10 15 PB 06.90
17= Kateřina OrálkováKateřina Orálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 12 PB 06.60
17= Monika ŠocováMonika Šocová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 18 PB 06.60
19 Kateřina EderováKateřina Ederová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
10 5 PB 06.10
20 Tereza ZorkováTereza Zorková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
12 24 PB 06.00
21 Karolína JordanovaKarolína Jordanova
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 7 PB 05.80
22 Sofie SkyvováSofie Skyvová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 17 PB 05.70
23 Sofie MuchováSofie Muchová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 11 PB 05.50
24 Tereza HuterováTereza Huterová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 6 PB 04.90
Celkem 24 závodníků