Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A

Roztoky (3. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.15
2 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.71
3 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.93
4 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.10
5 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.67
2 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.40
3 Tobiáš RezekTobiáš Rezek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.82
4 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.00
5 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.50
2 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 08.87
3 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.45
4 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.55
5 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 10.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 08.82
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.87
3 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.71
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.98
5 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.33
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 08.64
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 09.35
4 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.48
5 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 09.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.18
2 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 09.44
3 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.88
4 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.95
5 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.98
2 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.42
3 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.44
4 Adam RatiborskýAdam Ratiborský 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.25
5 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.22
2 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.44
3 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 10.19
4 Karel KarásekKarel Karásek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 10.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 3.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.47
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.63
3 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 10.09
4 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.15
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.33
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.50
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 08.64
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.67
6 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 08.82
7 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 08.87
7 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.87
9 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.98
10 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.18
11 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.22
12 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 09.35
13 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.40
14 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.42
15 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 09.44
15 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.44
15 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.44
18 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.45
19 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.47
20 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.48
21 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.55
22 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.63
23 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 09.69
24 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.71
24 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.71
26 Tobiáš RezekTobiáš Rezek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.82
27 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.88
28 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.93
29 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.95
30 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.98
31 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.00
32 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 10.09
33 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.10
34 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.13
35 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 10.14
36 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.19
36 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 10.19
38 Adam RatiborskýAdam Ratiborský 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.25
39 Karel KarásekKarel Karásek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 10.29
40 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.40
41 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.44
42 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.58
43 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.71

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.21 11.00
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.27 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.45 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 08.60 7.00
Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 3.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 08.69 5.00
2 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 08.79 4.00
3 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.91 3.00
4 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.91 2.00
5 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.24 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.9.2021 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.45 11.00
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.63 9.00
3 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.66 8.00
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.72 7.00
5 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 SB 08.77 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 3.9.2021 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.75 5.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.98 4.00
3 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 SB 08.98 3.00
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.98 2.00
5 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 08.43
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.51
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.34
4 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.74
5 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 08.71
2 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.61
3 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.86
4 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 10.02
5 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.81
2 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 09.40
3 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.53
4 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.90
5 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.18
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.56
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
4 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.96
5 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.90
2 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.53
3 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.95
4 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 10.07
5 Tereza KrausováTereza Krausová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 10.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.03
2 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.12
3 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.50
4 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.85
5 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.95
2 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 09.65
3 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.84
4 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 PB 10.11
5 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.08
2 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 09.60
3 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.68
4 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.69
5 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 10.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.99
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.40
3 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.66
4 Kristina PuchalováKristina Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 09.83
5 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 10.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.54
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.18
3 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.47
4 Barbora BraslavováBarbora Braslavová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.91
5 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.11
2 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.15
3 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.68
4 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 10.16
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.94
2 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.15
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.40
4 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.73
5 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (pá, 3.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.68
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.73
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.61
4 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 PB 10.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 08.43
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.51
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.54
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 08.71
5 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.81
6 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.90
7 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.94
8 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.95
9 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.99
10 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.03
11 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.08
12 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.11
13 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.12
14 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.15
14 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.15
16 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.18
16 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.18
18 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.34
19 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 09.40
19 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.40
19 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.40
22 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.47
23 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.50
24 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.53
24 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.53
26 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.56
27 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 09.60
28 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.61
29 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
30 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 09.65
31 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.66
32 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.68
32 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.68
32 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.68
35 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.69
36 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.73
37 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.74
38 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 09.81
39 Kristina PuchalováKristina Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 09.83
40 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.84
41 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.85
42 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.86
43 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.90
44 Barbora BraslavováBarbora Braslavová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.91
45 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.95
46 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.96
47 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 10.02
48 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 10.07
49 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 10.10
50 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 PB 10.11
51 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.12
52 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 10.16
53 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 10.19
54 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.27
55 Tereza KrausováTereza Krausová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 10.44
56 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.49
57 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.61
58 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.64
59 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.73
59 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.73
61 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.77
62 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 PB 10.83
63 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.33

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 46.49 8.00
2 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 51.16 3.00
3 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 53.09
4 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 57.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.86 4.00
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 51.96
3 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 56.65
4 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 59.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 51.38 1.00
2 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.31
3 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 56.47
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 56.86
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 44.00 11.00
2 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.68
3 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 60.48
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 45.87 9.00
2 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 48.23 6.00
3 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 56.38
4 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 62.44
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 47.42 7.00
2 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 48.59 5.00
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.96
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 3.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.31 2.00
2 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 52.46
3 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 54.13
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 44.00 11.00
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 45.87 9.00
3 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 46.49 8.00
4 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 47.42 7.00
5 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 48.23 6.00
6 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 48.59 5.00
7 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.86 4.00
8 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 51.16 3.00
9 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.31 2.00
10 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 51.38 1.00
11 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.68
12 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 51.96
12 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.96
14 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 52.46
15 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 53.09
16 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 54.13
17 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.31
18 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 56.38
19 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 56.47
20 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 56.65
21 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 56.86
22 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 57.96
23 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 59.47
24 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 60.48
25 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 62.44

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 46.33 11.00
2 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 51.95 3.00
3 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.39
4 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 57.65
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 49.32 7.00
2 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 51.18 5.00
3 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 55.52
4 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 58.28
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 53.74 1.00
2 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 55.38
3 Tereza KrausováTereza Krausová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 60.80
4 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 62.15
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 47.53 9.00
2 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 53.11 2.00
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.47
2 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.78
3 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 58.69
4 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 60.46
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 47.71 8.00
2 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 49.77 6.00
3 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 51.34 4.00
4 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 60.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 46.33 11.00
2 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 47.53 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 47.71 8.00
4 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 49.32 7.00
5 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 49.77 6.00
6 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 51.18 5.00
7 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 51.34 4.00
8 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 51.95 3.00
9 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 53.11 2.00
10 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 53.74 1.00
11 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.47
12 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 55.38
13 Emma LedvinováEmma Ledvinová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 55.52
14 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.39
15 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.78
16 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 57.65
17 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 58.28
18 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 58.69
19 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 60.46
20 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 60.79
21 Tereza KrausováTereza Krausová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 60.80
22 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 62.15

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:30.50 11.00
2 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:40.41 8.00
3 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:40.44 7.00
4 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 SB 2:41.11 6.00
5 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 2:44.39 5.00
6 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:45.72 4.00
7 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 2:47.62
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:09.80
1 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:38.41 9.00
2 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:45.76 3.00
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:46.30 2.00
4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 2:47.04 1.00
5 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:56.21
6 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:56.43
7 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 3:18.53
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:30.50 11.00
2 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:38.41 9.00
3 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:40.41 8.00
4 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:40.44 7.00
5 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 SB 2:41.11 6.00
6 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 2:44.39 5.00
7 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:45.72 4.00
8 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:45.76 3.00
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:46.30 2.00
10 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 2:47.04 1.00
11 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 2:47.62
12 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:56.21
13 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:56.43
14 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:09.80
15 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 3:18.53

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:38.34 11.00
2 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:40.13 9.00
3 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:40.16 8.00
4 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 2:43.13 7.00
5 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:44.35 5.00
6 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 2:46.19 3.00
7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 PB 2:46.37 2.00
8 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 PB 2:47.22 1.00
9 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:48.80
10 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 2:54.77
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:44.27 6.00
2 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 2:45.81 4.00
3 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:47.36
4 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:06.53
5 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:10.91
6 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:15.80
7 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:18.67
8 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 3:23.29
9 Kateřina HatinováKateřina Hatinová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:25.92
10 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:36.48
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:38.34 11.00
2 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:40.13 9.00
3 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:40.16 8.00
4 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 2:43.13 7.00
5 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:44.27 6.00
6 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:44.35 5.00
7 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 2:45.81 4.00
8 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 2:46.19 3.00
9 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 PB 2:46.37 2.00
10 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 PB 2:47.22 1.00
11 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:47.36
12 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:48.80
13 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 2:54.77
14 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:06.53
15 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:10.91
16 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:15.80
17 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:18.67
18 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 3:23.29
19 Kateřina HatinováKateřina Hatinová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:25.92
20 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:36.48

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.79 11.00
2 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.03 9.00
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 11.18 7.00
4 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.36 3.00
5 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 11.46 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.30 4.50
2 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.58 1.00
3 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 11.85
4 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel OndřichKarel Ondřich 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 11.04 8.00
2 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 11.30 4.50
3 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 12.03
4 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 12.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 13.14
2 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.39
3 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.46
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 13.46
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.29 6.00
2 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.11
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.24
4 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.79 11.00
2 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.03 9.00
3 Karel OndřichKarel Ondřich 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 11.04 8.00
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 11.18 7.00
5 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.29 6.00
6 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.30 4.50
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 11.30 4.50
8 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.36 3.00
9 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 11.46 2.00
10 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.58 1.00
11 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 11.85
12 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.00
13 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 12.03
14 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.11
15 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.24
16 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 12.35
17 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.66
18 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 13.14
19 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.39
20 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.46
20 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 13.46

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.53 11.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.58 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.75 8.00
4 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 11.02 7.00
5 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 11.22 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 11.52 4.00
2 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.81 3.00
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.90 1.00
4 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 12.02
5 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 12.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 11.88 2.00
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 12.24
3 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.35
4 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 12.49
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.51
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 12.28
2 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.44
3 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 12.57
4 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 12.58
5 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 PB 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 3.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 11.23 5.00
2 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 13.34
3 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.70
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 15.58
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 3.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.31
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 14.08
3 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 14.93
4 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 16.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.53 11.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.58 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.75 8.00
4 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 11.02 7.00
5 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 11.22 6.00
6 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 11.23 5.00
7 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 11.52 4.00
8 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.81 3.00
9 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 11.88 2.00
10 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.90 1.00
11 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 12.02
12 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 12.24
13 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 12.28
14 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.35
15 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.44
16 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 12.49
17 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.51
18 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 12.57
19 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 12.58
20 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 12.67
21 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 PB 13.00
22 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.31
23 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 13.34
24 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.70
25 Kateřina BožkováKateřina Božková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 14.08
26 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 14.93
27 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 15.58
28 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 16.02

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Delín, Hradský, Mařík, Truhlář Delín, Hradský, Mařík, Truhlář A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.62 11.00
2 Illner, Kučera, Mikula, Piš Illner, Kučera, Mikula, Piš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.29 8.00
3 Bečka, Czadera, Johanides, Matas Bečka, Czadera, Johanides, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 35.15 5.00
4 Janovský, Kysilka, Pešice, Veverka Janovský, Kysilka, Pešice, Veverka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 38.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimek, Šamšula, Vocílka, Zápotocký Šimek, Šamšula, Vocílka, Zápotocký SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 33.33 9.00
2 Bohuš, Hrach, Mrůzek, Záveský Bohuš, Hrach, Mrůzek, Záveský Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 34.63 7.00
3 Kvapil, Lipert, Tatíček, Záruba Kvapil, Lipert, Tatíček, Záruba A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 35.01 6.00
4 Guzdek, Košař, Lachman, Sedláček Guzdek, Košař, Lachman, Sedláček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.61 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kutlák, Marek, Michálek, Volf Kutlák, Marek, Michálek, Volf SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.80 3.00
2 Hurych, Lachman, Rambousek, Prokeš Hurych, Lachman, Rambousek, Prokeš A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.99 2.00
3 Hotový, Kolbaba, Lébl, Navarčík Hotový, Kolbaba, Lébl, Navarčík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 37.76 1.00
4 Netřeba, Čtyroký, Čurda, Ratiborský Netřeba, Čtyroký, Čurda, Ratiborský Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 42.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karásek, Kepka, Manda, Vojtěch Karásek, Kepka, Manda, Vojtěch SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 38.11
2 Karel, Křížek, Najman, Fait Karel, Křížek, Najman, Fait A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 38.52
3 Duchoslav, Pergelt, Rezek, Vácha Duchoslav, Pergelt, Rezek, Vácha SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 38.60
4 Čáp, Herbs, Bačina, Vereš Čáp, Herbs, Bačina, Vereš A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 39.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Delín, Hradský, Mařík, Truhlář Delín, Hradský, Mařík, Truhlář A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.62 11.00
2 Šimek, Šamšula, Vocílka, Zápotocký Šimek, Šamšula, Vocílka, Zápotocký SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 33.33 9.00
3 Illner, Kučera, Mikula, Piš Illner, Kučera, Mikula, Piš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.29 8.00
4 Bohuš, Hrach, Mrůzek, Záveský Bohuš, Hrach, Mrůzek, Záveský Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 34.63 7.00
5 Kvapil, Lipert, Tatíček, Záruba Kvapil, Lipert, Tatíček, Záruba A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 35.01 6.00
6 Bečka, Czadera, Johanides, Matas Bečka, Czadera, Johanides, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 35.15 5.00
7 Guzdek, Košař, Lachman, Sedláček Guzdek, Košař, Lachman, Sedláček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.61 4.00
8 Kutlák, Marek, Michálek, Volf Kutlák, Marek, Michálek, Volf SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.80 3.00
9 Hurych, Lachman, Rambousek, Prokeš Hurych, Lachman, Rambousek, Prokeš A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.99 2.00
10 Hotový, Kolbaba, Lébl, Navarčík Hotový, Kolbaba, Lébl, Navarčík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 37.76 1.00
11 Karásek, Kepka, Manda, Vojtěch Karásek, Kepka, Manda, Vojtěch SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 38.11
12 Janovský, Kysilka, Pešice, Veverka Janovský, Kysilka, Pešice, Veverka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 38.38
13 Karel, Křížek, Najman, Fait Karel, Křížek, Najman, Fait A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 38.52
14 Duchoslav, Pergelt, Rezek, Vácha Duchoslav, Pergelt, Rezek, Vácha SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 38.60
15 Čáp, Herbs, Bačina, Vereš Čáp, Herbs, Bačina, Vereš A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 39.64
16 Netřeba, Čtyroký, Čurda, Ratiborský Netřeba, Čtyroký, Čurda, Ratiborský Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 42.42

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 33.21 11.00
2 Andresová, Hanousková, Kubánková, Obstová Andresová, Hanousková, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 33.49 9.00
3 Achberger, Nademlejnská, Vykysalá, Rojíková Achberger, Nademlejnská, Vykysalá, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.99 7.00
4 Falcníková, Laňková, Šnoblová, Machová Falcníková, Laňková, Šnoblová, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 35.58 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlíková, Krejčí, Vosyková, Plachá Kadlíková, Krejčí, Vosyková, Plachá A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.98 8.00
2 Angelisová, Ambrožová, Jelínková, Karasová Angelisová, Ambrožová, Jelínková, Karasová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 34.30 6.00
3 Fistrová, Krejsová, Humlová, Spoustová Fistrová, Krejsová, Humlová, Spoustová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 35.44 4.00
4 Burianová, Čížková, Kotlínová, Sýkorová Burianová, Čížková, Kotlínová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 38.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Houdková, Koukalová, Půbalová, Šebková Houdková, Koukalová, Půbalová, Šebková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 35.14 5.00
2 Bohuslavová, Gärtnerová, Ludwigová, Staňková Bohuslavová, Gärtnerová, Ludwigová, Staňková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 36.94
3 Čadková, Hermannová, Koktová, Ševčíková Čadková, Hermannová, Koktová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 37.04
4 Braslavová, Duníková, Hradská, Caisová Braslavová, Duníková, Hradská, Caisová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 37.82
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamová, Blažkovcová, Reichlová, Vaiglová Adamová, Blažkovcová, Reichlová, Vaiglová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 35.65 2.00
2 Doupalová, Jandurová, Krátká, Krčilová Doupalová, Jandurová, Krátká, Krčilová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 36.25 1.00
3 Hlinská, Majerová, Palupčíková, Puchalová Hlinská, Majerová, Palupčíková, Puchalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 40.08
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 3.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová, Schierová Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová, Schierová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 36.93
2 Kottová, Mráčková, Vostracká, Rampasová Kottová, Mráčková, Vostracká, Rampasová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 36.97
3 Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 39.59
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 3.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grešlová, Opatová, Opatová, Staňková Grešlová, Opatová, Opatová, Staňková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.89
2 Božková, Krotká, Pavlíková, Šindelářová Božková, Krotká, Pavlíková, Šindelářová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.52
3 Fričová, Kočová, Krausová, Ledvinová Fričová, Kočová, Krausová, Ledvinová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 38.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová Čurdová, Holubová, Kyjanková, Vintrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 33.21 11.00
2 Andresová, Hanousková, Kubánková, Obstová Andresová, Hanousková, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 33.49 9.00
3 Kadlíková, Krejčí, Vosyková, Plachá Kadlíková, Krejčí, Vosyková, Plachá A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.98 8.00
4 Achberger, Nademlejnská, Vykysalá, Rojíková Achberger, Nademlejnská, Vykysalá, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.99 7.00
5 Angelisová, Ambrožová, Jelínková, Karasová Angelisová, Ambrožová, Jelínková, Karasová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 34.30 6.00
6 Houdková, Koukalová, Půbalová, Šebková Houdková, Koukalová, Půbalová, Šebková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 35.14 5.00
7 Fistrová, Krejsová, Humlová, Spoustová Fistrová, Krejsová, Humlová, Spoustová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 35.44 4.00
8 Falcníková, Laňková, Šnoblová, Machová Falcníková, Laňková, Šnoblová, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 35.58 3.00
9 Adamová, Blažkovcová, Reichlová, Vaiglová Adamová, Blažkovcová, Reichlová, Vaiglová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 35.65 2.00
10 Doupalová, Jandurová, Krátká, Krčilová Doupalová, Jandurová, Krátká, Krčilová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 36.25 1.00
11 Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová, Schierová Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová, Schierová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 36.93
12 Bohuslavová, Gärtnerová, Ludwigová, Staňková Bohuslavová, Gärtnerová, Ludwigová, Staňková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 36.94
13 Kottová, Mráčková, Vostracká, Rampasová Kottová, Mráčková, Vostracká, Rampasová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 36.97
14 Čadková, Hermannová, Koktová, Ševčíková Čadková, Hermannová, Koktová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 37.04
15 Braslavová, Duníková, Hradská, Caisová Braslavová, Duníková, Hradská, Caisová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 37.82
16 Grešlová, Opatová, Opatová, Staňková Grešlová, Opatová, Opatová, Staňková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.89
17 Burianová, Čížková, Kotlínová, Sýkorová Burianová, Čížková, Kotlínová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 38.20
18 Božková, Krotká, Pavlíková, Šindelářová Božková, Krotká, Pavlíková, Šindelářová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.52
19 Fričová, Kočová, Krausová, Ledvinová Fričová, Kočová, Krausová, Ledvinová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 38.53
20 Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 39.59
21 Hlinská, Majerová, Palupčíková, Puchalová Hlinská, Majerová, Palupčíková, Puchalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 40.08

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 3.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 1.51 - o o o o o o - o o xo - 11.00
2 Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 7 PB 1.48 o o o o o o o o xxo xo xxx 9.00
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 4 PB 1.39 o o o xo xo o o - xxx 8.00
4 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 5 PB 1.36 o o xo xo o o xxx 7.00
5 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 3 PB 1.36 o o o o o xxo xxx 6.00
6 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 6 1.30 o o o o xxx 5.00
7 Adam RatiborskýAdam Ratiborský
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 2 PB 1.20 xo o xxx 4.00
8 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 1.15 xxo 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 3.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 25 PB 1.49 - - - - o xo o o o o o xo xxo xx 11.00
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 PB 1.49 o o o o o o o o xxo o xo o xxo xxx 9.00
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 12 PB 1.40 - - - - o o o o o o xx- 8.00
4 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 23 PB 1.40 - - o o o o o xxo o xo xx- 7.00
5 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 20 PB 1.37 - - - o o xo o o o x- 6.00
6 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 24 1.34 - - o o o o o o x- 5.00
7 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 21 PB 1.34 o o o o o o o xxo xxx 4.00
8 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 9 PB 1.31 o o o o o o xo xxx 3.00
9 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 1 PB 1.28 o o o xo o o xxx 2.00
10 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 19 PB 1.28 o o o xo xo xo xxx 1.00
11 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 22 1.25 - o o xxo o xxx
12 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 14 PB 1.25 o o o o xo xxx
13= Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 16 PB 1.20 o o o o xxx
13= Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 15 PB 1.20 o o o o - - xxx
13= Anna AngelisováAnna Angelisová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 2 PB 1.20 o o o o xxx
16 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 1.20 o o o xo xxx
17 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 6 PB 1.20 o o o xxo xxx
18 Julie HejdukováJulie Hejduková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 5 PB 1.20 o xo o xxo xxx
19= Kateřina BožkováKateřina Božková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 3 PB 1.15 o o o xxx
19= Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 7 PB 1.15 o o o xxx
21= Laura BurianováLaura Burianová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 1.15 o o xo xxx
21= Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 10 PB 1.15 o o xo xxx
23 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 13 PB 1.15 o xo xo xxx
24 Natálie KrotkáNatálie Krotká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 PB 1.15 o o xxo xxx
25 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17 1.15 xo xo xxo xxx
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 3.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 28 PB 5.02 +0.1 m/s 4.85 - x 4.85 4.68 x 5.02  0,10 11.00
2 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 21 PB 4.64 +0.1 m/s 4.34 4.28 4.64  0,10 4.64 4.36 4.54 4.05 9.00
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 9 PB 4.61 +0.0 m/s 4.61  0,00 x - 4.61 x 4.17 x 8.00
4 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 26 PB 4.59 +0.2 m/s 3.87 4.59  0,20 4.47 4.59 4.07 x x 7.00
5 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 27 4.32 +0.0 m/s 4.19 4.32  0,00 4.25 4.32 x x x 6.00
6 Karel OndřichKarel Ondřich
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 6 PB 4.20 +0.1 m/s 4.12 4.20  0,10 4.16 4.20 x x 4.00 5.00
7 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 20 PB 4.17 +0.0 m/s 3.95 3.98 4.14 4.14 3.96 x 4.17  0,00 4.00
8 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 22 4.07 +0.1 m/s 3.74 3.68 4.07  0,10 4.07 3.83 3.80 4.06 3.00
9 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 24 4.01 +0.0 m/s x 3.99 4.01  0,00 4.01 2.00
10 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 25 4.00 +0.1 m/s 3.89 4.00  0,10 3.99 4.00 1.00
11 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 23 3.99 +0.0 m/s 2.69 3.67 3.99  0,00 3.99
12 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17 PB 3.95 +0.0 m/s 3.80 3.95  0,00 3.90 3.95
13 Filip MaříkFilip Mařík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 18 3.90 +0.0 m/s 3.60 3.90  0,00 3.85 3.90
14 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 19 3.89 +0.1 m/s 3.86 3.75 3.89  0,10 3.89
15 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 16 PB 3.89 +0.0 m/s 3.42 3.89  0,00 3.69 3.89
16 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 13 PB 3.83 +0.1 m/s 3.83  0,10 2.70 - 3.83
17 Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 15 PB 3.82 +0.0 m/s 3.72 3.82  0,00 3.52 3.82
18 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 10 PB 3.76 +0.0 m/s 2.35 3.45 3.76  0,00 3.76
19 Antonín MichálekAntonín Michálek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 3.74 +0.0 m/s x 3.74  0,00 3.61 3.74
20 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 14 PB 3.71 +0.0 m/s 3.67 3.26 3.71  0,00 3.71
21 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 PB 3.71 +0.0 m/s x 3.42 3.71  0,00 3.71
22 Kryštof HübnerKryštof Hübner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 2 PB 3.68 +0.1 m/s 3.53 3.47 3.68  0,10 3.68
23 Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 PB 3.57 +0.0 m/s x 3.50 3.57  0,00 3.57
24 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 12 PB 3.55 +0.0 m/s 3.55  0,00 3.45 3.48 3.55
25 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 4 PB 3.21 +0.0 m/s 3.21  0,00 2.89 2.97 3.21
26 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 11 3.05 +0.0 m/s 2.69 3.05  0,00 2.86 3.05
27 Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 PB 2.80 +0.0 m/s x 2.80  0,00 x 2.80
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 3.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 36 PB 4.79 +0.1 m/s 4.33 4.79  0,10 x 4.79 4.79  0,00 x 4.62 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 38 PB 4.70 +0.1 m/s 4.10 4.26 4.13 4.26 x 3.52 4.70  0,10 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 33 PB 4.59 -0.1 m/s x x 4.59  -0,10 4.59 x 4.33 4.29 8.00
4 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 37 4.50 +0.0 m/s 4.38 4.41 4.50  0,00 4.50 x 4.35 4.45 7.00
5 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 29 PB 4.32 +0.0 m/s 4.08 3.96 4.32  0,00 4.32 4.15 4.26 4.10 6.00
6 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 34 4.32 +0.0 m/s 4.13 4.32  0,00 4.15 4.32 x 3.49 x 5.00
7 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 26 PB 4.32 +0.0 m/s 4.10 4.32  0,00 3.99 4.32 3.96 3.95 x 4.00
8 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 27 PB 4.31 +0.0 m/s 4.31  0,00 4.15 4.03 4.31 x 4.15 4.23 3.00
9 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 32 4.19 +0.2 m/s 3.96 4.00 4.19  0,20 4.19 2.00
10 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 30 4.13 +0.0 m/s 4.09 4.13  0,00 3.90 4.13 1.00
11 Venuše ReichlováVenuše Reichlová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 18 PB 4.06 +0.0 m/s 4.06  0,00 3.54 3.62 4.06
12 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 24 PB 4.02 +0.0 m/s 3.90 4.02  0,00 3.82 4.02
13 Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 25 3.94 +0.1 m/s 3.87 3.94  0,10 3.88 3.94
14 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 17 PB 3.86 +0.1 m/s 3.79 x 3.86  0,10 3.86
15 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 23 3.79 +0.1 m/s x x 3.79  0,10 3.79
16 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 3.69 -0.2 m/s 3.69  -0,20 3.22 3.52 3.69
MS Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 31 PB 3.68 +0.1 m/s x x 3.68  0,10 3.68
18 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 19 3.66 +0.1 m/s 3.40 3.52 3.66  0,10 3.66
19 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 22 3.65 +0.1 m/s x 3.02 3.65  0,10 3.65
20 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 12 PB 3.62 +0.1 m/s 3.42 3.62  0,10 3.55 3.62
21 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 14 PB 3.61 +0.0 m/s 3.48 3.48 3.61  0,00 3.61
22 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 13 PB 3.58 +0.1 m/s 3.53 3.58  0,10 3.52 3.58
23 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 28 3.56 +0.1 m/s x x 3.56  0,10 3.56
24 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 3 PB 3.53 +0.1 m/s x 3.53  0,10 3.39 3.53
25 Emma LedvinováEmma Ledvinová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
08 20 3.53 +0.0 m/s 3.53  0,00 3.28 2.90 3.53
26 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 21 3.35 +0.0 m/s 3.35  0,00 2.45 x 3.35
27 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 PB 3.30 -0.1 m/s 3.19 3.30  -0,10 3.09 3.30
28 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 15 3.24 +0.0 m/s 3.21 3.24  0,00 3.21 3.24
29 Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 8 PB 3.22 +0.0 m/s 3.00 2.78 3.22  0,00 3.22
30 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 11 3.20 +0.0 m/s 3.20  0,00 3.10 3.08 3.20
31 Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 3.19 +0.1 m/s 3.01 3.19  0,10 2.78 3.19
32 Kristina PuchalováKristina Puchalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 10 PB 3.17 +0.0 m/s 3.17  0,00 2.83 2.73 3.17
33 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 7 PB 2.97 +0.0 m/s 2.92 2.97  0,00 x 2.97
34 Lenka GrešlováLenka Grešlová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 16 2.95 +0.0 m/s 2.82 2.95  0,00 2.69 2.95
35 Adéla MajerováAdéla Majerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 PB 2.70 +0.0 m/s 2.40 2.59 2.70  0,00 2.70
36 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 2.64 +0.0 m/s x x 2.64  0,00 2.64
Barbora BraslavováBarbora Braslavová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 2 NM x x x -
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 3.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 PB 09.59 09.59 9.59 11.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 8 PB 09.41 09.41 9.41 9.00
3 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 5 PB 09.34 09.34 9.34 8.00
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 23 08.75 08.75 8.75 7.00
5 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 24 08.74 08.74 8.74 6.00
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 21 PB 08.59 08.59 8.59 5.00
7 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 15 PB 08.42 08.42 8.42 4.00
8 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 20 PB 07.97 07.97 7.97 3.00
9 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 22 07.84 07.84 7.84 2.00
10 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 7 PB 07.78 07.78 7.78 1.00
11 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 PB 07.72 07.72 7.72
12 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 18 PB 07.24 07.24 7.24
13 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 13 PB 07.19 07.19 7.19
14 Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 14 PB 07.16 07.16 7.16
15 Barbora ČápováBarbora Čápová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 19 06.86 06.86 6.86
16 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 17 06.69 06.69 6.69
17 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 06.67 06.67 6.67
18 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 16 06.60 06.60 6.60
19 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 06.48 06.48 6.48
20 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 9 SB 05.59 05.59 5.59
21 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 05.54 05.54 5.54
22 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 11 05.44 05.44 5.44
23 Kateřina HatinováKateřina Hatinová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 10 PB 05.32 05.32 5.32
Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 12 NM -
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 3.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 11.52 11.52 11.52 11.00
2 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 9 PB 08.45 08.45 8.45 9.00
3 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 3 PB 08.11 08.11 8.11 8.00
4 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 7 PB 06.98 06.98 6.98 7.00
5 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 06.86 06.86 6.86 6.00
6 Karel KarásekKarel Karásek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 6 PB 06.39 06.39 6.39 5.00
7 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 06.32 06.32 6.32 4.00
8 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 4 04.67 04.67 4.67 3.00
9 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 2 PB 04.10 04.10 4.10 2.00
Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 10 NM -
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 3.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 1 PB 29.84 29.84 29.84 11.00
2 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 PB 25.69 25.69 25.69 9.00
3 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 5 PB 25.00 25.00 25.00 8.00
4 Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 8 PB 22.88 22.88 22.88 7.00
5 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 12 PB 20.62 20.62 20.62 6.00
6 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 13 18.76 18.76 18.76 5.00
7 Dominika RampasováDominika Rampasová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 10 16.97 16.97 16.97 4.00
8 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 11 16.95 16.95 16.95 3.00
9 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 6 PB 14.91 14.91 14.91 2.00
10 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 14.88 14.88 14.88 1.00
11 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 4 PB 14.16 14.16 14.16
12 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 9 11.64 11.64 11.64
13 Johana MaškováJohana Mašková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 7 PB 10.54 10.54 10.54
14 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 3 PB 10.45 10.45 10.45
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 3.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 22 36.14 36.14 36.14 11.00
2 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 20 PB 34.76 34.76 34.76 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 21 31.25 31.25 31.25 8.00
4 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 17 PB 29.45 29.45 29.45 7.00
5 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 PB 25.00 25.00 25.00 6.00
6 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 15 PB 24.30 24.30 24.30 5.00
7 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 12 PB 24.14 24.14 24.14 4.00
8 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 18 22.90 22.90 22.90 3.00
9 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 19 21.85 21.85 21.85 2.00
10 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 11 PB 20.75 20.75 20.75 1.00
11 Jakub LachmanJakub Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 14 PB 20.74 20.74 20.74
12 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 9 PB 20.48 20.48 20.48
13 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 16 20.37 20.37 20.37
14 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 13 PB 19.21 19.21 19.21
15 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 5 PB 19.18 19.18 19.18
16 Tobiáš RezekTobiáš Rezek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 10 PB 18.58 18.58 18.58
17 Šimon BohušŠimon Bohuš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 1 PB 16.23 16.23 16.23
18 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 3 PB 14.83 14.83 14.83
19 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 6 PB 14.57 14.57 14.57
20 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 14.30 14.30 14.30
21 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 7 PB 08.30 08.30 8.30