Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A

Roztoky (3. 9. 2021)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 3.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 28 PB 5.02 +0.1 m/s 4.85 - x 4.85 4.68 x 5.02  0,10 11.00
2 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 21 PB 4.64 +0.1 m/s 4.34 4.28 4.64  0,10 4.64 4.36 4.54 4.05 9.00
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 9 PB 4.61 +0.0 m/s 4.61  0,00 x - 4.61 x 4.17 x 8.00
4 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 26 PB 4.59 +0.2 m/s 3.87 4.59  0,20 4.47 4.59 4.07 x x 7.00
5 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 27 4.32 +0.0 m/s 4.19 4.32  0,00 4.25 4.32 x x x 6.00
6 Karel OndřichKarel Ondřich
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 6 PB 4.20 +0.1 m/s 4.12 4.20  0,10 4.16 4.20 x x 4.00 5.00
7 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 20 PB 4.17 +0.0 m/s 3.95 3.98 4.14 4.14 3.96 x 4.17  0,00 4.00
8 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 22 4.07 +0.1 m/s 3.74 3.68 4.07  0,10 4.07 3.83 3.80 4.06 3.00
9 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 24 4.01 +0.0 m/s x 3.99 4.01  0,00 4.01 2.00
10 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 25 4.00 +0.1 m/s 3.89 4.00  0,10 3.99 4.00 1.00
11 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 23 3.99 +0.0 m/s 2.69 3.67 3.99  0,00 3.99
12 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17 PB 3.95 +0.0 m/s 3.80 3.95  0,00 3.90 3.95
13 Filip MaříkFilip Mařík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 18 3.90 +0.0 m/s 3.60 3.90  0,00 3.85 3.90
14 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 19 3.89 +0.1 m/s 3.86 3.75 3.89  0,10 3.89
15 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 16 PB 3.89 +0.0 m/s 3.42 3.89  0,00 3.69 3.89
16 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 13 PB 3.83 +0.1 m/s 3.83  0,10 2.70 - 3.83
17 Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 15 PB 3.82 +0.0 m/s 3.72 3.82  0,00 3.52 3.82
18 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 10 PB 3.76 +0.0 m/s 2.35 3.45 3.76  0,00 3.76
19 Antonín MichálekAntonín Michálek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 3.74 +0.0 m/s x 3.74  0,00 3.61 3.74
20 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 14 PB 3.71 +0.0 m/s 3.67 3.26 3.71  0,00 3.71
21 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 PB 3.71 +0.0 m/s x 3.42 3.71  0,00 3.71
22 Kryštof HübnerKryštof Hübner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 2 PB 3.68 +0.1 m/s 3.53 3.47 3.68  0,10 3.68
23 Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 PB 3.57 +0.0 m/s x 3.50 3.57  0,00 3.57
24 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 12 PB 3.55 +0.0 m/s 3.55  0,00 3.45 3.48 3.55
25 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 4 PB 3.21 +0.0 m/s 3.21  0,00 2.89 2.97 3.21
26 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 11 3.05 +0.0 m/s 2.69 3.05  0,00 2.86 3.05
27 Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 PB 2.80 +0.0 m/s x 2.80  0,00 x 2.80
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 3.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 36 PB 4.79 +0.1 m/s 4.33 4.79  0,10 x 4.79 4.79  0,00 x 4.62 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 38 PB 4.70 +0.1 m/s 4.10 4.26 4.13 4.26 x 3.52 4.70  0,10 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 33 PB 4.59 -0.1 m/s x x 4.59  -0,10 4.59 x 4.33 4.29 8.00
4 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 37 4.50 +0.0 m/s 4.38 4.41 4.50  0,00 4.50 x 4.35 4.45 7.00
5 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 29 PB 4.32 +0.0 m/s 4.08 3.96 4.32  0,00 4.32 4.15 4.26 4.10 6.00
6 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 34 4.32 +0.0 m/s 4.13 4.32  0,00 4.15 4.32 x 3.49 x 5.00
7 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 26 PB 4.32 +0.0 m/s 4.10 4.32  0,00 3.99 4.32 3.96 3.95 x 4.00
8 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 27 PB 4.31 +0.0 m/s 4.31  0,00 4.15 4.03 4.31 x 4.15 4.23 3.00
9 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 32 4.19 +0.2 m/s 3.96 4.00 4.19  0,20 4.19 2.00
10 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 30 4.13 +0.0 m/s 4.09 4.13  0,00 3.90 4.13 1.00
11 Venuše ReichlováVenuše Reichlová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 18 PB 4.06 +0.0 m/s 4.06  0,00 3.54 3.62 4.06
12 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 24 PB 4.02 +0.0 m/s 3.90 4.02  0,00 3.82 4.02
13 Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 25 3.94 +0.1 m/s 3.87 3.94  0,10 3.88 3.94
14 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 17 PB 3.86 +0.1 m/s 3.79 x 3.86  0,10 3.86
15 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 23 3.79 +0.1 m/s x x 3.79  0,10 3.79
16 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 3.69 -0.2 m/s 3.69  -0,20 3.22 3.52 3.69
MS Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 31 PB 3.68 +0.1 m/s x x 3.68  0,10 3.68
18 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 19 3.66 +0.1 m/s 3.40 3.52 3.66  0,10 3.66
19 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 22 3.65 +0.1 m/s x 3.02 3.65  0,10 3.65
20 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 12 PB 3.62 +0.1 m/s 3.42 3.62  0,10 3.55 3.62
21 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 14 PB 3.61 +0.0 m/s 3.48 3.48 3.61  0,00 3.61
22 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 13 PB 3.58 +0.1 m/s 3.53 3.58  0,10 3.52 3.58
23 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 28 3.56 +0.1 m/s x x 3.56  0,10 3.56
24 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 3 PB 3.53 +0.1 m/s x 3.53  0,10 3.39 3.53
25 Emma LedvinováEmma Ledvinová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
08 20 3.53 +0.0 m/s 3.53  0,00 3.28 2.90 3.53
26 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 21 3.35 +0.0 m/s 3.35  0,00 2.45 x 3.35
27 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 PB 3.30 -0.1 m/s 3.19 3.30  -0,10 3.09 3.30
28 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 15 3.24 +0.0 m/s 3.21 3.24  0,00 3.21 3.24
29 Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 8 PB 3.22 +0.0 m/s 3.00 2.78 3.22  0,00 3.22
30 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 11 3.20 +0.0 m/s 3.20  0,00 3.10 3.08 3.20
31 Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 3.19 +0.1 m/s 3.01 3.19  0,10 2.78 3.19
32 Kristina PuchalováKristina Puchalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 10 PB 3.17 +0.0 m/s 3.17  0,00 2.83 2.73 3.17
33 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 7 PB 2.97 +0.0 m/s 2.92 2.97  0,00 x 2.97
34 Lenka GrešlováLenka Grešlová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 16 2.95 +0.0 m/s 2.82 2.95  0,00 2.69 2.95
35 Adéla MajerováAdéla Majerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 PB 2.70 +0.0 m/s 2.40 2.59 2.70  0,00 2.70
36 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 2.64 +0.0 m/s x x 2.64  0,00 2.64
Barbora BraslavováBarbora Braslavová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 2 NM x x x -
Celkem 37 závodníků