Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů a žen

Český Brod (20. 6. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 11.93 7.00
2 Jan PoulíkJan Poulík 01 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.02 5.00
3 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 12.11 4.00
4 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 12.36 3.00
5 Tomáš BláhaTomáš Bláha 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.72
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 13.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 11.44 11.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 SB 11.87 8.00
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 12.62
4 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 13.82
5 Marián VanclMarián Vancl 79 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.99 6.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 12.67
3 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 13.79
4 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 13.80
5 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 14.39
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.69 9.00
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.54 2.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 12.57 1.00
4 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 11.44 11.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.69 9.00
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 SB 11.87 8.00
4 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 11.93 7.00
5 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.99 6.00
6 Jan PoulíkJan Poulík 01 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.02 5.00
7 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 12.11 4.00
8 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 12.36 3.00
9 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.54 2.00
10 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 12.57 1.00
11 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 12.62
12 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 12.67
13 Tomáš BláhaTomáš Bláha 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.72
14 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.58
15 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 13.79
16 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 13.80
17 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 13.82
18 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 13.84
19 Marián VanclMarián Vancl 79 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.87
20 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 14.39

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.23 8.00
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 13.28 7.00
3 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.94 1.00
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 14.36
5 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.55
6 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.33
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.17 9.00
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 13.35 6.00
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 13.38 5.00
4 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 13.88 3.00
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 14.88
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 15.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.84 11.00
2 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.77 4.00
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.91 2.00
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 14.14
5 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 14.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.01
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 14.47
3 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 14.74
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 14.88
5 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.55
2 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 14.99
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.84 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.17 9.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.23 8.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 13.28 7.00
5 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 13.35 6.00
6 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 13.38 5.00
7 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.77 4.00
8 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 13.88 3.00
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.91 2.00
10 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.94 1.00
11 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.01
12 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 14.14
13 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 14.36
14 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 14.47
15 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 14.54
16 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.55
16 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.55
18 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 14.74
19 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 14.88
19 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 14.88
21 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 14.99
22 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 15.00
23 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 15.08
24 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.33