1. kolo KPD mužů a žen
Český Brod (20. 6. 2021)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VošickýMichal Vošický | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | PB 11.93 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Jan PoulíkJan Poulík | 01 | ASK Dipoli z.s. | 1 | PB 12.02 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 2 | PB 12.11 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Viet Tung LeViet Tung Le | 00 | ASK Dipoli z.s. | 3 | SB 12.36 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš BláhaTomáš Bláha | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | PB 12.72 | ||||||||||||||
6 | Šimon SojkaŠimon Sojka | 06 | TJ Neratovice | 5 | PB 13.84 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | ASK Dipoli z.s. | 1 | 11.44 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | SB 11.87 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 12.62 | ||||||||||||||
4 | František ChytilFrantišek Chytil | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 13.82 | ||||||||||||||
5 | Marián VanclMarián Vancl | 79 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 13.87 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří StrnadJiří Strnad | 06 | TJ Neratovice | 5 | 11.99 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Jakub StrnadJakub Strnad | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 12.67 | ||||||||||||||
3 | Lukáš BernášekLukáš Bernášek | 06 | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | 13.79 | ||||||||||||||
4 | Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 13.80 | ||||||||||||||
5 | Václav HartmanVáclav Hartman | 07 | TJ Neratovice | 3 | 14.39 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 11.69 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Michael UdovenkoMichael Udovenko | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 12.54 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 12.57 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Richard StředaRichard Středa | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 13.58 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | ASK Dipoli z.s. | 1 | 11.44 | 11.00 | |||
2 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 11.69 | 9.00 | |||
3 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | SB 11.87 | 8.00 | |||
4 | Michal VošickýMichal Vošický | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | PB 11.93 | 7.00 | |||
5 | Jiří StrnadJiří Strnad | 06 | TJ Neratovice | 5 | 11.99 | 6.00 | |||
6 | Jan PoulíkJan Poulík | 01 | ASK Dipoli z.s. | 1 | PB 12.02 | 5.00 | |||
7 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 2 | PB 12.11 | 4.00 | |||
8 | Viet Tung LeViet Tung Le | 00 | ASK Dipoli z.s. | 3 | SB 12.36 | 3.00 | |||
9 | Michael UdovenkoMichael Udovenko | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 12.54 | 2.00 | |||
10 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 12.57 | 1.00 | |||
11 | Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 12.62 | ||||
12 | Jakub StrnadJakub Strnad | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 12.67 | ||||
13 | Tomáš BláhaTomáš Bláha | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | PB 12.72 | ||||
14 | Richard StředaRichard Středa | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 13.58 | ||||
15 | Lukáš BernášekLukáš Bernášek | 06 | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | 13.79 | ||||
16 | Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 13.80 | ||||
17 | František ChytilFrantišek Chytil | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 13.82 | ||||
18 | Šimon SojkaŠimon Sojka | 06 | TJ Neratovice | 5 | PB 13.84 | ||||
19 | Marián VanclMarián Vancl | 79 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 13.87 | ||||
20 | Václav HartmanVáclav Hartman | 07 | TJ Neratovice | 3 | 14.39 |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 07 | ASK Dipoli z.s. | 4 | 13.23 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 13.28 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 13.94 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Daniela KrejčováDaniela Krejčová | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 6 | 14.36 | ||||||||||||||
5 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.55 | ||||||||||||||
6 | Amélie VolfováAmélie Volfová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 15.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KučerováKateřina Kučerová | 06 | TJ Neratovice | 6 | 13.17 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Kristína KučerováKristína Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 1 | PB 13.35 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 13.38 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | PB 13.88 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | PB 14.88 | ||||||||||||||
6 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | PB 15.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 12.84 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla LustigováAdéla Lustigová | 06 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 13.77 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Natálie ChalupováNatálie Chalupová | 04 | TJ Neratovice | 6 | 13.91 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 14.14 | ||||||||||||||
5 | Adéla ČernáAdéla Černá | 06 | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | 14.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.01 | ||||||||||||||
2 | Alice ZambojováAlice Zambojová | 07 | TJ Neratovice | 3 | 14.47 | ||||||||||||||
3 | Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová | 06 | TJ Neratovice | 2 | 14.74 | ||||||||||||||
4 | Magdalena BernátováMagdalena Bernátová | 07 | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | 14.88 | ||||||||||||||
5 | Františka AulickáFrantiška Aulická | 07 | Sokol Roztoky u Prahy | 4 | 15.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.55 | ||||||||||||||
2 | Adéla MoravcováAdéla Moravcová | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 14.99 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 12.84 | 11.00 | |||
2 | Kateřina KučerováKateřina Kučerová | 06 | TJ Neratovice | 6 | 13.17 | 9.00 | |||
3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 07 | ASK Dipoli z.s. | 4 | 13.23 | 8.00 | |||
4 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 13.28 | 7.00 | |||
5 | Kristína KučerováKristína Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 1 | PB 13.35 | 6.00 | |||
6 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 13.38 | 5.00 | |||
7 | Adéla LustigováAdéla Lustigová | 06 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 13.77 | 4.00 | |||
8 | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | PB 13.88 | 3.00 | |||
9 | Natálie ChalupováNatálie Chalupová | 04 | TJ Neratovice | 6 | 13.91 | 2.00 | |||
10 | Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 13.94 | 1.00 | |||
11 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.01 | ||||
12 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 14.14 | ||||
13 | Daniela KrejčováDaniela Krejčová | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 6 | 14.36 | ||||
14 | Alice ZambojováAlice Zambojová | 07 | TJ Neratovice | 3 | 14.47 | ||||
15 | Adéla ČernáAdéla Černá | 06 | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | 14.54 | ||||
16 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.55 | ||||
16 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.55 | ||||
18 | Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová | 06 | TJ Neratovice | 2 | 14.74 | ||||
19 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | PB 14.88 | ||||
19 | Magdalena BernátováMagdalena Bernátová | 07 | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | 14.88 | ||||
21 | Adéla MoravcováAdéla Moravcová | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 14.99 | ||||
22 | Františka AulickáFrantiška Aulická | 07 | Sokol Roztoky u Prahy | 4 | 15.00 | ||||
23 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | PB 15.08 | ||||
24 | Amélie VolfováAmélie Volfová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 15.33 |