Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravská veteraniáda

Opava (9. 10. 2021)

60 m - Muži

(so, 9.10.2021 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.42
2 Pavel KonečnýPavel Konečný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.57
3 Kryštof BednářKryštof Bednář 14 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.38
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy

(so, 9.10.2021 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.22
2 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 09.60
3 Ludmila SarofinováLudmila Sarofinová 38 TJ Sokol HodonínTJ Sokol Hodonín 17.68
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži

(so, 9.10.2021 - 11:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.83
2 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.63
3 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12.85
4 David FajkusDavid Fajkus 74 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.30
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy

(so, 9.10.2021 - 11:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.99
2 Ludmila SarofinováLudmila Sarofinová 38 TJ Sokol HodonínTJ Sokol Hodonín 30.44
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 26.66
2 David FajkusDavid Fajkus 74 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.31
Celkem 2 závodníků

200 m - Ženy

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 27.28
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,40 1,50 1,65 1,80 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 PB 3.00 - - - - - - - - - - o o xo xxx
2 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
36 PB 1.50 o o o -
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,40 1,50 1,65 1,80 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20
1 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 PB 2.80 - - - - - - - - - o o o xxx
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 PB 2.40 - - - - - - - - - o xxx
3 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 PB 2.40 - - - - - o o o xo xxo xxx
4= Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 PB 2.30 - o o o o o o o xo xxx
4= Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 PB 2.30 - - - - - - - o xo
6 Anna BednářováAnna Bednářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 PB 1.80 o o o o o xxx
7 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 PB 1.80 - o o o xo
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteránky

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 PB 09.48
2 Sabina ŠrekováSabina Šreková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
67 PB 06.50
3 Marie BilíkováMarie Bilíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
47 PB 05.05
4 Marta KovářováMarta Kovářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
45 PB 04.11
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Veteráni

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan AdámekMilan Adámek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
50 PB 09.36
2 Jiří SkopalJiří Skopal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
47 PB 09.35
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 PB 16.52
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Veteráni

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KonečnýPavel Konečný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 PB 07.30
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(so, 9.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor MoravecLibor Moravec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
67 PB 11.11
2 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 PB 10.06
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 9.10.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan AdámekMilan Adámek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
50 PB 29.35
2 Jiří SkopalJiří Skopal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
47 PB 25.48
3 Pavel KonečnýPavel Konečný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 PB 20.27
4 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
36 PB 16.61
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 9.10.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 PB 22.01
2 Marie BilíkováMarie Bilíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
47 PB 13.10
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 9.10.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 PB 51.13
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni

(so, 9.10.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 PB 31.45
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteráni

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan AdámekMilan Adámek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
50 PB 24.13
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteránky

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 PB 22.36
2 Sabina ŠrekováSabina Šreková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
67 PB 18.87
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 9.10.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 PB 35.09
Celkem 1 závodníků