Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí)

Domažlice (15. 8. 2021)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 33.99
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 34.75
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 35.04
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 35.26
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 35.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 35.50
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 36.30
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 36.68
4 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 37.03
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 37.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 15.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 36.19
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 PB 36.25
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.67
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 15.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 37.24
2 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 37.28
3 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 39.26
4 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 40.15
5 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 40.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 33.99
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 34.75
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 35.04
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 35.26
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 35.50
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 35.81
7 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 36.19
8 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 PB 36.25
9 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 36.30
10 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 36.68
11 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 37.03
11 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 37.03
13 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 37.24
14 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 37.28
15 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.67
16 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 39.26
17 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 40.15
18 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 40.84

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 37.25
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 37.40
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 37.61
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 38.69
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 38.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 38.14
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 39.49
3 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 39.86
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 40.39
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 41.20
6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.8.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 38.01
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 39.95
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 40.40
4 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 42.02
5 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 45.05
Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 DQ
Poznámky:
Skala - DQ - pravidlo 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 37.25
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 37.40
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 37.61
4 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 38.01
5 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 38.14
6 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 38.69
7 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 38.92
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 39.49
9 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 39.86
10 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 39.95
11 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 40.39
12 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 40.40
13 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 41.20
14 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.55
15 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 42.02
16 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 45.05
Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 DQ

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 38.97
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 39.37
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 41.61
4 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 43.76
5 Jakub NěmecJakub Němec 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 46.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.75
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 45.93
3 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 46.15
4 Adam ŠnircAdam Šnirc 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 46.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 15.8.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 45.44
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 45.85
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 38.97
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 39.37
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 41.61
4 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.75
5 Petr MüllerPetr Müller 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 43.76
6 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 45.44
7 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 45.85
8 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 45.93
9 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 46.15
10 Adam ŠnircAdam Šnirc 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 46.19
11 Jakub NěmecJakub Němec 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 46.52

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 38.99
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.30
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 40.66
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 40.96
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 41.51
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.54
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 42.25
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.33
4 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 42.33
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 45.55
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 15.8.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 43.51
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.13
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 44.35
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 15.8.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 44.30
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 45.33
3 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 46.55
4 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 47.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 38.99
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.30
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 40.66
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 40.96
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 41.51
6 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.54
7 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 42.25
8 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.33
8 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 42.33
10 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 43.51
11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.13
12 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 44.30
13 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 44.35
14 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 45.33
15 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 45.55
16 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 46.55
17 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 47.31

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.23
2 183 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 41.86
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 42.97
4 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 43.74
MS Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 43.90
6 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 44.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola AzariNikola Azari 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 43.65
2 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 45.17
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 45.46
4 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 45.75
5 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 46.62
6 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 54.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.23
2 183 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 41.86
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 42.97
4 Nikola AzariNikola Azari 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 43.65
5 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 43.74
6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 43.90
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 44.08
8 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 45.17
9 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 45.46
10 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 45.75
11 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 46.62
12 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 54.74

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 44.34
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.46
3 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 44.72
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 44.81
5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 45.59
6 109 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 48.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 44.30
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 47.42
3 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 47.86
4 Kateřina WeberováKateřina Weberová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 49.49
5 Quynh Anh ChuQuynh Anh Chu 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 54.99
6 19 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 58.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.8.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 44.56
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 45.17
3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 47.24
4 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 47.65
5 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 50.38
6 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 51.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 44.30
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 44.34
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.46
4 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 44.56
5 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 44.72
6 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 44.81
7 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 45.17
8 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 45.59
9 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 47.24
10 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 47.42
11 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 47.65
12 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 47.86
13 109 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 48.70
14 Kateřina WeberováKateřina Weberová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 49.49
15 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 50.38
16 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 51.00
17 Quynh Anh ChuQuynh Anh Chu 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 54.99
18 19 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 58.12

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 53.60
2 61 Dominik HánaDominik Hána 12 Basketbal TJ Jiskra DomažliceBasketbal TJ Jiskra Domažlice 1 54.13
3 4 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 54.26
4 41 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 54.27
5 7 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 55.66
6 42 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 57.88
7 28 Radek PernicaRadek Pernica 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 61.13
8 74 Michal KrejčíMichal Krejčí 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 64.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 57.99
2 5 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 59.69
3 2 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 65.69
4 34 Jaroslav VíšekJaroslav Víšek 14 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 69.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 53.60
2 61 Dominik HánaDominik Hána 12 Basketbal TJ Jiskra DomažliceBasketbal TJ Jiskra Domažlice 1 54.13
3 4 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 54.26
4 41 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 54.27
5 7 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 55.66
6 42 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 57.88
7 1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 57.99
8 5 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 59.69
9 28 Radek PernicaRadek Pernica 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 61.13
10 74 Michal KrejčíMichal Krejčí 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 64.27
11 2 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 65.69
12 34 Jaroslav VíšekJaroslav Víšek 14 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 69.55

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.8.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 57.46
2 39 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 58.05
3 8 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 60.41
4 47 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 60.41
5 83 Sophia CuninghameSophia Cuninghame 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 61.21
6 59 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 61.22
7 40 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 62.07
8 22 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 63.12
9 9 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 63.83
10 64 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 64.51
11 85 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 65.26
12 43 Kateřina BlackáKateřina Blacká 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 65.68
13 66 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 66.00
14 11 Nina ZárazNina Záraz 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 66.47
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 15.8.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 67.27
2 62 Denisa HánováDenisa Hánová 15 Basketbal TJ Jiskra DomažliceBasketbal TJ Jiskra Domažlice 3 69.24
3 6 Eliška HellerováEliška Hellerová 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 70.13
4 31 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 71.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 57.46
2 39 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 58.05
3 8 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 60.41
3 47 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 60.41
5 83 Sophia CuninghameSophia Cuninghame 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 61.21
6 59 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 61.22
7 40 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 62.07
8 22 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 63.12
9 9 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 63.83
10 64 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 64.51
11 85 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 65.26
12 43 Kateřina BlackáKateřina Blacká 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 65.68
13 66 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 66.00
14 11 Nina ZárazNina Záraz 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 66.47
15 10 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 67.27
16 62 Denisa HánováDenisa Hánová 15 Basketbal TJ Jiskra DomažliceBasketbal TJ Jiskra Domažlice 3 69.24
17 6 Eliška HellerováEliška Hellerová 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 70.13
18 31 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 71.51