Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021)

Nová Včelnice (24. - 25. 7. 2021)

60 m - Žáci

(ne, 25.7.2021 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.77 628.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 07.94 577.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.89 329.00
2 32 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.16 270.00
3 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 09.34 233.00
4 31 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 09.43 216.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.19 506.00
2 26 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.25 489.00
3 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.33 468.00
4 27 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.48 428.00
5 29 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.71 371.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.19 506.00
2 26 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.25 489.00
3 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.33 468.00
4 27 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.48 428.00
5 29 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.71 371.00
6 39 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.89 329.00
7 32 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.16 270.00
8 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 09.34 233.00
9 31 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 09.43 216.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.97 574.00
2 51 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.42 463.00
3 49 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.61 419.00
4 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.64 413.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.58 678.00
2 19 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.84 608.00
3 27 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.00 566.00
4 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 09.17 523.00
5 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.41 465.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.7.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.75 632.00
2 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 08.80 618.00
3 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.81 616.00
4 44 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.94 582.00
5 39 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.05 553.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.7.2021 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.07 827.00
2 29 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.38 735.00
3 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.41 726.00
4 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.45 715.00
5 15 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.57 681.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.07 827.00
2 29 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.38 735.00
3 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.41 726.00
4 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.45 715.00
5 15 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.57 681.00
6 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.58 678.00
7 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.75 632.00
8 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 08.80 618.00
9 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.81 616.00
10 19 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.84 608.00
11 44 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.94 582.00
12 41 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.97 574.00
13 27 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.00 566.00
14 39 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.05 553.00
15 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 09.17 523.00
16 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.41 465.00
17 51 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.42 463.00
18 49 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.61 419.00
19 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.64 413.00

100 m - Muži

(so, 24.7.2021 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.99 863.00
2 15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.67 717.00
3 17 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.77 697.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 13.14 444.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 17.44 8.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 24.7.2021 - 14:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 11.16 825.00
2 29 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.59 734.00
3 26 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.59 734.00
4 27 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.14 444.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 24.7.2021 - 14:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.23 810.00
2 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.78 695.00
3 45 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.79 693.00
4 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.89 673.00
5 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.00 651.00
6 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.04 643.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 20.33 738.00
2 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 20.51 718.00
3 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 21.76 583.00
4 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 23.31 433.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 16:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.99 899.00
2 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 19.42 846.00
3 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.74 807.00
4 19 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.21 752.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.99 899.00
2 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 19.42 846.00
3 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.74 807.00
4 19 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.21 752.00
5 25 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 20.33 738.00
6 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 20.51 718.00
7 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 21.76 583.00
8 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 23.31 433.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 18:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.05 708.00
2 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.66 658.00
3 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 27.72 653.00
4 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.69 371.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.80 815.00
2 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.79 729.00
3 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 27.59 664.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.80 815.00
2 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.79 729.00
3 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.05 708.00
4 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 27.59 664.00
5 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.66 658.00
6 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 27.72 653.00
7 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.69 371.00

200 m - Dorostenky

(so, 24.7.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.12 787.00
2 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 26.70 737.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.03 628.00
4 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 28.13 621.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 56.89 525.00
2 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 98.39 0.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.76 873.00
2 15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 53.98 640.00
3 17 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 54.90 603.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.76 873.00
2 15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 53.98 640.00
3 17 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 54.90 603.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 56.89 525.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 98.39 0.00

400 m - Junioři

(so, 24.7.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 53.32 668.00
2 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 54.36 625.00
3 29 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 55.43 582.00
4 27 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 61.02 379.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 52.62 698.00
2 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 52.81 690.00
3 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.42 622.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 50.23 804.00
2 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.90 644.00
3 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 56.16 553.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 50.23 804.00
2 45 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 52.62 698.00
3 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 52.81 690.00
4 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.90 644.00
5 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.42 622.00
6 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 56.16 553.00

800 m - Ml. žáci

(so, 24.7.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:26.47 531.00
2 29 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:33.43 456.00
3 26 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:36.77 422.00
4 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:39.52 395.00
5 27 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:43.59 356.00
6 32 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:49.46 304.00
7 31 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 6 2:51.01 291.00
8 39 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 2:53.96 267.00
9 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 9 2:54.90 259.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:32.48 662.00
2 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.52 590.00
3 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:44.10 527.00
4 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 2:45.58 511.00
5 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 2:46.92 496.00
6 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:49.67 467.00
7 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:49.92 464.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:34.65 636.00
2 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 2:40.00 573.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:40.97 562.00
4 15 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:47.40 491.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 25.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:31.96 669.00
2 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:33.97 644.00
3 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:34.22 641.00
4 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:35.50 626.00
5 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:36.41 615.00
6 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:49.93 464.00
7 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 3:17.13 222.00
25 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:36.45 614.00
2 41 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:50.51 458.00
3 51 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 2:57.46 389.00
4 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:03.92 330.00
5 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 3:05.46 316.00
6 39 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:05.90 312.00
7 49 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:11.06 269.00
8 44 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:21.43 192.00
9 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 3:38.19 93.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:36.78 610.00
2 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:37.90 597.00
3 15 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:40.85 563.00
4 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:46.43 501.00
5 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:47.15 494.00
6 19 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:49.41 470.00
7 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:02.49 342.00
8 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 3:05.35 317.00
9 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:06.13 310.00
10 29 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 3:33.13 119.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:36.45 614.00
2 27 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:36.78 610.00
3 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:37.90 597.00
4 15 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:40.85 563.00
5 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:46.43 501.00
6 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:47.15 494.00
7 19 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:49.41 470.00
8 41 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:50.51 458.00
9 51 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 2:57.46 389.00
10 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:02.49 342.00
11 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:03.92 330.00
12 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 3:05.35 317.00
13 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 3:05.46 316.00
14 39 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:05.90 312.00
15 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:06.13 310.00
16 49 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:11.06 269.00
17 44 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:21.43 192.00
18 29 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 3:33.13 119.00
19 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 3:38.19 93.00

1000 m - Žáci

(ne, 25.7.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:58.54 679.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 3:27.84 417.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 25.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 4:21.74 800.00
2 15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 4:52.09 606.00
3 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:57.08 577.00
4 17 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 5:32.60 387.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 8:26.95 0.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 25.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:50.92 613.00
2 29 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 5:05.94 526.00
3 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 5:12.23 491.00
4 27 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 5:23.30 433.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 25.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 4:42.63 664.00
2 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 4:47.58 633.00
3 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:47.70 633.00
4 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:55.16 588.00
5 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 5:21.65 441.00
45 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 13:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.62 430.00
2 31 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 11.68 268.00
3 32 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.83 249.00
4 39 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.52 166.00
5 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 12.59 159.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.59 621.00
2 26 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.12 519.00
3 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.47 456.00
4 27 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.90 384.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.59 621.00
2 26 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.12 519.00
3 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.47 456.00
4 29 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.62 430.00
5 27 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.90 384.00
6 31 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 11.68 268.00
7 32 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.83 249.00
8 39 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.52 166.00
9 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 12.59 159.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.78 573.00
2 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 13.64 185.00
3 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.86 163.00
4 51 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.26 127.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 14:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.21 673.00
2 44 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.04 530.00
3 39 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.48 460.00
4 49 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.32 340.00
5 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.81 277.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.7.2021 - 14:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.43 634.00
2 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.45 630.00
3 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 10.47 627.00
4 29 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.51 620.00
5 27 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.92 550.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.7.2021 - 14:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.75 759.00
2 15 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87 737.00
3 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.08 697.00
4 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.25 666.00
5 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.58 607.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.75 759.00
2 15 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87 737.00
3 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.08 697.00
4 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.21 673.00
5 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.25 666.00
6 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.43 634.00
7 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.45 630.00
8 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 10.47 627.00
9 29 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.51 620.00
10 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.58 607.00
11 41 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.78 573.00
12 27 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.92 550.00
13 44 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.04 530.00
14 39 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.48 460.00
15 49 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.32 340.00
16 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.81 277.00
17 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 13.64 185.00
18 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.86 163.00
19 51 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.26 127.00

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 24.7.2021 - 13:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.83 856.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 18.62 342.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 13:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.66 887.00
2 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.50 777.00
3 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 16.25 684.00
4 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 16.76 624.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.37 555.00
2 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.81 508.00
3 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 20.97 227.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.66 887.00
2 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.50 777.00
3 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 16.25 684.00
4 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 16.76 624.00
5 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.37 555.00
6 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.81 508.00
7 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 20.97 227.00

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 24.7.2021 - 13:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 14.87 859.00
2 15 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 14.96 847.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.50 654.00
4 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 18.91 399.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 13:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 16.93 604.00
2 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 19.27 366.00
3 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 19.73 325.00
25 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 13:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.67 886.00
2 19 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.05 835.00
3 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.34 797.00
4 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 16.30 678.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.67 886.00
2 19 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.05 835.00
3 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.34 797.00
4 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 16.30 678.00
5 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 16.93 604.00
6 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 19.27 366.00
7 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 19.73 325.00
25 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.7.2021 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 16.19 711.00
2 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 19.87 360.00
21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 25.7.2021 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.40 802.00
2 17 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.53 787.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.40 802.00
2 17 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.53 787.00
3 15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 16.19 711.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 19.87 360.00
21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNF

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 25.7.2021 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.02 730.00
2 29 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 16.77 648.00
3 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 16.89 636.00
4 27 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 18.37 489.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 25.7.2021 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.86 639.00
2 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 18.98 434.00
45 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 25.7.2021 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.71 885.00
2 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.22 708.00
3 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.12 612.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.71 885.00
2 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.22 708.00
3 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.86 639.00
4 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.12 612.00
5 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 18.98 434.00
45 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS

skok vysoký - Muži

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,21 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 Body
1 17 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 1.96 - - - - - - - - - o - o - o xo o xo xxx 767.00
2 15 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3 1.93 - - - - - - - - o - o - o xo xo xo xxx 740.00
3 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 5 1.90 - - - - - - - - - o - xo xo xxo o xxx 714.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 1.51 - - o - o o o xxx 396.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 1.18 o xxx 176.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,43 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1= 27 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 1.84 - - - - - - - - - - - - o o o o xo o xo xxx 661.00
1= 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 4 1.84 - - - - - - - - - - - - - - o - xo o xo xxx 661.00
3 26 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 1.57 o - - o o o o o o o xxx 441.00
4 29 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 1.57 - - - o - - o - xxo xo xxx 441.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 1.84 - - - - - - - - - - - - o - o - o xo o xxx 661.00
2 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 6 1.75 - - - - - - - - - - o - o - o xo xxx 585.00
3 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 1.66 - - - - - - xo o - o - o xo xxx 512.00
4 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 1.66 - - - - - - o o o - o o xxo xxx 512.00
5 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 1.57 - - - o - - o o o xo xxx 441.00
6 45 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 1.51 o - o - o o o xo xxx 396.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 25.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 15 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 1 1.72 o - - - - - o - o o o o o o o xo xxx 560.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 1.45 o o o xo xo o o xxx 352.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 24.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 1.64 - - - - - - - - - - - - o o xxo xo xxo xxx 783.00
2 29 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.49 - - - - - o o o xo o o xo xxx 610.00
3 26 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5 1.40 - - - o o o o o xo xxx 512.00
4 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4 1.40 - - - - - - - o xxo xxx 512.00
5 27 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 6 1.40 - - o o o o xo xo xxo xxx 512.00
6 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 1.28 o o o o o xxx 389.00
7 32 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 3 1.22 o o o xxx 331.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 24.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 1.61 - - - - - - - o - - o - o o o o xxx 747.00
2 15 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 1.46 - - - - - - o o o xo xo xxx 577.00
3 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 1.40 o - o - o o o o xo xxx 512.00
4 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 1.31 o - o - o xxo xxx 419.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 24.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 1.49 - - - - - - - xo o o xo xo xo xxx 610.00
2= 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 6 1.49 - - - - - - o o o o xxo o xxo xxx 610.00
2= 19 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4 1.49 - - - - o - o o o o o xxo xxo xxx 610.00
4 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 1.46 - - - - - - - o xo o xxo xo xxx 577.00
5 25 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 7 1.43 - - - - - - - o xo o o xxx 544.00
6 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 1.40 - - - - - - o o xo o xxx 512.00
7 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 8 1.34 o o o o xo xxo o xo xxx 449.00
8 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 5 1.19 o xo xxo xxx 302.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 1,97 2,07 2,37 2,57 2,67 2,77 2,87 3,07 3,27 3,47 3,67 3,77 3,87 3,97 4,07 4,17 4,27 Body
1 15 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5 4.17 - - - - - - - - - - - - - xo - o o xxx 665.00
2 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 3.97 - - - - - - - - - - - - xo o xxo xxx 609.00
3 17 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 3.77 - - - - - - - - o o o xo o xxx 554.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 2.77 - - - o o o o xxx 303.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 1.97 o xo r 134.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 1,97 2,07 2,17 2,27 2,37 2,47 2,57 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,27 3,37 3,47 3,57 3,67 Body
1 27 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 3.57 - - - - - - - - - - - - xo o o xxo o xxx 501.00
2 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 2 2.97 - - - - o - xo o o o o o xxx 350.00
3 29 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 3 2.67 - - o o o xo xo xxo o xxx 280.00
4 26 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 2.47 o o o o o o o xxx 235.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,57 2,77 2,87 2,97 3,07 3,17 3,27 3,37 3,47 3,57 3,67 3,87 4,07 4,17 Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 4.07 - - - - - - - - - - o o xo xxx 637.00
2 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 3.47 - - - - xo xo xxo o o xx 475.00
3 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 3.27 - - - - xo - xo xxx 423.00
4 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 3.07 - xo o o xo xxx 374.00
5 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 2.97 o o o o xxx 350.00
45 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 DNS
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 24.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,84 1,94 2,04 2,14 2,24 2,34 2,44 2,54 Body
1 15 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 2.44 o o o o xo xxo o xxx 229.00
17 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 24.7.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 2 6.96 +0.3 m/s 6.78  -0,60 6.96  0,30 x 6.96 804.00
2 17 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1 6.29 -1.2 m/s x 6.29  -1,20 x 6.29 650.00
3 15 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4 6.23 -1.3 m/s 6.09  -0,80 6.02  -3,00 6.23  -1,30 6.23 637.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 3 5.02 -0.5 m/s 4.71  -0,60 5.02  -0,50 4.77  -1,40 5.02 386.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 5 3.09 -1.2 m/s 2.97  1,00 3.09  -1,20 3.07  -2,80 3.09 76.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 24.7.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3 6.22 +0.4 m/s 5.71  -0,80 6.22  0,40 6.04  -2,10 6.22 635.00
2 29 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 5.99 -0.2 m/s x 5.99  -0,20 5.84  -1,80 5.99 584.00
3 27 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 5.57 +1.8 m/s 5.57  1,80 5.57  0,00 5.44  -1,80 5.57 496.00
4 26 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 5.47 -1.5 m/s 5.47  -1,50 5.46  -2,00 5.26  0,20 5.47 475.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 24.7.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 6.92 -0.2 m/s 6.82  -0,50 6.78  -2,20 6.92  -0,20 6.92 795.00
2 45 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 5.97 -2.7 m/s 5.64  -0,80 5.97  -2,70 x 5.97 580.00
3 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 5.91 +0.2 m/s 5.71  -1,60 5.78  -2,50 5.91  0,20 5.91 567.00
4 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 5.75 +0.4 m/s 5.64  -1,30 5.64  -1,10 5.75  0,40 5.75 533.00
5 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 5.63 -0.7 m/s 5.47  -0,70 5.51  -1,40 5.63  -0,70 5.63 508.00
6 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 5 5.61 -0.9 m/s 5.12  -1,80 5.61  -0,90 4.96  0,50 5.61 504.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 25.7.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 5.87 -1.6 m/s 5.87  -1,60 x x  -1,70 5.87 559.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 5.07 -0.9 m/s 4.63  -0,80 5.07  -0,90 5.06  -1,90 5.07 396.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 24.7.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 7 4.83 -1.0 m/s 4.52  0,10 4.83  -1,00 3.67  0,00 4.83 350.00
2 29 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 5 4.45 -0.7 m/s 4.45  -0,70 4.32  -0,40 4.35  1,40 4.45 281.00
3 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 4.39 +0.0 m/s 4.39  0,00 4.28  -0,90 4.25  1,50 4.39 271.00
4 27 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 9 4.34 -0.7 m/s 4.34  -0,70 4.22  0,20 4.27  3,10 4.34 262.00
5 26 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 4.33 -1.2 m/s 4.33  -1,20 4.07  -0,90 3.92  0,50 4.33 261.00
6 31 Matěj BouškaMatěj Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
09 3 3.88 +0.2 m/s 3.01  -0,30 3.55  1,30 3.88  0,20 3.88 187.00
7 32 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 4 3.82 +0.8 m/s x 3.82  0,80 x 3.82 177.00
8 39 Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 8 3.71 -0.6 m/s 3.54  -0,60 3.71  -0,60 3.50  1,50 3.71 161.00
9 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 2 3.27 -0.6 m/s 3.27  -0,60 3.12  0,10 3.23  -0,30 3.27 99.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 25.7.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4 5.43 -0.8 m/s 5.30  -0,10 5.43  -0,80 x  -1,00 5.43 680.00
2 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 5.26 -1.4 m/s 5.18  0,20 5.26  -1,40 3.10  -0,70 5.26 631.00
3 26 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 6 5.14 -0.4 m/s 5.14  -0,40 x x  -0,60 5.14 598.00
4 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 4.89 -1.4 m/s 4.65  -0,80 4.84  -1,30 4.89  -1,40 4.89 530.00
5 27 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 5 4.89 -1.0 m/s x 4.89  -1,00 x 4.89 530.00
6 29 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 4.87 -0.6 m/s 4.78  -0,80 4.86  -0,50 4.87  -0,60 4.87 524.00
7 32 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 1 4.33 -0.4 m/s 4.33  -0,40 4.32  -0,90 4.24  -0,60 4.33 386.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 25.7.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 4.98 -1.0 m/s 2.27  0,70 4.98  -1,00 4.28  -0,30 4.98 554.00
2 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 4.69 +0.4 m/s 4.69  0,40 x 4.48  -0,60 4.69 477.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 4.67 -0.6 m/s 4.23  -0,10 4.09  -2,10 4.67  -0,60 4.67 472.00
4 15 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 4.54 -1.2 m/s 4.40  -0,40 4.27  -2,20 4.54  -1,20 4.54 438.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 25.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 5.33 +1.5 m/s 5.00  0,30 5.33  1,50 5.21  1,30 5.33 651.00
2 19 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 5.26 +1.7 m/s 5.01  1,20 5.26  1,70 5.17  1,00 5.26 631.00
3 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 5.01 +0.7 m/s 4.56  -0,70 4.82  -0,40 5.01  0,70 5.01 562.00
4 25 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 4.92 -0.2 m/s 4.75  -1,20 4.92  -0,20 x  1,30 4.92 538.00
5 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 4.88 +1.9 m/s 4.17  0,40 4.68  1,80 4.88  1,90 4.88 527.00
6 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 5 4.74 -0.1 m/s 4.55  -1,20 4.74  -0,10 4.72  0,30 4.74 490.00
7 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 3 4.51 -0.9 m/s 4.14  -1,10 4.51  -0,90 4.42  1,20 4.51 431.00
8 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1 3.90 +0.5 m/s 3.76  0,70 3.90  0,50 3.84  1,50 3.90 285.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 4.75 +1.8 m/s x 4.75  1,80 x 4.75 492.00
2 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 4.61 +0.9 m/s 4.41  0,20 4.46  1,40 4.61  0,90 4.61 456.00
3 19 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 9 4.40 +1.6 m/s 4.17  1,40 4.40  1,60 4.08  -0,20 4.40 403.00
4 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 15 4.35 +2.2 m/s 4.34 +1.6 m/s 4.34  1,60 4.22  1,80 4.35  2,20 4.35 391.00
5 27 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 17 4.35 +0.7 m/s 4.05  2,50 4.35  0,70 4.23  0,20 4.35 391.00
6 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 2 4.33 +0.9 m/s x x 4.33  0,90 4.33 386.00
7 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 8 4.28 +1.4 m/s 4.28  1,40 3.95  2,90 4.03  0,10 4.28 374.00
8 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 4.15 +2.3 m/s 4.15  2,30 x x 4.15 343.00
9 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 5 4.04 -0.3 m/s x 4.04  -0,30 x 4.04 317.00
10 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 1 4.03 +2.7 m/s 3.87 -0.6 m/s 3.87  -0,60 4.03  2,70 3.94  2,10 4.03 315.00
11 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 11 4.03 +1.5 m/s 3.92  -0,30 4.03  1,50 3.89  1,30 4.03 315.00
12 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 6 3.98 +0.4 m/s 3.98  0,40 3.96  0,60 3.81  0,30 3.98 303.00
13 44 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 3 3.88 +1.0 m/s 3.79  -1,10 3.83  1,50 3.88  1,00 3.88 281.00
14 29 Stela ChválováStela Chválová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 7 3.87 -0.1 m/s 3.06  2,40 3.83  1,20 3.87  -0,10 3.87 279.00
15 49 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 16 3.87 +2.4 m/s 3.53 +1.5 m/s 3.53  1,50 3.87  2,40 3.52  1,40 3.87 279.00
16 39 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 18 3.84 +0.7 m/s x 3.64  1,00 3.84  0,70 3.84 272.00
17 41 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 12 3.79 +1.4 m/s 3.68  -0,70 3.79  1,40 3.70  1,20 3.79 261.00
18 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 4 3.57 -1.2 m/s 3.57  -1,20 3.09  2,20 3.23  3,50 3.57 214.00
19 51 Noemi MajákNoemi Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 19 3.37 +2.0 m/s 3.37  2,00 3.17  -0,10 3.20  0,70 3.37 174.00
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 3 11.64 11.02 10.55 11.64 11.64 637.00
2 15 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 10.59 10.14 10.25 10.59 10.59 568.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 10.31 09.83 10.31 09.78 10.31 550.00
4 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 09.73 08.07 09.73 08.81 9.73 512.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 24.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 6 10.92 10.79 10.92 10.89 10.92 590.00
2 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 09.27 08.72 09.26 09.27 9.27 482.00
3 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 5 09.24 09.00 09.24 09.02 9.24 480.00
4 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 09.06 08.33 08.73 09.06 9.06 468.00
5 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 08.91 x 08.67 08.91 8.91 458.00
6 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 08.02 07.59 08.02 07.83 8.02 401.00
7 19 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 07.09 06.72 07.09 x 7.09 341.00
8 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 8 04.95 04.95 04.94 x 4.95 205.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 10.53 10.12 10.53 10.48 10.53 518.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 10.41 09.95 10.35 10.41 10.41 510.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 7 11.96 11.71 11.80 11.96 11.96 658.00
2 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 11.07 08.85 11.07 10.67 11.07 600.00
3 26 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1 09.17 08.18 09.17 08.88 9.17 475.00
4 27 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3 08.44 08.36 08.44 x 8.44 428.00
5 32 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 2 08.03 07.29 08.03 07.12 8.03 401.00
6 29 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 07.62 07.62 07.55 07.29 7.62 375.00
7 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 07.47 06.43 06.42 07.47 7.47 365.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 24.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 11.95 11.47 11.95 x 11.95 603.00
2 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 11.82 11.54 11.82 11.65 11.82 595.00
3 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 11.70 11.45 11.26 11.70 11.70 588.00
4 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 11.61 10.96 11.61 x 11.61 583.00
5 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 11.22 10.12 11.22 11.08 11.22 559.00
6 45 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3 10.18 09.23 10.18 09.23 10.18 496.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 24.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 11.78 11.78 11.04 11.65 11.78 593.00
2 27 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 11.43 08.74 10.06 11.43 11.43 572.00
3 29 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 09.22 09.18 08.54 09.22 9.22 439.00
4 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3 08.02 08.02 07.71 07.58 8.02 367.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 24.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 11.27 10.58 11.27 10.84 11.27 562.00
2 15 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 2 10.88 07.01 10.46 10.88 10.88 539.00
3 17 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 10.62 10.62 x 10.59 10.62 523.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 4 08.20 08.01 08.20 08.13 8.20 378.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 06.70 06.27 06.70 06.57 6.70 290.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 24.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 28.84 23.25 x 28.84 28.84 442.00
2 15 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 26.30 26.30 26.22 x 26.30 392.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 25.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 34.93 34.93 x 34.37 34.93 562.00
2 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 34.03 34.03 32.84 33.86 34.03 544.00
3 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 29.94 29.94 x 26.87 29.94 463.00
4 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 28.91 26.67 x 28.91 28.91 443.00
5 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 26.93 26.93 22.22 22.40 26.93 404.00
45 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 DNS -
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 25.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 36.35 36.35 x x 36.35 591.00
2 26 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 30.03 x x 30.03 30.03 465.00
3 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 2 25.22 25.22 x 22.93 25.22 371.00
4 29 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 1 19.79 19.49 x 19.79 19.79 268.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 25.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4 33.01 x 32.51 33.01 33.01 524.00
2 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 5 31.64 31.64 31.20 x 31.64 497.00
3 17 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 3 26.31 x 24.36 26.31 26.31 392.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 20.49 20.49 17.48 19.04 20.49 281.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 20.09 18.99 x 20.09 20.09 274.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 25.7.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 3 35.88 33.01 29.31 35.88 35.88 588.00
2 15 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 27.53 26.28 27.53 26.60 27.53 430.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 27.00 22.74 22.08 27.00 27.00 420.00
4 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 17.72 15.76 15.63 17.72 17.72 247.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 25.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 6 33.64 32.24 33.64 31.27 33.64 546.00
2 17 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 5 31.65 26.70 31.65 24.42 31.65 508.00
3 13 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 30.58 x x 30.58 30.58 488.00
4 21 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 7 24.71 19.81 24.71 x 24.71 377.00
5 15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 24.14 x 24.14 22.48 24.14 366.00
6 26 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 1 23.09 17.48 23.09 19.49 23.09 347.00
7 27 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 20.61 19.28 19.27 20.61 20.61 300.00
8 19 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 20.55 15.39 20.55 15.62 20.55 299.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 24.7.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 44.28 39.59 38.75 44.28 44.28 504.00
2 17 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 32.63 26.02 32.63 28.67 32.63 336.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 25.7.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 34.86 33.22 34.09 34.86 34.86 569.00
2 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 6 31.58 30.18 31.58 29.14 31.58 507.00
3 27 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4 29.18 26.94 16.98 29.18 29.18 461.00
4 32 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 5 28.95 26.93 28.95 28.50 28.95 457.00
5 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 28.40 23.20 26.59 28.40 28.40 446.00
6 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 19.69 19.69 18.19 18.16 19.69 283.00
7 26 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3 19.64 16.46 16.45 19.64 19.64 282.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 25.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 49.16 43.29 x 49.16 49.16 576.00
2 41 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 47.02 44.31 47.02 46.80 47.02 545.00
3 32 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 46.99 45.69 x 46.99 46.99 544.00
4 44 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3 37.05 31.68 28.56 37.05 37.05 400.00
5 31 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 34.22 34.22 33.49 29.31 34.22 359.00
45 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 DNS -
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 25.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5 50.08 49.73 50.08 49.88 50.08 590.00
2 13 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 4 40.43 37.86 39.05 40.43 40.43 448.00
3 17 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 3 32.87 32.87 32.00 31.33 32.87 340.00
4 19 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 1 30.48 30.31 30.48 28.76 30.48 306.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2 23.69 23.69 22.75 23.58 23.69 211.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 25.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 38.03 29.07 31.66 38.03 38.03 414.00
2 26 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 35.73 32.67 33.81 35.73 35.73 381.00
3 29 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 4 33.36 33.36 30.26 29.73 33.36 347.00
4 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 2 27.22 x 22.89 27.22 27.22 260.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 24.7.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 7 46.86 46.23 46.86 45.09 46.86 281.00
2 21 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 9 46.48 44.59 x 46.48 46.48 278.00
3 27 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 8 46.08 34.28 40.63 46.08 46.08 275.00
4 29 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 6 39.11 38.41 33.93 39.11 39.11 217.00
5 31 Matěj BouškaMatěj Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
09 1 38.83 38.83 x 22.19 38.83 215.00
6 26 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 35.21 30.30 30.03 35.21 35.21 185.00
7 32 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 3 34.21 32.08 34.21 33.98 34.21 177.00
8 41 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 5 31.21 29.18 30.72 31.21 31.21 153.00
9 39 Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4 31.06 27.95 31.06 26.67 31.06 152.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 24.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 15 57.14 52.40 56.87 57.14 57.14 570.00
2 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 48.75 42.81 46.40 48.75 48.75 464.00
3 21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 16 48.49 44.40 48.49 42.83 48.49 460.00
4 27 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 9 46.46 46.46 45.56 44.16 46.46 435.00
5 32 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 1 42.42 42.42 x 32.19 42.42 385.00
6 39 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 11 41.97 41.74 39.07 41.97 41.97 379.00
7 45 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 17 41.66 38.06 x 41.66 41.66 376.00
8 15 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 40.42 x 40.42 38.32 40.42 360.00
9 17 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 8 38.89 32.47 38.45 38.89 38.89 342.00
10 19 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 5 37.84 34.59 34.66 37.84 37.84 329.00
11 29 Stela ChválováStela Chválová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 4 34.38 34.38 30.55 28.83 34.38 287.00
12 44 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 2 32.08 31.27 32.08 30.96 32.08 260.00
13 41 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 31.05 25.36 x 31.05 31.05 247.00
14 46 Eliška KoutníkováEliška Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 6 28.38 28.38 x 27.51 28.38 216.00
15 25 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 19 25.86 x 25.86 x 25.86 187.00
16 31 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 24.42 x 24.42 x 24.42 170.00
17 51 Noemi MajákNoemi Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 10 22.12 22.12 21.92 21.35 22.12 144.00
18 49 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 20.38 20.38 18.03 19.92 20.38 125.00
19 54 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 18 15.83 x 14.25 15.83 15.83 75.00
Celkem 19 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2286
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1876
3 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1871
4 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1755
5 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1705
6 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1177
7 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1177
8 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1075
9 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0903
Celkem 9 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2833
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2724
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2705
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2569
5 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2552
6 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2528
7 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2521
8 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2445
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2396
10 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2211
11 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2113
12 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2040
13 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1976
14 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1902
15 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1845
16 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1432
17 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1310
18 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1297
19 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1203
Celkem 19 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4824
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4161
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3840
4 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3790
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3708
6 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3420
7 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2669
Celkem 7 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4695
2 Julie KovářováJulie Kovářová