Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021)

Nová Včelnice (24. - 25. 7. 2021)

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.7.2021 - 18:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.05 708.00
2 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.66 658.00
3 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 27.72 653.00
4 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.69 371.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.7.2021 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.80 815.00
2 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.79 729.00
3 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 27.59 664.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.80 815.00
2 26 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.79 729.00
3 31 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.05 708.00
4 27 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 27.59 664.00
5 29 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.66 658.00
6 25 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 27.72 653.00
7 32 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.69 371.00

200 m - Dorostenky

(so, 24.7.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.12 787.00
2 13 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 26.70 737.00
3 17 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.03 628.00
4 19 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 28.13 621.00
Celkem 4 závodníků