Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Plzeň (14. - 15. 8. 2021)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2478
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2277
3 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2246
4 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2189
5 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2182
6 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2172
7 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2169
8 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 2162
9 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2018
10 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2000
11 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 1985
12 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1927
13 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1891
14 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1844
15 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1792
16 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1741
17 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1674
18 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1503
19 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1161
Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 20 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3209
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3107
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3013
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3001
5 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3000
6 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2992
7 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2971
8 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2890
9 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2884
10 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2876
11 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2871
12 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2850
13 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2786
14 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2781
15 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2589
16 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2547
17 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2510
18 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2504
19 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2477
20 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2463
21 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2437
22 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2433
23 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2431
24 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2379
Celkem 24 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4968
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4866
3 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4822
4 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4670
5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4643
6 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4518
7 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4504
8 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4456
9 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4423
10 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4411
11 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4327
12 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4284
13 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4232
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4176
15 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4150
16 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4078
17 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4074
18 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4038
19 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3982
20 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3963
21 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3859
22 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3740
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNF
Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 24 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5325
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5323
3 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5275
4 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5252
5 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4945
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4839
7 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4707
8 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4700
9 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4688
10 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4666
11 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4652
12 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4563
13 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4558
14 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4472
15 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4450
16 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4059
17 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4007
18 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3647
Celkem 18 závodníků