Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích staršího (OPEN) a mladšího žactva (uzavřené)

Sušice (28. - 29. 6. 2021)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 29.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 2:33.22 458.00
2 28 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:35.74 432.00
3 21 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 15 2:40.66 384.00
4 95 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:41.08 380.00
5 20 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:43.16 360.00
6 91 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 2:43.30 359.00
7 48 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 9 2:44.18 351.00
8 93 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16 PB 2:44.76 346.00
9 90 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:45.78 336.00
10 44 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 2:48.97 308.00
11 23 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:02.66 200.00
12 32 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 3:08.26 162.00
13 88 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:11.24 144.00
14 78 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 3:12.34 137.00
15 38 Vítek PackanVítek Packan 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:36.46 29.00
16 100 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 3:39.83 20.00
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 2:38.62 589.00
2 64 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 2:46.08 505.00
3 35 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:46.69 499.00
4 49 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:47.06 495.00
5 17 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 2:55.49 408.00
6 75 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 PB 2:57.08 393.00
7 85 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:19.42 206.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:35.65 624.00
2 20 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.84 610.00
3 23 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.87 552.00
4 28 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:45.23 514.00
5 32 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 2:54.32 420.00
6 44 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 2:57.41 390.00
7 38 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:01.53 351.00
8 95 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 3:01.60 350.00
9 90 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 11 3:03.52 333.00
10 91 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 PB 3:04.18 327.00
11 48 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 3:05.33 317.00
12 88 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 PB 3:25.01 168.00
13 93 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 3:30.34 135.00
14 78 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:31.96 126.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:33.37 651.00
2 17 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 2:35.21 629.00
3 87 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:39.63 577.00
4 51 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:39.95 573.00
5 100 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:40.21 570.00
6 39 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 2:44.75 520.00
7 75 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 2:47.21 493.00
8 27 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 2:47.27 492.00
9 34 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:50.39 460.00
10 33 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:51.10 452.00
11 85 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:52.37 439.00
12 49 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11 PB 3:01.41 352.00
13 35 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 PB 3:03.16 336.00
14 64 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 PB 3:04.53 324.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:33.37 651.00
2 17 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 2:35.21 629.00
3 21 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:35.65 624.00
4 20 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.84 610.00
5 87 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:39.63 577.00
6 51 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:39.95 573.00
7 100 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:40.21 570.00
8 23 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.87 552.00
9 39 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 2:44.75 520.00
10 28 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:45.23 514.00
11 75 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 2:47.21 493.00
12 27 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 2:47.27 492.00
13 34 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:50.39 460.00
14 33 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:51.10 452.00
15 85 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:52.37 439.00
16 32 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 2:54.32 420.00
17 44 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 2:57.41 390.00
18 49 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11 PB 3:01.41 352.00
19 38 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:01.53 351.00
20 95 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 3:01.60 350.00
21 35 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 PB 3:03.16 336.00
22 90 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 11 3:03.52 333.00
23 91 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 PB 3:04.18 327.00
24 64 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 PB 3:04.53 324.00
25 48 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 3:05.33 317.00
26 88 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 PB 3:25.01 168.00
27 93 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 3:30.34 135.00
28 78 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:31.96 126.00