Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích staršího (OPEN) a mladšího žactva (uzavřené)

Sušice (28. - 29. 6. 2021)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1748
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1653
3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1523
4 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1522
5 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1473
6 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1373
7 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1296
8 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1088
9 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1086
10 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1058
11 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1054
12 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0919
13 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0892
14 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0603
15 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0455
16 Vítek PackanVítek Packan 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0376
Celkem 16 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3099
2 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2755
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2624
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2587
5 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2438
MS Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2416
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2372
8 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2350
9 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2312
10 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2228
11 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2207
12 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2053
13 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2025
14 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2013
15 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2005
16 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1924
17 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1896
18 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1850
19 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1784
20 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1746
21 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1664
22 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1659
23 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1643
24 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1585
25 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1482
26 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1281
27 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1034
28 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0672
Celkem 28 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4417
2 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3897
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3681
4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3147
5 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2640
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2575
7 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2377
Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Poznámky:
Celkem 8 závodníků