Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. prázdninový mítink

Brno (19. 7. 2021)

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (po, 19.7.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 PB 4:38.40
2 117 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 4:40.14
3 95 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 4:49.50
4 93 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 4:52.73
5 118 Jan ŠmídaJan Šmída 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 4:52.81
6 123 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:54.58
7 99 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 4:55.78
8 88 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 5:03.14
9 109 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 5:05.30
10 96 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 68 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 5:10.96
11 116 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 5:33.73
12 121 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 6:45.74
13 122 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 15 PB 6:46.91
14 125 Kubík RadomírKubík Radomír 64 Triatlon klub BrnoTriatlon klub Brno 11 6:47.12
114 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNF
Celkem 15 závodníků

1 anglická míle - Ženy (Finále)

Finále (po, 19.7.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 5:33.14
2 120 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 5:34.16
3 100 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 5:53.45
4 115 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 6:00.76
5 111 Kateřina ZatočilováKateřina Zatočilová 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 PB 6:02.66
6 82 Hana Urbánková AlferyHana Urbánková Alfery 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 6:28.56
7 86 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 6:29.18
8 84 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 6:38.20
9 104 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 6:43.21
102 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNF
Celkem 10 závodníků