4. prázdninový mítink
Brno (2. 8. 2021)1000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (po, 2.8.2021 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Martin ZajícMartin Zajíc | 00 | VSK Univerzita Brno | 12 | 2:34.07 | |||||||||||||
2 | 108 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 10 | PB 2:37.54 | |||||||||||||
3 | 112 | Jiří FranzJiří Franz | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:38.92 | |||||||||||||
4 | 84 | Bronislav KhýrBronislav Khýr | 75 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 2:39.72 | |||||||||||||
5 | 116 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 2:43.12 | |||||||||||||
6 | 117 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 7 | PB 2:46.98 | |||||||||||||
7 | 120 | Jan ŠmídaJan Šmída | 99 | TJ Znojmo, z.s. | 9 | 2:47.97 | |||||||||||||
8 | 178 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | A. C. Sparta Praha | 11 | 2:48.05 | |||||||||||||
9 | 86 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 2:49.81 | |||||||||||||
10 | 113 | Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:50.93 | |||||||||||||
11 | 89 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 1 | PB 2:51.80 | |||||||||||||
12 | 110 | Michal HozákMichal Hozák | 81 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 3:07.71 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (po, 2.8.2021 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:54.75 | |||||||||||||
2 | 180 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 2:55.21 | |||||||||||||
3 | 88 | Matyáš KocmanMatyáš Kocman | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 2:56.35 | |||||||||||||
4 | 105 | Adam KřenekAdam Křenek | 05 | SK ANTE Žďár nad Sázavou | 7 | PB 2:56.79 | |||||||||||||
5 | 118 | Vilém BaranVilém Baran | 96 | Bez oddílu | 2 | 3:03.26 | |||||||||||||
6 | 121 | Tomáš StaněkTomáš Staněk | 08 | SK ANTE Žďár nad Sázavou | 1 | PB 3:05.28 | |||||||||||||
7 | 123 | Antonín StixAntonín Stix | 05 | AC Moravský Krumlov | 10 | PB 3:09.08 | |||||||||||||
8 | 111 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 3:09.09 | |||||||||||||
9 | 179 | Milan ŘedinaMilan Ředina | 71 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 3:13.53 | |||||||||||||
10 | 83 | Petr HalasPetr Halas | 73 | Orel Vyškov | 3 | 3:36.29 | |||||||||||||
11 | 114 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 3:49.64 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Martin ZajícMartin Zajíc | 00 | VSK Univerzita Brno | 12 | 2:34.07 | ||
2 | 108 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 10 | PB 2:37.54 | ||
3 | 112 | Jiří FranzJiří Franz | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:38.92 | ||
4 | 84 | Bronislav KhýrBronislav Khýr | 75 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 2:39.72 | ||
5 | 116 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 2:43.12 | ||
6 | 117 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 7 | PB 2:46.98 | ||
7 | 120 | Jan ŠmídaJan Šmída | 99 | TJ Znojmo, z.s. | 9 | 2:47.97 | ||
8 | 178 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | A. C. Sparta Praha | 11 | 2:48.05 | ||
9 | 86 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 2:49.81 | ||
10 | 113 | Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:50.93 | ||
11 | 89 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 1 | PB 2:51.80 | ||
12 | 107 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:54.75 | ||
13 | 180 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 2:55.21 | ||
14 | 88 | Matyáš KocmanMatyáš Kocman | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 2:56.35 | ||
15 | 105 | Adam KřenekAdam Křenek | 05 | SK ANTE Žďár nad Sázavou | 7 | PB 2:56.79 | ||
16 | 118 | Vilém BaranVilém Baran | 96 | Bez oddílu | 2 | 3:03.26 | ||
17 | 121 | Tomáš StaněkTomáš Staněk | 08 | SK ANTE Žďár nad Sázavou | 1 | PB 3:05.28 | ||
18 | 110 | Michal HozákMichal Hozák | 81 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 3:07.71 | ||
19 | 123 | Antonín StixAntonín Stix | 05 | AC Moravský Krumlov | 10 | PB 3:09.08 | ||
20 | 111 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 3:09.09 | ||
21 | 179 | Milan ŘedinaMilan Ředina | 71 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 3:13.53 | ||
22 | 83 | Petr HalasPetr Halas | 73 | Orel Vyškov | 3 | 3:36.29 | ||
23 | 114 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 3:49.64 |
1000 m - Ženy
(po, 2.8.2021 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 100 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 3:21.80 | |||||||||||||
2 | 82 | Natálie KřenkováNatálie Křenková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:36.55 | |||||||||||||
3 | 109 | Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková | 06 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 3:38.02 | |||||||||||||
4 | 87 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 5 | 3:39.72 | |||||||||||||
5 | 124 | Emilly HolkováEmilly Holková | 12 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 4:22.85 | |||||||||||||
6 | 92 | Sophia BerešováSophia Berešová | 12 | Bez oddílu | 2 | 4:57.13 | |||||||||||||
7 | 115 | Natálie BerešováNatálie Berešová | 12 | Bez oddílu | 1 | 5:06.79 | |||||||||||||
8 | 93 | Nikola BerešováNikola Berešová | 11 | Bez oddílu | 3 | 6:10.78 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |