Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo OMD mužů a žen

Nýřany (3. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.7.2021 - 11:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.60 QA
2 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.22 qA
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.23
4 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.40 qA
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.7.2021 - 11:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 SB 11.63 QA
2 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.98 qA
3 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.39 qA
4 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.31 qB
5 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.60 qB
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.60 QA
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 SB 11.63 QA
3 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.98 qA
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.22 qA
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.23
6 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.39 qA
7 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.40 qA
8 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.97
9 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.31 qB
10 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.60 qB

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 SB 11.42 11.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 SB 11.48 9.00
3 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 11.81 8.00
4 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 12.20 7.00
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.25 6.00
6 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 12.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:55) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.11
2 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.78 4.00
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.79
Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 13:05) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 12.56 11.00
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.18 9.00
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 13.31 8.00
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.58 7.00
5 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.07 6.00
6 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2021 - 13:05) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.12 4.00
2 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 14.47 3.00
3 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.93 2.00
4 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.19 1.00
5 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.24
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.7.2021 - 12:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.57
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 13.30 QA
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 PB 13.39 qA
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 15.01 qB
5 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 15.13 qB
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.7.2021 - 12:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 12.44 QA
2 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.10 qA
3 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.53 qB
4 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.20 qB
Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DQ
Poznámky:
Jandová - DQ - předčasný start
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.7.2021 - 12:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.25
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.30 QA
3 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 14.14 qA
4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 14.27 qB
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 12.44 QA
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.57
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.25
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 13.30 QA
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.30 QA
6 Helena JanákováHelena Janáková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 PB 13.39 qA
7 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.10 qA
8 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 14.14 qA
9 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 14.27 qB
10 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.53 qB
11 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 15.01 qB
12 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 15.13 qB
13 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.20 qB
Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DQ