Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPEN víceboje mladšího a staršího žactva

Praha - Vokovice (29. - 30. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.74 637.00
2 61 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.76 631.00
3 60 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.80 619.00
4 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.84 607.00
90 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 15:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.95 574.00
2 46 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.37 457.00
3 76 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.41 447.00
4 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.74 161.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.48 428.00
2 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.57 406.00
3 77 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.69 376.00
4 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.28 245.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 15:50) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.11 528.00
2 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.26 487.00
3 43 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.27 484.00
4 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.45 436.00
5 78 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.64 388.00
6 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.90 327.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 15:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.21 500.00
2 79 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.64 388.00
3 71 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.72 369.00
4 84 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.74 364.00
5 92 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.04 295.00
6 89 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.28 245.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 15:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.40 449.00
2 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.56 408.00
3 86 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.64 388.00
4 85 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.77 357.00
5 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.03 298.00
6 91 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.14 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 30.6.2021 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.60 398.00
2 93 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.88 331.00
3 76 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.97 311.00
4 46 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.06 291.00
5 73 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.20 261.00
54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 30.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.37 457.00
2 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.31 239.00
3 39 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.38 226.00
4 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.68 171.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 30.6.2021 - 15:50) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.56 192.00
2 41 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.82 148.00
3 62 David GreenDavid Green 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.96 126.00
4 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.02 117.00
5 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.63 45.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.33 749.00
2 76 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.41 726.00
3 63 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.74 635.00
4 79 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.84 608.00
5 68 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2 08.94 582.00
6 4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.01 564.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.41 726.00
2 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.57 681.00
3 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.61 670.00
4 7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.66 656.00
5 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.16 526.00
6 60 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.23 509.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.62 667.00
2 40 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.64 662.00
3 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.84 608.00
4 23 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.95 579.00
5 25 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.01 564.00
6 65 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.34 482.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.52 695.00
2 57 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.83 610.00
3 49 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.94 582.00
4 20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.02 561.00
5 107 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.04 556.00
6 59 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.05 553.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.92 587.00
2 16 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.00 566.00
3 35 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.17 523.00
4 19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.29 494.00
5 6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.49 447.00
6 111 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.55 433.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.08 546.00
2 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.08 546.00
3 108 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.11 538.00
4 113 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.29 494.00
5 13 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.62 417.00
6 110 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.63 415.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.92 587.00
2 115 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.20 516.00
3 114 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.22 511.00
4 117 Elda DaňkováElda Daňková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.83 371.00
5 77 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.95 346.00
6 121 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.32 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.80 618.00
2 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.61 419.00
3 118 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.65 411.00
4 42 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.78 382.00
5 39 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.81 376.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 30.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.08 546.00
2 4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.71 397.00
3 8 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 09.98 340.00
4 122 Agáta KrausováAgáta Krausová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.16 304.00
123 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 17:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.61 947.00
2 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 18.80 923.00
3 37 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.79 801.00
4 52 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.02 774.00
5 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.52 717.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 19.88 791.00
2 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.70 696.00
3 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 20.96 668.00
4 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.97 666.00
5 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 22.20 538.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 21.39 621.00
2 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 21.54 605.00
3 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.59 500.00
4 45 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.28 435.00
5 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 23.33 431.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 29.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.11 547.00
2 81 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.30 528.00
3 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 22.33 525.00
4 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.25 438.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:31.34 478.00
2 89 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 2:32.60 465.00
3 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:36.28 427.00
4 11 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:37.03 419.00
5 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:37.40 416.00
6 43 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:39.09 399.00
7 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:40.48 386.00
8 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:43.59 356.00
9 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 2:44.04 352.00
10 87 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 2:45.75 337.00
11 84 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 2:48.85 309.00
12 85 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:50.27 297.00
13 78 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:51.90 283.00
14 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:51.91 283.00
15 86 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 14 3:01.96 205.00
71 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
79 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 93 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.89 335.00
2 46 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:49.36 305.00
3 92 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:49.67 302.00
4 77 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 2:50.95 291.00
5 91 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:52.65 277.00
6 90 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:52.66 277.00
7 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:54.77 260.00
8 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 2:57.35 240.00
9 73 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.00 220.00
10 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 15 3:01.07 212.00
11 76 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:03.31 196.00
12 41 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 3:03.60 194.00
13 62 David GreenDavid Green 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 3:05.62 180.00
14 39 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:08.16 163.00
15 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:08.19 163.00
54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 52 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:29.44 700.00
2 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:36.06 619.00
3 48 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:37.53 602.00
4 37 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:41.27 558.00
5 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:44.26 525.00
6 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:44.51 522.00
7 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:57.04 393.00
8 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:59.92 366.00
9 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:05.23 318.00
10 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:15.75 233.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 83 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:00.37 362.00
2 81 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:00.98 356.00
3 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:01.24 354.00
4 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:05.06 320.00
5 45 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:08.88 287.00
6 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:12.35 259.00
7 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:17.75 218.00
8 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 3:27.17 154.00
9 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 3:32.37 124.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:34.31 640.00
2 60 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:34.52 637.00
3 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:38.29 593.00
4 80 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:41.31 558.00
5 76 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:41.34 558.00
6 74 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 2:42.41 546.00
7 79 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:43.48 534.00
8 68 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 10 2:46.90 496.00
9 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:47.18 493.00
10 40 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 2:47.23 493.00
11 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:01.43 352.00
12 7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:09.02 286.00
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 35 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:38.44 591.00
2 59 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:40.44 568.00
3 27 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:44.77 519.00
4 49 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:45.39 513.00
5 22 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:47.88 486.00
6 63 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:53.84 424.00
7 20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 2:54.66 416.00
8 68 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:55.65 407.00
9 57 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:56.48 399.00
10 65 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:00.41 361.00
11 25 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:03.54 333.00
12 23 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:05.58 315.00
13 19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 3:06.51 307.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 108 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:38.80 587.00
2 109 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:44.46 523.00
3 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:46.55 500.00
4 112 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:47.32 492.00
5 113 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:52.63 437.00
6 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:57.34 390.00
7 114 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 2:58.64 378.00
8 13 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:59.23 372.00
9 110 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 3:04.48 325.00
10 16 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 3:10.92 270.00
11 111 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 3:11.10 269.00
12 6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:24.60 171.00
13 107 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:29.85 138.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 118 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:48.94 475.00
2 42 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 2:53.08 432.00
3 77 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 7 3:08.81 288.00
4 4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:10.88 271.00
5 39 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:10.90 271.00
6 65 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:11.33 267.00
7 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:15.43 235.00
8 121 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 3:18.15 215.00
9 8 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 9 3:33.29 118.00
10 115 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 3:37.69 95.00
123 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 DNS
122 Agáta KrausováAgáta Krausová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 DNS
117 Elda DaňkováElda Daňková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 13 závodníků

1000 m - Žáci

(st, 30.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 46 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:04.10 625.00
2 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:05.20 614.00
3 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:06.10 606.00
4 77 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 3:06.22 605.00
5 76 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:06.50 602.00
6 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 3:19.08 489.00
7 41 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:25.14 439.00
8 61 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:27.47 420.00
9 60 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:29.20 407.00
10 62 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 3:30.05 400.00
11 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 3:51.29 251.00
12 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 3:53.73 236.00
90 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.08 526.00
2 89 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.53 445.00
3 76 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.19 339.00
4 93 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.45 300.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 10.23 498.00
2 79 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.31 484.00
3 84 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.59 435.00
4 86 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.01 366.00
5 91 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.03 363.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.29 488.00
2 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 10.96 374.00
3 62 David GreenDavid Green 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 13.75 60.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.94 377.00
2 90 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.76 258.00
3 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.60 70.00
41 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.81 578.00
2 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.93 554.00
3 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.01 366.00
4 54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.24 331.00
5 87 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.51 292.00
6 77 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.04 115.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.09 524.00
2 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.14 515.00
3 92 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.63 428.00
4 46 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.74 260.00
5 39 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.88 242.00
6 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 14.18 34.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 30.6.2021 - 14:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.79 581.00
2 85 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.08 355.00
3 73 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 11.56 285.00
4 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.19 204.00
5 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 12.30 191.00
Poznámky:
Dráha 1 - TP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.09 695.00
2 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.61 602.00
3 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.64 597.00
4 23 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.13 515.00
5 109 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.18 359.00
6 114 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.77 282.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.52 618.00
2 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 10.64 597.00
3 68 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.89 555.00
4 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.02 533.00
5 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.14 239.00
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DQ
Poznámky:
3. dráha TP 22.6
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.86 738.00
2 22 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 11.48 460.00
3 27 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.60 442.00
4 13 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.50 316.00
5 77 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 13.19 233.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.66 433.00
2 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 12.51 315.00
3 117 Elda DaňkováElda Daňková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.53 312.00
4 39 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.09 142.00
5 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 14.23 130.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.02 533.00
2 57 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.28 491.00
3 16 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.92 395.00
4 113 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.51 315.00
5 121 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.14 239.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.51 620.00
2 74 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 10.68 590.00
3 25 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 11.16 511.00
4 65 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.22 501.00
5 118 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 13.65 184.00
6 112 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.85 164.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 10.58 607.00
2 60 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.77 575.00
3 108 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.14 364.00
4 122 Agáta KrausováAgáta Krausová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 15.04 68.00
65 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.33 484.00
2 20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.37 477.00
3 111 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.04 378.00
4 115 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.09 244.00
5 42 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 13.39 211.00
6 8 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 15.52 41.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.43 634.00
2 19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.93 394.00
3 110 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.21 355.00
4 123 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 15.23 57.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 30.6.2021 - 14:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 5 10.26 664.00
2 49 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.27 493.00
3 59 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.33 484.00
4 6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.04 378.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 14:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 15.01 710.00
2 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 15.99 598.00
3 62 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 18.15 383.00
4 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 18.95 314.00
5 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 21.12 160.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 14:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14.55 766.00
2 60 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 14.83 732.00
3 46 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 15.94 604.00
4 77 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.90 173.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 14:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.10 699.00
2 76 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 17.12 480.00
3 41 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 17.71 423.00
4 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.48 139.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 14:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 14.28 939.00
2 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.44 917.00
3 37 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.75 745.00
4 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.90 499.00
5 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 19.04 387.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 14:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 17.29 564.00
2 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 17.57 534.00
3 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 18.50 438.00
4 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 18.87 402.00
5 83 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.13 150.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 14:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 16.02 712.00
2 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 18.10 478.00
3 45 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 18.72 417.00
4 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 20.48 264.00
5 81 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.07 219.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 29.6.2021 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.57 768.00
2 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.96 394.00
3 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.56 340.00
4 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 20.83 237.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 30.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 PB 1.60 - - - - - - - o - - o - - xxo o xxx 464.00
2 61 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 PB 1.54 - - - - o - - - o - o o o xxx 419.00
3 60 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 1.51 - - - - - o - o xo xo o o xxx 396.00
4 41 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 12 PB 1.45 o o o - o o o o o o r 352.00
5 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 PB 1.39 o - o o o o o xo xxx 310.00
6 46 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 1.36 o o o o o o xxo xxx 290.00
7 76 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 PB 1.30 o xo o o o xxx 250.00
8 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 1.27 - o - xo xxx 231.00
9 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 15 PB 1.24 o o o xxx 212.00
10 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 PB 1.24 o xxo o xxx 212.00
11 62 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 PB 1.24 o o xo xxx 212.00
12 77 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 PB 1.21 o xo xxx 194.00
90 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 DNS
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 Body
1 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 21 1.65 - - - - - - - - - o o o o o o o xxx 795.00
2= 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 20 1.56 - - - - - o - o o o o o o xxx 689.00
2= 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 1.56 - - - - - - - - o o o o o xxx 689.00
4= 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 1.50 - - - - - - o o o o o xxx 621.00
4= 52 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 1.50 - - - - o o o o o o o xxx 621.00
6= 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 1.46 - - - - - o - o o o xxx 577.00
6= 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 14 1.46 - - - - o o o o o o xxx 577.00
8 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 1.42 o - - o xo xxo o o o xxx 534.00
9 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 6 1.42 - - - - o o o o xo xxx 534.00
10 37 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 1.38 - - - o xo o o o xxx 491.00
11 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 1.30 - - - - o o xxx 409.00
12 48 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 19 1.30 o o o o xo o xxx 409.00
13 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 18 1.30 - o o xo o xxo xxx 409.00
14 45 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 17 1.26 o o o o o xxx 369.00
15 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 1.26 o o o o xo xxx 369.00
16 83 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 1.22 o o xo o xxx 331.00
17 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 1.22 xxo o o o xxx 331.00
18 81 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 12 1.14 o o xxx 257.00
19 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 5 1.10 o xxx 222.00
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 29.6.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 Body
1 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 PB 2.80 - - - - - o - o o o xxx 309.00
2 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 PB 2.70 o o - o o xo o xo xxo xxx 286.00
3 90 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 2.30 o o xo xxo o xxx 199.00
4 61 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 PB 2.20 o xo o xxo xxx 179.00
5 46 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 2.10 o xo o xxx 159.00
6 41 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 10 PB 2.00 o o xxx 140.00
48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 NM xxx
62 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 NM xxx
77 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 NM xxx
60 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 NM - - - - - xxx
70 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 NM xxx
76 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 NM xxx
92 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 30.6.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 PB 5.74 +0.4 m/s 5.72  0,30 5.55  -0,40 5.74  0,40 5.74 531.00
2 60 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 PB 5.38 -0.8 m/s 5.37  0,00 5.38  -0,80 x 5.38 457.00
3 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 PB 5.32 -2.0 m/s 5.32  -2,00 5.01  0,00 5.02  0,20 5.32 445.00
4 41 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 10 PB 5.23 +0.2 m/s 4.84  -1,60 4.99  0,30 5.23  0,20 5.23 427.00
5 61 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 PB 4.98 +0.5 m/s 4.89  -2,10 4.98  0,50 4.92  -1,60 4.98 378.00
6 76 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 4.83 +1.2 m/s 4.76  -1,30 4.55  2,80 4.83  1,20 4.83 350.00
7 46 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 4.83 +0.0 m/s 4.71  0,80 4.83  0,00 4.48  0,60 4.83 350.00
8 77 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 PB 4.44 -1.3 m/s 4.02  1,70 4.36  -0,70 4.44  -1,30 4.44 280.00
9 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 4.28 +0.0 m/s x 4.06  -1,00 4.28  0,00 4.28 252.00
10 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 PB 4.13 -2.3 m/s 4.13  -2,30 x x 4.13 227.00
11 62 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 4.12 -0.3 m/s 4.08  0,10 3.99  -0,40 4.12  -0,30 4.12 225.00
12 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 3.99 +2.4 m/s 3.65 -1.0 m/s 3.65  -1,00 x 3.99  2,40 3.99 204.00
90 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (st, 30.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 4.86 -0.3 m/s 4.48  -0,80 4.72  1,40 4.86  -0,30 4.86 356.00
2 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 16 4.82 -0.1 m/s 4.64  -0,40 4.82  -0,10 x 4.82 348.00
3 11 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 4.80 +0.6 m/s 4.38  0,10 4.30  0,00 4.80  0,60 4.80 345.00
4 84 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 11 4.72 +1.2 m/s 4.72  1,20 4.41  -0,10 - 4.72 330.00
5 90 Filip HankoFilip Hanko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 6 4.60 +0.3 m/s 4.60  0,30 4.35  0,20 4.37  0,80 4.60 308.00
6 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 4.52 +0.0 m/s 4.08  1,00 4.52  0,00 4.28  0,20 4.52 294.00
7 86 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 10 4.44 -0.4 m/s 4.44  -0,40 x 4.06  0,60 4.44 280.00
8 79 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3 4.37 -1.6 m/s 4.37  -1,60 3.52  0,30 - 4.37 267.00
9 76 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 12 4.32 +1.6 m/s 4.14  -0,10 4.18  0,70 4.32  1,60 4.32 259.00
10 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 15 4.22 -0.4 m/s 4.22  -0,40 4.08  -0,30 4.04  -0,10 4.22 242.00
11 89 Marek KrátkýMarek Krátký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 9 4.19 -0.4 m/s 4.01  0,50 4.19  -0,40 4.03  1,50 4.19 237.00
12 93 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 8 4.19 +5.1 m/s 3.89 +0.5 m/s 3.69  0,50 3.89  0,50 4.19  5,10 4.19 237.00
13 91 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 3.88 -0.6 m/s x 3.88  -0,60 3.82  -0,60 3.88 187.00
14 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 3.51 -1.1 m/s 3.05  0,00 3.51  -1,10 x 3.51 132.00
15 41 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 13 3.47 +1.0 m/s x 3.47  1,00 3.36  0,10 3.47 126.00
16 62 David GreenDavid Green
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5 3.25 -0.3 m/s 3.25  -0,30 3.23  0,60 x 3.25 96.00
Celkem 16 závodníků
Skupina B (st, 30.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 15 5.33 +0.0 m/s 5.33  0,00 5.12  0,00 x 5.33 447.00
2 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 4.88 -1.5 m/s 4.54  -1,00 x 4.88  -1,50 4.88 360.00
3 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 10 4.77 +2.1 m/s 4.44 +0.0 m/s 4.44  0,00 4.33  1,70 4.77  2,10 4.77 339.00
4 87 Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 4.70 -0.6 m/s 4.46  -1,00 x 4.70  -0,60 4.70 326.00
5 92 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 4.62 -0.2 m/s 3.99  -0,20 x 4.62  -0,20 4.62 312.00
6 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 8 4.57 +0.0 m/s 4.43  -0,60 4.57  0,00 4.44  0,30 4.57 303.00
7 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 13 4.45 +0.0 m/s 4.45  0,00 3.88  1,20 4.43  1,70 4.45 281.00
8 78 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 4.45 -0.6 m/s 4.40  0,00 4.45  -0,60 4.08  0,00 4.45 281.00
9 46 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 7 4.45 +1.1 m/s x 3.87  -0,90 4.45  1,10 4.45 281.00
10 85 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 4.41 -0.3 m/s 4.13  -1,40 x 4.41  -0,30 4.41 274.00
11 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 14 4.06 +0.2 m/s 4.00  0,80 4.06  0,20 3.79  0,00 4.06 215.00
12 73 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 16 4.03 -0.1 m/s x 3.99  -0,20 4.03  -0,10 4.03 211.00
13 39 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 3.90 +0.0 m/s 3.90  0,00 x 3.67  1,10 3.90 190.00
14 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 12 3.74 +0.0 m/s 3.74  0,00 3.69  2,10 3.73  0,90 3.74 165.00
15 77 Filip SchickFilip Schick
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 9 3.50 -0.3 m/s 3.50  -0,30 3.48  0,00 3.35  1,20 3.50 130.00
16 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 11 3.45 +1.9 m/s 3.45  1,90 3.15  -0,30 3.39  0,00 3.45 123.00
54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 17 DNS
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 30.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 5.54 -0.9 m/s 5.52  0,30 5.28  -0,50 5.54  -0,90 5.54 712.00
2 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 19 5.20 -0.6 m/s 4.85  0,30 4.93  -0,70 5.20  -0,60 5.20 614.00
3 37 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 4.93 -1.2 m/s 4.93  -1,20 x 4.89  -2,10 4.93 540.00
4 52 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 4.89 +2.2 m/s 4.86 -0.4 m/s 4.89  2,20 4.86  -0,40 4.80  -1,60 4.89 530.00
5 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 18 4.87 -0.2 m/s 4.59  -0,30 4.87  -0,20 4.66  0,70 4.87 524.00
6 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 4.68 +2.0 m/s 4.68  2,00 x x 4.68 474.00
7 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 4.58 -0.1 m/s 4.53  2,00 4.58  -0,10 4.49  -1,50 4.58 448.00
8 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 4.56 +0.3 m/s 4.56  0,30 4.42  0,10 x 4.56 443.00
9 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 4.51 -0.7 m/s 4.51  -0,70 4.50  -1,50 4.37  -2,40 4.51 431.00
10 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 4.46 -1.1 m/s 4.39  0,50 4.46  -1,10 4.22  2,40 4.46 418.00
11 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 4.31 -1.9 m/s x 4.31  -1,90 x 4.31 381.00
12 48 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 17 4.26 -0.4 m/s 4.04  -0,20 4.07  0,60 4.26  -0,40 4.26 369.00
13 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4 4.11 -1.6 m/s 3.60  0,60 3.88  -0,30 4.11  -1,60 4.11 333.00
14 83 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 10 4.10 +0.7 m/s 4.10  0,70 3.97  -1,50 3.85  -1,90 4.10 331.00
15 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 16 4.00 -1.2 m/s 3.77  0,90 3.86  -1,30 4.00  -1,20 4.00 308.00
16 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 3.98 -0.8 m/s 3.91  0,30 3.82  -0,70 3.98  -0,80 3.98 303.00
17 45 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 15 3.98 -0.9 m/s x 3.49  0,10 3.98  -0,90 3.98 303.00
18 81 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 11 3.88 +1.1 m/s 3.88  1,10 3.69  -1,40 3.80  -0,10 3.88 281.00
19 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 3.87 +0.1 m/s 3.77  0,80 3.56  -0,90 3.87  0,10 3.87 279.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (st, 30.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4 PB 4.80 +0.3 m/s x x 4.80  0,30 4.80 506.00
2 80 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5 PB 4.74 +2.0 m/s 4.32  0,90 4.74  2,00 3.65  0,10 4.74 490.00
3 22 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 15 PB 4.67 +0.5 m/s 4.38  0,70 4.42  0,00 4.67  0,50 4.67 472.00
4 68 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 4.54 -0.6 m/s 4.46  1,00 4.53  1,30 4.54  -0,60 4.54 438.00
5 23 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 11 PB 4.50 +0.4 m/s x 3.63  -1,60 4.50  0,40 4.50 428.00
6 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 18 PB 4.47 +0.0 m/s 4.36  -0,20 4.47  0,00 4.42  0,20 4.47 421.00
7 79 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 23 PB 4.35 +0.5 m/s 4.35  0,50 4.32  0,30 4.20  -0,50 4.35 391.00
8 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 27 PB 4.34 +0.5 m/s 4.34  0,50 4.30  0,40 4.26  0,40 4.34 388.00
9 63 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 9 PB 4.33 +0.0 m/s x x 4.33  0,00 4.33 386.00
10 16 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 26 PB 4.26 -0.3 m/s 4.11  1,50 4.05  -1,10 4.26  -0,30 4.26 369.00
11 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 21 PB 4.22 +0.2 m/s 4.18  0,60 4.22  0,20 4.18  0,40 4.22 359.00
12 40 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 25 PB 4.20 -0.5 m/s 4.12  -0,30 3.95  -1,20 4.20  -0,50 4.20 355.00
13 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 24 PB 4.08 -0.5 m/s 4.06  -0,10 4.08  -0,50 4.02  0,00 4.08 326.00
14 35 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 14 PB 3.90 +0.4 m/s 3.84  0,10 3.90  0,40 3.71  0,20 3.90 285.00
15 114 Alena AndresováAlena Andresová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2 PB 3.82 -0.2 m/s 3.66  0,10 3.62  0,40 3.82  -0,20 3.82 267.00
16 4 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 6 PB 3.81 -0.2 m/s 3.81  -0,20 3.76  0,70 3.41  0,80 3.81 265.00
17 27 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 22 PB 3.77 +0.5 m/s 3.77  0,50 x 3.46  0,30 3.77 257.00
18 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 19 PB 3.72 +0.1 m/s 3.72  0,10 3.52  -0,10 3.38  0,20 3.72 246.00
19 77 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 20 PB 3.68 +0.1 m/s x 3.42  0,20 3.68  0,10 3.68 237.00
20 113 Barbora BurdováBarbora Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 7 PB 3.60 +0.7 m/s 3.53  -0,20 3.59  0,00 3.60  0,70 3.60 220.00
21 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 17 PB 3.47 +0.1 m/s 3.47  0,10 3.39  0,90 3.38  0,20 3.47 194.00
22 13 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 8 PB 3.44 +0.0 m/s 3.44  0,00 3.33  -0,10 x 3.44 188.00
23 39 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 16 PB 3.40 -0.2 m/s 3.28  0,30 3.21  -0,20 3.40  -0,20 3.40 180.00
24 57 Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 12 PB 3.38 -1.5 m/s x 3.38  -1,50 x 3.38 176.00
25 109 Anna BartošováAnna Bartošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 3 PB 3.33 +1.0 m/s x x 3.33  1,00 3.33 167.00
26 121 Kristýna FričováKristýna Fričová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 13 PB 3.09 -0.1 m/s 3.07  0,60 3.09  -0,10 x 3.09 122.00
117 Elda DaňkováElda Daňková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 10 NM x x - -
Celkem 27 závodníků
Skupina B (st, 30.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 10 PB 4.64 +0.1 m/s 4.64  0,10 x 4.21  0,50 4.64 464.00
2 74 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 25 PB 4.62 +0.0 m/s x 4.60  0,00 4.62  0,00 4.62 459.00
3 7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 14 PB 4.54 +0.3 m/s 4.54  0,30 4.27  1,10 4.31  0,30 4.54 438.00
4 49 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 PB 4.34 +0.0 m/s 4.13  1,10 4.34  0,00 3.80  0,00 4.34 388.00
5 65 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 16 PB 4.29 +0.0 m/s 3.93  0,00 4.09  -0,10 4.29  0,00 4.29 376.00
6 4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 19 PB 4.24 +0.5 m/s 4.24  0,50 4.22  -0,70 - 4.24 364.00
7 112 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 24 PB 4.20 +0.0 m/s 4.11  0,00 4.20  0,00 3.89  1,20 4.20 355.00
8 107 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 17 PB 4.18 -0.5 m/s 4.13  0,60 4.18  -0,50 3.99  0,30 4.18 350.00
9 60 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 6 PB 4.13 +0.3 m/s 4.11  0,70 3.97  0,90 4.13  0,30 4.13 338.00
10 68 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 18 PB 4.12 +0.2 m/s 4.12  0,20 4.10  -0,40 4.00  0,00 4.12 336.00
11 25 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 7 PB 4.06 +0.5 m/s 4.06  0,50 3.98  0,50 3.83  -0,70 4.06 322.00
12 59 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 4.04 +0.1 m/s 3.75  0,30 4.04  0,10 4.03  0,00 4.04 317.00
13 110 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 21 PB 4.00 -0.6 m/s x 4.00  -0,60 3.81  0,00 4.00 308.00
14 65 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 2 PB 3.98 +0.0 m/s 3.74  0,50 3.62  0,10 3.98  0,00 3.98 303.00
15 111 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 13 PB 3.96 +0.0 m/s 3.91  1,00 3.81  0,10 3.96  0,00 3.96 299.00
16 19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 20 PB 3.91 +0.0 m/s 3.91  0,00 x x 3.91 287.00
17 20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 15 PB 3.87 +0.0 m/s 3.60  -0,20 3.68  0,00 3.87  0,00 3.87 279.00
18 6 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 23 PB 3.83 +0.6 m/s x 3.83  0,60 3.63  0,80 3.83 270.00
19 42 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 5 PB 3.73 +0.0 m/s 3.34  1,20 3.70  -2,10 3.73  0,00 3.73 248.00
20 118 Anna VávrováAnna Vávrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 22 PB 3.61 +0.0 m/s 3.21  2,00 3.61  0,00 3.51  0,00 3.61 223.00
21 115 Stella PapouškováStella Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 9 PB 3.57 +0.0 m/s 3.57  0,00 3.22  -0,10 3.43  0,00 3.57 214.00
22 108 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 11 PB 3.52 +0.0 m/s x 3.52  0,00 x 3.52 204.00
23 8 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 4 PB 3.39 +0.5 m/s 3.33  0,10 3.38  -0,30 3.39  0,50 3.39 178.00
24 122 Agáta KrausováAgáta Krausová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 3.26 +0.0 m/s 3.26  0,00 2.70  0,00 - 3.26 153.00
123 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1 NM - - - -
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 10.05 09.26 10.05 09.58 10.05 533.00
2 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 19 10.01 09.33 09.91 10.01 10.01 530.00
3 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 09.43 09.34 09.43 09.42 9.43 492.00
4 83 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 10 09.30 09.00 09.30 09.12 9.30 484.00
5 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 18 08.64 08.64 08.47 08.19 8.64 441.00
6 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 08.53 08.21 08.53 07.90 8.53 434.00
7 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 16 08.52 07.08 07.64 08.52 8.52 433.00
8 48 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 17 08.23 07.53 08.23 07.56 8.23 414.00
9 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 08.09 07.84 07.19 08.09 8.09 405.00
10 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 07.97 07.97 07.15 06.39 7.97 397.00
11 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 07.51 06.73 06.87 07.51 7.51 368.00
12 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 07.50 07.50 06.98 07.17 7.50 367.00
13 52 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 07.46 07.35 x 07.46 7.46 365.00
14 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4 07.37 x 06.95 07.37 7.37 359.00
15 45 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 15 07.26 07.22 07.18 07.26 7.26 352.00
16 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 06.99 06.12 06.52 06.99 6.99 334.00
17 81 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 11 06.39 05.83 06.19 06.39 6.39 296.00
18 37 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 05.88 x 05.88 x 5.88 264.00
19 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 04.16 04.16 x 04.13 4.16 156.00
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 30.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 PB 10.94 - 542.00
2 60 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 PB 10.20 - 498.00
3 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 PB 09.60 - 462.00
4 41 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 10 PB 08.44 - 392.00
5 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 PB 08.17 - 376.00
6 76 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 07.94 - 363.00
7 61 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 PB 07.75 - 352.00
8 46 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 07.58 - 341.00
9 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 PB 07.06 - 311.00
10 77 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 PB 06.79 - 295.00
11 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 06.74 - 292.00
12 62 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 06.56 - 281.00
90 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 DNS
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 29.6.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 34.75 559.00
2 60 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 32.57 515.00
3 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 PB 29.66 458.00
4 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 15 PB 25.91 385.00
5 76 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 PB 25.17 370.00
6 41 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 12 PB 25.09 369.00
7 46 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 23.48 338.00
8 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 PB 19.78 268.00
9 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 17.42 224.00
10 61 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 PB 16.06 199.00
11 62 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 PB 15.17 183.00
12 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 PB 14.22 166.00
77 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 NM
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 30.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 19 37.02 610.00
2 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 34.47 562.00
3 83 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 10 34.08 554.00
4 52 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 31.26 500.00
5 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 25.68 395.00
6 48 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 17 25.07 384.00
7 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 16 25.04 383.00
8 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 23.48 354.00
9 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 18 23.45 353.00
10 37 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 23.32 351.00
11 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 22.34 332.00
12 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4 21.90 324.00
13 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 21.59 318.00
14 81 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 11 21.21 311.00
15 45 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 15 18.99 270.00
16 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 18.79 266.00
17 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 17.64 245.00
18 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 17.30 239.00
19 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 17.07 235.00
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 29.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 45.02 - 515.00
2 5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 PB 33.75 - 352.00
3 60 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 PB 30.24 - 303.00
4 91 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 PB 29.71 - 295.00
5 61 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 PB 29.40 - 291.00
6 41 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 10 PB 29.18 - 288.00
7 48 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 PB 26.98 - 257.00
8 76 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 24.79 - 227.00
9 46 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 22.92 - 201.00
10 62 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 22.23 - 192.00
11 77 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 PB 20.33 - 166.00
12 70 Josef HlavičkaJosef Hlavička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 19.33 - 152.00
13 92 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 PB 19.20 - 151.00
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (st, 30.6.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 48.07 48.07 48.07 291.00
2 71 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 46.62 46.62 46.62 279.00
3 91 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 46.12 46.12 46.12 275.00
4 89 Marek KrátkýMarek Krátký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 12 45.58 45.58 45.58 271.00
5 11 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 17 42.85 42.85 42.85 248.00
6 79 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3 42.12 42.12 42.12 242.00
7 86 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 13 40.85 40.85 40.85 231.00
8 90 Filip HankoFilip Hanko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 8 40.11 40.11 40.11 225.00
9 93 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 10 38.64 38.64 38.64 213.00
10 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 18 38.29 38.29 38.29 210.00
11 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 19 35.97 35.97 35.97 191.00
12 84 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 14 35.94 35.94 35.94 191.00
13 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 34.82 34.82 34.82 182.00
14 41 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 16 33.30 33.30 33.30 170.00
15 62 David GreenDavid Green
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 7 29.60 29.60 29.60 140.00
16 76 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 15 29.14 29.14 29.14 137.00
Celkem 16 závodníků
Skupina B (st, 30.6.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 13 64.55 64.55 64.55 433.00
2 87 Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 47.71 47.71 47.71 288.00
3 46 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 7 47.24 47.24 47.24 284.00
4 85 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 46.35 46.35 46.35 277.00
5 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 44.93 44.93 44.93 265.00
6 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 10 43.57 43.57 43.57 254.00
7 43 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 15 42.78 42.78 42.78 247.00
8 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 8 42.39 42.39 42.39 244.00
9 39 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 41.59 41.59 41.59 237.00
10 78 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 40.55 40.55 40.55 229.00
11 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 12 37.80 37.80 37.80 206.00
12 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 14 35.00 35.00 35.00 183.00
13 92 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 32.47 32.47 32.47 163.00
14 73 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 16 32.35 32.35 32.35 162.00
15 54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 17 32.13 32.13 32.13 160.00
16 77 Filip SchickFilip Schick
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 9 29.02 29.02 29.02 136.00
17 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 11 28.87 28.87 28.87 134.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (st, 30.6.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 8 PB 48.16 456.00
2 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 18 PB 47.71 451.00
3 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 24 PB 45.35 421.00
4 79 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 23 PB 44.90 416.00
5 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 21 PB 42.90 391.00
6 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4 PB 41.80 377.00
7= 35 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 14 PB 40.41 360.00
7= 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 27 PB 40.41 360.00
9 80 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5 PB 37.74 328.00
10 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 19 PB 36.83 317.00
11 27 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 22 PB 34.11 284.00
12 40 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 25 PB 32.04 259.00
13 16 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 26 PB 31.31 251.00
14 57 Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 12 PB 29.85 233.00
15 68 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 29.08 224.00
16 4 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 6 PB 27.72 208.00
17 23 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 11 PB 27.68 208.00
18 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 17 PB 25.04 177.00
19