Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPEN víceboje mladšího a staršího žactva

Praha - Vokovice (29. - 30. 6. 2021)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:31.34 478.00
2 89 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 2:32.60 465.00
3 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:36.28 427.00
4 11 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:37.03 419.00
5 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:37.40 416.00
6 43 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:39.09 399.00
7 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:40.48 386.00
8 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:43.59 356.00
9 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 2:44.04 352.00
10 87 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 2:45.75 337.00
11 84 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 2:48.85 309.00
12 85 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:50.27 297.00
13 78 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:51.90 283.00
14 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:51.91 283.00
15 86 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 14 3:01.96 205.00
71 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
79 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.89 335.00
2 46 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:49.36 305.00
3 92 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:49.67 302.00
4 77 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 2:50.95 291.00
5 91 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:52.65 277.00
6 90 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:52.66 277.00
7 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:54.77 260.00
8 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 2:57.35 240.00
9 73 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.00 220.00
10 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 15 3:01.07 212.00
11 76 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:03.31 196.00
12 41 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 3:03.60 194.00
13 62 David GreenDavid Green 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 3:05.62 180.00
14 39 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:08.16 163.00
15 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:08.19 163.00
54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:31.34 478.00
2 89 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 2:32.60 465.00
3 83 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:36.28 427.00
4 11 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:37.03 419.00
5 81 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:37.40 416.00
6 43 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:39.09 399.00
7 82 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:40.48 386.00
8 30 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:43.59 356.00
9 88 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 2:44.04 352.00
10 87 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 2:45.75 337.00
11 93 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.89 335.00
12 84 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 2:48.85 309.00
13 46 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:49.36 305.00
14 92 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:49.67 302.00
15 85 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:50.27 297.00
16 77 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 2:50.95 291.00
17 78 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:51.90 283.00
18 75 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:51.91 283.00
19 91 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:52.65 277.00
20 90 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:52.66 277.00
21 7 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:54.77 260.00
22 61 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 2:57.35 240.00
23 73 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.00 220.00
24 70 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 15 3:01.07 212.00
25 86 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 14 3:01.96 205.00
26 76 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:03.31 196.00
27 41 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 3:03.60 194.00
28 62 David GreenDavid Green 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 3:05.62 180.00
29 39 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:08.16 163.00
30 67 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:08.19 163.00
71 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
79 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 DNF
54 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:29.44 700.00
2 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:36.06 619.00
3 48 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:37.53 602.00
4 37 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:41.27 558.00
5 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:44.26 525.00
6 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:44.51 522.00
7 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:57.04 393.00
8 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:59.92 366.00
9 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:05.23 318.00
10 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:15.75 233.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:00.37 362.00
2 81 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:00.98 356.00
3 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:01.24 354.00
4 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:05.06 320.00
5 45 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:08.88 287.00
6 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:12.35 259.00
7 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:17.75 218.00
8 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 3:27.17 154.00
9 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 3:32.37 124.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:29.44 700.00
2 95 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:36.06 619.00
3 48 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:37.53 602.00
4 37 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:41.27 558.00
5 28 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:44.26 525.00
6 60 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:44.51 522.00
7 5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:57.04 393.00
8 18 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:59.92 366.00
9 83 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:00.37 362.00
10 81 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:00.98 356.00
11 54 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:01.24 354.00
12 82 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:05.06 320.00
13 24 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:05.23 318.00
14 45 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:08.88 287.00
15 90 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:12.35 259.00
16 3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:15.75 233.00
17 9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:17.75 218.00
18 34 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 3:27.17 154.00
19 84 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 3:32.37 124.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:34.31 640.00
2 60 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:34.52 637.00
3 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:38.29 593.00
4 80 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:41.31 558.00
5 76 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:41.34 558.00
6 74 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 2:42.41 546.00
7 79 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:43.48 534.00
8 68 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 10 2:46.90 496.00
9 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:47.18 493.00
10 40 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 2:47.23 493.00
11 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:01.43 352.00
12 7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:09.02 286.00
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:38.44 591.00
2 59 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:40.44 568.00
3 27 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:44.77 519.00
4 49 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:45.39 513.00
5 22 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:47.88 486.00
6 63 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:53.84 424.00
7 20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 2:54.66 416.00
8 68 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:55.65 407.00
9 57 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:56.48 399.00
10 65 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:00.41 361.00
11 25 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:03.54 333.00
12 23 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:05.58 315.00
13 19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 3:06.51 307.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 108 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:38.80 587.00
2 109 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:44.46 523.00
3 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:46.55 500.00
4 112 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:47.32 492.00
5 113 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:52.63 437.00
6 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:57.34 390.00
7 114 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 2:58.64 378.00
8 13 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:59.23 372.00
9 110 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 3:04.48 325.00
10 16 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 3:10.92 270.00
11 111 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 3:11.10 269.00
12 6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:24.60 171.00
13 107 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:29.85 138.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (st, 30.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 118 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:48.94 475.00
2 42 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 2:53.08 432.00
3 77 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 7 3:08.81 288.00
4 4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:10.88 271.00
5 39 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:10.90 271.00
6 65 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:11.33 267.00
7 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:15.43 235.00
8 121 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 3:18.15 215.00
9 8 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 9 3:33.29 118.00
10 115 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 3:37.69 95.00
123 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 DNS
122 Agáta KrausováAgáta Krausová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 DNS
117 Elda DaňkováElda Daňková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:34.31 640.00
2 60 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:34.52 637.00
3 53 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:38.29 593.00
4 35 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:38.44 591.00
5 108 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:38.80 587.00
6 59 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:40.44 568.00
7 80 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:41.31 558.00
8 76 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:41.34 558.00
9 74 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 2:42.41 546.00
10 79 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:43.48 534.00
11 109 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:44.46 523.00
12 27 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:44.77 519.00
13 49 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:45.39 513.00
14 12 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:46.55 500.00
15 68 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 10 2:46.90 496.00
16 26 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:47.18 493.00
17 40 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 2:47.23 493.00
18 112 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:47.32 492.00
19 22 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:47.88 486.00
20 118 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:48.94 475.00
21 113 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:52.63 437.00
22 42 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 2:53.08 432.00
23 63 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:53.84 424.00
24 20 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 2:54.66 416.00
25 68 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:55.65 407.00
26 57 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:56.48 399.00
27 18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:57.34 390.00
28 114 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 2:58.64 378.00
29 13 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:59.23 372.00
30 65 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:00.41 361.00
31 16 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:01.43 352.00
32 25 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:03.54 333.00
33 110 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 3:04.48 325.00
34 23 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:05.58 315.00
35 19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 3:06.51 307.00
36 77 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 7 3:08.81 288.00
37 7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:09.02 286.00
38 4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:10.88 271.00
39 39 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:10.90 271.00
40 16 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 3:10.92 270.00
41 111 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 3:11.10 269.00
42 65 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:11.33 267.00
43 10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:15.43 235.00
44 121 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 3:18.15 215.00
45 6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:24.60 171.00
46 107 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:29.85 138.00
47 8 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 9 3:33.29 118.00
48 115 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 3:37.69 95.00
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
123 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 DNS
122 Agáta KrausováAgáta Krausová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 DNS
117 Elda DaňkováElda Daňková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS