Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody starších přípravek Škoda-Petřín

Plzeň - Petřín (1. 7. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 16:00) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.02
2 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.10
3 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.75
4 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.87
5 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.00
6 139 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 98 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.34
2 Karel ManaKarel Mana 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.19
3 136 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.63
4 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.89
5 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.02
2 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.10
3 98 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.34
4 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.75
5 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.87
6 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.00
7 139 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.10
8 Karel ManaKarel Mana 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.19
9 136 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.63
10 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.89
11 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.53

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.57
2 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.89
3 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.17
4 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.33
5 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 16:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.60
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.60
3 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.62
4 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.70
5 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 16:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.94
2 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.03
3 121 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.15
4 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.99
5 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 16:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.86
2 Stella LepkováStella Lepková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.28
3 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.39
4 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.51
5 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.58
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 1.7.2021 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.34
2 Barbora PáníkováBarbora Páníková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.73
3 Eliška SucháEliška Suchá 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.78
4 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.20
112 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 1.7.2021 - 16:20) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.51
2 113 Veronika ValentováVeronika Valentová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.10
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.57
2 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.60
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.60
4 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.62
5 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.70
6 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.71
7 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.86
8 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.89
9 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.94
10 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.03
11 121 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.15
12 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.17
13 Stella LepkováStella Lepková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.28
14 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.33
15 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.34
16 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.39
17 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.51
17 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.51
19 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.54
20 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.58
21 Barbora PáníkováBarbora Páníková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.73
22 Eliška SucháEliška Suchá 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.78
23 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.99
24 113 Veronika ValentováVeronika Valentová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.10
25 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.20
26 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.43
112 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 138 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 23.37
2 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.98
3 94 Adam ValentaAdam Valenta 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.67
4 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 18:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.46
2 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.17
3 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.83
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 138 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 23.37
2 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.46
3 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.98
4 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.17
5 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.83
6 94 Adam ValentaAdam Valenta 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.67
7 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.99

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 24.10
2 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.85
3 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.42
4 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 32.67
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 18:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.99
2 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.13
3 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.64
4 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.98
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.80
2 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.02
3 Helena HošťálekHelena Hošťálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.35
4 113 Veronika ValentováVeronika Valentová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.13
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 18:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 25.05
2 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.63
3 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.39
4 Barbora PáníkováBarbora Páníková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 24.10
2 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 25.05
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.63
4 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.80
5 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.85
6 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.99
7 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.02
8 Helena HošťálekHelena Hošťálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.35
9 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.39
10 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.13
11 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.64
12 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.98
13 113 Veronika ValentováVeronika Valentová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.13
14 Barbora PáníkováBarbora Páníková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.68
15 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.42
16 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 32.67

600 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 1.7.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 98 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:05.96
2 138 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:08.86
3 132 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:11.42
4 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:12.98
5 94 Adam ValentaAdam Valenta 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:15.08
6 136 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:16.72
7 139 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 2:16.84
8 93 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:19.42
9 92 Jan BrejchaJan Brejcha 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:24.05
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 1.7.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 120 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:04.65
2 135 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:05.06
3 121 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:06.19
4 119 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 2:13.73
5 113 Veronika ValentováVeronika Valentová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:18.89
6 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:18.97
7 130 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:19.34
112 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 17:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
2 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.50
3 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99
4 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.19
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 17:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.29
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.16
3 92 Jan BrejchaJan Brejcha 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
4 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.29
2 93 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
3 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.50
4 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99
5 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.16
6 92 Jan BrejchaJan Brejcha 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
7 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.19
8 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.14

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.59
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.69
3 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.27
4 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.65
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.25
2 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.38
3 130 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.58
4 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.16
2 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.40
3 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.60
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.40
2 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.06
3 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55
4 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.38
2 Tereza ČervenáTereza Červená 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.43
3 Helena HošťálekHelena Hošťálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.71
4 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.93
2 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.06
3 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.97
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.25
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.40
3 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.59
4 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.69
5 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.93
6 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.06
6 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.06
8 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.27
9 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.38
9 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.38
11 Tereza ČervenáTereza Červená 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.43
12 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55
13 130 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.58
14 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.65
15 Helena HošťálekHelena Hošťálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.71
16 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.81
17 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.97
18 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.00
18 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.00
20 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.16
21 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.40
22 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.60

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 1.7.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 138 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 PB 4.22 4.02 4.13 4.22 4.22 4.03 3.90 3.16
2 Adam MalýAdam Malý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 PB 4.18 4.13 4.15 4.18 4.18 3.96 4.01 4.03
3 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 11 PB 4.04 3.83 4.04 4.00 4.04 3.84 3.93 3.47
4 98 Vojtěch MusilVojtěch Musil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 2 PB 3.86 3.81 3.74 3.49 3.81 3.46 3.52 3.86
5 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 9 PB 3.80 3.80 3.46 3.60 3.80 3.76 x x
6 132 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 PB 3.56 3.47 3.56 3.49 3.56 3.45 3.22 3.50
7 Martin TůmaMartin Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 4 PB 3.52 3.51 x 3.50 3.51 3.52 3.46 3.36
8 Karel ManaKarel Mana
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 3.43 3.43 3.41 2.84 3.43 3.08 x 3.16
9 139 Viktor ProkopViktor Prokop
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 PB 3.42 3.26 3.31 3.42 3.42
10 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 PB 3.19 3.19 2.94 2.56 3.19
11 136 Lukáš PanzerLukáš Panzer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 PB 3.08 3.08 2.85 x 3.08
12 David LorencDavid Lorenc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 1 PB 2.74 2.60 2.55 2.74 2.74
13 Adam DuníkAdam Duník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 2.11 1.52 2.03 2.11 2.11
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 1.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 32 PB 3.70 3.48 3.40 3.70 3.70 3.56 x 3.53
2 Vendula VeseláVendula Veselá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 30 PB 3.69 3.55 3.46 3.44 3.55 3.69 3.61 3.55
3 Tea MachálekTea Machálek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 10 PB 3.66 3.46 3.57 x 3.57 3.46 3.66 3.53
4 Aneta VakešováAneta Vakešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 28 PB 3.62 3.62 3.36 3.52 3.62 3.57 3.36 3.48
5 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 PB 3.59 3.47 3.40 3.49 3.49 3.46 3.59 3.43
6 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 16 PB 3.57 3.53 3.44 3.40 3.53 3.36 3.57 3.46
7 135 Karolína KlepačováKarolína Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 6 PB 3.53 3.53 3.37 3.30 3.53 3.40 x 3.49
8 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 2 PB 3.47 3.40 3.47 3.22 3.47 3.33 3.15 3.30
9 Tereza ČervenáTereza Červená
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 25 PB 3.45 3.45 3.20 3.23 3.45
10 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 14 PB 3.39 3.39 2.72 x 3.39
11 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 31 3.32 3.24 3.32 3.31 3.32
12 Nela JílkováNela Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 27 PB 3.32 x 3.32 3.08 3.32
13 Barbora KrátkáBarbora Krátká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 24 PB 3.29 x 3.29 3.24 3.29
14 Helena HošťálekHelena Hošťálek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3 PB 3.29 3.29 3.05 3.21 3.29
15 Anna LodrováAnna Lodrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 PB 3.26 3.26 3.18 3.01 3.26
16 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 23 PB 3.16 3.15 3.02 3.16 3.16
17 Alena PetrováAlena Petrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 13 PB 3.16 3.16 3.03 x 3.16
18 130 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 PB 3.16 3.16 2.67 2.96 3.16
19 Stella LepkováStella Lepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 22 PB 3.14 3.10 3.13 3.14 3.14
20 Lola KaprálováLola Kaprálová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 4 PB 3.14 3.10 3.02 3.14 3.14
21 Ema DolanskáEma Dolanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 19 PB 3.14 x 3.14 2.98 3.14
22 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 26 PB 3.13 2.90 3.06 3.13 3.13
23 Eliška SucháEliška Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 20 PB 3.11 3.11 2.91 2.68 3.11
24 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 7 PB 3.09 3.05 3.07 2.88 3.07 2.88 3.09 2.87
25 Tereza KoppováTereza Koppová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 8 PB 3.09 2.88 3.09 2.87 3.09
26 121 Agáta CísařováAgáta Císařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 21 PB 3.05 x 3.05 2.95 3.05
27 119 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 15 PB 3.04 2.97 2.90 3.04 3.04
28 Jana KleisnerováJana Kleisnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 5 PB 2.97 2.97 x 2.73 2.97
29 Michaela PanzerováMichaela Panzerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 17 PB 2.87 2.73 2.80 2.87 2.87
30 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 PB 2.80 2.80 2.73 x 2.80
31 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 29 2.80 x x 2.80 2.80
32 Barbora PáníkováBarbora Páníková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 12 PB 2.76 x x 2.76 2.76
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 1.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ManaKarel Mana
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 9 PB 28.64 -
2 93 Jiří HolečekJiří Holeček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 28.11 -
3 92 Jan BrejchaJan Brejcha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 2 PB 27.66 -
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 4 PB 27.12 -
5 Adam BaštářAdam Baštář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 1 PB 26.05 -
6 Martin TůmaMartin Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 6 SB 24.76 -
7 132 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 PB 24.51 -
8 Lukáš HajnýLukáš Hajný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 PB 19.79 -
9 94 Adam ValentaAdam Valenta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 7 PB 18.18 -
10 Adam DuníkAdam Duník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 8 PB 17.63 -
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 1.7.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 14 PB 34.02
2 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 8 SB 27.64
3 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 5 PB 26.87
4 135 Karolína KlepačováKarolína Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2 PB 25.79
5 Tereza ČervenáTereza Červená
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 13 PB 24.56
6 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1 PB 22.85
7 Anna LodrováAnna Lodrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 4 PB 22.05
8 Eliška SucháEliška Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 PB 21.44
9 Stella LepkováStella Lepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 PB 19.62
10 113 Veronika ValentováVeronika Valentová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 7 PB 19.51
11 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 18.90
12 Tereza KoppováTereza Koppová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 PB 17.64
13 119 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 6 PB 17.00
14 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 9 13.69
Celkem 14 závodníků