Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody starších přípravek Škoda-Petřín

Plzeň - Petřín (1. 7. 2021)

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 17:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
2 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.50
3 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99
4 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.19
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 17:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.29
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.16
3 92 Jan BrejchaJan Brejcha 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
4 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.14
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.29
2 93 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
3 117 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.50
4 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99
5 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.16
6 92 Jan BrejchaJan Brejcha 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
7 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.19
8 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.14

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.59
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.69
3 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.27
4 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.65
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.25
2 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.38
3 130 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.58
4 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.81
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.16
2 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.40
3 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.60
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.40
2 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.06
3 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55
4 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.00
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.38
2 Tereza ČervenáTereza Červená 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.43
3 Helena HošťálekHelena Hošťálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.71
4 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.00
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 1.7.2021 - 16:50) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.93
2 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.06
3 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.97
Poznámky:
molitanové překážky
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.25
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.40
3 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.59
4 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.69
5 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.93
6 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.06
6 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.06
8 Anna KolářováAnna Kolářová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.27
9 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.38
9 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.38
11 Tereza ČervenáTereza Červená 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.43
12 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55
13 130 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.58
14 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.65
15 Helena HošťálekHelena Hošťálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.71
16 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.81
17 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.97
18 105 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.00
18 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.00
20 Elizabeth PeluchaElizabeth Pelucha 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.16
21 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.40
22 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.60